Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaký filtr

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 257 Žádná další stránka   1  
Jaký filtr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2006 23:40 Muž [] – Filtr
Doporučil bych čerpadlo a biomolitan. Dobré zkušenosti mám také s výrobky od firmy Aquarium system, filtry jsou velmi kvalitní a dobře vymyšlené.

to Kos: Zajímavé, filtry od Shark-u mám tři (jedna koupě a dva darem) a nepoužívám ani jeden. Na svou velikost mi přijdou neůčinné a zbytečně hlučné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2006 22:20 tomas j – Re : FILTR
Ahoj já mám taky 45 l akvárko a jako filtraci jsem vyřešil Atman 302 je to vnitřní (viz. popis akvaristika.wbs.cz/… ) Je tichý a jsem s ním nad míru spokojen.Výhodná je i cena ,podle prodejny 150-200 kč.Molitanový filtr není zdaleka ,tak účinný jako filtry tohoto typu.Určitě ho doporučuji , hodně úspěchu a ať plavou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2006 20:48 Roman – tak tak
Už jsme to spolu řešily.Ten biomolitan je nejshůdnější řešení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2006 20:43 Los Re: Kos
A nebo neni vhodnejsi cerpaci hlava (napr. Atman AT-201) a poradna kostka biomolitanu<
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.07.2006 20:15 Kos Re: Los
Ja mam dobre zkušenosti s Sharkem.Je výkonný a vydrží opravdu dlouho........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2006 19:50 Los – Filtr do 45 l akvarka
Pouzivam obycejnou biomolitanovou kostku probublavanou vzduchovacim motorkem, ale nemam s timto filtrem moc dobre zkusenosti. Proto ho chci vymenit za jiny, nejspise opet vnitrni. Nemam vsak s takovymi filtry zadne zkusenosti, nevim jaky zvolit prutok, jak jsou tiche a ktery z filtru na trhu pro svoji nevelkou nadrz zvolit. Prosim poradte, dekuji.

Predbezne jsem koukal na tyto:
TetraTec IN 400, Fluval 1 a Shark ADV 1.
Mate s nimi nekdo nejake zkusenosti, prip. mam radeji zvolit nejaky jiny?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 256 ...... [257]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 232497x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5930?od=12801