Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 272 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 1  - maru Re: Raviolka
pendolinem to jde docela rychle :-) . i když nemám tušení jestli to ještě vůbec jezdí
 Reagovat na tento příspěvek 0  - maru Re: vlk9
díky díky ano :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Raviolka Re: invalida
Ti opravdu zdáli to k vám mají 400 km a předtím musí normálně do práce, že hmm
Ale tak snad nám tam podržíte místo aspoň na večer ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 1  - vlk9
Jak psal Rak, chystá se dost lidí i z končin dalekých, tak možná by nebylo od věci jednou dvakrát do roka udělat páteční sraz, at můžem se účastnit i my vzdálenější :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak – Raci a kraby
Vidím že se tam chystá dost lidí.Tak se chci znovu trošinku připomenout ,kdo by měl uhynulé korýše ( nejlépe je uchovat na mrazu v igelitovém sáčku ).Poslouží k výzkumu DNA.Jinak kdo by se chtěl zbavit jakýkoliv korýšů tak se jich rád ujmu.
Už se těším na koljušky ( snad budou).Nějaké ryby nalovím na výměnu za ně.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: maru
ok nalovim piskořice ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - maru Re: vlk9
díky moc. budu s tím počítat. no já mám na výmněnu max pár stonovek, ale jedu už ve čtvrtek, tak ve středu je musím připravit. takže nezaručuju kvalitu.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua Re: invalida
My máme tři dny volna, klidně taky můžem dřív ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: maru
piskořky ti můžu vzít já, aspon nepojedu s prázdnou, moc k výměně toho nemám:-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - maru
lidičky, chtěla bych krevetky- black nebo red bee. máte nekdo? na výměnu toho moc nemám, takže koupím!!! a mám zájem o pár piskořek stydim . předem děkujuuuu ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: invalida
já budu já budu potlesk dělám do dvou, vyjíždim nejdřív ve čtyři (dřiv to asi nestihnu, takže sem tam nejdřív tak na půl šestou hop
Edit: jedu ze Strakonic, můžu někoho cestou nabrat, domu jedu v sobotu po výstavě:-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - maru Re: invalida
třeba já budu v ph už od čtvrtka, tak můžu určitě dorazit i dřív ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - snehulda007 Re: invalida
Mám to snad brát jako osobní pozvání? smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - S invalida
Navrhuju těm zdáli časnější sraz...takovej pokec nanečisto...pak v plný hospodsě se toho nestihne :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamikRe: Kytka
já jich zvládl 6,ale jindy a jinde :)
 Reagovat na tento příspěvek 3  - snehulda007 Re: invalida
Jestli jsou z tý hezčí půplky Evropy a rády se druží tak to bude jistě přínosem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
ad masáž: mě, já mám totiž svého osobního maséra

ad piva: úroky tam nejsou, tomchamik ty dvě piva nezvlád hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Re: invalida
Pokud se půl Evropy vejde do salónku, tak ne ;-)

Re: všichni
Existuje někdo, koho na minulém srazu Moucha nenamasíroval? :-D

Re: tomchamik
Ok, ty 2 piva zaplatim, ale jestli na nich mezitím naběhly úroky, tak se budu cukat ano
 Reagovat na tento příspěvek 4  - PaDa – termín v září
Ahoj, připomínám termín setkání akvaristek a akvaristů v září:
kvůli souběžné výstavě v Botanické bude výjimečně v pátek 21. 9. od 18:00 hod.
Ideální možnost pro mimopražské - spojit návštěvu výstavy (příjemné) s hospodou (užitečným) :)

Již teď se můžete hlásit rybicky.net/akce/935
 Reagovat na tento příspěvek 4  - S invalida
Pozval sem půl evropy....doufám že to nevadí :-O
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Rubby222 Re: invalida
Supér
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Jo je to v pátek..omlouvám se ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Rubby222
tak to teda doufám že 21 protože to je v pátek a ja jsem jinak mimo Prahu ;)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - maru Re: invalida
nene, 21 ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
19
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Rubby222 Re: angakok
mam tuny růžkatce a neco jako Ludwigiu pavích oček mam taky mraky nejaky zajímavý kousky bych mohl připravit :) kdy jdou ty trojky ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - angakok – koljušky-re ruby222
Vždyť jsem na vláknu koljuška psal, že na zářijový trojky nějaký přivezu, případní zajemci nechť si připraví rostlinky a živorodky nebo krevetky na výměnu.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: Deathbull
Ta je až o stanici autobusu dál, ale jak to vypadá dnes nevím.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Deathbull
A Václave, byla tam tehdy skládka A.S.A? :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: Rubby222
Ďáblická ulice pojedeš po ní až za areál policie a tam je rybník z něho teče strouha směrem k dálnici. Před několika (více) lety tam bylo těch ostnatých potvor plno. :-)
maps.google.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Rubby222
Scháním koljušky nemáte někdo ? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - helleriRe: LiborSprysl
Libore,fakt si nás pobavil :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: LiborSprysl
Jasně to napsal až poté. Ve chvíli, kdy jsem mu psala mejl, tak jediná informace byla, že se chystá nějaká nová burza a co lidi na to. Včetně dotazu jestli vyhovují termíny. Jen jsem to tu nestíhala pro Pražáky napsat ;-)

Ještě že už jsem si zvykla, že od vás se člověk místo pomoci dočká jen rytí a nepřekvapuje mě to.
 Reagovat na tento příspěvek 3  - LiborSprysl Re: Kytka
No nač bylo třeba mailu netuším, když to Pavel psal tak jasně a srozumitelně...Ale budiž smich Ta jeptiška se svíčkou se také sichrovala... hop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: petulinakk
Tak stačil jeden zvědavý mejlík a je jasno: Střelničná už nebude, Rajskou dělá někdo jiný, ale chtějí navázat na tradici Střelničný, proto ty termíny a ještě jsem dostala bonus za zvědavost ;-), takže se určitě půjdu podívat.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - petulinakk Re: Kytka
No je to divný, ale tu Střelničnou tam někdo vložil už v lednu :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: petulinakk
Hm, já jen že mě zarazilo, že jsou v akcích uvedený obě :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - petulinakk Re: Kytka
Řekla bych že půjde o stejnou akci, jen presunutou ze Střelničné (kdo mohl do akcí zadat Střelňičná???) k Rajské zahradě - když si totiž rozklikneš webovky na které je odkaz tady v akcích, objeví se jedna a ta samá stránka :-)
rybicky.net/akce/2012/9/8
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka – Nová akva burza v Praze
Ahoj, objevila jsem infos o nové akvaburze, která bude od září na Rajské zahradě (Praha 9).
Zajímalo by mne, jestli stále fungují akvaburzy na Střelničné. Neznáte náhodou někdo jejich stránky?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: wassup
Já nekouřím :-O
 Reagovat na tento příspěvek 1  - wassup Re: invalida
To já taky... namíchám to půl na půl s trávou. ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: wassup
Ok domluveno...a mysli na to že sem vod přírody lakomej smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - wassup Re: invalida
Tomu bych zatím nechal čas, domluvíme to před srazem, teď to oba zapomeneme. :-D Budu ho ale šetřit.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: wassup
Chce to na pozadí...a není nováček...takže předpokládám větší nádrž ano Je čas se ještě domluvit...co mám přinést já?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - wassup Re: invalida
Kolik je větší množství? Chtěl bych se přijít podívat a zrovna jávského mechu mám doma navíc.
 Reagovat na tento příspěvek 3  - S invalida Re: tomchamik
hahaha tomchamik napsal: no Ty....než jsi začal jezdit ty,tak jich tolik nebylo hop smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - souky Re: invalida
a v září ti přivedu další ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 3  - tomchamikRe: invalida
no Ty....než jsi začal jezdit ty,tak jich tolik nebylo hop
 Reagovat na tento příspěvek 3  - S invalida
Takže to zatím neví žena ani doktoři ale v září bych měl bejt a mám velikou prosbu...poptávám pro kolegyni větší množství jáváku tak kdyby někdo na ten pátek měl stydim Jinak vám všem děkuju za supr společnost, krásnou zeleninu a jiný věnovanosti. Jen mě zarazilo kolik je tam bab. Přitom většinou brečíme nad nedostatkem ženskýho elementu. Co to asi způsobilo?
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [272] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=13551