Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 245 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka – Sklenář
Ahoj, máte někdo informace nebo ještě lépe vlastní zkušenosti s DOBRÝM sklenářem na akvárka v Praze?
Nechala jsem si je udělat u Matušky a jsem dost znechucená: několikero prodlužování termínu dodání (nakonec tři dny trvaly tři týdny), přivezl to čerstvý, ještě nezatuhlý, skla jsou oštípaný a zapatlaný silikonem, zvenku nezačištěný spoje. A ještě tu objednávku dodal nekompletní, zbytek prý bude příští týden. Nelíbí se mi to natolik, že to buď opraví nebo mu to celé vrátím. Což znamená, že potřebuju případně najít někoho, kdo to udělá kvalitně, za rozumnou cenu a v termínu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: RAP a Kytka
Jen jestli si sem tu zimu nepřivezl ty.
Já fakt ne, vyklepal jsem jí tam z batohu, hadrů, stanu i sáněk a doufal, že už jí nespatřím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 2  - Kytka Re: RAP
RAP napsal: Jen jestli si sem tu zimu nepřivezl ty..... ano
PaDa si odvezl s sebou jaro, aby se mu v zatáčce nezlomili psi mrazem, no a na nás zbyla ta zima :-|
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: PaDa
PaDa napsal: .....Ve Stockholmu bylo teplejc než v Praze, když jsem ráno vylejzal z auta... A já se tak těšil, že už tady zařídíte jaro, kytky budou pučet, včely bzučet...
Jen jestli si sem tu zimu nepřivezl ty..... ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vlk9
Snad udělám tu fotogalerii. Tlačí na mne dost lidí a to je to, co potřebuju jako motivaci, jinak jsem línej jak veš smich
Kdyžtak sem pak dám odkaz.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: navik
Jsem slyšel. Ve Stockholmu bylo teplejc než v Praze, když jsem ráno vylejzal z auta. ano
A já se tak těšil, že už tady zařídíte jaro, kytky budou pučet, včely bzučet... :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: PaDa
nádherná fotka palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - navik Re: PaDa
Vítáme ztraceného syna, tady jsme se o moc více nezahřáli... :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: invalida
Fotka k příspěvku V zatáčkách bacha... někdy se psi lámou mrazem...
Bacha jsem si dával a hlásím návrat všech psů včetně mojí maličkosti ano
Největší mráz byl jen jednou po ránu -22 a jednou přes den -16 s vichrem, jinak to s počasím bylo dost dobrý ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – topitko 150 wattu
ahoj,nema nekdo v praze volny topitko v dane watazi,koupim,nebo vymenim trebars za krevetky.734711930
 Reagovat na tento příspěvek 9  - S invalida Re: PaDa
V zatáčkách bacha... někdy se psi lámou mrazem...a užij si to palec Švédsko je krásná zem.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Romy
hlavně se nerejpej pod ledem...
trošku rejpat se budem, ona voda ze sněhu trvá moc dlouho, ale nebudu dráždit tajemné síly, slibuju ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: půlpy
ty taky nezlob :-)
jsem v tom až po uši (po uši jednoho ze čtyř tažných psů), dál se uvidí :-P
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Romy Re: PaDa
Tak Pavle,hodně štěstí,nezmrzni,a hlavně se nerejpej pod ledem...,viděl jsi VĚC,ne?
A to hlavní,v pořádku se vrať. palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy Re: vlk9
vlk9 napsal: barva a potisk těch báglů mi něco silně připomíná, jen si vzpomenout, kde jen já jsem to viděl :-O :)

Že by Gebirgsjäger..? Tak rok 1941-1943? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: PaDa
neodpověděl jsi s kým :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: invalida
nezlob ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Kytka
Pada je v tom? A s kým si to uhnal?Kytka napsala: PaDa napsal: boty do sněhu a na běžky, nářadí na případnou opravu tažného zařízení sáněk a pak nářadí v autě, takovej ten klasickej bordel co tam má každej ;-)
V tom máš sbalený věci nebo seš v tom?
smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Kytka Re: půlpy
No tak jo, dáme jim ještě letos šanci, i když je to na opačným konci města hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: půlpy
půlpy napsal: viděla jsi poslední AKVÁRKO ŽIVĚ, nebo četla citaci od p.Bílé co jsem uvedl v akcích? ;-)
právě kvůli velké poptávce akvaristů - laiků, chtějí tam nalákat co nejvíc akvaristů prodejců a poskytnout jim různé výhody :-)
letos jsou rybičky a akvárka žhavý zboží smich

Akvárko živě jsem viděla ve středu v hospodě, ale řešila jsem tam jen s Václavem ten hezký Aponogeton. Jo a taky tam měli Gavůnky. Víc nevím hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vlk9
tohle konkrétně je nějakej matroš na bágly koupenej v metráži, ale jinak zrovna u tebe tuším odpověď :-D :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Kytka
viděla jsi poslední AKVÁRKO ŽIVĚ, nebo četla citaci od p.Bílé co jsem uvedl v akcích? ;-)
právě kvůli velké poptávce akvaristů - laiků, chtějí tam nalákat co nejvíc akvaristů prodejců a poskytnout jim různé výhody :-)
letos jsou rybičky a akvárka žhavý zboží smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: PaDa
barva a potisk těch báglů mi něco silně připomíná, jen si vzpomenout, kde jen já jsem to viděl :-O :)
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: Kytka
to je z tréninku v lednu, teď mám v předsíni akorát neskutečnou hromadu krámů a dlouhou noc před sebou...
když jsme to táhli lesem, říkali jsme si, že při potkání policejní hlídky by asi následovala prohlídka :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: půlpy
půlpy napsal: mimochodem, půjde někdo v dubnu do Letňan na veletrh FOR PETS ?
ahoj

For Pets je o ničem, byla jsem loni.
Králíci, morčata a kočky - živé
Věci pro psy a kočky
Z akvaristiky jeden stánek s knížkama, jeden s nějakým polským krmením a jeden s akvárkama z plastu. Kryty měly tvrdost igelitu na balík limonád.
Jestli chceš jet do Prahy kvůli akvaristice, tak se stav na burze na Pankráci.
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: boty do sněhu a na běžky, nářadí na případnou opravu tažného zařízení sáněk a pak nářadí v autě, takovej ten klasickej bordel co tam má každej ;-)
V tom máš sbalený věci nebo seš v tom?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Fotka k příspěvku boty do sněhu a na běžky, nářadí na případnou opravu tažného zařízení sáněk a pak nářadí v autě, takovej ten klasickej bordel co tam má každej ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: PaDa
Doufám, že to opravdu stihneš, minule jsi nebyl, nyní jsem nebyl já, tak abych nezapomněl jak vypadáš :-D
mimochodem, půjde někdo v dubnu do Letňan na veletrh FOR PETS ?
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: vlk9
vlk9 napsal: zapomněla si zkopírovat to PIVO, takže pracovně nee :-D
Nezapomněla, mě vyděsilo to nářadí stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: Kytka
zapomněla si zkopírovat to PIVO, takže pracovně nee :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: Dane, pod sedadlem je ... boty a nářadí, přece to nevyhodím ;-)
Ty tam jedeš pracovat? coze
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: nebo si budu muset pořídit mřenky
jakmile jsi o tom již začala přemýšlet, jednou podlehneš :-P

jaký jednou? právě jsi přišel o pravidelnou dodávku šneků. :-P
já si jen potřebovala ověřit, že těch pár měsíců můžou žít v tý menší nádržce a zdejší fórum mě za to neukamenuje ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 6  - vlk9 Re: PaDa
hm zkusit jsem to musel:-) tak si to hlavně užijte, nasbírejte kýble zážitků a hlavně štastný návrat domů pivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
nebo si budu muset pořídit mřenky
jakmile jsi o tom již začala přemýšlet, jednou podlehneš :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: RAP
Díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vlk9
Dane, pod sedadlem je spousta piva, boty a nářadí, přece to nevyhodím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: Zítra razím za polární kruh, tak když nezmrznu, určitě se v dubnu objevím :)
ahoj

Hlavně se nám v pořádku vrať, nebo si budu muset pořídit mřenky, abych měla likvidační četu na šneky :-)
 Reagovat na tento příspěvek 8  - RAPRe: PaDa
...Zítra razím za polární kruh, tak když nezmrznu, určitě se v dubnu objevím
Tak ti přeju šťastnou cestu, taky bych vyrazil do liduprázdné pustiny.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: PaDa
hele já jsem vlk, pes je můj menší slabší bratr. Stačí mě kousek místa někde pod sedačkou, stulim se tam ani vrčet nebudu stydim
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: souky
ti koupím tady ledňáčka, to bude jednodušší :-P
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: vlk9
psi se hoděj, ale nevejdou se už do auta, leda bys běžel za náma :-D
 Reagovat na tento příspěvek 3  - vlk9 Re: PaDa
nechceš mě sebou? jsem malej skladnej, moc toho nesnim a hodně unesu:-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: PaDa
tak přines nějakýho nanuka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Kdy příště?
Dneska honím resty a koukám, že jsem zatím nenapsal další domluvené termíny:
duben - středa 24. 4.
květen - středa 22. 5.
jako obvykle od 18:30 hod. v nekuřáckém salónku.
Zítra razím za polární kruh, tak když nezmrznu, určitě se v dubnu objevím :)
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: kwisatz
no ja uz jsem takovyhle silenosti vzdal... prespavam v Praglu.....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Marcel GRe: Tereza
Tereza napsala: Ale za brzkou dobu odchodu mají někteří velké mínus ano

No jo, né všichni bydlí v Praze. A i když dojíždění za noci a v mrazu, kdy pak ještě člověk musí šlapat pár kiláků pěšky (páč už mu nejde žádný bus), má něco do sebe, né vždycky se to chce člověku ve všední den absolvovat :-( .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: Tereza
no, vzhledem k mý velikosti by to ani jinak nešlo smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - TerezaRe: Fidorka
Ty jen malinké :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: Tereza
i já? sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: Tereza
kteří? já přišel naopak pozdě :-(
Vyzkoušejte
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [245] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=12201