Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 326 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Killer
PaDa napsal: Ahoj všem zkušeným harcovníkům i novým tvářím, příští akvaristická hospůdka je v úterý 8. února od 18:30 hod. na starém známém místě.
Přijďte, jste zváni ;-)

Achjo, tenhle týden sem opět pryč :-(. Tak snad březen vyjde tak na úterý
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: mmulcr
palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
PaDa napsal:...úterý 8. února od 18:30 hod.
Výborně, zůstanu v Praze do středy a jsem tam :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – 8. 2 . - juchů
Ahoj. 8.2. se rád stavím, snad to výjde - své místo v kalendáři to už obsadilo :) Ale musím si malinko postesknout :-( to gelové krmivo, co jsem minulou hospodu dostal mi rybičky vůbec nežerou - po víkendu jsem jim tam hodil kousek a nic. Zcela bez zájmu. Mohl bych na to ale lovit šneky :-) Nemá někdo podobnou zkušenost s tetrama (černé, vláknoploutvé, císařské atd.) Tak v úterý...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – příští termín
Ahoj všem zkušeným harcovníkům i novým tvářím, příští akvaristická hospůdka je v úterý 8. února od 18:30 hod. na starém známém místě.
Přijďte, jste zváni ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chalybda
RAP napsal: Ale to byl můj vynález ano
Samozřejmě RAPíku, autorský práva už ti nikdo neupře! :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – darované rostlinky
Za svoje kytky + něco z hospody jsem dneska nafasoval za odměnu bábovku, tak kdo přispěl, může si ráno přijít kousnout :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - paja66
Taky díky za příjemný večer, za krmivo i za rostlinky. Nové gelové krmivo jsem propasíroval přes cedník a rybky docela ochotně žraly.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: RAP
Dobrej kousek :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka
já se omlouvám za kraťounkou účast,ale poslední dobou se mi moc nedaří. Stejně jsem ráda, že jsem si mohla prohlédnout kalendář,zbavit se zeleniny a zase si jinou dovézt, zasmát se a popít.
Prostě prima srazík ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 3  - RAP
Jak jsme se bavili o těch obřích echináčích rybicky.net/nadrz/4186/80.jpg
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
Danila napsala:...Váš vynález ozdobného lustru se zářivkami a ....Dan
Ale to byl můj vynález ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Také myslím, že to bylo celkově povedené :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: olwy
tem mojim galaxkam hutna tahle verze vic nez ta predchozi... jen se jim to musi rozmelnit... ale oproti predesle verzi, dohledavaji zbytky kde se da....
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Díky za báječný večer. Díky Chalybdě a Václavovi, vaše elektrikářská debata mě úplně zničila, tentokrát jsem plakala smíchy já.
Váš vynález ozdobného lustru se zářivkami a další hlody neměly chybu smich
Těším se na příště.
Dan
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Gelové krmimo
Taky všem děkuji za příjemný večer, byť jsem brzo musel pryč :-) Rybičkám jsem ráno hodil kousek gelu - bez povšimnutí propadl na zem, už o něm ví šneci a pomalu si ryby začínají uvědomovat, že stejně nic jiného nedostanot - tak zlehounka ozobávají. Uvidíme, třeba se ještě naučí - mám toho dost.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
RAP napsal: Tentokrát, když si chyběl, tak smíchy odbourala Danila mne. smich
Jó, to ona umí :-D V únoru v Praze zůstanu a dorazím.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: mmulcr
Tentokrát, když si chyběl, tak smíchy odbourala Danila mne. smich
Jinak děkuji dobrákovi, který mi ve sportbaru zaplatil pivo. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chalybda
DÍKY ZOO Braník za odvo/a/z i pár let (snad) navíc smich Ještě sice nevím jak, ale máte to u mě. ;-) ahóój ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: mmulcr
kdybys nešprtal, došlo i na sportbar ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Romy
Díky všem za krásný večer,ostatně,jako vždy... ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr – Re: RAP
A v Praze už se paří :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP – Re: PaDa
Tak cca za 1,5 hodinky. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – re Marek
Hezky se bavte M
Mám to v plánu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
PaDa napsal: Tak už dneska, a vypadá to opět na pěknou účast ;-)
Tak rád bych šel .... sad bohužel dnes nahlašuji "A".
Hezky se bavte M
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Moucha
na stole je místa dost... ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha – Re: PaDa
prinesu asi peknou hromadku rotaly a dalsich kytek.... nechal jsem to rozrust kvuli rase a ta huz je na ustupu.... jo a taky jsem si poridil nuzky na strihani, takze je aspon otestuju
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – středa 18:30 u 3trojek
Tak už dneska, a vypadá to opět na pěknou účast ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: tomchamik
u nás doma se říká KOPCOVINA smich
Tak se hezky vylež a nezapomeň, že nejlepší je, se vypotit na cizím těle ;-) smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: tomchamik
omarodit na hospodu, to sis blbě naplánoval :-O
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik
jestli se nestane zázrak tak tentokrát vynechám,bo jsem nemocný a není to jen kocovina :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka
Nechtěl by někdo nějaké ceratopterisy? Potřebuju otrhat listy, tak stačí, když je necháte ve vodě, pustěj kořeny. Pokud ne, vyházím to.
Jemnolistý i křídlatý
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Již tuto středu ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: mmulcr
Srabe ;-) Po hospodě se dává vždy za 1!!!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chalybda – Re: mmulcr
No teda... :-O Doufám, že to aspoň bude za jedna ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - mmulcr
Já asi první setkání prošvihnu :-( V Praze budu 11.1. na zkoušce a jelikož mám brzy další, pojedu se hned domu učit na další :-( Snad mi to vyjde v únoru.
Přeji hezkou zábavu.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
12. ledna tam taky určitě budu ahoj
A Danilo, Pavel ať se kouká uzdravit ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Branický ZOO dorazí taky, pokud bude ovšem Zikouš použitelnej - od Štedrýho dne leží nemocnej sad - tak snad ho hospoda postaví na nohy palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - olwy – Re: RAP
To já už se poctivě těším, protože to bude hodně pravděpodobně má poslední návštěva. Ne, že bych končil s akvaristikou, ale spíš, že pojedu založit novou pobočku v India a Zlíně :-) Jojo, už se těším.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - stetinka – Re: RAP
se radši nebudu těšit, bo mi to zase nevyjde
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
Tak příští středu letos poprvé !!! X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 1  - PaDa – Re: AlQuds
rybicky.net/atlasrostlin/hydrocotyle_leucocephala
a ta rostlinka uprostřed patrně nějaká hygrophila corymbosa.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds – rostlinky od 33
Mel bych prosbu. Minulou stredu jsem si odnesl par rostlinek, ktere jsem dal do nove zalozene nadrze (60ka v mem profilu). Mohli byste mi pomoci s jejich identifikaci? Jedna se mi hlavne o tu kyticku v centru nadrze a o druh pupecniku, ktery v ni plave pod hladinou. Ten asi na fotkach neni moc videt, ale snad to vi ten, co ho na sraz donesl. V kazdem pripade, mnohe diky darcum za pekne kyticky. palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Re: Killer
Musíš se snažit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Killer
PaDa napsal: obecně znějí hlasy, že středa je nejlepší.
Njn, pro mě bohužel ta středa moc dobrá neni..po, út nebo čt je pro mě lepší..ale tak hold jednou za čas to třeba vyjde
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Hencin – Re: mmulcr
Neboj zkusím Ti je zase přivédst. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - riso – Re: mmulcr
ja jsem s amarounama u tercu zatim moc neuspel. Ostatni ryby to berou, ale terce jak je u nich dobrym zvykem - vezme do huby a vyplivne :-| . Jeste budu par dnu zkouset a uvidime, mozna jim casem zachutna ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chalybda – Re: mmulcr
neboj, si to už píšu...! :-D
 Reagovat na tento příspěvek 1  - mmulcr
tak jsem prvně nakrmil až před chvílí a chutná jim, tak uvidíme, co dál ;-) Jinak večer super (jak jinak) :-D Doufám, že i příště se dámy sejdou v tak hojném počtu :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomchamik – Re: Romy
Ahoj,reportáž o gelu bude,testuji to v rybárně na několika akvárkách,výsledky poté zveřejním.T
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [326] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=16251