Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 330 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: Yirka
já je měla přes noc na šňůře na balkoně
 Reagovat na tento příspěvek 1  - JuraS
Kuřákovi to tak nepříjde bezohledné jako například v tuto dobu mě. Jako nekuřák a nejen já ale celá rodina je dost alergická na to když se vrátím nejen z hospody a smrdím celý jako popelník..to abych kalhoty a všechno ostatní dal do pračky a hnedle vypral protože nechat to v koši s prádlem tak načichne nejen ten koš ale celý byt. A to nejsem cimprlich páč jsem skoro 25 let kouřil jak fabrika...a kuřáky schvaluju už jen kvůli těm daním co cigarety dneska stojí..ale tak jako neposlouchám cíleně hard metal, barokní hudbu, dechovku, operety a nějaké aleternativní vrzání pak cíleně nevyhledávám kuřácké prostředí...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: tomchamik
ale já se chci kamarádit i s kuřáky! sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: PaDa
navrhuji rozdělit na kuřáky a nekuřáky,my kuřáci se pak ve chvilkách kdy nedržíme cígo budeme spolčovat v salonku:-))
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds – diky
Diky Mouchovi za piskorky a vsem co prinesli kyticky, nabral jsem si jich pytlik pro zajezd noveho akvarka. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: PaDa
proto vidím řešení v dvojitých židlích smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: stetinka
On by se dal přiobjednat i nějaký stůl v té místnosti před salónkem, problém je, že pořádně nikdy nevíme, kolik nás vlastně přijde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: PaDa
a zamluvte ty dvoupatrový židle, bo si fakt budem sedět na klíně hop
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa
Podle lístků nás bylo tentokrát 24 ano
Příští hospoda je (zatím PŘEDBĚŽNĚ!!!) domluvená na čtvrtek 11. listopadu, středa už byla zabraná :-O
Budeme to potvrzovat koncem října, takže pak to tady upřesním.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Romy
diky moc za snecky a kyti
proste nenapodobitelna atnosfera, skveli lidickove

huz se tesim za mesic!!!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: Romy
ano, ano. Děkuji za zeleninku, šnečky, rybky,....poveselení! love
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Jako vždy super,přátelé,dík za příjemné posezení...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlacek – Re: stetinka
Ani sera bactopurem ne? (tusim konkretne bactopur direct)Mel jsem galaxku a hengelku a nakonec jsm je tedy ozelel, ale svrbela mne ruka ten bactopur koupit, kdyz je na to.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: olwy
vodnatelnost se neléčí :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – kyti
tak jdu lovit piskory a zabalit kyti, huz se tesim, za hodku a neco huz budu sedet v salonku hop hop hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Re: PT
Jo, podle fotek to tak asi vypadá. Asi jsem jim jeste pomohl stresem navíc. No, kdyby někdo ještě neměl zabaleno a měl něco užitečného, tak to vemte, případně aspoň poraďte. Po stěhování pořád nemůžu najít polovinu svých věcí, natož pak věcí k akvárku. :-)

ahoj večer
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Sm@tts
omlouvam se , ale musim hlidat sveho 3 leteho bratra :( takze kdo by mel veliky zajem o Echinodorus Srdcolisty tak vzkazy mam cca 10 kusu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PT – Re: olwy
no zni to jako toto:
rybicky.net/nemoc/vodnatelnost
takze se ti asi bude hodit toto tema:
rybicky.net/forum/2123…

...
:-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tessee – Re: stetinka
tabletky :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Nemocné ryby
Ahoj, tak jsem se zadíval na rybky v práci (měli hodně stresu při stěhování a já taky, tak jsem na ně neměl moc času) a zjistil jsem, že jsou nějaké oježené, šupiny od těla, jakoby potažené něčím bílím. Mají to jen neonky a nově teď i tetry královské (keriny). Kdyby na to nějaký pijan měl dobrou radu či účinný přípravek doma v hlouby šuplíku, tak to prosím vezměte. Jinak mě zdržují pracovní povinnosti a dojdu asi až na osmou... Ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka
Dan díky!
To all: prosím vás komu jsem co naslibovala? hmm Pamatuju si jen dvoumetrový bambus, ještě něco?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Danila
ja bych toho chtel, ale potreboval bych nejakyho sponzora.... a asi nejsu sam....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bob66
Danila napsala: Chcete ještě někdo něco z obchodu?



Já bych chtěl ale domů mě to asi nepřivezeš smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Už se chystáme k Trojkám, s dostatečným časovým předstihem, takže počítám, že tam kolem osmý budem smich
To Stetinka: těch deset otíků ti vezmeme s sebou ano

Chcete ještě někdo něco z obchodu?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Kde já bych vzal kouzlo osobnosti...,o kšeft tady jde... :-D
Ale máte se na co těšit,já to zase oškubal... hmm ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
tomchamik napsal: Teda Romane,jak Ty to s těma ženskejma děláš......? ;-) ;-)
Kouzlo osobnosti "?" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Romy
Teda Romane,jak Ty to s těma ženskejma děláš......? ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik
nutně bych potřeboval nějaké plovoucí kytky,kdyby někdo měl,budu vděčný,ryby co jste chtěli přinesu pod kyslíkem tak by mělo být vše ok,snad nic nezapomenu.Kdyby měl nekdo plonkového samečka Borelek,tak nepohrdnu.T
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy – Re: Tessee
Tak to jsem teda zvědavý... ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tessee – Re: Romy
jupíííííí, vyvěsim fábory a balonky :-D potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Můžete se těšit na mojí osůbku... :-D přijdu.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Donesu pár kousků rybicky.net/atlasrostlin/cryptocoryne_aponogetifolia ale přijdu až později...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Sm@tts
od 18:30, když tam budeš na šestou, to už někdo nejspíš přijde, ale ve čtyři teda ne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Sm@tts – Re: PaDa
v kolik hodin cca :-) mám školu 5 minut pěšky a končim ve 4 ...to je asi moc brzo co ? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Poslední připomínka, hospůdka je už zítra ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tessee – Re: tomchamik
chlapíka mi klidně přines, já dovezu ty dvě holky :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Tessee
ok,chceš to přinést,nebo až si půjdeš vybrat ten zbytek?????
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tessee – Re: tomchamik
a já tobě mladou holku nebo dvě, jinak nevím co s nimi :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Tessee
Ok,vezmu Ti mladého kluka
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tessee – Re: Tessee
vyrostli mi totiž omylem 3 holky, místo nějakýho chlapa :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Yirka – OT tomchamik - Tessee
A já myslel že zde je akvaweb. :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tessee – Re: tomchamik
6 cm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Tessee
jak jí máš velkou????Mám tam nějaké samce od 8 do 12cm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tessee
já bych případně ráda vymněnila jednu ancici za ancíka :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
Jestli by mel nekdo zajem, mám platy a cernopruhy zivorodky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: tomchamik
já už to pro sebe užízlý mám, to jen kdyby to někdo chtěl, tak že bych to nerada dělala znova,.... ale nakonec co bych pro vás pro všechny neudělala. Klidně si tou fričkou užíznou hlavu hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: stetinka
kdybys měla cestu tak Ti to tu říznu(ten bambus),nebo půjčím flexu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka
No jo, jenže já mám jen 230tku a tu sotva udržím při řezání něčeho rovného, když musím ještě řezat kulatej bambus není to sranda. Ono se na takový kulatině blbě stojí :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Sid
řezal jsem ho flexou,trochu to smrdí,ale jde to dobře a rychle
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Sid
Hlavně po mně nechtějte překlad do "moravštiny"... :-D
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [330] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=16451