Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 340 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
postupová státnice úspěšně za mnou, tak se už těším na večer - mám žížu :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Re: olwy
hlavně, aby někdo poradil, než je sníme ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Re: Moucha
Hlavně že si pochutnáme. Náhodou, za tu dobu, co je mám už docela vyrostly, takže do salátu by se to dalo :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Danila
tak to vypada ze budou grundle z neonek se salatem z akvarijnich rostlin.... ;-) smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Přijdu konzultovat a pokecat...
Ahoj, nějak mi marodí rybičky - neonky. Vezmu ty, na kterých je to hezky vidět s sebou - je to lepší než fotka - snad mi někdo poradí, co s tím. Za odměnu nebo prostě tomu, kdo bude chtít, věnuji hydrocolyte(pupečník), trochu riccie a spoustu kytky, co mi zarůstá hladinu. No, zkrátka, jdu načerpat moudra - těším se na vás, rady, tipy i rostlinky. Petr
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: Henry69
Pozor, Václav je utajený cichlidář(jen o tom neví). smich smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Tohle vypadá spíš na vegetariánský srazyyyy :-D smich Vepřový koleno s echináčovou oblohou:-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Henry69 – Re: langosh
pohled do zelenyho leci a uklidnuje :) ale na tvoji otazku ti jiste odpovi cichladar Vaclav ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - langosh
Co máte všichni neustále s těma kytkama ... vždyť je s tím v AQ jenom práce.... tone :)

Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: mmulcr
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kristýna
Já vám tam pošlu i pár (3-4) rostlinek blyxy japonicy, při hledání jiné rostliny v akváriu jsem jí trochu protrhala, abych viděla na lávový kameny. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: mmulcr
tady je uplnej seznam co prinesu:

Rotala rotundifoli
Bacopa caroliniana
Echinodorus isthmicus
Echinodorus tenellus

a urcite se tam dostane i par kousicku okrehku, odstreneni sneci i nezmari (Gastropex)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek – Re: PaDa
Nedělej si ze mě srandu ! :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek – Re: Henry69
Kristína má vofeifolii tu mám taky :) právě se mscháněl klasickej barterák :) cofeiku ti nějak taky budu mco hodit ale né teď ještě jsou malý :X :(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek – Re: Kristýna
Ahoj , děkuju ale tenhle už mám :)) někdo by určo měl zájem takže přenechám jiným :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek
Nechci bejt hamou , se nějak dohodnem , děkuji ale cofeifolii už mám :) právě že sem ve vivárku nemohl sehnat klasickej :)



to kdyžtak napižláme tam:-D ... máte u mě nějaké to pivko , děkuju moc :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
Moucha napsal: prinesu e.tenellus

Hodnej, děkuji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: mmulcr
prinesu e.tenellus
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: PaDa
Jojo, vypadá to slibně ;-) Jenom jsem chtěl poprosit, budu zakládat jedno Mini, tak kdyby byly nějaké rostlinky - kobercovky, mechy, drobnolisté, ... nebojte se přinést :) Se těším, jak babka na důchod :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Koukám, že bude opět z čeho vybírat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kristýna
Fotka k příspěvku Přidávám foto anubiasu - na fotce je již celý odtržený kus. Na levé fotce je jen vyfocený u zdi s mojí rukou, na pravé je stejný anubias v porovnání s krabičkou od zápalek.
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: Henry69
:-D Dobrá tedy :-D něco se najde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kristýna – Re: Henry69
Já tam kus svého anubiasu taky pošlu, možná to bude celý trsík, protože mám anubiasů víc :-).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Henry69 – Re: PaDa
no dyk s tim ja pocitam a proto to nechci mit na dva kusy ale v jednom ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Henry69
Volcomek na to stejně zase zapomene :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Henry69 – Re: mmulcr
Nez aby z toho byly bonsae, strihni radeji 1x. Bud bude volcomkovi stacit jeden, krome tebe nabizela anubias i Kristyna, nebo mam smulu, on si rekl drive.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: Henry69
Tak střihnu 2x ale budou to kousky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Henry69 – anubias
Ahoj, nejaky prebytecny anubias bych taky velice rad prijmul, jinak uz se moc tesim na stredecni pokec a beer.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: volcomek
Fotka k příspěvku kousek šmiknu a přinesu ;-) ať jenom neberu :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AquaDoubek
Taky dorazím na pokec a pokud má někdo zájem o lávové kameny do akva,tak mi napište do vzkazu.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - navik
PaDa napsal: ... není to nějakej zákon, že pokud má člověk kbelík rostlinek, nechce nikdo nic a ozvou se, až když to vyhodíš? :-D
Je, zákon schválnosti, funguje spolehlivě a téměř pravidelně... :-D Pokud budeš chtít nějaké malé bleherky, ozvi se do úterního odpoledne, něco štípnu ze stvolů, které mi plní akvárko ;-).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kristýna – Re: volcomek
Ahoj, já anubias barteri mám, ale je to s největší pravděpodobností tenhle -> rybicky.net/atlasrostlin/anubias_barteri_coffeefolia
Jestli máš zájem, kus ti ho na sraz po Mouchovi pošlu :-)

ahoj K.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: PaDa
prinesu nejaky kyti, cekam s protrhanim na hospudku (bude to rotala a par bacom, samozrejme i par echynacku co mi vlezly kam nepatrej a javskej mech)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek
Zdravím , neměl by někdo navíc třeba malou odnož klasického Anubiasu barteri ? dekuji :))
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Peťura
Nebyly by k mání nějaké krevetky.Měl bych o nějaké zájem.Díky.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – zelenina
Nějaký plevele tentokrát beru klidně i já, nějak se mi ve vzkazech nahromadili zájemci a začátečníci, bohužel zrovna poté, co jsem minulý týden udělal radikální průklest své džungle ;-)
Nic nevyhazujte a směle s tím do hospody ano

P.S. není to nějakej zákon, že pokud má člověk kbelík rostlinek, nechce nikdo nic a ozvou se, až když to vyhodíš? :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: PaDa
uz se tesim, mozna prinesu nejaky kyti...pokud nekomu nebudou vadit nezmari, zacinam pomalu nahrazovat rychle rostouci kyti
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – již za týden
Takže akvaristky a akvaristi z Prahy a okolí, první připomínka: akce se koná již příští středu. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: Danila
Zase špatně! :-D Vyjímečně zůstávám do konce.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
RAP napsal: Protože tam s tebou ostali do konce Václav a Henry ;-) .





Ježiš no jo, Ty jsi výjimečně nevydržel až do konce:-) S Henrym a Václavem je radost zapařitsmich


Ale bylo to bezva, se těším na další akci v květnu

 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
oprava: podrobnosti na rybicky.net/akce/483
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: RAP
Nějak jsem zatím nestíhal tu pozvánku na další termín... Takže tady je, zapsat do kalendáře a zrušit všechny ostatní kolizní akce ;-)

Příště opět ve středu 12.května od 18:30 hod., akvaristická hospůdka na Žižkově, podrobnosti na rybicky.net/akce/463
Všichni jsou zváni ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
Ahoj, na sraz bohuzel nemuzu nikdy pokud bude ve stredu.... nemohl by nekdo postradat nejake kytky? po praze dojedu , to neni problem.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: PaDa
Nezdrhnul, jenom jsem se decentně ztratil ze sportbaru. ;-)
Mimochodem, na kdy je plánován další srazík?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: RAP
srabe, ty jsi zdrhnul? :-D :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: Danila
Protože tam s tebou ostali do konce Václav a Henry ;-) smich .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek
prosím pro příšte mohl by mi někdo hodit vzkaz že je sraz ? :( ...... zase sem to prosral !!! :X :( :(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Peťura
Hezký fotečky,byxlo to super,kytičky jsou už v aqa,všem děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila – Re: vaclav
Proč mám sklerózu???
A kdo vlastně jsi, si tě nepamatuju smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Usine – Re: Danila
Máš už hezkou sklerózu. smich
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [340] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=16951