Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 200 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik Re: kahua
Když mě odvezeš tam a zpět,tak si pivko dám :P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: darka
Už sem asi zapoměl co je to MDŽ ale předpokládám že nejspíš moc dobrá žranice! stydim
 Reagovat na tento příspěvek 2  - RAPRe: darka
Když dorazíš včas, můžeš si i vybírat jakou. smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - darka
A dámy tam dostanou kytičku k MDŽ? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 1  - kahua Re: PaDa
PaDa napsal: Příští setkání akvaristek a akvaristů v hospodě u 3trojek se koná v pátek 7. března od 18:30 hod.


Tak to mám volný víkend potlesk Hned to doma nahlásím, ať se mnou nepočítaj hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua Re: Burik
Burik napsal: Taky všem díky za fajn večer.Příště přijedu busem a dám taky pívo pivo

No nevim, ale neslyšela jsem to už někdy dříve? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš – Okřehek
Pár lidem jsem slíbil ukázat video, jak si moje císařky pochutnávají na okřehku, najdete ho místy lehce nezaostřené zde: rybicky.net/nadrze/12571 . Okřehek jsem do nádrže přidal asi 1/2 hodiny po běžném ranním krmení mraženou artemií a podobnou havětí, takže ty tetry ho nebaští z nějaké nouze sle protože jim zkrátka chutná:-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: PaDa
nestraš! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Burik
no už aby bylo, když ta zima zatím nepřišla, tak snad nepropukne v březnu a nepotrvá do května ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik Re: PaDa
Má být 13 stupňů..to už je takové malé jaro :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Tereza
Jsme se dohodli, že teď přes zimu. S příchodem jara se to zase šoupne.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: Tereza
Já bych se taky radši vrátil ke stredam. Jinak Václave díky za krabičku potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 0  - TerezaRe: PaDa
PaDa napsal: Příští setkání akvaristek a akvaristů v hospodě u 3trojek se koná v pátek 7. března od 18:30 hod.


Se natrvalo přesedlalo na pátek?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty – Přebytky
Zdaravím , rozhodl jsem se založit si akva i v praze , trojky jsem bohužel včera nestihl , pokud máte jakékoli přebytky rostlinek budu za ně moc rád ,beru cokoli stydim ,osobní převzetí po Praze , děkuji moc všem , pište do vzkazu ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Macrosek
leželo tam na stole několik giganteí a nikdo je nechtěl smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: Kytka
Nevím, neviděl jsem.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Macrosek – :(
skoda, ze jsem to vcera nestihl. byl jsem dlouho v praci :( doufam, ze zabava byla vice nez dobra :) snad priste pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: RAP
Jakej byl večerníček? stydim :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
Děkuji všem za příjemnou hodinku, dudakovi za krásné Microsorum a Václavovi za nádherný kořen.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: dudak
Krabička je u mě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav
Kytky jsem dal do akvárka protože by asi déle mimo vodu nevydržely. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - secrof74
Já doufám, že mi to v Březnu také vyjde..
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw Re: PaDa
dekuji všem za kytičky,blížíme se pomaličky k tomu co chci...a opet budu menit smenu,naprosto necekane ale prijdu...
 Reagovat na tento příspěvek 2  - PaDa
Příští setkání akvaristek a akvaristů v hospodě u 3trojek se koná v pátek 7. března od 18:30 hod.
Přijďte, jste zváni ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: půlpy
kolik Vás bylo (baj očko)?
asi 25 ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: PaDa
směruješ to asi špatným směrem, měl bys na "dudaka" ;-)
kolik Vás bylo (baj očko) ?
hlavně jaké jsou objednané další termíny ke Trojkám na další měsíce? ;-)
Všem účastníkům srazu U Tří Trojek přeji dobrou noc.
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
tak jestli to bylo v té tašce, co nechával Václavovi do úschovy před svým tahem noční Prahou, máš ještě šanci smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik
Taky všem díky za fajn večer.Příště přijedu busem a dám taky pívo pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: dudak
Postaral se o ní Radek, takže pokud jí nezapomene někde v taxíku ;-), hlaš se něj.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak
díky za fajn večer, nechal jsem tam někde na stole krabičku ve které byla riccie, jestli jí někdo vzal, tak ji rád zase uvidím - tu krabičku, jestli ne, tak se to nezblázní. pivo
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PeťuraRe: dudak
mne si slíbil ricii,tak jestli zbylo aspon kousek
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: čudlinka
Prinesu a neslibil jsem je nikomu, ale je jich jen par.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik
Ještě jede někdo od Stodůlek,Řep,Ruzyně a tohoto směru?Pojedu kolem :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - čudlinka – Krmní šnečci
Ahoj! Nebudete mít s sebou někdo nějaké přebytečné šnečky (jako svačinku pro čtverzubce), které jste ještě nikomu neslíbili?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Preprava ziveho...
Prinesu neco ve slepenem polystyrenu (bal jsem se, ze kdyby bylo chladneji...), takze kdo by se bal neco nest ze to pomrzne, mohl by to pouzit k preprave pytliku uvnitr, je to na to akorat.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: kacercz
mě to normálně dávaj, ale teď těch kytek bylo víc, a jak sem to dal vše na sebe, tak ty vrchní microsorka zatížily to vespod a vytvořil se takovej podvodní kompost. Bylo to v 40 l bedně, příště si musím dát větší pozor a líp to rozházet do víc mělkejch misek. No však ono to zas naroste.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kacercz – gold molly
Jedna otazka na zdehlejsi osazenstvo ... mel by nekdo zajem o gold molly? nejak se jim podarilo se rozmnozit, tak jeslti se s tim mam piplat nebo udelat radost kancikum :evil
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kacercz Re: dudak
to znam, ja mam neco v kyblu z nedele, resp. taky z pondeli a myslim, ze z toho bude pouzitelna jenom egerie, ty jemnolisty to nedavaj ... :(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RadekH1 Re: Burik
Musim z prace a domu a pak pojedu. Z brevnova to chvilku potrva ale myslim ze si tu nekdy nabizel, ze by si mohl nekoho nabrat cestou. Tak pokud by se ti chtelo me nalozit, budu ti delat spolecenost i driv. X-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AG Re: Kytka
Jo, myslím že tam ještě něco vytrhnu.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak
tak jsem chtěl akorát balit kytky a zjistil jsem, že mi skoro všechno odešlo, místo stonkovek jsem měl takovej špenát, prostě všechno na kaši, trhal jsem to v pondělí, běžně to těch pár dnů vydrží, nechápu co se stalo. Je to škoda, bylo toho dost, tímto se omlouvám všem co jsem jim něco slíbil. Zbyly jen microsorka pro RAPa, nějaká Riccie, jedna valisnérka a pár malejch E. amazonicusu rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: kacercz
Měla bych zájem o ten malej Anubiásek, kdyby to šlo.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: invalida
No jo no, kdyz nekteri to piji po malych panacich (a to jeste neberu slovenske miry), von jak na to clovek neni zvyklej, tak to polkne i s panakem, vono se to sprajcne v cerpadle... a pak se hleda vinik (nemyslim vinnik, pac vodnici jsme vsichni a roli pivnika si klidne strihnu sam).

Dobra tedy, beru si na krk cedulku:"Neni urceno pro trvaly provoz!"
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Designer
Ale někdy po přečerpání určitýho množství blbnou smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Designer Re: invalida
A to nevis, ze nektera cerpadla nesmi bezet na sucho? :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kacercz Re: dudak
ja budu az kolem pul devaty, driv to nedam
 Reagovat na tento příspěvek 3  - S invalida Re: Designer
Já měl i jedničku..dokonce snad dvakrát....ta trojka mě u takovýho násosky udivuje smich škoda že zatím nemůžu hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: Burik
Bezne chodim na 18h a nejnizsi cislo uctu jsem mel 3 ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: kacercz, Burik
díky za tu marsilku, možná bych tam zkusil upíchnout i kousek toho pupečníku. pivo

před 18h to nestíhám, budu mezi 18 a 19
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Burik
Bude tam někdo už před 18. hodinou?
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [200] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=9951