Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 343 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Gunguy
No, ja si to bohuzel ujit necham, jedu zitra na hory, kdy bude nejspis dalsi sraz a jak to vubec probiha?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - navik – zájem o piskořky?
Vážení přátelé, těším se příští týden na pokec, při údržbě o víkendu proberu trošku piskořky u sumečků, pokud má někdo zájem, jsou jeho ;-) (prosím potvrdit do zítřka).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
Už se těším. Vždycky jsem se chystal a pak na to zapomněl. Tentokrát si to nenechám ujít ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Danila
Fotka k příspěvku no koukal jsem ze to zvenku vypada jako by to jeste nebylo vyklizeny, jinak skvela lokalita... za rohem je posta, kousek dal pobocka mestsky casti a hned vedle ni Penny market, autobus ze smichace jezdi kazdejch 10minut.... musim zpracovat namereny data...
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Moucho, to je geniální nápad!!! Soudek netřeba, pár kroků naproti je výborná hospoda, tak klidně budu lítat se džbánkem(džbánem) pro pivo:-) navíc je tam zahrádka, takže až se oteplí, budeme tam mít pobočku:-) Práce tam bude až nad hlavu ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Danila
Danilko vsak priste (v dubnu) huz budesh mit po nocnich ne??? nebo ze by jsme to udelali v Danilariu jako brigadu? vzal by se malej soudek, pipa, monterky...
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Henry69 – Re: Romy
...to zas bude ráno spim rozzureny ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
To zas bude večer... hmm :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JuraS
Už mám deficit pitného režimu.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Už jsem v očekávání... ;-) Václave,hlavně,že to dobře dopadlo... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Peťura
Já už se též těším a jestli se něco neočekávaného nestane,tak dorazím.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila – Re: vaclav
Vy trojkaři mi dáváte...Takže jako již tradičně mám noční a nedorazím tone sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Usine
Všem zúčastněným bych chtěl připomenout že příští středu 17.3. 2010 bude opět sraz "U Tří Trojek". Už jsem vykuchaný a zahojený tak se těším. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - paja66
Díky všem za laskavé přijetí a taky za kytičky, už jsou v akavárku. Bylo to fakt super, včetně jídla a pití.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: arnošt
chudak koza
 Reagovat na tento příspěvek 0  - arnošt
mě štve, že mi to zase nevyšlo - ale příště jdu, kdyby prase na koze jezdilo...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: PaDa
Nemáš to psát po vlivem.... smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – tak proto...
zikyce jsi napsal v seznamu ucastniku 2x
No vidíš, a pořád mi to nevycházelo, lidí jsem napočítal v hospodě 18 a na seznamu 19 :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: Jaenne
jak dlouho mash akvarko napusteny, jaky tam mash kyti, dno...
no jednoduse udelaj si prezentaci.... a jukni sem jestli se ti nepovedla nejaka zacatecnicka chybka horacovoakvarium.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: PaDa
hele zikyce jsi napisal v seznamu ucastniku 2x

jinak moc dekuji za ten poter, zatim vsecko zivy, dokonce jsem tam nasel jednu malou piskorku.. za mesic podam zpravu jak se jim dari... diky moc
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JuraS
Bezva akce..dík za radu Romy..o víkendu dostanou "studenou sprchu"...já jim dám lenošit...navrhoval jsem servírce příště stoly stočit co U a nebo probourat stěnu...bylo nás dost..dost není hodně a rádi uvítáme další nové..jo pro jedlíky..vaří tam dobře a rychle přinesou...Pavlovi děkuji za obchodní vstřícnost..obchodník jak má být....příště už bude možná tepleji..venku
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jaenne – Re: PaDa
doufám, že budu mít proč jít...nějak se mi nelíběj... hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Jaenne
My nikoho nevyhodíme, neboj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Opět povedené jako vždy...pánové díky... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jaenne – Re: PaDa
Příště Vám tu dvacítku pomůžu zlomit, souhlasíš? Fakt mě tenhle web a to že se scházíte mile překvapilo...navnadily mě fotky, co se někdo dal z předchozí akce..
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
A ještě jsem na zapomněl na Mrkombajn, takže 19 celkem, prolomení dvacítky se blíží ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jaenne – Re: dnešní sraz
Ahoj, dneska jsem za Váma chtěla zavítat a zjistit tipy a triky, protože jsem začátečník, ale cca ani ne za 12 hodin mi umrely 4 rybky (3 parmičky duhový a krunířovec - ten byl polomrzák, ale parmičky nechápu). Tak jsem čistila a nestihla. Tak snad příště, už jsem si to zapsala do diáře..
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Rekapitulace akce:
Tak dnes byla rekordní účast - Crayfish, Romy, RAP, Zikyc, Navik, Moucha, JuraS, Hencin (Ordowik), Langosh, Henry69, Pavel (akvarista.cz), Zikyc, Alesl, Hans55, Peťura, Pada a nováčci Jitka a Paja66.
Kromě jiného jsme 2x připili na Václava, aby co nejrychleji srůstal a jak jsem se dozvěděl, i splaskával ;-)
Příští hospůdka je přesně za měsíc ve středu 17. března od 18:30 hod. Přijďte všichni, jste zváni, zatím se vejdem :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Užijte si to sad , někdo zkrátka pracovat musí, když všichni ostatní chlastaj smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - paja66 – Re: Hencin
Tak už taky vyrážím :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Hencin – Re: PaDa
Chystám se a těším se. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
18:30 se pomalu blíží, je čas zastavit soustruhy a chystat se do hospody ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - hans55 – večer
Zdravím všechny, dorazím později a nepohrdnu žádnou kytkou - ty moje pořád nějak nejdou
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Romy
Fajn, zkusím jí nějak zabalit, abys to pak pod bundou moc nepomačkal ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy – Re: PaDa
Pistii bych zkusil,dík... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – dáreček
Fotka k příspěvku V misce mám pár plovoucích rostlinek, pistie a limnobium, chce to zítra někdo nebo to mám poslat do čističky?
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: RAP
Vždyť jsem říkal hned, že echináčovej dědek je lepší ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
Teď mě tak napadlo, že sis přezdívky echináčovej taťka užil s bídou měsíc. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: vaclav
Vaclave gratuluju k dalsi generaci, obdivuju ze jste to spolu vydrzeli tak dlouho (je jsem s tou svou neco pres 5 let a obcas je to na vrazdu), a ta operace? at ti to dobre dopadne, nezalozime si piskovnu??? ze bych dodaval krasne cernej stavelano-uratovej pisecek a ty by jsi obstaral ty vetsi kousky... ;-) ;-) drzim palce at to dobre dopadne!!!!! (radsi ti nebudu vypravet jak si se zlucnikem uzil muj tata)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: volcomek
hele je to vzdicky ve stredu, tak prijdesh pristi mesic.... vzhledem k tomu ze se to domlouva +-dopredu a ten maturak se urcite par mesicu pripravuje tak to nikdo nebude presouvat tahle na posledni chvili....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - JuraS – Re: vaclav
Václave gratulace k dětkovstí, obdivnej pohled za výdrž a soucitnej za chystanou operaci.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - volcomek – neeeee
prosííím prosííím přehoďte to na čtvrtek , ve středu mám maturitní ples :( :( :( ... chjo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Aby na to nepotřeboval kolečko... :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: vaclav
Čau dědku :-)
A ten kámen vezmeš do březnové hospody a bude stát uprostřed stolu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Vááclavééé, k vnoučeti blahopřeju Tobě, k třicátému výročí Tvé ženě a co se týče Tvého žlučníkového kamene, tomu přeju šťastnou cestu ven ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: vaclav
Asi takhle: gratuluji, obdivuji, nezávidím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy – Re: vaclav
Teď je otázka,v jakém pořadí Ti kondolovat...,a v jakém blahopřát... :-P :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Usine – Re: RAP
Ta první je že jsem ode dneška dědeček, druhá že jsem z tou paní co u mě bydlí zítra 30 let. A ta nejhorší že jdu zítra na kudlu a nemohu to ani pořádně oslavit.
rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: vaclav
Tak nenapínej, už ti to trvá přes hodinu. smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Usine – Re: Danila
Tak má tři zprávy. Jedu dobrou, druhou takovou neutrální a třetí horší. Kterou chceš říct první?
:-)
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [343] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=17101