Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 212 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RadekH1 Re: kahua
No asi jo. Pan byl hodne neprijemnej a divnej. Takze sem nevolal pak ani na dispecink. Asi by se stejne nevratil za ty reci co sem tam mel stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua Re: RadekH1
A tos to jako nechal v taxiku či co? hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: Bella
Vycepak mel smutek, Honza se rozesel s pritelkyni, tak jsme mu chteli spravit naladu, ze to neni jedina zenska na svete :-) . Ale jak uz to tak chodi, kudy chodim, tudy hnojim...

Kdybyste pak nekdo chteli ten EI-mix, prosim trosku s predstihem, musim z Pavla vyloudit dalsi Tenso...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: Designer
Ty asi myslis tu divku u baru, ja zas jednu divku u stolu :-)

"A ten Echinac mas u mne, budu ho ted mesic hyckat" - dik. Tak ne abys to pohnojil :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: RadekH1
Stejnej jako ja, priste donesu novy ;) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RadekH1
Dekuji za hnojivo a kytky ktere jsem si odnesl. Trvanlivost hnojiva me vubec netrapi, protoze z toho co jsem si odnesl jsem domu neprinesl vubec nic. pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: Bella
A tu divku jsme si pujcili ve vykricenem podniku, ale nikomu to nerikej, pac je to jednak tajne, a druhak nevedela dost dobre, koho pritelkyni ma nakonec hrat :-D .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: Bella
No na Ivose to sedi. A ten Echinac mas u mne, budu ho ted mesic hyckat, abys nerekla, ze je to stejna chudinka, jako dostala Kytka.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella
Nevim kdo to byl - Ivos? v roli dohazovace, aneb "Prodana nevesta", akvaristicka verze... "Znam jednu divku, ma akvaria, ma akvaria..." :-)

PaDo, ty nas statistiku, kolik se nas tam tesnalo? Silna ucast pred vanoci prekvapila.

Uz jsem byla u 3Trojek nekolikrat, ale teprve vcera jsem si vsimla, ze tam maj ptacky, a to nikoliv ty jedle spanelske.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: Designer
A mimo jine, dekuji tez Pavlovi za tenso ;) . Abyste si nemysleli, ze sam bych bez Vas neco zvladnul. Tak mu koukejte na Akvarista.cz udelat pred vanocemi kseft...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Hnojivo
Jo a kdo si vzal hnojivo, jeste nevyharal, trvanlivost neni delsi nez mesic, tak hura na to. Kdo bude chtit dalsi, napsat ;).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Pratele...
To byl narez... Mimo jine kdo mel cislo uctu 19, je mi zauzlovanej, platil jsem ho ja (nebo vlastne spis Radek, jeste jsem si na to musel pujcit).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: kahua
Ve směru na Ohradu je vedle Billy oranžová zóna kde lze zadarmo parkovat po 18 00. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua
Má někdo přehled, zda se dá parkovat u té Billy, co je kousek vedle? Musim v noci ještě pro chlapa do O2...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Macrosek – :(
tak nakonec se nestavim. v sobotu mizim na 9 dnu do Anglie a ted jsem zjistil, ze mi jeste pribyly nejake veci na zarizovani. skoda, priste. :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Burik a Peťura
Nedorazím,jsem na neschopence
Nevím, jestli děláte dobře, vždyť lidová moudrost praví:

Dobré pivo - oheň prokřehlému,
dobré pivo - lože znavenému,
dobré pivo - přítel tělu mdlému.
Radost smutným, síla zkrušeným.
pivo pivo pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MacrosekRe: Kytka
jo aha :) OK
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Macrosek
Macrosek napsal: jestli jeste mas ten voucher, tak bych ho vzal :)
Já ho nenabízela, koupila jsem si ho napůl s Fidorkou.
Ale když si ho pořídíš (stále ještě ho mají v nabídce), tak určitě u Trojek najdeš dobrovolníka, který se obětuje a dá si s tebou večeři. A přinejhorším zbouchneš dva steaky :-P nebo to odložíš na příště (mají platnost až do 20.února 2014).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MacrosekRe: Kytka
jestli jeste mas ten voucher, tak bych ho vzal :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
Tak mě vystavily stopku antibiotika. :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Macrosek – Piskorky
Vylovil jsem do sklenice cca 50 piskorek, tak je dam k dispozici :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: Bella
tak tenhle nebude o moc lepčí, spíš naopak... Je v dezolátním stavu :-( pokusím se ho zachránit.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: kahua
kahua napsala: Motůrek je vzduchovací, 2 vývody :-)
Momentálně nepotřebuji, kupoval jsem nedávno v Bráníku. Ale i tak dík.
 Reagovat na tento příspěvek 6  - PaDa Re: Bella
v jedne domacnosti to bude thorakat!
Já myslel, že ryby ze svých akvárek baští jen Zikyc :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: kahua
potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Bella
Tak jo, asi uz mam vsechno sbaleny. Pritel kdyz to videl tak hudral, ze nemusim rozdat uplne vsechno. Pak se ale koukl do akvarka a prohlasil, ze nic neubylo :-)

Dodatek: na vanocnim stole nemi chybet kapr... avsak v jedne domacnosti to bude thorakat!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua Re: PaDa
Ok, je Tvůj, hlaš se u mě :-D
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Kytka Steaky
Pokud má ještě někdo chuť na večeři, je stále možné zakoupit voucher s platností do 20.2.2014: www.kupujuto.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: Jar-oslaw
o jednoho uz se mezitim prihlasil Vaclav :-) treba zjisti co to je, a ze ho mel, tak stejne skonci u tebe, dohodnete se na miste
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw Re: Bella
tak skusim upichnout voba,dekuju.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: MartinH
Jestli nemas zajemce na ten ech rubin narrow leaf, vzala bych si ho, sice jeden kousek mam ale zivori.
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: kahua
Nejen debatou o rybičkách a rostlinkách živ je člověk, takže jestli je ještě volný, rád se ho ujmu ano
 Reagovat na tento příspěvek 3  - kahua
Nemá někdo zájem o večeři? Kupovala jsem voucher na 2x stek z krkovice + příloha dle vlastního výběru a zůstane mi jedno volné. Cena 90kč :-) www.kupujuto.cz/… Objednáno, tak ať to nezůstane nevyužité...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua Re: MartinH
Motůrek je vzduchovací, 2 vývody :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: MartinH
Fotka k příspěvku Ten věnuj někomu jinému to už mám dost dlouho za sebou.
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: vaaclav
vaaclav napsal: Jestli chceš anubias nana tak to není problém potřebuji ho zmenšit.
Ten ještě nemám, takže jestli je přebytečný tak sem s ním. Chceš ten Echinodorus 'Rubin Narrow Leaf'?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: riso
..giganteu si da do akvarka pouze blazen a maximalne jednou
Hmm, já ji měl v akva několikrát, bohužel jsem o ni vždy přišel.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: MartinH
Jestli chceš anubias nana tak to není problém potřebuji ho zmenšit.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: riso
riso napsal: stejne nemame sanci, protoze giganteu si da do akvarka pouze blazen a maximalne jednou smich
V tom případě jsem blázen. Ale prohlášení "pouze jednou" potvrzuju :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: rak
Super, dik
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak Re: Bella
Zítra přinesu DVD s tou výstavou.Raci sežerou skoro vše .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - riso Re: PaDa
stejne nemame sanci, protoze giganteu si da do akvarka pouze blazen a maximalne jednou smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: PaDa
Tak tohle postižení jsem už u jednoho člověka viděl. Asi je to nakažlivý...
Asi budou muset mít v hospě roušky.
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: riso
Kazdy mesic to vyhazuju do biopopelnice a stejne mam na hladine asi 5 cm silnou vrstvu jejich listu. V akvarku tma jak v prdeli, se nedivim ze to nikdo nechce
ty jseš ale podpora, takhle tu poptávku nikdy nerozjedem smich
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: Bella
snazim se udelat vic mista pro echace, tak postupne vyrazuju ostatni rostlinstvo. A snazim se taky vyrazovat i echace, aby bylo misto na jiny, ktery jsem jeste nemela.
Tak tohle postižení jsem už u jednoho člověka viděl :-D Asi je to nakažlivý...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: Kytka
takovy monstrozni plochy spagety :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: riso
Rak by tu giganteu nezkrmil? Přijde mi, že by jim to mohlo šmakovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - riso – Re: PaDa
PaDa napsal: To je taky spravedlnost, nějakej Trident a chtěj ho všichni a když jsme já a riso nabízeli valisnerii giganteu, nechtěl to nikdo


Presne tak, ja jsem rezignoval a giganteu uz nenosim.:-) Kazdy mesic to vyhazuju do biopopelnice a stejne mam na hladine asi 5 cm silnou vrstvu jejich listu. V akvarku tma jak v prdeli, se nedivim ze to nikdo nechce ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: MartinH
Treba se to nekomu bude hodit: tu svoji blyxu a. jsem koupila u Horankovy v Kostelni Lhote. Chvili vypadalo, ze to nerozdejcha, upadly korinky, z listu zbyl jakysi vechytek... a najednou bum prask rozjela se a dobry :-) Nechala bych si ji, ale snazim se udelat vic mista pro echace, tak postupne vyrazuju ostatni rostlinstvo. A snazim se taky vyrazovat i echace, aby bylo misto na jiny, ktery jsem jeste nemela. A to je snad jeste tezsi :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: Bella
Já jen že jsem na ní tůdle někde narazil a moc se mi líbila a teď tu byla v "nabídce", ale u mě by nepřežila :-(
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [212] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361181x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=10551