Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 290 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka, Fidorka a usine
Zamluveno, bolbitis jsou vaše ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Fidorka
Bude někdo chtít velký piskořky?
Beru všechny šneky kromě ampulárek, v libovolném (nejlépe co největším) množství. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka – písek
Nejel by někdo v sobotu na výlet? Vyrážím do Jizerek pro tmavé říční písky ;-).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Fidorka
Já bych si nějaký vzala, budu mít dvě nový nádržky - 120 a 180 litrů.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: usine
To by jí ale Helenky likvidovaly i krmení pro čtverzubečka, aby pak nebyl chudák o hladu.
 Reagovat na tento příspěvek 3  - R vaclav Re: Fidorka
Pořiď si pár helenek a budeš mít v akváriu vrakoviště z prázdných ulit. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: usine
Oprava KH2PO4
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Fidorka
Bude někdo chtít velký piskořky? Jsem včera večer přišla z menšího flámu, manžel nebyl doma takže už bylo tak hodinu a půl všechno zhasnutý, a koukám do akvárka jako blázen, hromada obrovských piskořek všude po akvárku (jak jsem rozsvítila, tak se utíkaly zase zahrabat, potvory). To se pak můžu divit, že mi zaboha nedrží ve dně některé menší kytky, když tam mám takový veliký potvory. Tak bych jich aspoň část odevzdala (udělám si noční loveckou výpravu) a zase tam chvíli měla spíš jen ty malý neškodný...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: PaDa
Já se hlásím jako třetí.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav
Kdo by chtěl doplněk k PMDD KHPO4 tak si řekněte mám ho 1 kg. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: PaDa
To vypadá zajímavě, taky bych si kousek zamluvila. palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
To se mi líbí, mohla bych jednu dostat?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – bolbitis
Budu mít asi 3 kousky rybicky.net/atlasrostlin/bolbitis_heudelotii , hodím na stůl nebo donesu těm, kdo si zamluví ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: já nemusím...
Já nemusím, já nemusím, já už ho vidím... smich :-D :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: PaDa
podrazaku
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Moucha
jen kdyby clovek nemusel druhej den do prace
já nemusím :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
nejak si nevybavuju... ale ta moje pamet, taky stoji za houby (a lepsi uz to prej nebude)....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Jaký očíčka navíc? Ty mám taky, jen si je občas odkládám na stůl nebo do výstřihu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
dalsi zajimavej poznatek... i kdyz je pravda ze ho znam o neco dyl nez ty... a taky mam jeden par ocicek navic ... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Vím já? Já s ním řešila Echináče a ne, co má na sobě.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamikRe: invalida
Švec je po pepíkovsku tramvaják smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Romy
Jak vypadá ševcovská? Sem asi tupej :-O
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy Re: invalida
RAP,a v ševcovský... :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Kdo chodí v uniformě?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
ty mas sklerozu ze jo.. vzpomen si v jaky uniforme chodi
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: invalida
uz te zase zavřeli? ze ti nedaj pokoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Moucha
Mě musej pustit ze špitálu....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Moucha napsal: ....nebo ti ty svetla budu muset dorucit osobne....
No jo, když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře :-D .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
On je učitel?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: invalida
u tebe su zvedaf kdy se objevis v praglu, nebo ti ty svetla budu muset dorucit osobne....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
vzhledem ze rapik dela tu nevdecnou otrocinu a zodpovida za hafo lidu, tak ten rozhodne nemuze jit rovnou z hospy na sichtu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Moucha
A já stejně nemůžu dobráku ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Na co přehazovat, než doslavíme slunovrat, tak půjde rovnou :-D. Teda záleží na tom, co děláš, třeba u chirurgie by to asi moc bezpečný nebylo.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: HaDaS
Mela bych dorazit taky, tak to budete mit jeste s mezinarodni ucasti :-)
Dovalim sneky (Fidorka maly, PaDa vetsi)
Myslim, ze mam volnyho dalsiho kropenatyho echace, kdyby mel nekdo zajem.
Kdyby mel nekdo prebytek kryptokoryn (jakekoli) a microsorum...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: RAP
brutusalní, a to si to nemuzes přehodit?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: Moucha
Moucha napsal: jen kdyby clovek nemusel druhej den do prace
To mi povídej, zejména když mám ranní s nástupem +- 4:00hodin. tone
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: HaDaS
jen kdyby clovek nemusel druhej den do prace
 Reagovat na tento příspěvek 3  - HaDaSRe: Kytka
Takže abych to shrnul. Sejdeme se my - rybičkáři, skauti, roztleskávačky, Tleskač a možná tomchamik. Vše bude završeno pohanskou slavností pod vedení PaDy a zkouškou lektvarů z kouzelných rostlinek od Kytky.
Jo, to zní protentokrát docela zajímavě. palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: invalida
posledni dobou se tam zensky pomnozily.....
co pamatuju tak az v posledni dobe se tam pravidelne objevuji osoby nezneho pohlavi ve vetsim mnozstvi nez jeden dva "kusy" (to si preberte jak chcete)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Kytka
Ženská tam bude a já nemůžu sad stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Seznam přihlášených zatím vypadá na pánskou jízdu s Květinkovou ozdobou ;-).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: HaDaS
Letní slunovrat je 20.6.2012 v 23:09 UT = 21.6.2012 v 1:09 SELČ,
zimní slunovrat je 21.12.2012 v 11:11 UT.
O Tleskačovi nevím, ale třeba se u Trojek objeví roztleskávačky :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - HaDaSRe: Kytka
A kdy bude letní slunovrat? A kdy zimní? A co Tleskač? Ví to? A nepřijde náhodou? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Jen tři týdny. stydim Bacha na to, co říkáš, víš, jak jsou tu někteří citliví na určování času smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: PaDa
toto leti..... zase mesic v haji
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Šneků není nikdy dost ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Jak to jen dva? Přece ty, já a spoooooousta šneků smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Tak to jsme zatím 2, to by stačil stoleček v koutě ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
PaDa napsal: ...prosím o přihlášení se...
Hlásím že jsem přihlášená už týden smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
I do hospody nám toho zbyde dost. Než jsme si to minule všechno řekli, tak mi málem ujel i poslední bus.
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [290] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=14451