Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 12:12 Žena stetinka [251] Re: ctibum
To nevim, ale rekla bych, ze stejny, jako androidum. Ale tady je to jedno, mne to vubec nepusti k tomu se dostat do galerie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 12:07 Muž Jarden Sk [50] Re: slavko
No, je to z mojej strany len návrh, ako stránky vylepšiť a nie kritika správcov. Na druhú stranu, ak budete niekoho v jeho lenivosti podporovať a odpovedať stále na to isté a pátrať po info o jeho akva, ako ho chcete niekam posúvať? Tým, že je donútený si z odporučeného linku niečo pozrieť, tak z neho neurobím pohodlného /ktorý dostane všetko na tácke/-vychovávam ho predsa a to ho posunie k väčšej samostatnosti a vlastnému uvažovaniu. Generácia akvaristov z čias minulých to robila pokus omyl a zháňala info kde sa dalo a preto dnes radia /poniektorí/, lebo už niečo vedia a majú skúsenosť, ale ak dostanú začiatočníci radu bez zmyslu /o objasnení príčiny/, tak z nich neurobíte lepších akvaristov, ale lepších zákazníkov. O čo teda vám-nám ide?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 11:50 R Muž ctibum [4976] - Snažím se to nezahubit...Re: slavko
Přesně tak. Sejmout je hned na začátku podle mě nemá smysl, i když je to pořád dokola...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.12.2019 11:37 R Muž slavko [1686] - RostlinyRe: Jarden Sk
Doba je zlá, ľudia nechcú čítať, ani študovať, či rozvíjať svoje vedomosti. A mnohí to dokonca ani nevedia/nedokážu. Chcú dostať rýchlo odpoveď a sú frustrovaní, ak im ju google neposkytne ako prvý odkaz. Ale to je ich problém, a neznamená to, že musia rýchlu odpoveď aj rýchlo a bezpracne dostať.

Inými slovami, ak s tým máte problém, jednoducho na také otázky neodpovedajte. Buď sa nájde niekto iný (a je tu kopa ochotných aj trpezlivých), alebo otázka ostane nezodpovedaná. Ak však budete odpovedať nasilu, cez zuby, skôr alebo neskôr Vás to prestane baviť. A potom buď prestanete na fórum chodiť sám od seba, alebo začnete byť časom nepríjemný a budete "odídený" redakciou X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 11:35 R Muž Anthrax [2771] Re: Jarden Sk
Já souhlaím s tím co píšeš. Ty doplňující otázky jsou nudné a opakující se. Ale z praxe je jasné, že tohle: Jarden Sk napsal: nech si to naštuduje, 90 % případů nenastane. I mnozí lidé, co sem píší opakovaně, nejsou schopni a ochotni uvádět řádné info o nádrži, natož si něco samostatně nastudovat. Raději položí obecný dotaz a ostatní snažte se. ;-)
Je tu několik témat, kde jsou tazatelé žádáni a vyzýváni k poskytnutí relevantních a konkrétních informací. Ale můžeš to psát modře, tučně, fialově a stejně na to většina prdí. :-)

Edit: Ještě jedna věc. Nevím, jestli jsem tě s tím formulářem pochopil správně.
Ale ze své práce, vím, že když uděláš nějaký formulář, tak ho lidi vždy vyplní tak jak nechceš, protože tam naťukají opět nerelevantní info. a nic ti jejich odpověď neřekne. To by takový formulář musel být s jasně předefinovanými odpovědmi. A to je trochu nereálné vzhledem k tomu, že je akvaristika dost rozmanitá. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 11:28 R Muž slavko [1686] - RostlinyRe: ctibum
ctibum napsal: Velká spousta tazatelů jsou nezkušení akvaristé, ... a kteří leckdy ani netuší ...
A mnohí ani nikdy tušiť nebudú. S trochou šťastia vychytajú problémy a akvárko im bude ako-tak fungovať a nič viac ich nezaujíma, ale to nie je dôvod ich z diskusie vylúčiť. Len to s nimi chce viac trpezlivosti ;-)

Koho to začne zaujímať viac, ten si po nasmerovaní prezentáciu urobí a viac alebo menej často ju aj bude aktualizovať a bude sa posúvať vpred, k svetlým zajtrajšom...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 11:24 Muž Jarden Sk [50] Re: ctibum
Áno jasne,ale v tom prípade by som ako admin dal len odkaz na príslušné vlákno a je tu dost info a nech si to naštuduje, je to menej vypisovania. ano Ešte že nie som správca, to by sa to asi preriedilo... :) :) Máte velkú výhodu, že sa tieto info na fóru dajú čítať aj neregistrovaným užívateĺom, ale práve aj tým sa to nechce čítať, lebo je tu vela odpadu, než nájde odpoveď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.12.2019 11:18 R Muž ctibum [4976] - Snažím se to nezahubit...Re: Jarden Sk
Velká spousta tazatelů jsou nezkušení akvaristé, kteří potřebují nasměrovat i k podání správných informací a kteří leckdy ani netuší, že voda má nějaké hodnoty...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 10:39 Muž Jarden Sk [50] Re: Guppy
Prečo odradilo-/nech si teda poradí systémom pokus-omyl sám,/ dal by som to ako podmienku, pretože ak to sám nevyplní, aj tak to v diskusii skôr či neskôr spomenie/ale zanesie sa odpadom zbytočne diskusia/.Ak chce niekto poradiť, tak nech si dá tu námahu s vyplnením formuláru a potom, veď aj tí čo radia si dajú tú námahu aby poradili a musia si naštudovat info z prezentácie aby mali základný prehľad.Aj tak sa nájde ešte kopu neznámych, ktoré sú dôležité pri hĺadaní riešenia.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 09:01 Muž Guppy [920] - Rostliny, paví očka, foceníRe: Jarden Sk
To je dobře myšlené, ale mám pocit, že by to na druhé straně přineslo množství "zbytečných" - ve smyslu, dál neaktualizovaných, mrtvých prezentací nádrží. Nebo by to tazatele spíš hned odradilo...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.12.2019 08:45 Muž Jarden Sk [50]
Ahoj, mám jednu poznámku k vylepšeniu stránok a hlavne na oklieštenie diskusie k témam ako sú riasy a hnojenie príp. iné. Už sa mi veľa krát za krátky čas stalo, že dopytujúci nemá aktuálnu prezentáciu a a mnoho informácii, ako hodnoty vody,zloženie filtra, hodnoty vstupnej vody a mnoho ďalších vecí chýba a v diskusii sa až po niekoľkých pridaných vláknach konečne dopracujeme k nejakej zásadnej veci, ktorá je nutná k stanoveniu "diagnózy". Ten kto má problém by mal mať aktuálne a poriadne vyplnené info o akva,inak sa tu hromadí kopu zbytočných otázok.Čo keby sa upravil formulár na stránke pre info o nádrži aby sa tam tieto veci zakomponovali presnejšie a niektoré ako stojan pod akva /čo považujem za úplne zbytočné info/vyhodili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 08:28 Muž Magic [680] - RostlinyRe: stetinka
Keď už som sa toho chytil, mne robí toto:
www.youtube.com/…
(popis v titulkoch)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 07:54 R Muž ctibum [4976] - Snažím se to nezahubit...Re: stetinka
V jakém formátu ajfoun fotky ukládá? K příspěvku jde jen jpg, gif a png, jestli se nepletu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2019 07:48 Žena stetinka [251] Re: Magic
Tak to nepomaha :-O Fotku proste nevlozim :-(
Mam ajfouna a jeho prohlizec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2019 21:47 Muž zervajs [200] - RostlinyRe: Magic
aha
dík za objasnění potlesk

ps: neporadím,u mě vše funguje jak z tabletu,mobilu, compu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.12.2019 21:34 Muž Magic [680] - RostlinyRe: zervajs
Já rozumím, dělá mně to taky prakticky u všech formulářů, třeba i zadávání měření.

Můj workaround je podržet palec pár vteřin na tom prvku, který nereaguje (tlačítko, editbox) a pak zkusit znovu.

Ale co a proč to dělá, jsem nezkoumal...

(a propos Android a Chrome)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2019 20:54 Muž zervajs [200] - RostlinyRe: stetinka
trochu Ti nerozumím :-(

Jsem-li přihlášen i z mobilu, a jsem ve svém profilu,je vše OK, chci-li přidat foto do nějakého příspěvku jde to, ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2019 20:35 Žena stetinka [251] – Pridani fotky
Zalozila jsem novou nadrz, ale kdyz u fotek kliknu v mobilu na “Vybrat soubor”, displej jen poskoci, ale nic se nestane. Poradite?
P.s to same mi to udela i tady u prispevku, kdybych chtela prilozit fotku. Nemuzu mit nekde neco vypnutyho?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2019 22:32 S Muž invalida [3804] Re: JirkaŠčobák
JirkaŠčobák napsal: Jako přijímatel reklamy, kdybych věděl, že má klient v textu faktické chyby, například, že na našem trhu není akvaristický časopis, upozorním ho na to a navrhnu úpravu.
Klient může radu odmítnout, ale stejně bych mu ji dal. Mimo jiné i proto, že pokud o jeho peníze mám zájem, chci, aby se v budoucnu vrátil. Pokud bude jeho reklama nefunkční, nevrátí se.


ale stejně bych mu ji dal TAKY BYCH VĚDĚL KOMU BYCH JI DAL ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2019 21:19 Muž JirkaŠčobák [3017] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez filtruRe: Rex
Jako přijímatel reklamy, kdybych věděl, že má klient v textu faktické chyby, například, že na našem trhu není akvaristický časopis, upozorním ho na to a navrhnu úpravu.
Klient může radu odmítnout, ale stejně bych mu ji dal. Mimo jiné i proto, že pokud o jeho peníze mám zájem, chci, aby se v budoucnu vrátil. Pokud bude jeho reklama nefunkční, nevrátí se.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   10.12.2019 18:53 A Muž Rex [5579] - AdministrátorRe: JirkaŠčobák
PR články neprocházejí korekturou redakce, je zveřejněn přesně dle požadavků inzerenta. Chápu, že se někomu PR články nemusí líbit, ale je to jeden ze způsobů, jak zaplatit provoz takto velkého portálu, který není zrovna levný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.12.2019 20:48 Muž JirkaŠčobák [3017] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez filtru
Rozumím, že placená reklama je placená reklama, ale i PR článek by mohl mít nějakou kvalitu. Ten, který máme aktuálně zařazený mezi články, žádnou kvalitu nemá a pro společnost, která ho vytvořila (netuším jaká, protože odmítám kliknout na link), je spíš antireklamou. Obsahově je to absolutní ******.

P.S. Navíc to psal totální akvaristický diletant, protože na našem trhu neexistuje akvaristický časopis, který by se dal zakoupit. Nebo, cituji:

"Pokud se sami v akvaristice nevyznáte, zkuste v nestřeženém okamžiku vodní království vaší drahé polovičky vyfotit, a fotografii odneste do prodejny s chovatelskými potřebami nebo akvaristikou. Zkušený personál má dobrý přehled o aktuálně nabízených produktech a jistě vám kvalifikovaně doporučí, jaké doplňky vybrat a zakoupit tak, aby se obdarovávanému skutečně hodily."
To jsou vyloženě "plody ducha". Ten, kdo to psal, za to dostal něco zaplaceno? smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 12:10 Muž Yirka [7990] Re: JirkaŠčobák
Mně se nejednalo o významnost údaje, aktivity, palců či čehokoliv jiného.
Mně to zajímalo principiálně proč se to děje a teprve dnes je ta odpověď uspokojivá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 11:02 Muž JirkaŠčobák [3017] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez filtruRe: Anthrax
Děkuju za odpověď! Rozumím, že to pro odlišení nově příchozích a "starých" to smysl má.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.12.2019 10:48 R Muž Anthrax [2771] Re: JirkaŠčobák
Tak je dobré v tom, že systém díky němu rozliší např. uživatele kteří mohou zakládat nová témata ve fóru. Jinak by tu každý nově příchozí založil vlastní téma. A místo 2700 témat by jich tu bylo okolo 20 tisíc. Atd.
Od jistého počtu bodů aktivity už ale svůj význam ztrácí. Je totiž jedno jestli má uživatel uživatel 15000 nebo 150000 bodů.
rybicky.net/napoveda/statut…

Z hlediska akvaristiky je to samozřejmě údaj bezvýznamný a nic neříkající.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 09:52 R Muž Anthrax [2771] Re: Yirka
Však píšu, je to tím promazáváním odkazů. Těch linků, co nefungovaly a příspěvků, které na ně reagovaly, tam bylo několik tisíc. Proto mi trvalo tak dlouho. A to co popisujes odpovídá přesně době, kdy jsem s jejich procházením začal. Teď už jsem u konce, tak uvidíš, že ti příspěvky mizet přestanou.

Pak jsem ještě smazal celé jedno téma, které ale nebylo vůbec o akvaristice. Ale tam moc příspěvků nebylo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 09:47 Muž JirkaŠčobák [3017] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez filtruRe: Yirka
Je číslo celkové aktivity na něco dobré? Podle mě to je bezvýznamný údaj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 08:48 Muž Yirka [7990] Re: ctibum
Píšu jasně, že letos mi zmizelo na 180 příspěvků, minulý měsíc 51.
A na statistiku celkové aktivity to pochopitelně má, jen za minulý měsíc mi klesla o 391 bodů. Od počátku roku pak o cca 1150. Je to normální?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 08:43 Muž Yirka [7990] Re: Wanderer
Přečti si pozorně co jsem napsal.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 07:53 Muž Wanderer [1742] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: Yirka
Na statistiky to vliv nemá. Počty palců a napsaných příspěvků ti zůstanou i po smazání.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 07:30 R Muž ctibum [4976] - Snažím se to nezahubit...Re: Yirka
Mažu jen s největší rozvahou. Těch příspěvků mohlo být tak max 20-30 a převážná většina od jednorázových uživatelů, buď neregistrovaných, nebo s minimální aktivitou. Krom toho si myslím, že na statistiky to vliv nemá. Stejně jako u palců, jak píšeš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 07:20 Muž Yirka [7990] Re: ctibum
Bylo by dobré si uvědomit, že smazáním dříve plnohodnotných příspvěků, byť se nyní jeví jako nepotřebné, dochází také ke změnám v navázaných aktivitách - v celkové aktivitě.
Jestli by třeba v takových případech nemělo být zachována tak jako je tomu u smazaných příspěvků s palci, které zůstavají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 05:55 R Muž ctibum [4976] - Snažím se to nezahubit...Re: Yirka
Příležitostně uklízím fórum. Podle uvážení sloučím témata, když mi přijdou obsahově stejná, případně vlákno smažu.

Při slučování nemažu nic, pouze přesunu příspěvky a mažu prázdné téma - tam jedině že by systém ztratil návaznost příspěvku na původní téma a tvářil se, že takový příspěvek neexistuje. Což nevím, to je na Rexe...

Témata mažu jen ta, která není kam sloučit, kde jsou třeba jen dva tři příspěvky a už několik let tam nikdo nic nenapsal. A těch bylo tak max deset.

Každopádně jsem se k úklidu už přes měsíc nedostal...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 22:36 Muž Yirka [7990] Re: Anthrax
Ale tolik jsem jich prostě nenapsal.
A když si projedu příspěvky s odkazy, tak v databázi jsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 22:30 R Muž Anthrax [2771] Re: Yirka
I na těch zmíněných zpravodajských serverech je často obsah časem nefunkční nebo nedostupný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 22:03 Muž Yirka [7990] Re: Anthrax
Tenhle měsíc jsem napsal cca 10 příspěvků a ubylo mi jich 51.
Podotýkám, že dávám pouze funkční odkazy na iDNES a Novinky, žádné sociální sítě nebo YT.
Prostě mně těch smazaných 180 za půl roku připadne úplně mimo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 21:34 R Muž Anthrax [2771] Re: Yirka
Je to podle mě ono. Bylo jich tam nefunkčních opravdu hodně. Já to nevymazal najednou. Dělám to postupně. Stejně tak v zajímavých neakvaristických odkazech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 21:22 Muž Yirka [7990] Re: Anthrax
No, tolik jsem jich tam určitě neměl. Příspěvky prostě po desítkách mizí z měsíce na měsíc. Problém bude někde jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 20:50 R Muž Anthrax [2771] Re: Yirka
Promazával jsem nefunkční odkazy v zajímavých akvaristický odkazech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 20:45 A Muž Rex [5579] - AdministrátorRe: Yirka
Systémově automaticky ne (kromě tématu Připomínky ke stránkám). Takže jedině práce redaktorů či správců...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2019 20:09 Muž Yirka [7990] – Jeden dotaz
Dívám se, že od jara mi ubylo asi 180 příspěvků v diskusi. Tolik OT jsem určitě neměl.
Nebo se nějaké letité umazávají?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   19.11.2019 19:32 A Muž Rex [5579] - AdministrátorRe: larix
Ahoj, upravil jsem. Řazení bylo dle karmy příspěvků (počtu palců), ale díky chybějícímu kontextu to nemělo takový význam. Proto jsem to upravil na řazení od nejnovějších.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   19.11.2019 10:30 Muž larix [1296] – Radenie výsledkov vyhľadávania
Ahoj Rex. Bolo by realizovateľné upraviť radenie výsledkov vyhľadávania vo fóre chronologicky?
Keď teraz zadám do vyhľadávania (fulltext) nejaký výraz, výsledky sú zoradené buď náhodne alebo podľa nejakého, mne neznámeho algoritmu.
Neviem, či by to ocenil aj niekto ďalší ale mne by veľmi vyhovovalo, ak by sa výsledky vyhľadávania dali takto usporiadať. Keď, povedzme, sledujem nejakú tému pravidelne, zaujímajú ma iba výsledky od mojej poslednej kontroly. Alebo si potrebujem pri rôznych príležitostiach vyhľadať, či sa nejaká téma, ktorá bola rozdelená do viacerých vlákien riešila aj v ďalších vláknach alebo iba v tom príslušnom.
Ďakujem.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 22   13.11.2019 20:15 A Muž Rex [5579] - Administrátor – Videa a fotky
Odstranili jsme limity v počtu nahrávaných videí k prezentacím. Nyní máte naprostou svobodu v tom, kolik videí ke svým prezentacím nahrajete. Těšíme se na vaše zajímavá videa. Zároveň jsme odstranili některé již zbytečné limity (počty záznamů v deníku, ve výdajích, ...). Navýšili jsme i prostor pro fotky k prezentacím. Ten se odvíjí od vaší aktivity. Původně byl základ 25 MB (+ 500 kB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 500 MB, nyní je základ 150 MB (+ 5 MB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 1000 MB. Neváhejte proto a nahrávejte další zajímavé fotky do svých prezentací.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2019 20:01 A Muž Rex [5579] - AdministrátorRe: silviebaris
Budou, na prezentace se blokace nevztahuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2019 19:52 Žena silviebaris [890]
Dobrý večer,mám dotaz...Když si někoho zablokuji,budou se mi zobrazovat jeho prezentace...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.11.2019 18:22 A Muž Rex [5579] - AdministrátorRe: Jan Jonáš
Hezký večer, díky za podnět. Upravil jsem systém tak, aby se nemohly za sebou objevit fotky od jednoho druhu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2019 09:26 Muž Jan Jonáš [82] - Drobné rybky – Poznej rybu/rostlinu/ostatní
Dobrý den, páni redaktoři, pěkné dopoledne pane admine.
V zajímavé "vzdělávací soutěži" Poznej … v Odkazech se mi mnohokrát stalo, že se vygenerovaly po sobě dvě fotografie stejného druhu. Pokud jsem první nepoznal a druhou ano, získal jsem bod za druhou. Což je logické. Pokud jsem poznal první, získal jsem bod, pokud jsem poznal ale i druhou, tak jsem druhý bod nezískal. Je to záměrně? Nebo je to chyba?
Děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2019 19:43 R Muž lacewings [3825] - Živorodky-přírodní formyRe: JirkaŠčobák
-neukliknul, nauč se fotit makro, nebo detail , půl fota je plocha na kterém je to foceno, nebo si to dej jinam ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2019 12:49 R Muž ctibum [4976] - Snažím se to nezahubit...Re: JirkaŠčobák
Buď to udělal záměrně, nebo omylem. Až si zprávu přečte, jistě se ti k tomu vyjádří, případně napraví ukliknutí...
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Ostatní Přidat příspěvek • Zobrazeno 442394x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/8