Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 322 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
ma nekdo navic Hygrophila corymbosa 'Siamensis' a Cladophora aegagropila ?

 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: PaDa
no v mem kvevetarku vanicka ricie zmizla za tejden, ale ve velkym par kousku preziva, takze bych ji tam chtel zkusit ve vetsim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Peťura
Jestli zbude,taky bych si kousek vzal
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: rak a moucha
Fajn, donesu... už jsem to chtěl vyhodit, že ten plevel nikdo chtít nebude ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: PaDa
ja si ji vemu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak Re: PaDa
Když bude,tak bych si kousek vzal.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Nechce někdo rybicky.net/atlasrostlin/riccia_fluitans ? Nějak se nám v práci moc rozrostla...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – zamluveno půl hospody ;-)
Tak by mělo být vše v pohodě, z důvodu velkého zájmu jsem objednal celý velký salónek a tím pádem se v pohodě vlezem všichni, tam je místa dost ano
Takže pro všechny přihlášené i ty, kteří si to ještě rozmyslí, už v úterý 5. dubna od 18:30 hod. se sejdem U 3trojek ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak Re: PaDa
Když mi do toho nic nevleze tak se tam také objevím s kolegyní
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Chalybda
no, nebo by si taková velká firma už mohla pořídit autopilota na tyhle neodkladný záležitosti ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chalybda Re: PaDa
...tak to tam budem muset do úterka natahnout koleje... :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
RAP napsal: A já zrovna nemůžu, sloužím. sad
No tak si uděláš malou odbočku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: tomchamik
A já zrovna nemůžu, sloužím. sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: tomchamik
to by bylo fajn, po takové době potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik
Možná se na chvilku stavim už i já,,nepřihlašuji se bo to nevim jistě,snad se případně vecpu i jako nenahlášený,,,když tak vezmu nějakou slečnu na klín. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chalybda
Nepotřebuje někdo pár piskořek?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: PaDa
Tak zítra projdu ty přihlášené na rybicky.net/forum/16523 , přičtu lidi z akvarista.cz a upřesním velikost našeho akvasalónku... ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka Re: JuraS
ale musíš je nechat zkaramelizovat. pak jsou to blizátka :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JuraSRe: Tereza
Poštou jsem schopnej poslat leda rybičky v plechu ale nevím o tom, že by místo sardinek někdo používal nějaké sladkovodní ryby..i když kdo ví co pojídají v asii..možná takový terčovci napíchnutí na špejli jsou lahůdka...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tereza
JuraS napsal: tak si přijed a dám ti zadáčo i malý terčovce...

Dík, ale já s tím kroužkem nemám nic společnýho, budu to posílat poštou.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – re: Tereza
nemůžu napsat: "navalte kytky"
Ale jo, můžeš ano
Zkusím taky něco donést...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy Re: Josh
jo to by bylo fajn
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Josh
nemel by jste nekdo nejaky rostlinky do popredi? nejlepe "cubu"
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JoshRe: Gunguy
mozna tam pro tebe budu mit nejakou Nanu uvidime jak doroste... ale zatim to vypada ze by mohla
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
nemá někdo přebytek hygrophila simesi a nebo nejakou valisnerii?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JuraSRe: Tereza
tak si přijed a dám ti zadáčo i malý terčovce...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: RAP
Romymu samozřejmě taky děkuji, echinodorus už vyhnal šlahoun
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
souky napsal:.... Od posledka má parádní echináč tak je spokojená, za což Rapovi z celého srdce děkuji
Hezky se to čte, ale díky patří Romymu, který je donesl. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: Moucha
ok, jen ještě nevim kolik jich bude
 Reagovat na tento příspěvek 0  - TerezaRe: PaDa
No to víš, nemůžu napsat: "navalte kytky" :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Tereza
neostýchejte se ;-)
Když my jsme tam samí kluci stydliví :-D
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Tereza
Chystám se nasockovat nějaké kytí pro tento kroužek: rybicky.net/nadrze/12125 Tak prosím, kdo byste rád přispěl, neostýchejte se ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: souky
cryptocoryny beru, Kristinka je schani, dorucim ji je
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky
Díky, ale asi nebude třeba, já to vyhazuju, protože uvolňuju místo jiným kytkám a ta kryptoška už mi začíná moc růst. Zeptám se přítulky jestli ona nebude něco chtít, ale asi ne. Od posledka má parádní echináč tak je spokojená, za což Rapovi z celého srdce děkuji
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JoshRe: souky
Souky ja si rad pockam, jinak muzu nabitnout viz par prizpevku vyse...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky
kdo budete chtít anubias var nana nebo c. wendtii(nebo jak se ta hrůza píše) tak si na mě budete muset počkat tak do 9
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy Re: PaDa
Moc vás zdravím. Hned bych se k vám na jedno nachalazené nanoakvárium z Plzně přidal. Žel, jsem trochu z ruky a hledám nový spolek obdobných nadšenců tady v Hyderabadu, Indie. Kdyby jste někdo znali indického akvaristu - pošlete mi na něj email. Podmínky jsou tu ideální, tetra černá se prodává za 28 Kč a je nádherná. Kdybych nejel za půl roku zpět, hned bych si jedno založil. Mějte se - Petr - Olwy
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – duben - zase tam budem (II)
Připomínám další setkání v hospodě U 3trojek v úterý 5. dubna. Je to sice až za 14 dní, ale jsme domluveni s obsluhou, že nejpozději týden předem upřesníme počet na malý či velký salónek.
Prosím proto všechny, kdo předpokládají účast, aby se do úterý 29. března přihlásili v tématu rybicky.net/forum/16523 (slouží pouze na přihlášení, obecnou diskuzi o zelenině, vypadlých zubech apod. veďte prosím zde ;-))
Pokud se někdo přihlásil na akvarista.cz, tak to samozřejmě stačí ano
Díky za spolupráci
Pavel

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - HaDaSRe: Danila
Paráda. Budu tam. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Josh
vyborne tak dorazim, prinesu sebou i nejaky prebytky zatim to vypada na Bacopa monnieri, Ludwiga repens, egeria densa a najas... mozna by se nasel i nejaky anubias...

pokud by byly nejaky nizky rostlinky do popredi nepohrdnu...
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Danila Re: HaDaS
Hadash: jasně že doražte. Vítán je každý, hospoda je veřejná a ti, co sem chodí nejsou žádná namyšlená j(elita) ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - UsineRe: Josh
Vítáni jsou všichni bez rozdílu. Nejsme žádná uzavřená společnost. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JoshRe: HaDaS
tak to vypada na dva novacky :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - HaDaSRe: Danila
Jak jsme dneska spolu mluvili. Já bych se asi ne... Rád bych se mezi Vás podíval. Je tedy možno? Byl bych rád.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky
toto riziko bych rozhodně nepodceňoval :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JoshRe: Danila
leda ze bych se z vas po...
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Danila
Josh napsal: přemýšlím o tom, že bych se mezi Vás přišel mrknout :-), jak příjmáte mladé členy(22)?

Od věku, kdy je není nutno přebalovat smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Josh
přemýšlím o tom, že bych se mezi Vás přišel mrknout :-), jak příjmáte mladé členy(22)?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
mě by někdo Cladophora aegagropila
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chalybda – Re: PaDa
Bezva :-) Moc děkuju za kytičku! love
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [322] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=16051