Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 260 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Jaká velikost je pro ty tvoje dravce optimální? stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Koukám, že hospoda je až za 14 dní coze Kterej blb to naplánoval tak pozdě? ;-)
Ale aspoň budeš mít akorát krmnou velikost ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Jsem dneska sebrala první hrozen vajíček, tak si je chci zkusit odchovat.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Do asi tak centimetru klidně ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Chtěl bys na krmení i malinké Ampule?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Když se najdou zájemci o kousky do chovu, klidně to rozdej ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Až tak macešskej vztah k nim nemám, ale budiž, pár jich položím na obětní oltář :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Uhádla jsi :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Ty je chceš zase na krmení, že jo?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
Beru ano
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka – Piskořky
Kdyby chtěl někdo donést na sraz piskořky, nalovila jsem jich víc než dost :-).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - bluedream Re: Moucha
Proto jsem je sem zase dala, když jsem je objevila v mailu. Škoda, že nejsem z Prahy, tady takové řízkové akce nejsou :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: bluedream
to jsme meli vloni s padou, nebyly spatny
 Reagovat na tento příspěvek 3  - bluedream
Zase přihazuji slevu, co mi přistála v mailu :-)
www.kupujuto.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Setkání akvaristek a akvaristů si můžete naplánovat až do konce roku:
V listopadu středa 21. 11., v prosinci středa 19. 12., vždy od 18:30 hod.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: PaDa
Ještě prosím ty termíny :-).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: AG
já, Pavel, RAP, Čudlinka, Ivoš, Kytka, Moucha, riso, souky s přítelkyní, Václav, Xixao, AG, Angakok s kámošem, František
16 kousků ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AG Re: PaDa
Měl jsem na lístku číslo 13 a myslím že už nikdo další nepřišel.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Filip_CZ Re: Tereza
fajné posezení to bylo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Tereza
tak snad priste...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Tereza
neboj, asi 15 nás bylo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tereza
Sakra, bude tam vůbec někdo? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - snehulda007
Tak to je podruhý zasebou,co jsem musel odpískat Trojky těsně před..Začíná to být pro mě nějaký zakletý..No nic,kytky vrátim do akv. a půjdu si otevřít lahváče...Tak snad za měsíc...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
A my pro změnu furt v práci.... tone tone
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tereza
Teď jsem dorazila z práce, nečekaný přesčas :/ No nic, dám si studenou večeři a budu vám tiše zvidět :(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – vsem
a ja pujdu do prkvancic,pac me zase nepustili.snad to za mesic vyjde,budu moc rad...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Moucha
já až tak za 20 minut... bolbitis pro raka ti předám
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha vsici
kytky natrhany, NO3 a pH testy zabaleny, takze vyrazim
 Reagovat na tento příspěvek 6  - Ivoš Re: Yirka
Na druhou stranu jsem už konečně pochopil kombinaci whisky & soda protože v tomto případě je mou nejnaléhavější potřebou bezprostředně po napití nutnost zbavit se toho příšerného ocasu, kterého mám plný chřtán a nutícího mě vykrknout duhovou bublinu s vůní vody po nádobí. Věřím, že člověk, který se zmastí po JW nevidí bílé myšky ale králíčka Ariela s očima podlitýma jarem a pokud má to štěstí, že se z toho vyzvrací, může zvracet rovnou do pračky protože obsah jeho žaludku nejvíce ze všeho bude připomínat tekutý prací gel.
Nic, vyrážím si spravit chuť k trojkám:-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Yirka Re: Ivoš
To víš, sto lidí sto chutí aneb po staročesku "někdo má rád holky a druhý zase vdolky". (Většina oboje :-) )
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: Yirka
Tak to pak nechápu lidi,kterým to chutná. Ale jak říkal Švejk: Proti gustu žádný disputát. Zlatá Ballantinka či starý dobrý Myslivec!
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Yirka Re: Ivoš
Tu chuť jsi trošku vystihl. Whisky tu příchuť pochopitelně má, když porovnáš více druhů, zjistíš, že ta chuť je v různých intenzitách a v závislosti na teplotě podávání či ředění podobná. Proto říkám, bourbon je bourbon.
Podstata je v tom, že i když jí vypiješ hodně nad míru, druhý den jsi OK. Je to prostě čisté pití bez nějakých přídavků na chuť. Obilí a sudy.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak Re: Moucha
To by bylo výborné,snad to konce týdne to bude v pořádku (zuby).Tak bych se stavil.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: Moucha
Nezapomínám -však jsem psal, že ve flaškách s pravým kolkem je kolikrát dryják made in Vietnam. Čímž se vracímk merítu věci -zajímal by mě zkrátka názor člověka, který rozpozná pravého JW od rádoby JW abych věděl zda to, co mám doma, mám nalít do ostřikovače či do případných návštěv, které nemám v úmyslu nijak přiotrávit. Pro zajímavost to můžu přitáhnout k trojkám, pokud někdo projeví zájem a odvahu to koštnout.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Yirka
Neříkám, že to není kvalitní, ale mně osobně ta chuť nikdy nesedla ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Ivoš
no zapomonas na to ze jsou schopni tu flasku znovu naplnit, u nas vietnamci dokonce vykupujou neposkozene kolky!!! a byly huz i v telce
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Sid Re: Ivoš
S tou "mýdlovou vodou" jste docela blízko. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: Yirka
jj, LOT kód -ten tam je. Pokud je to origoš, tak JW je v mých očích to nejhorší, co jsem kdy pil, přirovnaĺ bych to asi k denaturáku říznutým mýdlovou vodou.
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Yirka Re: PaDa
Jednu technickou, Johny Walker, zejména Black label, patří mezi klasické a kvalitnější druhy whisky. (I když pro mě bourbon je bourbon :-P ). Originální láhve by měly mít číselný kód na rubové straně nálepky. (Čitelné na průhledu lahví).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: PaDa
nejsem specialista na jednotlivé značky ale tohle mě fakt zarazilo, nedá se to pít ani s kolou a to je už co říct.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Ivoš
No, Jeník Chodec nic moc obecně ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: Kytka
Děvče zlaté nevědomé, už pár let je v regálech obchodů (převážně vietnamských)falešný alkohol leč s pravými kolky. Bohužel původ téhle flašky neznám , dostal jsem jí od člověka,který jí také od někoho dostal. Ale vzhledem k tomu, že už jí mám doma otevřenou 2-3 roky a nejsem schopný jí vypít navzdory tomu, že mi vizour chutná, tak je její obsah opravdu odporný. Tak chci zjistit, zda je Walker tak hnusná obecně nebo se jedná o podřadný panč.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - čudlinka Re: PaDa
Jasně, budu to pro Tebe mít. (Jen si nejsem jistá, že to je přesně to, co chceš....ale třeba jo ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: rak
jedine ze bych ho u sebe uskladnil a ty by jsi se pro nej nekdy zastavil... mas to ke mne precijenom bliz....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Ivoš
A seš si jistej, že na té whisky byl správnej kolek? stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: rak
Tak se koukej uzdravit, kousek toho bolbitisu ti schovám napříště ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak
Bohužel se dnes nezúčastním, mám zdravotní problémy.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš
když už jsme u těch testů,které dnes proběhnou..Mám doma už několik let otevřenou lahvinku Johnnie Walker, ten vizour má takovej strašně divnej a nepříjemnej vocas. Nebude náhodou mwzi přítomnými nějaký degustátor whisky???
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
to se ty jabka musej aspon nastrouhat, nejlepe rozmixovat, nebo vylisovat a premrazit (mraz roztrha bunky a lip to kvasi)
ja huz tohle neresim... mam bombu... palec a do nedavna byl jabcak na kazdym rohu.... ( i kdyz to vydavaly za pravy burcak z moravy, prazaci vypijou vsecko)

jinak kdyz se jabcak 2x prozene kolonou rika se tomu pak calvados
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa
Hele, koukám, že jsme už našima plkama překročili další hranici sledovanosti tématu smich :
Zobrazeno 100092 x
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [260] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=12951