Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 56 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 6  - PaDa Re: invalida
Čekám na nějaký hlášení jak to v hospodě probíhá
Byla plná hospoda
Celý večer pohoda
Vedro jako prase
Sejdeme se zase

Stačí? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – Akorát
Fotka k příspěvku Nas bylo a někteří dost dlouho!
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Eillen
Tak to teda upřímnou soustrast ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Eillen Re: ctibum
No, to už dokáže vytočit. Zvlášť když tu je 30, vzduch se nehýbá a pivo doma došlo :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R ctibum Re: invalida
Ale jen si ulev :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R ctibum Re: Eillen
Vzduch krásných 25, když nefouká osvěžující vlahý větřík, tak i víc, voda tak 20... Lepší? :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Čekám na nějaký hlášení jak to v hospodě probíhá a vono nic hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Eillen Re: invalida
Ale tam nejsi, takže mě nenakálíš :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Eillen
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Eillen Re: ctibum
Vzhledem k těm vedrům co tu panují by mě naštvala spíš fotka odněkud, kde je zima...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: ctibum
Už to tady jednou zaznělo... Škoda že sem slušně vychovanej a slovo hajzle mi nějak nejde přes klávesnici hmm smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Angus68Re: ctibum
Jé, ty budeš Jendo unavenej smich smich
Bydlet blíž, tak jedu, ale......
 Reagovat na tento příspěvek 1  - R ctibum
Fotka k příspěvku Já toho mám taky moc, takže sorry… :)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Tak bando aspoň pozdravuju..už jen umejt kýble vod malty a hají..ráno v 5 nanovo hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Magic Re: MartinH
Nee, ja mám len utláčanú Nanu. :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: Magic
Tak to vypadá, že dneska budeme poměřovat kdo ho má většího!

.
.
.

Samozřejmně že je řeč o anubiasech a ne že mě naštveš Anubiasem giganteou, to bys asi vyhrál, jinak si troufnu tvrdit že na mého 60 cm drobečka nemáš.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PetrBIFKrejci – Šneci
Kdyby náhodou někomu přebývali červení okružáci, pár bych si jich vzal.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: Magic
jj, budu ráda a už si ho nechám očistit ;-) , šneci a krevetky si máknou :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PetrBIFKrejci Re: Jar-oslaw
Ahoj
Já bych si blyxu vzal.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Magic Re: drvi
Anubias by sa našiel, ale bude potrebovať dôkladný odriasovací kúpeľ a to už dnes nestíham.
Mám ho vziať, chce sa ti s tým patlať?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: MonterMonty
no uvidíš, kdyžtak víš, kde nás najdeš pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: PaDa
pozor na to co PaDo(uchu) říkáš , já jsem chytlavej jak houvno košile smich
aby jsme Ti napříště nemuseli rezervovat pojízdné ulehátko X-) , nejsem žádný tintítek
pravděpodobně asi nestíhám , pátek mám od rána náročnej ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: MonterMonty
Jen přijď, ja zaskočím jen na chvíli, pak bude moje židlička volná ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: MonterMonty
Přjď, vezmu tě na klín :-D
Neboj, rezervu náme ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: vaaclav
Diky Václave, ten by se mi hodil :) pivo, po dovolené musím pár větších rostlin poslat na ozdravný pobyt kvůli sinici , tak abych to mohla něcim nahradit. A do budoucna s ní počítám do toho novyho akva, co pořád ještě není stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: PaDa
PaDa napsal: Dneska v šest uzávěrka židliček ;-) pivo
jsem to zase nestihl ... holt budu trčet doma :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – Blyxa
Bude někdo chtíti blyxu,nebo ji mám odnést do Braníka?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: drvi
Nechceš echinodorus. :-) rybicky.net/nadrz/28652/k151885.jpg asi bude už trochu větší jestli ho neožrali ancící. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Pro kolegu z práce beru nějaký nenáročný rostlinky, nějak se mu to uvařilo prej ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi
Kdyby někomu přebýval větší nebo menší Anubias nebo nejaka jina pretostla potvora , co se vam uz nevejde do akva, rada se ho ujmu a ubytuju ;-). Revansuju se pivo :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Dneska v šest uzávěrka židliček ;-) pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Pepan
Škoda že sem slušně vychovanej a slovo hajzle mi nějak nejde přes klávesnici hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Pepan Re: invalida
invalida napsal: invalida napsal: Chtěl bych ale nemůžu...rekonstrukce baráku hmm grrr dovolená jako kráva hmm
Dovča na maltě a zlatých píscích, co víc by sis mohl přát. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: invalida
invalida napsal: Chtěl bych ale nemůžu...rekonstrukce baráku hmm grrr dovolená jako kráva hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Kdo se chystá, přihlašte se do úterních 18:00 hod.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: invalida
Bydlet se musí... Pěkně pracuj ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: PaDa
Chtěl bych ale nemůžu...rekonstrukce baráku hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Kdo se chystá, ať se přihlásí v kalendáři, nejpozději do úterý 18:00 hod.
Podle počtu přihlášených objednáme židle.
Kdo má židli, ten bydlí.
Kdo bydlí, má pohodu na pivo :-)
 Reagovat na tento příspěvek 1  - PaDa Re: ctibum
Ledovce už taky roztály...
 Reagovat na tento příspěvek 1  - R ctibum Re: PaDa
Nechceš to přesunout do Alp...? stydim :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Eillen
pivo pivo pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Eillen Re: PaDa
Jestli bude stejné počasí jako teď (jako že bude), to tam strhnete pípu! pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Tak jestli za tejden nevíte co s volným večerem, připomínám, že bude opět setkání v Pintě pivo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 1  - Jar-oslaw Re: HarvyM
No jo,taky jsi nedávno říkal,že už nechceš žádný kytky že srazu,ty barclaysto!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - HarvyM Re: Jar-oslaw
Ještě nedávno si ji měl málo smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – Blyxa
Fotka k příspěvku Ahoj, vím, ještě je brzo ale bude chtít někdo blyxu?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 2  - R ctibum Re: PaDa
No jedna měla pod prdelí asi pět vajec, tak se bude vidět, jestli šla rodit, nebo vařit hemenex... :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: ctibum
A to děláš dobře pivo
Už se množej? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R ctibum Re: PaDa
No nasadil jsem je i (hlavně) do "200", aby měly i ty tvoje potvory čokoládový co lovit... :-| Žabžy to asi žrát nebudou... :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Bella
Nejsem pomstychtivej :)
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [56] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=2751