Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaký filtr

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 114 Přejít na další stránku   1  
Jaký filtr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.12.2012 23:32 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: acik
honic vody... chces vnitrni, vnejsi ci zavesny?
vnitrni - kostka bioakvacitu + cerpaci hlava
vnejsi treba www.akvarista.cz/…
zavesny treba www.akvarista.cz/…

jinak vykon cerpadel se udava bez zateze, takze az se filtr zanese, trosku zarosou trubky... prutok se snizi

dalsi moznost je si postavit vlastni filtr....
dost zalezi jaky rybky chces chovat.... a kolik chces investovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2012 23:24 acik Re: LisourJr
jeeee to je za par kaček,je to opravdu tedy dostačující? :) fakt musí být tiché a kvalitní filtraci aby měl :)


v setu mám tento www.azchov.cz/…


co myslíš pro srovnání?



Díky moc za rychlou odpověď :)






LisourJr napsal: Ahoj akvaristo! ;-)
Filtr ti doporučím www.akva-exo.cz/… a k němu www.akva-exo.cz/…
Měl jsem TetraTec EasyCrystal Box 300 a toto je bambilionkrát lepší!! ;-) Minimální údržba filtru a není hlučný! X-)
PS: Založ si tu profil a nádrž!! Bude se ti to určitě časem hodit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.12.2012 23:10 Muž LisourJr [33] Re: acik
Ahoj akvaristo! ;-)
Filtr ti doporučím www.akva-exo.cz/… a k němu www.akva-exo.cz/…
Měl jsem TetraTec EasyCrystal Box 300 a toto je bambilionkrát lepší!! ;-) Minimální údržba filtru a není hlučný! X-)
PS: Založ si tu profil a nádrž!! Bude se ti to určitě časem hodit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2012 23:07 acik – kvalitni a tichy filtr do 60L
Zdravím lidičky,pořídili jsme si menší akvárko 54L a máme ho v obýváku,ale koupil jsem to v setu a filtr je tam hlučný,nemáte někdo prosím nějaký tip, na kvalitní tichý filtr? a aby byl dostačující,nechci žádný šmejd :)


Děkuji moc za rady,jsem totalní laik v této oblasti.



moc moc děkuji za odpověďi


Ahoooooooj :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.12.2012 22:48 Muž grunda [1781] - Cichlidy
raději Eheim, kvalita je trošku jinde, než u JBL ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2012 20:12 Muž Ryboň [5] - Amerika
Ja by som odporúčil JBL CristalProfi e901 green line ...
Ja ho mám v 125 litrovom akváriu a krásne čistá voda za hodinu narozdiel od vnútorného,ktorý tu vodu len špinil...
Krásne sa dá na ňom aj regulovať prietok!

čiže určite odporúčam palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2012 19:59 Muž Celiny [293] - RostlinyRe: romant
ja bych doporucil eheim proffesional 3 2073
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2012 19:52 R Muž romant [27987] Re: atiw
To zní velmi rozumně. ;-) Mrknul bych se třeba na JBL e901 greenline. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2012 19:46 Muž atiw [-4] - krevetky red crystal, taiwany blue bolt, blue panda, black tiger – Vnější filtr - velikost a průtok
Chci se zeptat, mám mimo jiné akvária i akva o objemu 160 l, mám v něm vnitřní filtr, který musím častěji čistit a je to nepohodlné,proto si chci pořídit vnější filtr. Mám v úmyslu koupit větší a silnější filtr, který je třeba určen na akva kolem 400 l, který má regulaci průtoku vody,protože ho můžu dát na minimum, abych neměl ve vodě tsunami. Jde mi o to, že větší filtr má víc filtrační hmoty, a dále ho nemusím tak často čistit. Je to rozumné, nebo je v tom nějaký problém

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 15:26 R Muž Silent [5949] Re: azonic
Je to evidentně popolštěná verze starého Atmanu řady AT. Očividně bylo Číňanům líto nepoužít staré formy, tak to trochu upravili a polská firma tomu dala svou značku. Je to ostatně poměrně běžná praxe, takže bych se toho filtru nebál. Tyhle staré Atmany byly velmi slušné a nijak hlučné taky nebyli. :-) Pro porovnání tady máš ten Atman akvarijni-filtry.heureka.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 15:06 Muž azonic [63] - Rostliny
Nemáte někdo zkušenosti s tímto filtrem (hlučnost, těsnost) aukro.cz/…

Je to nějaký polák vypadající jako Eheim :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   14.12.2012 13:03 Muž Yirka [9126] Re: KarlosS
Přes ta doporučovaná technická řešení bych se osobně jednoznačně u nádrže takové velikosti přiklonil k bublifuku. Nejlépe s dvouvýkonovým přepínáním. A pokud považuješ vzduchování vedle filtrování za nutné, ureguluješ ho lehce škrtítkem na hadičce či přepnutím výkonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 12:22 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: Deathbull
Důležitý ale je, zda tam jde regulovat průtok skoro do minima, jako je to u eckfiltru. V tom vidím do malých akvárií jednu z největších předností!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 11:39 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Deathbull
Vypadá to zajímavě ... skoro by mě lákalo ho vyzkoušet :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.12.2012 22:33 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Tohle je aktuálně nejlepší komerční filtr pro malá akvária, a to především díky přítomnosti substrat pro za filtrační houbou.

www.eheim.com/…

www.sklorex-akvarium.cz/…

Pozor ale na novou řadu minifiltrů od Eheimu Mini Flat a Mini Up. Měl jsem to v ruce a není to nic jiného než malé Atmany nebo tedy spíše Sera Serafil filtry s nálepkou Eheim, tímhle si u mě soudruzi dost pohoršili.

Ale..stejně nejlepší filtr pro malá akvária vždycky bude malý exterák. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2012 21:52 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: shotik
Jak jsem psal zde již dříve - vyzkoušel jsem do malých akvárií spousty filtrů včetně bublifuku, ale myslím, že nejlepší je Dennerle Eckfilter. Je rohový a tak nezabírá moc místa i když má celkem velký objem filtrační hmoty a hlavně se dá průtok regulovat skoro do minima. Je to vychytaný systém včetně čistícího štětečku. Navíc se dá na sání dokoupit babyprotect pro krevety a potěr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2012 21:14 Muž shotik [60] - Mořské ryby
dejte nekdo tipa na filtr do 30litru , neco co nedela moc "vlny", pripadne bublifuk a co na nej za moturek ? rad bych bublak + vzduchovaci sutr , ale nevim zda staci rozdvojit jeden vyvod nebo musi byt kazdy zvlast. Problem byl ten ze Atman F301 mi trhalo koberec z pisku ven ://

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 17:10 kraťas Re: O.Tom
no mě jede už 10let bez nějakého zásahu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 15:18 Muž O.Tom [439] Re: kraťas
ještě k té životnosti, moje 204 se chovala stále relativně dobře a až když vypli elektřinu, zjistil jsem že v tomto stavu teče. Bohužel až po tom, co mi pořádně nasákl nábytek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 13:34 R Muž Silent [5949] Re: sikula
Grunda to vyjádřil naprosto přesně. Ono snadno lze provozovat 20 let starý filtr když k němu seženeš jednotlivé náhradní díly. Fluvaly jsou sice dobré, ale životnosti starých Eheimů nedosahují.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.12.2012 13:27 Muž grunda [1781] - Cichlidy
Eheim není Fluval hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 13:26 Muž sikula [73] - Raci, krabi, krevetkyRe: Haimdol
- "na hranici životnosti" - neřešily se tu nedávno 20 let staré eheimy? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.12.2012 12:21 R Muž Silent [5949] Re: kraťas
Tak jestli můžu říct svůj názor, já osobně bych si pořídil filtr nový. Už z toho důvodu, že Fluval 204 už bude nejspíše na hranici své životnosti (je to přece jen už letitý model) a na 240 litrů nestačí jak objemově tak výkonově. Pokud chceš zůstat u Fluvalu doporučil bych model 306. Jinak se můžeš podívat po Eheimu professionel 3 2073-75 nebo JBL CP e901, e1501 kteréžto by měli na daný objem stačit veškerými hodnotami. Koneckonců, starý filtr můžeš mít jako rezervní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.12.2012 12:15 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: kraťas
Na rostlinné akva stačí i nestačí - záleží jakým s přístupem ho budeš chtít provozovat.

Pokud od toho budeš chtít aby to bylo s menší údržbou, tak začneš tím že zvolíš méně světla a k tomu odpovídající rostliny, kterým to bude stačit. Pak pravděpodobně nebude nutné ani CO2 a poměrně malé přihnojování. A v takovém akva teoreticky ani filtr nakonec být nemusí. Méně ryb je samozřejmostí.

Nebo naopak budeš chtít rostliny náročné na světlo a pak to světlo musíš dodat. K tomu je ale pak nutné přidávat dostatek CO2 a samozřejmě dostatek hnojiva. Rostliny pak rostou intenzivněji a některé druhy se poměrně často musejí zastřihávat. Pak je potřeba, aby ale CO2 a živiny byly rozptýleny do všech koutů akva a na to je potřeba slušný proud vody, což se současným filtrem nemusí být dosažitelné a pak bude potřeba buď další honič vody a nebo silnější filtr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 12:05 Muž grunda [1781] - Cichlidy
pokud chceš mít rostlinné akva, tak nestačí. Tady máš něco ke studiu: www.rostlinna-akvaria.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 11:52 kraťas Re: grunda
hmm, tak to jsem tam, kde jsem byl. Jedni tvrdí, že stačí, ty tvrdíš že nestačí, tak kde je pravda? Jaké čerpadlo Koralia bych teda musel pořídit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.12.2012 10:57 Muž grunda [1781] - Cichlidy
stačit určitě nebude, buď budeš muset koupit přídavné čerpadlo(Eheim, Koralia atd.) nebo větší filtr, na rostlinné akva tak Eheim 2076, nebo něco s podobným výkonem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 10:47 kraťas Re: kraťas
no jo, ale jelikož chci aplikovat co2, tak nevím zda tento filtr zajistí rozptýlení po celé nádrži, protože bych nechtěl instalovat nějaký další honič vody
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 10:45 Muž Miso [470] Re: kraťas
ake svetlo tam budes mat? CO2? ...ono to s tym suvisi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 10:34 Muž sikula [73] - Raci, krabi, krevetkyRe: kraťas
Určitě stačit bude. Škoda peněz za nový.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 07:54 Muž O.Tom [439] Re: kraťas
Když tam bude méně ryb a více rostlin než doposud, tak by to mělo stačit.
204 je celkem dost stará :), míval jsem ji a asi před rokem daroval na n.d.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 07:01 kraťas – filtr do akvária 240l
zdravím a chtěl bych se zeptat. Mám akva 240l a v něm vnější filtr Fluval 204. Nádrž se bude zakládat úplně znovu páč chci výhradně rostlinné akva s pár malými rybkami, čítám nějaké rasbory asi 10ks, 2x SAE a 3x pancéřníček. Tak bych se chtěl zeptat zda mi bude tento Fluval stačit nebo budu muset koupit nový vnější filtr. Jestli ano, tak bych rád věděl jaký a hlavně jak velký. Jestli Eheim Prof.3 2073 nebo větší 2075, JBL e900 nebo e1500 nebo třeba nějaký jiný. U těch větších nevím jestli by se mi vešly do skříňky, ty filtry jsou vysoké kolem 45cm a já mám skříňku 50cm. Tak děkuji všem za rady

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.12.2012 13:38 Muž sikula [73] - Raci, krabi, krevetky
A já zas po veškerý filtrový anabázi, kdy jsem vyzkoušel snad všechno - bublifuk, půdní filtr, čerpací hlava s pidimolitanem, čerpací hlava s velkym bioakvacitem, vnější eheim 2211, vnější závěsný vlastní výroby, Hamburský, ... jsem dospěl k názoru, že na tom skoro vůbec nezáleží.
Některé filtry jsou vhodnější, některé méně vhodné, ale rozdíly nejsou nijak dramatické. Provozuji vnější kanistrové filtry s krevetama, i různé samodomo vyrobené. Asi žádný filtr ale neběží tak, jak jsem ho koupil. Vždycky je tam nějaká úprava - sání, výfuk, objem filtrace, materiály....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 12:25 Muž jirkab [2] Re: Haimdol
Tak to mám asi 3cm. pod hladinou,takže asi OK. Kytek tam mám nyní méně, takže tam asi chvilku nechám difusor a potom to zase přendám na rozstřikovací rampu, i když z té mi to trošku více stříká na osvětlovací rampu :( Díky, Jirka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 11:49 R Muž Silent [5949] Re: jirkab
Pokud já používám difuzor tak dávám vývod cca 3-5cm pod hladinu. Jestli je lepší používat difuzor lze těžko jednoznačně říci, ale já spíše preferuji rozpohybování hladiny než používání difuzoru. Ten používám většinou v nádržích kde mám málo nebo žádné rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 11:41 Muž jirkab [2] – Biopower 160 - použít difusor?
Ahoj, mám asi 120l. akvárko a v tom Eheim biopower160 kde jsem používal je rozstřik vody pod hladinou. Nyní jsem tam dal difusor. Jak hluboko to můžu mít a nebo spíš jak hluboko by to být mělo pod hladinou? A je lepší používat ten difusor? Dík a omlouvám se možna za blbý dotaz a jestli se to tady už řešilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   04.12.2012 10:38 Muž Vstrom [82] - MalawiRe: malyLibor
V pohodě, já ale počítal s tím, že když někdo má větší akvárko, cca 150cm a více, tak většinou tak má větší ryby. Ale to taky nevylučuje to, proč tam nemít krevetky. Taky jsem je měl a osobně jsem to vyřešil předfiltrem na sací koš. Ale mě se prostě nelíbí, když má někdo velké akvárium, velké ryby a pak tam vidím třeba na každé straně čerpací hlavu s megamolitany. To mě prostě nebere. Osobně než abych tohle cpal do akvárka, tak radši dám další menší akvárium dolů a udělám z toho filtr s čerpadlem a biomolitanem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.12.2012 10:16 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Losky
Bude ti jako vysvětlení k těm ohyzdným čerpacím hlavám s pořádnýma kostkama biomolitanu stačit, že kdybych použil filtr, jako máš ty, tak bych přišel o to, kvůli čemu jsem to akvárko zakládal, tedy o rybičky a krevetky? Tvého kančíka filtr přes sací koš nenasaje. Moje krevetky do něj nalezou a ryby mi vcucne snad s výjimkou čichavců taky všechny.
Proto je pro mne tvé řešení nepřijatelné a HMF to nejlepší. Pro mne, protože chovám něco zcela jiného než ty. Pro tebe by zase mé řešení filtrace bylo nevyhovující. Každá nádrž je jiná a každá potřebuje jinou filtraci.
S čím však s tebou souhlasím na 100% je, že na filtraci by se nemělo šetřit, je to nejdůležitější vybavení akvária. S čím naopak nesouhlasím je tvé tvrzení, že řešení filtrace je třeba dělat formou pokusů. Já si svůj filtr pečlivě propočítal, nad výpočty a přemýšlením o něm jsem strávil dost času a jsem s výsledkem naprosto spokojen.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.12.2012 09:38 Muž Vstrom [82] - Malawi
Jj, filtrace je zajímavá věc, je tady 141 stran a pořád se řeší, jaký filtr:) Já mám akvárium 340L a ještě před tím jsem koupil Eheim 2073 (průtok 1050L/hod). Pořád mi vrtalo v hlavě, zda to bude stačit na akvárko, kde bude asi 300L vody. Ještě než jsem ho použil, tak jsem ho v prodejně vyměnil za Eheim 2075 (průtok 1250L/hod) a v akvárku je 8 ks kančíků a akar a nějaké malé ancistrusy a parmičky (to je zanedbatelný). Rozdíl ve financích byl asi navíc 1500Kč. Po rozbalení jsem se divil, jak je tenhle filtr o dost větší a mohutnější. Prostě hovádko. Zapojil jsem ho a tradááá. Na plný výkon a vůbec se mi ani chvilku nezdálo, že by ten výkon byl nějak velký. Trošku se mi zdál hlučnější než u želv JBL e901, ale po 3 měsících provozu se to trošku zlepšilo. Problém je, že je ve skříni, kde mezi dvířky jsou větší mezery a hluk proniká ven. No, pak jsem byl přinucen koupit skimmer, protože se mi pořád tvořila slepá hladina. A najednou jsem začal pozorovat, že co ryby rostou filtr dost bordelu nepobírá. Sundal jsem místo sacího koše předfiltr pryč a dal opět sací koš a dal ho až 2cm nad dno. Už to bylo o dost lepší a detrit mizel. Ale dost po akváriu plavaly jemné částečky, které byly dost vidět. Tak jsem k želvám koupil Eheim 2211 ( na těch 30L vody luxus) a zabavil jim JBL e901 (900L/hod) a nainstaloval ho do velkého akvária do protilehlého rohu a ejhle, voda je křišťálově čistá.
Takže teď teprve jsem spokojenej, za pomocí dvou filtrů, které dohromady stály asi 8tis Kč.
Jen mě trošku zklamal JBL, protože je hlučnější jak Eheim a v noci, když je vyplá televize, tak je slyšet, Eheim je tak o 2/3 tišší.
Tím jsem chtěl říct, že když člověk investuje do akvárka a osvětlení x tisíc, aby to měl dokonalé, nevím proč pak každý se snaží šetřit na filtraci, která je velmi důležitá a kolikrát mi připadá divný, že akvárko jako kráva, krásně zařízené a pak se tam krčí různé ohyzdné čerpací hlavy s pořádnýma kostkama molitanu atd. To chápu pouze jako dočasné řešení.
Prostě podle mě neexistuje na žádné akvárko žádné výpočty, které zaručily, zda filtr bude stačit či nikoliv. Podle mě to je pokus ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 23:05 R Muž Silent [5949] Re: Ivaan
Pokud nebude rozdíl mezi teplotou okolí a teplotou v nádrži větší jak 10 °C tak by měl výkon integrovaného topení stačit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.12.2012 21:22 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Jiri_99
Jj o to nejde, já jen že mám doma nějaký prťavý honič vody (i s rozstřikovací rampou) a ani mě nenapadlo že kostka bioakvacitu by z toho udělal super filtr ikdyž se tu téměř denně objevuje to samé řešení :-) až když jsem viděl tu fotku tak mě secvaklo ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.12.2012 20:40 Muž Jiri_99 [425] Re: lhajek
Fotka k příspěvku :-)
Zespodu jsem na čerpadýlko nalepil plastovou trubku, do které jsem vyvrtal pár dír /prakticky to funguje úplně stejně jako viz obrázek, jen v menším./
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 20:26 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Jiri_99
Fajn nápad ... že mě to nenapadlo .... ještě porůst mechem a je to dokonalé :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 19:55 R Muž romant [27987] Re: shotik
Tak třeba www.akva-exo.cz/… odbočku, tzv. téčko lze samozřejmě instalovat a na jeden motorek provozovat třeba ten bublifuk a kamínek najednou. S Tetrou mám dobrý zkušenosti v poměru cena x výkon a kvalita je taktéž velmi dobrá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 19:50 Muž shotik [60] - Mořské rybyRe: romant
romante: do toho bych klidne sel , o tom zadna ale nevim co za moturek aby to nebylo moc silny a nebo moc slaby na tohle. a dalsi vec. Rad bych zapojil vzduchovaci kamen co mam koupeny , cili existuje na ten moturek nejaka rozdvojka?:))) utahne pak oboje veci ? :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 19:37 Ivaan Re: Haimdol
Haimdol: Provedu...díky.
Topné těleso v tom filtru má tuším 210 W a umístěné to bude ve stěně mezi obývákem a chodbou, která je chladnější (v zimně méně vytápěná). Bude výkon topení stačit nebo bude lepší dotápět nějakým menším tělesem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 19:35 R Muž romant [27987] Re: shotik
Já vím, že jsem s tím bublifukem votravnej, jak čtvrtodenní zimnice, ale v této variantě www.akva-exo.cz/… se ten molitan schová za nějakj šutrák a ta trubka třeba nechá porůst mechem a je funkční dekorace jak vyšitá. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 19:30 Muž shotik [60] - Mořské rybyRe: Jiri_99
taky hezke :) akorat ne uz tak vzhledne . to chce nechat obrust
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 19:22 Muž Jiri_99 [425] Re: shotik
Fotka k příspěvku Funguju s tím docela obstojně.. ano Teda akvárko. Krevetky se zdají spokojené..
/Ta hadička je tam kvůli rozprostření proudu../
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.12.2012 19:18 Muž Jiri_99 [425] Re: shotik
Fotka k příspěvku A co takhle?
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [114] ...... 256 257

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 232497x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5930?od=5651