1
[1895] 09.08.16 12:22 dudak jestli to stihnu, tak dorazim taky, ale těžko říct, vyrážím na kole v 16:00 cca 70km od Prahy, tak možná po 8 bych se mohl stavit, když to půjde dobře.
donesu spoustu Pogostemon erectus, Rotala macranda, nějakou Rotalu rotundifolii, hodně malejch hnědovek, kousek Bolbitis huedelotii "compact" (ale musím říct, že mě ta velikost trochu zklamala)Lomariopsis, no možná tam je ještě něco. Když to nestihnu na sraz, bude to v pátek k převzetí u mě.