Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Co se to děje s rostlinami?

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Problémy s rostlinami 

Přejít na předchozí stránku 201 Žádná další stránka   1  
Co se to děje s rostlinami?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2005 21:52 Bořek – Zhnědnutí
Ať jsem koupil jakoukoli rostlinu, tak mi zhnědla a zůstaly jen žilky na listech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   05.02.2005 21:50 xdis – Nevýhody umělých rostlin
No je jistě pravda, že umělé rostliny jsou jistým řešením, pokud chováme ryby, které živé rostliny ničí, ale pokud to jde je lepší chovat rostliny živé. A to hned z několika důvodů. Prvním je výroba kyslíku, druhým je estetičnost a rozmanitost, protože živé rostliny se rozrůstají a někdy dokonce i kvetou. No a živé rostliny také upravují chemické složení vody a ničí škodlivé látky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   05.02.2005 21:49 Haeluska – Umělé
Já se živými rostlinami moc dobré zkušenosti nemám a tak mám umělé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   05.02.2005 21:47 Aneta – Umělé
Já jsem pokaždé měla živé rostlinky, ale rybičky mi je ožíraly a tak jsem si koupila umělé rostlinky. Sice se nemohou rozmnožovat, ale ani nemusí, protože mám v akvárku dostatek a neožírají ty umělé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2005 21:43 Stella – Řešení
Ryby mi také ožíraly rostlinky a pomáhá vložit pod kamínek list salátu nebo špenátu. Sežerou ho jak živorodky, tak závojnatky a také ancistrusy. Dávat čerstvý tak každé 2 dny. Třeba i mražený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.02.2005 12:23 Oko – Sežrané rostliny
Ryby mi vždy rostlinky sežraly. :-( To je přitom krmím potravou určenou přesně pro ně. Co mám dělat?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 200 ...... [201]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 161860x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8369-co-se-to-deje-s-rostlinami?od=10001