Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 281 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 15  - PaDa Re: Kytka
někdo musí být nadprůměrnej a někdo pod
Statistika je ošidná záležitost, když se v Dlouhé Lhotě o 150ti obyvatelích sejdou 2 akvaristi, máš tu rázem statistickou chybu jako prase a rozhozený koláčový grafy smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Kytka
přečtou si to Glumča, Zoidik a spol a máš u nich utrum :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Tomas Enderson
To né, tohle nedopustíme.
Držím palce palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Danila
nesliboval někdo, že dorazí ano a že konečně mají volnějš? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Tomas Enderson
Vem Liberec a přilehlé okolí a je to dobrý. Navíc, aby ta statistika PaDovi vyšla, tak někdo musí být nadprůměrnej a někdo pod (třeba Pardubice ;-)).
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: PaDa
to by jakštak odpovídalo dolní hranici :-D hezky jsem si pokecal, např. vím jak na lepší fota ;-) moc se mi v Prahe líbilo potlesk
 Reagovat na tento příspěvek 9  - PaDa Re: Danila
Tyhle ilegální srazy bych zakázal ;-) :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tomas Enderson Re: PaDa
Tak to, podle tvojí teorie, srazy v Liberci budou o účasti jedné osoby. To né, tohle nedopustíme. rozzureny

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
My jsme včera dali bídně přednost neplánovanému srazu akvaristů v ZOO Braník - dorazila partička ze Slovenska a vzácná návštěva - Tomáš Kučera z Vivária Mělník:-) Takže proběhl nealkoholický mejdan na chodníku před obchodem do pozdních popůlnočních hodin:-)
 Reagovat na tento příspěvek 2  - PaDa Re: půlpy
Už to tady někde zaznělo: s Markem jsem se kdysi dopracoval k závěru, že průměrná účast odpovídá tak cca na 100 000 lidí jeden akvarista, co vyrazí do hospody. Dlouhodobě to odpovídá, když beru jako potenciál návštěvníků 3trojek Prahu a blízké okolí. Obvykle je nás 15 - 25. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 4  - půlpy Re: PaDa
když to přepočítám na obyvatele Prahy tak ten sraz u nás v Lb před 2týdny byl úspěšnej
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – Příště? No jasně...
Další setkání U 3trojek je naplánované na středu 15. srpna. Budu na vás v Pyrenejích myslet. ano
Je již zamluven i termín na září, před konáním výstavy v Botanické, kdyby se chtěl do hospody přijít podívat i někdo z návštěvníků nebo prodejců jako vloni.
Takže si pište také středu 19. září ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – statistika
Včera nás bylo 18. Bezmála polovina mimopražských ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: PEKY
To je fakt. Příště se můžou domluvit :) ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: PaDa
PaDa napsal: Ty jsi ale význam slovního spojení "zůstat do konce" výrazně posunul :)
Něco jako invalida. smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: PaDa
ve dvě zavírali i v údajném nonstopu(U Marshála - Sportbar) tak jsem si našel svůj na Flórenci :-P dokonce jsem zapomněl i na první bus smich o to víc mi pak utekla cesta do Lb hop
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: PaDa
to je pravda, že bych pak musel sprdnout každého z Vás smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: půlpy
Ty jsi ale význam slovního spojení "zůstat do konce" výrazně posunul :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Fidorka
No dobrá, ale tak přijeď na sraz do Lb smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: půlpy
ale no jo, no stydim . Příště se polepším, slibuju... Ty vyčítavý pohledy na mě byly docela silný kafe :-O
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Fidorka
To je tak, když někdo nezůstává do konce smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: Kytka
Díky, hledala jsem ho, nenašla, byla smutná sad ..... Ale pak jsem si řekla, že na tebe je určitě spoleh že ho objevíš a postaráš se o něj palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: půlpy
Tak už zase doma v Lb :-P i s nákupem , pro příště to musím vymyslet tak, abych mohl v ZOOBráník nakoupit i živý smich a že bych si teda i vybral a nebo i u Tomchamika palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy
Mimochodem jsem rád, že v Lb není prodejna jako ZOOBráník, stále bych byl bez peněz a musel bych spát na schodech, protože bych se domu už prostě nevešel smich když jsem tam viděl ty rybičky a šneky - to by se utrácelo ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy
A mně nechali samotnýho ve Sportbaru smich snad se dočkám rána (NE rány) :-D prozatím se mi tu v Prahe líbí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: invalida
Nezáviď a přijeď ahoj .

To PaDa: kdy máme termín?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Fidorka
Kdybys náhodou sháněla Bolbitis, tak jsi ho zapomněla v hospodě. Našli jsme ho při závěrečném úklidu, takže opět bydlí u mne ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Danila
Já taky, jsme se Zikoušem pořád ještě v práci..... tone
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida
Já vám tak závidím :-(
 Reagovat na tento příspěvek 3  - S invalida Re: Kytka
Tak je aspoň pohoupej ať se nestresujou... ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka
Cesta Spořilov-Libeň, šnečci jedou na poslední výlet před smrti :-O
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Fidorka
20 sérií, v každé pár desítek dílů, pěkných pár giga... :-)
dostala jsem, nestěžuju si
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: snehulda007
no to nevim, to by musel asi být pravidelný přísun, tolik sérií.... ;-) A musela bych to probrat s manželem, filmy a seriály má u nás pod palcem on :-) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - snehulda007 Re: Fidorka
Vyměnim šnečky za všechny simpsny,co? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: Kytka
A proč jen dvacet? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Simpsny mám na flešce, dvacet sérií :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: tomchamik
Víš co je dneska za den, doufám stydim
Já jen abych do tý Libně nejela zbytečně :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PeťuraRe: Fidorka
bohužel to nejsou výmluvy,ale tvrdá realita,radši bych šel do hospody než do práce.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: Kytka
rano me vzbudi uklizecky... ustelu si hezky na kanapy v odpocinkovy mistnosti.... a nez usnu tak si pustim Simsny (okolo jedny rano je davaj na prima cool) na velky LCD telce..... hec

takze balim a pomalu nabiram smer Libeň
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Peťura
Šoupni jim něco do mikrovlnky, ať si to ohřejou a doraž.
Stejně je nezdravý jíst pozdě večer, tak aspoň uděláš něco pro jejich zdraví. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: Peťura
jen hezky doraž, žádný výmluvy :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Moucha
Jen bacha, ať neusneš v korytě, má pršet :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Peťura
Možná že to ještě na chvíli stihnu,uvidíme.
 Reagovat na tento příspěvek 2  - PaDa Re: Moucha
Hlavně se pak musíš vzbudit aspoň na oběd :-P
 Reagovat na tento příspěvek 2  - Moucha Re: PaDa
nekdo jde do prace misto do hospody, nekdo se jde do prace z hospody... vyspat se... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Peťura
Místo do hospody do práce, to ti nezávidím...
 Reagovat na tento příspěvek 3  - PaDa Re: Fidorka
Tak uvidíme, jestli nějaký zbydou :)
Nevím, nevím, cesta metrem je dlouhá a budu mít hlad :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Peťura
Bohužel se musím z dnešní akce omluvit,nastaly komplikace v práci a jdu hákovat. :-( :-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: Tereza
Už jsem si taky všimla, nejdřív jsem to přehlédla hmm ;-) . Tak uvidíme, jestli nějaký zbydou :) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - TerezaRe: Fidorka
Pardon, PaDa byl rychlejší ;-) Ale třeba se o ty mrňavé podělí.
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [281] ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha?od=14001