Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 339 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku pivo teče, řeči plynou...
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku řeči plynou, pivo teče...
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku tipnul bych na pindání o "Pindare" :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku kuk!
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku kuřácký koutek
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku kuřácký koutek u baru, z jedné strany akvárko, z druhé terárko, ze třetí pípa, co víc si může kuřák přát ano
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku opět nějaké akvarijní nebo životní moudro, jak jinak ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku nesnědený salátek zabalit domů ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku král hadiček ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku něco pro domácí mazlíčky
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika - dokončení
Fotka k příspěvku království hadiček
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
musím si dát oddech, nějak jsem to tady zavařil a už mi to další fotky nebere ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: PaDa
Co si to Navik prohlíží? Je mi to povědomé, ale nikdo mi to nepůjčil. :-D
Přiznejte se dobráci, kdo přinesl s kytkama zelenou vláknitou řasu. :-|
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku království hadiček
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku meníčko
 
 Reagovat na tento příspěvek 1  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku pivo a dva frťany ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku věštění z koule 2
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku přišly hosti
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku terárko je pěkná kulisa
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku letecký pohled 3
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku letecký pohled 2
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku letecký pohled 1
 
 Reagovat na tento příspěvek 2  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku zanícená diskuse
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku jídlo je snědené, došlo na granulky...
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku věštění z koule
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku čilá výměna
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku třídírna zeleniny
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku s chutí do toho!
 
 Reagovat na tento příspěvek 1  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku je libo salátek?
 
 Reagovat na tento příspěvek 1  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku takhle se poznaj akvaristi v hospodě ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku Od začátku plno ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Fotokronika
Fotka k příspěvku To je on, náš salónek
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Henry69 – Re: Kristýna
Taky dekuji Kristyne za anubias a blyxu a MMULCRovi za anubias
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Sm@tts
chci vám všem poděkovat za rostlinky ,které mi přinesl PaDa , a také velký dík jemu :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: arnošt
Nakonec "jen" 16 ;-)
Olwy, Moucha, Volcomek, MMULCR, RAP, Henry 69, Hans55, Navik, Pavel (akvarista.cz), Romy, Crayfish, Václav, Langosh, Peťura, AquaDoubek, PaDa.
Fotky v pátek...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - arnošt – Re: Moucha
a kolik se vás sešlo? - nenapínej...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Moucha
Fotky budou zítra, dneska mám fofr... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Romy
mesic od mesice je to lepsi a lepsi, vsak az PaDa da nekam ty fotky co nafotil....
pomalu se do toho salonku prestavame vejit, presneji ty stoly by chtely vetsi, protoze kdyz kazdej prinese prebytky svejch kytek a rozlozi se to tak, nejni pomalu kam dat pivko nerknuli talir s papkanim.....

no huz se tesim na Uvaly
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy – Re: mch.sokolov
Sokolíku...,ale to musíš chtít... ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mch.sokolov – super X-)
já se tam jednou dostanu ano smich X-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: PaDa
no to mas pravdu radsi vyrazim o pul hodky driv, musim si pripravit ten zasobnik pro ukazku (demonstraci) principu fungovani.... moc se tesim

jo a taky by jsme se mohli dohodnout, kdo a jak pojede do Uval, tentokrat me nic nezastavi, abych si to nechal ujit!!!!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Tak jsem posčítal předběžnou účast tady a na akvaristovi a vypadá to dneska na rekord, musím si pospíšit, abych se vešel :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Re: volcomek
Raději to nenos. Ještě by jste mě přesvědčili, že je lepší mít cichlidy než neonky - a to bych nechtěl :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: volcomek
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek
Ještě jedna otázka nemá někdo navíc zářivku T5 120cm 54W ? koupím :) .... nebo nějaký tip na obchod s levnými zářivkami ? :) děkuju :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek
Můžu do salátu přiníst mladé pindare, mají 1cm takže jen tak na chuť :-D ale je jich asi 80 takže to nějak snad dám :-D , mám je lovit ? :-D
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [339] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=16901