Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 113 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: gazely
jestli to stihnu, skočím i na výstavu, ale nevím nevím.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - gazely – výstava
Tak co lidi kdo jde na výstavu a kdo jde až na sraz?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - karmen1976 Re: dudak
Plovoučky bych určo brala ! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: dudak
Plevel beru..tady a Rakovníku mám začátečníky tak se nevyhodí nic.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak
nějaké plovoučky donesu, Riccii, Phyllanthus, Limnobium nevím kdo to chtěl, ale přihlaste se o to ahoj
z ostatních kytek něco málo, podle účasti to stejně vypadá, že zůstanou na stole.
Beru 2 dospělé ampulárky, pár, snad je někdo ubytuje
poslední nabídka malých Mesonauta egregius, příště už nebudou.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: drvi
sad sad sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: PaDa
Bohuzel bez kuliska smich bude vedro ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: drvi
s červeným kulíškem? :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: karmen1976
Ja budu taky, rano zabalim kytky, sneky a krevouse pro Pavla, balicek pro Jozina, budu jak Jezisek :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw Re: PaDa
Spis to momentálne vypada na Setrvani akvaristu... pivo
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: karmen1976
já budu pivo
pátky děláme kvůli výstavě, bylo nás i přes třicet, ale letos to horko asi všechny zahnalo jinam ;-)
nevadí, aspoň člověk víc pokecá ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - karmen1976
pŕíde vubec nękdooo ? :-D :-D
Pátky asi neni moc dobrý nápad, že ?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav
Tak bohužel také nepřijdu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 1  - půlpy
všem se omlouvám, hlavně Karmen, že nepřijedu a tedy nedovezu plovoučky. V noci jsem se probudil bolestí a nemůžu chodit. snad seto do neděle zlepší, abych stihl aspoň fota z výstavy.Tak si to užijte -závidím Vám
 Reagovat na tento příspěvek 0  - karmen1976 Re: drvi
Stačit to bude :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: karmen1976
Tenhle je asi 25 cm, jestli ti to bude stačit :-D . Za modrásky díky předem :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - karmen1976 Re: drvi
Mam doma taky 2 mimina, ale ty sou pidimidi. .tak tenhle bude asi vetší než 4 cm ?
Jo a vezmu ti ty kluky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: karmen1976
Jj, je tvůj - je to jeden z potomků toho od Míry :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - karmen1976 Re: drvi
Blani ja bych si ho vzala
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: drvi
Já bych chtěl, ale nejspíš nedorazím. :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi
Přinesu jeden Nymphea Lotus tiger green, jestli máte někdo zájem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH – Děrovaná plexi trubka z biomolitanu Atman
Jednou mi na srazu někdo říkal, že by se mu hodila děrovaná plexi trubka z biomolitanu Atman, že má biomolitan jiné značky a tam nebyla, jenže se mi už neozval. Trubku mám připravenou, kdo to byl?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty
Zdarec , nechce někdo kolumbijské oka - přírodní čstá forma viz - zvirata.bazos.cz/…
Pravidelným účastníkům samo zdarma ,přivezl bych je v pondělí ráno do Malešic , předání dle domluvy M.M
edit" sraz bohužel nestíhám (kvůli zachování čistoty nejsou vhodné do akvárií kde už jsou jiné oka)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - NirvanaBoyRe: PaDa
Tak já nakonec zřejmě také nepřijdu..
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: PaDa
Bohužel beze mě..musím do práce :( tone
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Jája
Tak jsem chtěla dorazit, ale drahá polovička si na v pátek vzala dovolenou. Na chatě na vás budu vzpomínat. :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Jestli se ještě někdo chystáte, napište se do dneška odpoledne, pak to zamluvíme, zatím 15 kousků.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: NirvanaBoy
Jestli se před hospodou dostanu domů, což asi jo, tak ti něco nalovím...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: amrtin
Sorry, Cherryny došly :-O
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Makky
Tak se omlouvám ,ale nepřijdu. Kdo to chce udat za každou cenu, musí za mnou do Butovic. Jinak moc děkuji Drvi za ten pytlík krásy. Jistě nic nepřijde vniveč. Už jsem to rozdělila, a dneska posílám dál.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: drvi
Krevetku nejakou bys asi nemela,co?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Pro kolegu kterej možná pojede se mnou prosím o nějaký plevel, kdyby zbyla nějaká kryptoška a krevetka tak se odvděčí stydim
A kdyby měl někdo párek pavích oček pro ženu byl bych rád. Tady v okolních akvaristikách se bojím cokoli koupit a žena je poslední dobou jak úchylná na paví voka a neonky. Tak sem jí vyhradil nádrž ale běda jí jestli se mi to dostane jinam. Skončil bych na borech.Jo a těším se na vás bando. hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: amrtin
Super hop hop , to budu moc ráda pivo
 Reagovat na tento příspěvek 1  - amrtin Re: drvi
Ale můžu ti je poslat po Verunce... hop ...co,můžu,pošlu! ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: amrtin
:-( Bohužel, ve čtvrtek odpoledne něco mám. Ozvu se ještě večer do SZ.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: drvi
Hm,tak je mi lito,v patek musim do prace :-( nemohla by jsi se pro nej stavit na Suchdole? Treba ve ctvrtek?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: amrtin
To bys byl zlatej hop pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - NirvanaBoy
Pokud by se chtěl někdo zbavit Cherrynek, rád si je vezmu potlesk :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: karmen1976
"něco" Ti donesu, vypadá to jako pistie ale je to menší, listy 2až3 cm, donesl jsem si to z Prahy, ale moc mi to stíní ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - karmen1976
Já prosím plovoučky :-D
Děkuji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: drvi
Pokud půjdu,pryskyřník ti přinesu.
 Reagovat na tento příspěvek 1  - dudak
Kdyby někdo chtěl, můžu vzít pár kousků potěru Mesonauta egregius. Měsíc staré, chce to na ně mít samostatnou nádrž a pokud možno živou nebo mraženou potravu, sušený zatím moc nejedí. Berou grindal, buchanky, roupice, nitěnky asi by zvládli i malý patentky...., mraženej cyklop
rybicky.net/fotogalerie.php…

Dál beru 2 dospělé ampulárky, pár - snad si je někdo vezme, nechci je vyhazovat.
 Reagovat na tento příspěvek 7  - PaDa
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jak už Jarda zmínil, hospoda je za týden v pátek. Pomalu se i hlašte v kalendáři, ať víme kolik nás bude.
Pokud se chystají někteří vzdálenější, tak výstava v Botanické zahradě se chystá a můžete spojit oboje dohromady ano
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - NirvanaBoy
Kdyby někdo z vás chtěl npk+te a ferox tablety, řeknete si, a nějak se dohodneme :)
 Reagovat na tento příspěvek 1  - drvi Re: Makky
Dobre, kryptosky jsou tvoje, je jich nekolik ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Makky Re: drvi
ahojky, beru kryptokoryny ... vlastně..... Poberu celý stůl čehokoliv :-D Mám v práci kolegu akvaristu a pereme se o každou rostlinku navíc :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: Jar-oslaw
Fotka k příspěvku Ja uz se nahodou tesim pivo . A potrebovala bych, jestli nekdo nemate nadbytecnej kousek pryskyrniku, mooc by se mi hodil. A nejakou mrnavou nepovedenou Bucku, kdybyste chteli nekdo vyhodit, tak bych si ji vzala ;-) . Nabidnout muzu nejaky Microsorko nebo kryptokorynu, nevim presne co je to za druh, mohla by to byt C. Undulata
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – týden
cí brdo,je to o týden a nikdo ani měkký fn...asi všichni makaj na výstavě?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy – výstava v Žilině
nepojede někdo náhodou v sobotu ráno rychlíkem EC121 (myslím, že se jmenuje Hradčany) na výstavu rybiček do Žiliny? případně si můžem cestu zkrátit pokecem, jedu z Pardubic 06:25
Půlpy
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – Pohoda
Byla i kdyz nás bylo pár.akorat nikdo nič nepsal,ze by nas to zmohlo vsechny? Se zvedavim na priste.
Vyzkoušejte
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [113] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=5601