Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 295 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: lipli
Já zkrmím všechno, jestli nebude nějakej jinej zájemce ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - lipli
A nechce někdo paví očka jako krmení či chování? Taky můžu vzít piskořky. Tak kdyby byl zájem není problém :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
to bude pekny menu.... jak pro kamenozrouta, nebo trola smich
ale v tomhle vedru...to te lituju.... jsi to mela varit o zmrzlichich....

no u nas taky plati zamestnanec se stara, zamestnanec se ma....
odeslo par lidi do duchodu.... a huz mame v kanclu vsichni dve LCD....

no kytky nosim pravidelne... a zrovna pred tydnem jsem si rikal ze budu muset par kytek vyrejpat, nejak se jim zacalo darit za pomalu prerustaj..... a ta dzungle rotaly.... krasa
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R romant Re: Kytka
Že do toho vstupuji, jako nezasvěcený pozorovatel, tak to lehký proprání písku to beru, ale to vyváření to je zbytečná procedůra. Ono trochu té špíny se bude hodit, jako potrava pro vznikající bakterie. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Moucha napsal: kurna co jsem tu flasne fsecko psal??? stydim
Není důležitý, co jsi psal, ale jestli to splníš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Kytka
Být oprsklá se občas vyplácí: Po debatě s dělníkama, co nám rekonstruujou výtah jsem zjistila, že když to půjde dobře, budou mít jen týden zpoždění, měl být hotový pozítří. "Tak já si ten písek teda vynosím ze sklepa po kyblíčkách." Za pět minut v suterénu: "Slečno, co máte v tom sklepě, že tam furt chodíte." "Jsem říkala, že písek do akvárka. A kvůli vám ho tahám do pátýho patra pěšky v kyblíčku." "No tak si to naložte a my vám to vyvezem." Výtah nemá kabinu, je tam jen taková plošinová destička. "Vy se bojíte? Nebojte, to nespadne. Jen se nelekněte, až pojede kolem vás dolů to závaží." :-) No ale ušetřili mi 3 krát šest pater nahoru a šest dolů, písek je v chodbičce a já jdu prát a vyvářet. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
kurna co jsem tu flasne fsecko psal??? stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Fotka k příspěvku PaDa napsal: Prej polykání písku při krmení pomáhá s trávením, zkus to až si budeš dávat smažák
Ale no fuj, smažák. Na programu je přeci lehká jarní večeře, např. PaDův jarní salát. smich potlesk smich
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: RAP
Kvůli mě nemusíš. :-D
Prej polykání písku při krmení pomáhá s trávením, zkus to až si budeš dávat smažák :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Šnečky na krmení jako obvykle?
No jejda, všema desti, založil jsem si chovnu na šneky, ale produktivita se zdaleka nevyrovná jedné povedené návštěvě u 3trojek :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Kytka
Kytka napsala: Jedu zítra do pěstírny rostlin ....
Dle Mouchova dobrozdání a díky vnějším vlivům návštěva odložena na příští týden
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: Kytka
Kytka napsala:Vezmu tu krabičku jako vzorek s sebou.
Kvůli mě nemusíš. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: AG
Donesu. Dones. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik
tady to vypadá jak v botanické smich takto by mi nikdo nevěřil,že jdu na pivo potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Šnečky na krmení jako obvykle?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: usine
usine napsal: Být včas u rostlin které přinesu.
Tak to je ta věta, kterou mě učil bratránek, když jsem si ještě hrála s bábovkama na písku: "Do hospody se chodí pravidelně a včas." smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Moucha napsal: ty to rozjizdis ve velkym jak tak citam
Tos měl vidět ten dotazník s poptávkou, co jsem rozesílala dnes v noci do akvafirem smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: RAP
Fotka k příspěvku RAP napsal: Kytka napsala: Přivezla jsem si z Jizerek príma akvapísek .....
To bych chtěl vidět, nemáš fotku - detail s měřítkem?

Vezmu tu krabičku jako vzorek s sebou.
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AG Re: PaDa
PaDa napsal: A co plevel jménem rybicky.net/atlasrostlin/limnophila_sessiliflora ?

Já bych si s dovolením vzal, jestli ti přebývá. Můžu ti přinést přebytky šneků.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: A co plevel jménem rybicky.net/atlasrostlin/limnophila_sessiliflora ?
Děkuji za optání, ale ten jsem již dostala jako bonus. Na Aukru kdosi nabízel balík rostlinek - zajímala mne z toho jen jediná - a než mi majitel odpověděl, zda by ji prodal samostatně, tak aukce skončila. Za pár dní se ozval, že přijel z dovolené a jestli chci, tak že mi to věnuje, když si přijedu. Adresa Spořilov - z domu 2 zastávky busem :-). Prohlídla jsem si nádherné akvárko (500 litrů už je slušný rozměr), pokecala o rybičkách, dostala tip na Akvária Farda i s předvedením jejich práce a bedničku Limnophila sessliflora jsem k tomu dostala jako dárek :-).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Vyměním práci i záda. Koupelna má oproti potoku v Jizerkách jen jednu výhodu: teče tu teplá voda. Prezentace příští týden po sázení, zatím je to takový provizorium. Ale Bettynky jsou spokojený a šnečkům se vyloženě daří.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
Pro všechny:Klidně přineste i plevel. Pokud si ho nikdo nevezme, poslouží to jako zelené krmení v místním akva. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: Kytka
Kytka napsala: Přivezla jsem si z Jizerek príma akvapísek .....
To bych chtěl vidět, nemáš fotku - detail s měřítkem?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Tereza
Tereza napsala: Plevel jako affinisku, egerii a sagitarii snad sani nosit nebudu, co?
Ale ano. Já vím, že jsou mezi vámi tací, kteří si své superšpekové rostliny nechávají posílat ze zahraničí, ale lidi pochopte, že jsou mezi vámi i začátečníci, kteří páchají svou první nádrž a ti shání právě to, co vy nazýváte plevelem a nosíte na kompost. Mě ten tvůj plevel udělá radost (viz. můj seznam níže), zkrátka záleží na úhlu pohledu :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
to bych radsi pral ten pisek nez se skvarit v kanclu..... jak velky nadrze mas? nevidim prezentace
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Přivezla jsem si z Jizerek príma akvapísek, bude druhá nádrž a tu první se chystám překopat. Od rána se máchám ve vaně a filtruju to přes cedníček. A to toho mám ještě půlku ve sklepě. Sakryš, tady není žádnej vodní smajlík :-(.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
ty to rozjizdis ve velkym jak tak citam
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Bella
Prosím zakořeněný Echinodorus, Ceratopteris a Hygrophilu. Díky.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha kyti
chce nekdo ricii?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Bella
Bella napsala: 1 valisnerii, ma ale pres 120cm (ehm, a nevim jak ji zabalit)
dokolečka do dortový formy. nebo ramínko a futrálek na šaty, výškou je to tak akorát smich
promiň, mám dneska veselou, hop měla bych pracovat a učit se na zkoušku a nějak mi to nejde.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Bella
tolik ho teda nemam, snad Vaclav

terezko vem co mas.... on si to nekdo odnese
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: Tereza
Klidně to vezmi. Pokud se mi podaří dorazit, určitě si afinisku vezmu a vlastně i tu egerdii
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tereza
Já beru jakýkoliv echináč! Nejlépe takový, který nechutná ancistrusům :) Plevel jako affinisku, egerii a sagitarii snad sani nosit nebudu, co?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella
Moucho, muzu poprosit o ech. vesuvius? jestli mas volny...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella
Muzu donest 4 male ech. ozelot green, necele 10 cm (2 uz koreni, 2 jsem cerstve odstrihla od slahounu)
1 valisnerii, ma ale pres 120cm (ehm, a nevim jak ji zabalit)
1 ceratopteris (siliquosa nebo thalictroides)
trs hygrophila polysperma
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
prosím nevyhazovat, ale přinést ke Trojkám.
Bude to tam ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: Najas? Jestli sháníš tohle rybicky.net/atlasrostlin/recanka_guadalupensis , mám toho plnej škopíček, právě jsem se to chystal vyhodit, že už to nikdo nechce :-D
Jo, jo, jo, podle mé atlasové knížky jsem sice myslela Najas conferta, ale takhle se mi taky líbí. Myslím, že jsem si minule stoneček přinesla, ale při máchání ve vaně se rozpadla na prvočinitele. Takže druhý pokus - tudíž škopíček prosím nevyhazovat, ale přinést ke Trojkám.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Najas? Jestli sháníš tohle rybicky.net/atlasrostlin/recanka_guadalupensis , mám toho plnej škopíček, právě jsem se to chystal vyhodit, že už to nikdo nechce :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: souky
pokud nezapomenu....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: Moucha a usine
takže byste mi za nějakej úplatek kousek přinesly?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
rotalu nosim pokazdy, e.vesivius se mi zacina taky mnozit....
dulezite je zavcas projit vsecky pytliky ....

muj pravidelny dotaz je jak moc to vyroste....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: Fidorka
Nesmíš na mně s českými názvy. Nějaké Micranthemum umbrosum se najde. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: usine
usine napsal: Být včas u rostlin které přinesu. Egerii jsem napsal navíc tu nemám. :-)
stačí půl sedmá, nebo mám sraz dřív :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: usine
a neměl bys tam zase nějakou malokvětku tmavou? Mám jí od tebe, ale nějak jsem na čas vysadila CO2 (byla jsem nějak líná) a je prakticky zlikvidovaná... prosím prosím..
A kolegovi z práce jsem slíbila, že se poptám po nějakých nenáročných velkolistých kytkách, tak budu ráda za cokoliv takového...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: souky
Helanthium(echinodorus) bolivianum 'Vesuvius', se mně začal množit. smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: Kytka
Být včas u rostlin které přinesu. Egerii jsem napsal navíc tu nemám. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: usine
usine napsal: Většinu toho seznamu mám. :-) ....
A jaké kouzlo se musím naučit, aby se přemístily ke mně do akvárka?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: Kytka
Většinu toho seznamu mám. :-) Alternanthera, Anubiasy, Cryptocoryny, Didiplis, Echinodory, Egeria, Heteranthera, Hottonia, Hygrophila, Ludwigia,
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Moucha napsal: neboj vetsinu objevis za tejden na stole
Minule jsem nějak neobjevila, tak jsem se odhodlala na výlet. Ale není to poslední akva, takže jestli budou, jedině dobře.
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [295] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361181x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=14701