Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 226 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: romant
Tak to paní vezmeme ke Trojkám, tam jí zajistíme hezkou a pohodlnou židli, což by jí mělo potěšit a učiniti blaženou protože tím dáme najevo, že nikdo nezpochybňujeme její právo sedět. A když jí PaDa občas do ouška zavrká něco o mřenkách - kdo ví, třeba se stane pravidelnou uživatelkou tohoto webu a to se pak začnou objevovat jí založená vlákna typu: "Jak moc nadrobno musím nasekat tělo souseda aby je mé piraňi veze zbytku spořádaly?" či "Ještě jednou mi dej palec dolů a uvidíš!" No a když bude pilná v diskuzích, za chvilku bude generálem či tak nějak a stane se veleváženou členkou naší komunity smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - R romant Re: Burik
Já už bych o ní moc nepsal, tohle je dost populární web a jak se to domákne, tak to budou komentáře, to si beru redaktorskou dovolenou. smich :-D ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - LiborSprysl Re: Burik
Burik napsal: ta paní byla dokonce ve zprávách na Nově..napadla i reportérku..chudák,je nemocná..ale jednou někomu rupnou nervy a dá ji přes tlamu

Komu? smich Paní, nebo reportérce? smich ahoj Ó jak je ta čeština krásná...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RadekH1 Re: invalida
pani bydli v Horousankach u Uval u Prahy. chteli jsme tam koupit baracek. poznal jsem ho ve zpravach. jeste ze to nevyslo. mit takovou sousedku :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik Re: invalida
ta paní byla dokonce ve zprávách na Nově..napadla i reportérku..chudák,je nemocná..ale jednou někomu rupnou nervy a dá ji přes tlamu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Já se tak těším...zvlášť do metra.. Už vybírám kterou hůl si vezmu. Asi čím delší a silnější tím líp. stydim
www.stream.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: kahua
Dodržet tradici a domů jet o hladu smich Vždycky zapomenu že sem lakomej a chci si sváču schovat stydim smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua Re: invalida
Kašli na ponožky, nezapomeň na salám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: kahua
To abych si vzal i čistý ponožky když tam budou dámy stydim hmm smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua
A já se přidám k Burikovi :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik
Tak žena vyhodnotila mou účast kladně,takže se na Vás v pátek těším palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak
Chci se připomenout o nějaký ten plevel.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: riso
Já se obětuju určitě...přebytky udám u dětí ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - riso Re: Ivoš
aha, OK. Ale stejne je prinesu, neco chtel invalida a snad se obetuje i nekdo dalsi :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: riso
ne, ne ,ne, gigantey bude mít ode mě!!!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - riso Re: Ivoš
giganteu ti prinesu. Ale bacha, budou to obr rostliny, potrebuji se totiz zbavit tech nejvetsich ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik Re: invalida
něco tu mám,když půjdu,tak přinesu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Tak mě napadá...má někdo kousek jáváku? stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš – beru kytky všeho druhu
Jeden akvarista od Litvínova mě poprosil o nějaké gigantey, v okolí se prý nedá sehnat žádná rostlina do akvária. Takže pokud v pátek zbyde nějaký ten plevel, hlásím se o něj abych ho přibalil k těm vallisnerkám.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: vaaclav
Pokud se jich nutne a moc potrebujes zbavit tak me se do akvarka vejdou :-)

Kdyby nekdo mel prebytecnou zlutou ampularku, nebo dve, ale fakt jenom zlutou... Jen musi byt trochu vetsi, aby mi je nesezrala helenka.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: vaaclav
Barva je úplně jedno. ano A děkuju.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav
Chce někdo pancéřníčky zelený 10 - 15 kusů. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: invalida
Takže díra je 26 celkově 28mm chceš černou nebo světle šedivou nebo obě jsou ale provrtaný. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Burik
;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik Re: PaDa
Díky,tak já to ještě proberu doma a do středy dám vědět,jestli dostanu propustku
:-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Burik
dá se před hospodou,nebo okolí nějak zaparkovat?
Je tam zóna, ale v pátek večer by to snad nemusel být problém...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: vaaclav
Díra je 26 a nevidím na šupleru ždibec...to se dá upravit. A díky.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: invalida
Já to musím změřit ale provrtaných trubek tu mám dost, protože jsem přešel větší průměr.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: vaaclav
Tak 30 40 čísel... obešel sem všechny možný krámy a připadá mi že je to nějakej sprostej rozměr...24 ano 28 ano ale 26 nevedou. hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik
Zdravím,uvažuji,že se na Vás konečně přijdu podívat..dá se před hospodou,nebo okolí nějak zaparkovat?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: invalida
Kolik metrů chceš. smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw Re: invalida
myslim,ze neco najdu.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Jo a jeden hospodskej pro odlehčení.......

Tož, Hospoda je jediné místo, kde sa ze savců stanů plazi. stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Nemáte někdo navíc kousek plasový trubky o vnitřním průměro 26 a ždibec mm? Perforovaná nevadí.Tady fakt nemaj nic hmm stačí tak 30 čísel stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – 2. připomenutí
Tak už tento pátek 20. září od 18:30 hod. U 3trojek pivo
Prosím o přihlášení, tak nějak do středy nejlíp, abych upřesnil velikost salónku...
rybicky.net/akce/1165
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: romant
vždyť přijeď :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R romant Re: PaDa
Funguje a dokonce i ANO, však se podívej kam jsem se posunul, ale jenom virtuálně. pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: romant
no lidi přibývají, tak snad to funguje palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R romant Re: PaDa
Testoval jsem to a odkliknul jsem že se neúčastním a jsem zaregistrován.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Jája – Přihlášení
Už jsem na to přišla. Počítač mi nenačetl aktuální stav po přihlášení, když jsem zmáčkla F5, tak se to srovnalo, už se vidím..
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Jája
ale přihlášená jseš...
no kdyby to ještě někomu nefungovalo, napište a hodíme to na Rexe ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: PaDa
Náčelníku...jestli vono to nebude rozbitý stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Jája Re: PaDa
Ano mačkám taky, ale nejde to. Abych tam nebyla pak zaregistrovaná 10x. Přijdu sama. tone
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: dudak
osobne si do pmdd pridavam jeste trosku chelatu zeleza, pmdd je zakladni formule a pro nektera akva se musi trosku "vylepsit" ci neco ubrat

ale vic ti rozhodne objasni Vaclav, náš echynáčovej dědek
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: invalida
stačí kliknout na ANO
počítáme s tebou ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Já budu...přihlášení mi nejde stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – 1. připomínka
Tak už za týden, v pátek 20. září od 18:30 hod. U 3trojek pivo
Prosím o přihlášení, tak nějak do středy nejlíp, abych upřesnil velikost salónku...
rybicky.net/akce/1165
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: Jája
cpu tam plantex csm jak jen to jde, ale asi zkusím ještě přidat.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Jája Re: dudak
Přidej železo.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: Bella
no jenže on má asi 70 litrtů, ale vešlo se to :), ten malej echinodorus sem si nechal (nevíš co to je?) a ještě pár stonkovek na doplnění k těm co mám od tebe z minula. Je vidět krásně rozdíl, ty nové jsou krásně zelené a ty co tam už měsíc mám jsou o dost světlejší, hlavně třeba u heteranthery, už nevim co dělat aby mi ty kytky zezelenaly
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [226] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361181x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=11251