Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 189 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Fotka k příspěvku poplach v akváriu hmm
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Fotka k příspěvku Dneska jsem si hrál s echináčema. Hlavním důvodem byla nutnost posunout Echinodorus 'Red Special', který během času odcestoval pryč ;-)
Našel jsem zapomenutý šlahoun (jinak je spíš fikám) s malým echináčem. Nemá někdo zájem si ho vyškolit? Už jsem ho kdysi dával holkám, ale nevím, jestli se povedlo...
Kdyžtak se ozvěte ano jo a není to do miníčka :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vaaclav
nechtěl jsem tě nabonzovat, věděl jsem, že se ozveš sám :-D
 Reagovat na tento příspěvek 2  - R vaclav Re: dudak
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak – alternanthera
neměl by někdo kousek nějaké alternanthery, ještě jsem je nikdy neměl a chtěl bych vyzkoušet něco do červena co pěkně poroste. Díky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: AlQuds
Copak je to za druh? nějaké jsme kdysi měli v kanclu , ani nevím kam se poděli
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: souky
Nějaké prý by se doma ženě hodily , tak pokud zbudou , tak se hlásím :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: PaDa
ok, uvidím co se s tím dá dělat, se pak s tebou ještě domluvim, ti to dám až pudeš z práce, abych to doma nesušil v ubrousku
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: souky
jsem prvopěstitel, 10 stačí :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: PaDa
ok, 10 20 nebo víc?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: souky
tak to neřeš, vezmu je i tak a uvidíme ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: PaDa
to ti nepovim :-D dostal sem je nadepsaný: "NEVIM", ale měli by

zkusim se zeptat původce, ale nevim jak hodně sem chodí
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: souky
ano jestli budou pálit, tak jo ano
edit: tedy ty papričky pak, ne sazeničky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky
nechcete někdo neurčený sazenice čili papriček
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Bella
OK. chci dorazit, snad mi to konečně výjde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds – achatiny
Manzelce se rozmnozili africti plzi, neakvarijni, achatiny. Zatim jsou to mali prcci, ale dorustaji do velikosti cca 10 cm. Ma nekdo zajem, ze bych jich par kousku prinesl? Manzelka je rada rozda, nikoliv vsak ke zkrmeni. Uz dlouho ji premlouvam, ze z dospelych kousku nadelame rizky, ale vzdy pak na me kouka jako na vraha ...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: Kytka
tak to na mě nehodíš, ale neříkám že mě to nenapadlo :)

E: to chtěl amrtin
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella
Pulpy zatim neni psanej, ze dorazi - mam pro tebe porad ty olsovy sisticky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: souky
souky napsal: já jsem dneska nějakej pomalejší, jakou práci?
Hlídkování u modrýho rámečku :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: Kytka
já jsem dneska nějakej pomalejší, jakou práci?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: Kytka
:-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: amrtin
Do tajných vztahů v redakci ti nic není :-P
Navíc ty milostný vzkazy čte souběžně s romantem i jeho žena :-D hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: Kytka
"a ještě ti vedle píšu milostný vzkazy" smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: vaaclav
vaaclav napsal: Každý měsíc by jsi to předělával. smich
A to je takovej problém, ty to většinou víš mezi prvními, redaktore. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: amrtin
amrtin napsal: No teda.... coze smich
Co jako? coze
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Kytka Re: amrtin
to amrtin: Tak a teď mi budeš každý měsíc za trest pripomínat, že to mám přehodit. :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: Kytka
No teda.... coze smich smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin – Děkuji
Romane,děkuji pivo ,už přestanu otravovat :-D a budu doufat,že se někdy sejdeme osobně pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: romant
No jo, překážela jsem zrovna v pískovacím vlákně a ještě ti vedle píšu milostný vzkazy :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: RAP
Byl si rychlejší :-| :-D I to je důvod,proč to chci tady,já našel v rychlosti jen ten jeden termín :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R romant Re: Kytka
Taky aby tě člověk furt do všeho strkal. :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: romant
nejbližší bude 09.04.2014 (středa)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: romant
PaDa napsal: A kdy příště? Pište si ano
duben - středa 9. 4.
květen - středa 21. 5.
červen - pátek 20. 6.
pivo

Stačí?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: amrtin
Většínou jen jeden až dva termíny. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: romant
romant napsal: Napiště mě termíny dalších setkání a já to dám do toho modrýho rámu nahoře, jestli to tak bude stačit.
to romant: Já si to s dovolením ošéfuju.
to souky: díky za práci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R romant Re: vaaclav
No tak snad tam chodíš i ty. :-D pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: vaaclav
A proč jako?To ty termíny nejsou pevně dané alespoň dva,tři dopředu? coze
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: romant
potlesk Konečně mě někdo pochopil palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: romant
Každý měsíc by jsi to předělával. smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: vaaclav
Já to myslim,jako vyvěsit nad vlastní vlákno tak,aby to bylo právě pořád na očích,kolikrát tady čtu větu "přinesu to a to na setkání v tom a tom měsíci,až to vyroste...".No a já abych přecházel jinam a díval se co je to za den abych měl volno.
p.s.:stejně už letos volno mít na setkání mít nebudu :-( ,budu to muset vyřešit asi dovolenou hmm sad
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R romant Re: amrtin
Napiště mě termíny dalších setkání a já to dám do toho modrýho rámu nahoře, jestli to tak bude stačit.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: amrtin
V akcích je to rychlejší hledání, než tady jezdit po "starých" stránkách a hledat to. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: PaDa
Já vím,ale mě by se to líbilo tady tone :-| :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: amrtin
Je to v akcích ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtinRe: Tereza
Tak jedině helenku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - amrtin
Nešlo by sem nad tohle vlákno vyvěsit datumy nejbližších setkání?Vím,dá se to tu najít několikrát,ale přeci jen... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: dudak
pokusim se, nějak mi poslední dobou moc nejede. Dík

přinesu H. diformis a zbytek uvidim co bude
 Reagovat na tento příspěvek 0  - TerezaRe: vaaclav
Nechciiiii, děkuju pěkně, potřebuju šneky vybít u krevetek :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: vaaclav
Jaky muze byt problem chytit rybu, ktera obcas lezi na boku a vypada jako mrtva, ta se prece musi chutit velice snadno smich .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: romant
v tom červnu to bude velký ;-)
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [189] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=9401