Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 130 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: drvi
Jeden je velkej, a ty dalsi dva by mely byt mensi, asi... ja na ne uz poradne nevidim :-) donesu ti toho nejmensiho
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: Bella
Ja bych prosila tu Heterantheru a jednoho Rubina narrow leaf - jak je asi velkej? Ja mam jednoho opravdu velkyho (80 cm), tak by se mi k nemu hodil nejakej mensi :-) . Jestli mas ale jen nejaky obry, tak radsi ne :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: Bella
Ahoj, ten E. Red Senna bych zkusil jestli by to šlo. Ten jsem ještě neměl + zakrslyho bolbitise. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella – "Vyprodej" echacu
Uz mi to zas prerusta pres hlavu, teda pres akvarko.

Chcete nekdo ech. Mercedes, Bambi, 3x asi Rubin narrow leaf, 2x Horemanii Red, Red Senna (neni red ale hezky sveze green, delsi uzsi listy), a premyslim nad Kleine Princem.

Asi budu moct donyst i heterantheru zostiferolii a hydrophilu polyspermu, a kdyby nekdo jo chtel tak kousek mechu, dostala jsem ho dost velky kus abych se podelila, ale nevim co je to zac. A kousek nejakyho zakrslyho bolbitise, udelalo mi to utesenou hustou kulicku, ze ktery se to ale blbe trha.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: amrtin
Mám kus obrovský řasoloule, ale není to už kouke, jen její část. Muselo by se to přetvarovat a šlo by z toho nadělat až 10 malých kuliček.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - doubler Re: dudak
děkuji tímto Mouchovi i Dudákovi za nabídky - samozřejmě budu raději, když tu chemii budu mít i s donáškou na sraz ;-) pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin – Řasokoule
Neměl by někdo navíc nějakou řasokouli? Chci to pro kamaráda...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: doubler
vezmu ti ho pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: doubler
klidně ti ho dám, ale nevím jestli se na sraz dostanu.... ale mohli bychom si někde dát spicha... dělám v Nuslích a bydlím u Kladna.... (jezdím trasu- letiště, Veleslavín, Muzeum, Vyšehrad - Nusle).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - doubler – K2SO4 - síran draselný
ahoj vespolek, byl by někdo ochotný donést mi na lednový sraz menší množství síranu draselného? ;-) Stačí 10 nebo 20 g - na zkoušku.. předem děkuji :-)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 1  - kataChlum Re: MartinH
To ,,budež,, je luxusní :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: PaDa
Nejsem si teď jistej jestli je fotogrammetrie pořád přípustná metoda pro práci v KN, musel bych se mrknout do vyhlášky. Nicméně stále budež potřebovat geodeta co ti to ověří, takže u mě pohoda. ;-) Jen s tím nebudu mít tolik práce.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - Belisana Re: PaDa
smich smich
 Reagovat na tento příspěvek 2  - PaDa Re: MartinH
Až si udělám fotku svý chalupy a ono to samo spočítá rozměry a hranice pozemku a odešle to na katastr, tak jseš v koncích, kamaráde :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: Paxero
Tak to samozřejmě, ale když tam není tak se vám to i na PC ukáže otočený a před nahráním to srovnáte. Tady je problém ten, že prohlížeče fotek to podle EXIFu otočí (pokud tam ten údaj je), kdežto redakční systém ne.
Teď už se začínají objevovat foťáky s GPS co do EXIFu dají i zeměpisné souřadnice.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - petulevrtule
Je mi lito, ze jsem se nemohla kvuli nemoci zucastnit :( stale lezim doma,a na neschopence. Chtela jsem donest tu cokoladu za kytky co jsem na rychlo dostala na zastavce :( doufam, ze mi to vyjde priste... pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Paxero Re: MartinH
Snad jen dodam, ze to funguje pouze tehdy, pokud fotak ma cidlo otoceni fotoaparatu. Dnes uz je to standard, ale jeste pred par lety to u levnejsich fotaku nebylo vubec zvykem. Takze u starsich fotaku EXIF klidne muze byt, ale informace o otoceni tam neni.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: vaaclav
Oni foťáky ukládají do EXIF údaj o natočení foťáku a prohlížeče obrázků to podle toho EXIFu otočí, takže na PC je to dobře. Chce to nějakej hloupější prohlžeč obrázků, kterej tohle neumí, nebo třeba přeuložit v Gimpu, ten to z EXIFu pozná a zeptá se jestli má fotku otočit. Pak stačí jen uložit. Šlo by to automatické otáčení přidat i do redakčního systému, fotka by se při nahrávání sama otočila.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: amrtin
Musíš je správně uložit (nejlépe jinam než na kartu)pokud to neuděláš dopadneš tak jak si dopadl. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: vaaclav
Já to právě rovnat nemohl..samo se mi to srovnalo...leda bych fotku nějak upravil,pak by asi už zůstala otočená správně... hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: amrtin
To je divný, protože v tom samém programu jsem to srovnal uložil a tady je výsledek. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: vaaclav
Díky,mě se to právě samo otáčelo do správné polohy,používám Irfan View pivo palec
 Reagovat na tento příspěvek 3  - R vaclav
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku :-) pivo
 
 Reagovat na tento příspěvek 1  - R vaclav Re: amrtin
Musíš to v nějakém prohlížeči otočit do správné polohy a uložit pak se ti to bude zobrazovat i tady správně. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: amrtin
sakra..to nejde,mě se to v pc normálně otáčí... :(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: MonterMonty
jo..já to napravím,aby sis náhodou neukroutil krk :-D nebo si otáčíš monitor? :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: amrtin
ty jsis ho zapoměl otočit když jsi to stahoval viď tone smich smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin Re: MonterMonty
To já ne,to mobil :-D pivo smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – děkuji
bylo to supr,kdybych ráno nemusel vstávat.děkuji za kytičky a pokec,moooooooooooocccccccccc...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds Re: Sadiie
Taky diky za paradni mech! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: Sadiie
Sadie, ty moje 4 chudery jsi nechala na stole v ty vetsi zavarovacce tak si je vzal Pavel na zkrmeni sad . Budiz jim voda lehka pivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Belisana Re: PaDa
PaDa napsal: Asi ještě neví, kde mu hlava stojí :-P smich smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: MonterMonty
Asi ještě neví, kde mu hlava stojí :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: amrtin
aspon ty fotky votoč potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 2  - amrtin
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Díky za príma večer pivo
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty
Všem díky za účast , za fajn pokec a výměnu zkušeností atd... ahoj pivo pivo
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa
Naplánované jsou další dva termíny, oba v Pintě od cca 18té hodiny.
leden - čtvrtek 14. 1.
únor - čtvrtek 11. 2.

Přijďte, jste zváni ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Sadiie
Jsem si říkal, co tam pořád bádáš ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Sadiie
Budu si muset dat reparat. Cucet celej vecer do mobilu a shanet v sest vecer sklo na sobotni foceni za kolegu protoze je lajdak a linej lempl s akvaristikou moc neladi rozzureny priste lepe a klidneji. Diky za piskorky!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kataChlum Re: PaDa
Jj, i když jsem mohla být bohužel jen na chvilku, tak bylo u vás fajn. Těším se zas někdy v pátek ahoj pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Belisana Re: PaDa
Bylo to fajn, jen to "příště" pro mě hned tak bohužel nebude :) pivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - drvi Re: PaDa
Budem se tesit na priste... hop pivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Myslím, že dneska opět povedené setkání, zdravím a obdivuji návštěvníky zdaleka, Katku a Sašu. A od ledna jedeme dál, termíny máme, zítra napíšu. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vlk9
Dám si jedno na tebe ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: PaDa
což to tu občas mám, ale stejně bych raději zašel za váma na pokec do hospůdky :-O
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vlk9
propašuj si tam nějakýho lahváče aspoň ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9
jak já vám závidím :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw Re: Hencin
lehce před šestou určitě já.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Pomalu končím v práci a pak už: točte se, Pardálové pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: Hencin
Hencin napsal: Bude tam z vás dnes někdo dřív? Končím v práci, dám sprczhu a jsem tam tak za 1,5 - 2 hodiny.
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [130] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=6451