Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 329 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - LiborSprysl – Re: Moucha
smich pozor do některé šarže bylo přimícháno aroma velmi připomínající nítěnky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Henry69 – Re: PaDa
A kdy je priste, abych mohl napravit svou vcerejsi nabsenci ???
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: PaDa
no proc si nezavzpominat na amarouny.... prej to chutove nejni spatny
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: PaDa
Také děkuji všem za krásné uvolněné odpoledne :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Moucha napsal: namlsal jsem se na to gelovy krmivo... pro me by to mohlo bejt idealni reseni, tesim ho az ho otestuju
To se to chystáš sežrat sám? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: stetinka
bylo to krasne, absenteri se snad priste prekonaji vsecky obtize a prijdou posedet

namlsal jsem se na to gelovy krmivo... pro me by to mohlo bejt idealni reseni, tesim ho az ho otestuju

huz se tesim na priste
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: stetinka
A ty taky ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: RAP
sad já ne? sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: PaDa
Akorát mi chyběli tradiční kuřáci Romy a langosh sad smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Díky všem 16ti zúčastněným za pěkný večer ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: PaDa
musim pro zarivky takze mozna prijdu o hodku pozdeji
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Jak to tak pročítám, je to samej absentér :-|
Ale zdravé jádro nezklame a statečně pozvedne půllitry... :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Killer – sraz
Tak já nakonec pravděpodobně nedorazim:-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila – Re: PaDa
Se neboj:-) Nenechám si ujít, hlavně ty konce ve sport baru smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Danila
Beru propagační materiály, tak ne že ten balík ponesu zbytečně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Braník dorazí taky, pokud se tu zas nějak nezasekneme:-) počítám, že tak kolem osmý jsme tam jak na koni. Se těšííme. Dan a Ziky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
nemá někdo nějaké ryby navíc?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik
nemá někdo přebytek plovoucích kytek????Jinak kdyby chtěl někdo zase nějakou rybku tak pište.T
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Petr - olwy – Taky nic :-(
Ahoj, tak jsem se zase podival sem - a nic. Jsem už naučený na středu, takže čtvrtek nedávám. Stejně s tím dvoumetrovým bambusem bych se nevešel do dveří hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - langosh
Tentokrát po delší době taky nepřijdu ... konečně odlítám na dovolenou, tak bych to měl trochu z ruky... :-)

Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha
stetinka napsala: Budu radši sekat dobrotu stydim

no tureckej med je preci dobrota, nebo ti nechuti?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Romy
A co na to tvůj fanklub? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Tentokrát je to i bez mojí maličkosti.Dejte si do trumpety i za mne... sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: mmulcr
to já vím, jaks´tu bejby myslel, kdo by neznal Hříšňák. Ne, já fakty nemůžu. Možná, kdyby byl někdo poblíž, poslala bych nějaký růžkatce, limnofily a ceratopteris,ale asi to za to nestojí
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: stetinka
Místo sekání latiny, tipuji, že Ti Moucha doporučil sekat tureckej med.
Co se týče mého příspěvku nebyly to baby (jako nějaké stařeny, aj.), ale baby (čti bejby) z hříšňáku :-D
Takže, jak to s Tebou bude?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: Moucha
asi si sedim na vedení, co mám dělat s tím medem? Zežrat? hmm :)
To mmuclr: Žádný babči v koutě nenechávejte a roztočte to i za mě hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: stetinka
"...baby nebude sedět v koutě ! " X-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: stetinka
OT: doporucuju zkusit tureckej med.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: stetinka
:-D
no nebude to naposledy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: PaDa
ani nevíš, jak moc ráda bych ty moje holky pruhatý zdrbla,ale bojím se, že bych doma udělala průser. Budu radši sekat dobrotu stydim
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: stetinka
A s kým teda pokecám o mřenkách? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka
já asi bohužel s velkou lítostí ne, zrovna jsem chtěla dotáhnout nějaké přebytky zeleniny... Budu plakat, ale musím být doma sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - hans55
Už se těším, přinesu taky trochu zelí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Moucha
také bych rád.........
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: mmulcr
jojo taky se chystam
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
Tak kdo se chystá? Přiznejte se ;-) Já se hlásím. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Již pozítří, čtvrtek se blíží... ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – příští týden ve čtvrtek
S definitivní platností potvrzuji termín příštího akvaristického setkání v salónku hospůdky U 3trojek - čtvrtek 11. listopadu od 18:30 hod.
rybicky.net/akce/2010/11/11
Přijďte, jste zváni ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - JuraS
Romy napsal:
Zkus začít pořádat akva srazy v cukrárně...tam se nekouří... ;-) :-D

čoveče Romane znám minimálně 2 cukrárny kde se hulí až hrůza...ženský klábosej u umělého cukru a do toho popíjejí kafe a hulí jednu za druhou...tos nikdy nezažil rybářský srazy...nejsou každej měsíc (to by nikdo nezvládl jakej je to nápor na játra)..pivo se tam pije jen kvůli pitnýmu režimu jinak tam lítají tulamorky a teqilly..i kuřáci se tam chodí nadechnout ven na čerstvej vzduch...stačili mi dva takový srazy a dál už raději ne, ale podle fotek a výpovědí účastníků je to rok od roku silnější zážitek....však taky to bývá na 3 dny...den na sraz a dva na odjezd domů...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Petr - olwy – Re: Petr
Ale stejně je to super, že se jako lidé domluvíme a že se po netu klidně pohádáme, ale u piva to neruší :-)
(to o dobrovolném rozhodnutí kuřáků vytvořit nekuřácký salónek jsem nevěděl - smekám, pánové)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Petr – Re: JuraS
Ahoj, souhlasím s možností nekuřáckého prostředí, do čistě kuřácké bych asi taky nechodil. Ale co se týče toho topení, tak to funguje dost dobře a nos na cigaretový smrad mám taky dobře vycvičený. Asi to odporuje zákonům fyziky, jak je znáš, ale funguje to (záleží na materiálu - mikina v pohodě, svetr smrdí furt)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Gunguy
snad jim bude chutit.. tem mym bylozravcum chuti (pancici, sneci, krevetky a dokonce i jedny galaxce)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
dík za panciky tomachmikovi a mouchovi za spirulinu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
Opět krásné uvolněné odpoledne :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Danila
takže se špatně vstávalo.....,no,budu muset jednou vynechat auto a dát si s Váma "do volátka".Včera jsem dal 5 nealko piv a byl jsem jako těhotný vlk.
v sobotu se stavim.T
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Killer – Re: Danila
jj,třeba příště nebudu tak nachcípanej a unavenej a vydržim tam dýl jak na jedno na tý afterparty v tipáči :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Včerejší akce byla výborná, opět mě bolí bránice od smíchu:-)
Jako již tradičně jsme se po zavíračce u Trojek s ostatními vytrvalci přesunuli do Sport baru, kde jsme pokračovali v akvaristických debatách smich
Bylo to super, těším se na příště ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JuraS – Re: Romy
však tak jak to je v pořádku..dokonce jsem se divil vždycky že je to rozdělené..nedávno jsem byl něco řešit v hospodě kde hulili jako fabriky ale měli to nějak dobře větrané protože mi nenačuchla ani flanelová košile...
 Reagovat na tento příspěvek 11  - RAP – Re: JuraS
Vždyť tě nikdo nenutí chodit do hospody, tak co tady pláčeš! ne
Když jsme začínali, řekla nám servírka, že ať si tam kouříme, ale že se tam blbě větrá. Všichni přítomní kuřáci to zamítli, právě s ohledem na nekuřáky a chodíme k baru.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
JuraS napsal: co tak kuřáci ať si hulí klidně 3 cigarety naráz ale v kuřácké části

Jak víš sám,tak v salonku se nikdy nekouřilo,my kuřáci chodíme do kuřárny k vchodovým dveřím,ale je to hospoda,v hospodě se vždycky kouřilo,kouř se dostane všude,to chápu.
Zkus začít pořádat akva srazy v cukrárně...tam se nekouří... ;-) :-D
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [329] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=16401