Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 87 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 03:36 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: PaulinaP
A co mas za dno?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2013 22:17 PaulinaP Re: Kryštof
Děkuji za radu :-) Jeden Pandík se mi nějak nelíbí, všimla jsem si už včera, že spíš pořád někde polehává schovanej, nežere a teď koukám, že mu chybí všechny fousky :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2013 18:05 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: PaulinaP
Já bych dal hejno 12 kousků a zbytek, jak píšeš. Pokud bys odělala ampulárku, tak by šlo přidat u pancíků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2013 22:54 PaulinaP – Kolik ryb a jaké?
Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Dcerka si moc přála bojovnici pestou(samečka), mně se příčilo dát ho do toho pidi akvárka a tak jsem založila (před měsícem) akvárium 54l. K dnešnímu dni máme 5 panceřníčků Panda a 1 Ampulárii. Příští týden plánuji koupit Bettaka a nevím co k tomu? Líbila se mi Razbora Hengelova, ale tu jsem nikde neviděla prodávat, takže asi Razbora Klínoskvrnná, myslela jsem asi 8ks? Pořád tu pročítám diskuze, nechci přerybnit, ale nevím, zda se stejně započítává i ampulárka a Pandíci, takže by to takhle byl asi strop nebo mohu ještě něco dokoupit? Moc děkuji za rady a popř.typy, jaké ryby k Bettě a Pandům. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 16:42 amrtin Re: ProkyS99
Koukám že romant ti radí hodně podobnou osádku,takže o to jednodušší rozhodování.A neboj,s hejnem žhavek a pancéřníčků akva nebude nudný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 13:53 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: ProkyS99
Zacni studiem toho, jake chces dno a ono to bude svazano i s tim, jake ryby, jak moc je to dno pro ne dulezite a vhodne, a taky jakou bys rad jeho barvu. Pak by Te mely zacit zajimat rostliny, o kterych ale take uz musis neco vedet, nez zacnes se dnem. Pak filtrace. Stale vsechno s ohledem na planovane ryby. A az pak muze prijit definitivni rozhodnuti, treba i podle toho, ze se neco v prubehu zmenilo (rozhodls jinak), co si tam vlastne das.

Takze kdyz to vezmu cele, co jsem napsal, nastuduj si alespon zaklady a pak teprve zacni a to vcetne blbeho proprani a nasypani dna, cimz fyzicky zacnes ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 13:43 R Muž romant [27987] Re: ProkyS99
Neonky bych volil mordý a to v počtu 15 kousků, na dno partu pancéřníčků(6ks), třeba rybicky.net/atlasryb/pancernicek_skvrnity , na úklid třeba skupinku 6 otíků rybicky.net/atlasryb/krunyrovec_jednopruhy . Nikam nespěchat, číst, číst, číst a ptát se. www.horacovoakvarium.cz/…
rybicky.net/clanky/781-jak-zacit-s-akvaristikou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 13:37 ProkyS99 – Akavarium - 63l
Caute, chtel bych se zeptat ... Jsem uplny zacatecnik a chtel bych si poridit sve 1. akvarko. Mam 63 litrove AQ a chci se zeptat jestli tam muzu nasledujici rybky dat, jestli jich neni mnoho a jestli muzou byt spolu. Neonka (obecna, cervena, modra - jeste nevim) 10ks, nejakyho pancernicka nebo krunyrvce jeste nevim a taky me napadly krevetky, ale o tech toho moc nevim a i kdyz se snazim co nejvic informaci ziskat cetbou, vlastni zkusenost jineho cloveka je vzdy lepsi :-) Co si myslite o tech krevetkach ??? Dale jsem premyslel o nejakych pavich ockach, tetre ohnive atd. Poradte prosim co si o tom myslite pripadne jake by ste mi doporucili rybky :-) Predem dekuji za vsechny odpovedi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 09:17 R Muž romant [27987] Re: Piskot
Založ si prezentaci, ať je vidět jak to akvárium vypadá, u cichlidek bude důležitý, jak se jim rozčlení dno, aby si mohli obhajovat svoje teritoria. Do těch 60 litrů bude spíš ta varianta ramiréz a borelek, ty kakadu jsou trošku více tvrdohlavější. Jinak otíci jsou hejnový rybky, takže patru, než jednoho tak to radši žádnýho. Pravidelná výměna min. 1/3 vody týdně, přidávání rašelinovýho výluhu, mít výkonnou a hlavně účinnou filtraci, to je u cichlidek základ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 06:32 Piskot – Akvárium 60l - Cichlidky
Dobrý den

Mám akvárium 60l a ráda bych v něm měla 2 páry nějakých "klidných" cichlidek.

Dala jsem tam pár Cichlidek papouščích, ale samička mi zabila 3 Razborky galaxy a 1 Krunýřovce jednopruhého, tak jsem ji zatím odlovila.
Teď uvažuji o páru Cichlidek Borelliho a páru Cichlidek Ramirezových.

Měli byste pro mě nějaký tip, aby vydrželi s Razborkami galaxy a Krunýřovcem jednopruhým?

Děkuji za tipy
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2013 10:14 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: michalcod
Kdyz ty Mecovky budou mit okolo 10cm (z nekterych chovu budou vetsi, z jinych mohou byt i mensi, ale o to ted nejde) a vezmes 1cm ryby na 1l vody, mas do akvarka v prezentaci (54l - 60x30x30cm) 4 az 5ks a co jineho tam chces jeste davat? Ano, jsou ryby jak droboucke, tak dlouhe a tenke, nektere kratsi a baculate, proste ten 1cm ryby na litr se musi brat s rozumem, ale zrovna u Mecovek ho klidne vem jak je, u nich zadne ulevy neplati. Ze muzes mit ryb i 2x tolik nez spocitas, to muzes, ale vyzaduje to dokonalou peci a sladit to co v akvarku je, treba jej mit jednodruhove. To jsem ale teprve u Mecovek a objemu.

Co rozmery? 30cm a ma v tom plavat 10cm ryba? Za nejvetsi trest pro cloveka povazujeme u nas vezeni, omezeni rozmeru mista kde pobyva, samozrejme trvale, ne jen na prespani. Ale ty si jiste nakonec rict das, takze bych Ti trest snizil, na spani na posteli 150cm dlouhe, na tom se vyspis. A nekoho bych Ti do postele casem pridal, abys tam nebyl sam, protoze kdyz se casteji vypere povleceni, ono to pujde a mozna by se jeste vesel mensi pes :) .

Proste nekoumej co chces jeste chovat, ale koumej nad tim, co bych chtel chovat nejvic ze vseho a zamer se na to. Kdybys tam mel 5ks Plat skvrnitych (proti Mecovkam jsou polovicni), muzes si pak jeste vybrat, ktere nejhezci mlade si nechas (10 kousku by tam klidne mohlo spokojene zit), a pohled na zelene akvarko s cervenymi (nebo jake si vyberes) rybickami, vsemi stejnymi, je rozhodne lepsi, nez divat se na rybi polivku ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 20:01 R Muž romant [27987] Re: michalcod
Za mě ne, na ty parmičky by to sneslo o kapánek větší akvo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 19:30 Muž michalcod [13] Re: romant
Tak možná nedám razborky ani Čichavce, ale Parmičky purpurové cca 6-7 a párek Parmičky duhové.
Dobrá volba ano?
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 18:41 R Muž romant [27987] Re: michalcod
Nepůjdou, ale když se nebude dodržovat hygiena nádrže, pravidelně měnit voda a v tomto případě i pravidelně odkalovat dno, tak půjdou, ale kukat. Akvo je složený z valné části z bordelářů a to zdatných a to se s čichavcema, čistotu vyžadující jaksi nesnoubí. ;-)
Edit: Ty možné razborky jsou taktéž čistotnější, ale na rozdíl od čichavců a zvláště pak zakrslých to nebejvají až zase tak cíťové.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 18:38 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
vždycky půjde o to v jaké nádrži. pokud bude dost velká a ideálně i dost zarostlá, tak to problém nebude. v malé, špatně udržované, holé nádrži to bude problém vždycky, ať je tam cokoli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 18:32 Muž michalcod [13]
Prosím vás...K malým rybkám Mečovkám,Black molám Pancéřníčkům Ancistrusům a Pavím okům a možná Razborkám když dám Čichavce zakrslé nepůjdou po sobě????? Ptám se, protože jsem měl Pestřence červené a ty si hlídali celé akva od spodu až ke středu, takže ostaním nic jiného nezbylo, než se krčit u hladiny, protože jinam nemohli..

Díky VŠEM!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   05.07.2013 10:43 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Designer
na to byste měli mít brýle:-)

Jo jsou malé,ale když jich je hodně,tak je vidíte jako jednu velkou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:31 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Burik
Tohle jsou dobre rady pro lidi pod 40let. My, kteri jsme si po ctyricitce stihli poridit stareckou dalekozrakost, uz ty male ryby az tak nemusime smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:28 Muž Burik [727] - AquascapingRe: michalcod
Do 60 dej třeba 30 malých rasborek..jsou to krásný malinký rybky,co drží hejno..ve větším množství vypadají skvěle..

třeba rybicky.net/atlasryb/razbora_skvrnoocasa v Hornbachu za 7Kč/kus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:11 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: michalcod
Do 60l jsou Neonky nevhodna volba. Uz se o tom psalo mockrat, a jiste ze se nazory mohou ruznit. Neonky moc vodu nezaneradi, navic jsou male, takze jich muze prezit i v malem akvariu pomerne dost a da se i udrzet kvalita vody. Problem ale je, ze v tak malych akvariich je na ne zalostny pohled. To pak neni hejno, to je rozprsk po nadrzi, kde se ti jedna schovava tamhle pod listem, par je jich zalezlych jinde, poradne plavat nemaji kde...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:03 Muž michalcod [13] Re: romant
A s Neonkama červenýma je to samé nebo o kousek lepší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.07.2013 17:16 R Muž romant [27987] Re: michalcod
Za mě ne, jsou to krásný o kapánek větší tetry(robusnější) a bude jim slušet akvo od 100 litrů nahoru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2013 17:03 Muž michalcod [13]
A Tetry královské do 60l akva mohu dát? Děkuji A popř. kolik?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 20:47 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
bylo tam něco o původní osádce, tudíž citové vazby asi žádné :) pokud by citová vazba byla příliš silná, tak je tu jednoznačně nejlepší řešení a to pořídit si adekvátně velké akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 20:44 amrtin
A co citové vazby na ryby?Já bych třeba svýho beťáka nevyměnil ani za mistra světa :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 20:00 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
čichavce si asi někdo vezme, skaláry bez problémů, s tím zbytkem by to mohlo být náročnější, ale taky věřím, že by se k někomu do hejna udali. ale teda se "sumečkem" to možná bude horší. tam by to chtělo určit druh. pokud je to ancík nebo pancéřníček kropenatý, tak to pude. horší pokud to bude nějakej pangasius nebo jemu podobnej drobeček
taky bych se přikláněl k rozdání osádky a založení vlastní nádrže
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 19:48 amrtin Re: romant
Ono je ale někdy těžší se zbavit některých rybek,než dokoupit k nim vhodné kolegyně.
Tak.A teď BABO RAĎ :-D tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 19:23 R Muž romant [27987] Re: Rybulka
Tak zcela upřímě, je to zralý na rozdání stávající osádky a začít znovu, po svém a snad i lépe. ;-) Za mě tip ke dnu pancéřníčky, klasikou se nic neskazí rybicky.net/atlasryb/pancernicek_skvrnity a hejno teter, třeba rybicky.net/atlasryb/tetra_zhava a pokud by to člověka táhlo k čichavcům, tak třeba párek rybicky.net/atlasryb/cichavec_zakrsly , taky je možno pouvažovat po páru nějakých cichlidek, výběr je velmi široký. To co uvádím netvrdím, že je potřeba tam nacpat společně a hned, jenom dávám tipy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 19:08 amrtin Re: romant
Ajo-ty rozměry coze To je skoro kostka možná tak pro skaláry(i když jen tak tak) :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.07.2013 19:00 R Muž romant [27987] Re: amrtin
Tak já tedy problém vidím a to v té mřence a i pro ty vzrůstný čichavce a parmičku červenoploutvou je to na hraně a to hodně ostrý. :-O Ono litry je jedna věc a rozměr akvária druhá, na to bych nezapomínal. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 18:53 amrtin Re: Rybulka
Tu závojnatku pryč,neonek je moc málo.Jiný problém nevidím X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 16:12 Muž michalcod [13] Re: romant
A v porovnání s Cichlidkou ramirézovou? Nakonec půjdu po zkušenostech jen do snášejících se rybek ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 15:47 R Muž romant [27987] Re: michalcod
Upřímně bych jim dopřál větší ubytovnu a do tvého akva bych je nepořizoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 15:43 Muž michalcod [13] Re: romant
A Váš názor. Budou se lépe snášet s mým osazenstvem lépe než Pestřenci červení?
Vím, že je to těžké...Ale zkuste to. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 15:08 Rybulka – Poradíte ?
Ahoj, pořídili jsme si 120 l akvárium (61x41x58cm) zaběhlé s touto posádkou kterou jsme původně neplánovali, ale pán co jsem od něj akva kupovala je neměl kam dát 2x Čichavec modrý,2x Čichavec perleťový,1x Mečovka, 3x Mřenka nádherná, , 2x Parmička červenoploutvá, 2x Sumeček, a k nim přibyly tyto které jsme měli doma v pidi akváriu 1x Závojnatka, 3x Neonka, 1x Paví očko .... prosím poradíte mi, zda je to velký problém nebo ne .... původně závojnatky byly 2, ale jednu mi první den soužití uhnali asi parmičky .... od té doby je celkem klid, ale nevím jestli je to tak dobře, nechám si poradit od zkušených. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 13:58 Muž michalcod [13] Re: Zab01
Díky ta Cichlidka vysokoploutvá je krásná a myslím si, že i pro moje akva vhodná. Jen teď kde jí sehnat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.07.2013 13:48 Muž Zab01 [62] - Raci, krabi, krevetkyRe: michalcod
Do takhle malého můžeš zkusit i tetry ohnivé, v hejnu celkem pěkně vyniknou mezi zelenýma rostlinama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 13:43 Muž michalcod [13]
Haló ještě nějaké rady prosím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 12:05 Muž michalcod [13]
Málem bych zapoměl! Hlavně aby se všechny snesly! Měl jsem Pestřence červené a rybky neměly volnou působnost, kdybyly u hladiny byl klid, ale když se spustili dolů, tak byli vyhnáni Pestřencema.A jenom ty Tetry nebo Ciclidky také není dogma..Jen tak přemýšlím - hlavně aby se SNESLY
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 11:55 Muž Zab01 [62] - Raci, krabi, krevetkyRe: michalcod
Já tam měl třeba 6 skvrnitých obyč a přítelkyně si dokoupila 2 albíny a kupodivu spolu moc nefelej, většinou obyč někde něco štrachaj nebo ležej spolu na dně a albíni si zase hleděj svýho, pak jsem na burze koupil 2 obyč takový na půl dlouhoploutvý a ty se zapojili do hejna hned. Jinak z menších cichlidek můžu doporučit i Cichlidku vysokoploutvou (Mikrogeophagus altispinosus) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.07.2013 11:43 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: michalcod
Lepší je hejno stejného druhu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 11:41 Muž michalcod [13]
Já že bych to měl pestřejší když jsou to jako bráchové :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 11:37 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: michalcod
Ja bych doplnila stejne ty albiny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 11:35 Muž michalcod [13]
A když budu doplňovat ty Pancéřníčky, tak mbych měl zase ty Skvrnitý Albíny, nebo jen svrnitý obyč nebo i jiné pancíky - vždy už jen na tedy doplnění 2 ks???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 11:24 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: michalcod
Jestli chceš přejít na cichlidky, tak by se zbavil výrazných producentů odpadu (ancíky, paví oky, mečovky, molly), nicméně v každém případě bych následující minimálně měsíc nedával žádné nové ryby a nechal akvárko se více srovnat. Z teter třeba královské, císařky, červenohubky. Z cichlidek třeba páreček kakadu. Ale ne dřív jak za měsíc a nejdříve ty tetry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 11:18 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: michalcod
Dokoupila bych ještě pancerniky aby jich bylo asi 5 jinak těch ancistrusu tam je podle me míč stačí 1-2.Pavi oka se ti za chvilku namnozi.Taky bych dala pryc tu mecovku a místo ni doplnila ty molly.Jsem začátečník takže jen tak radim stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 11:06 Muž michalcod [13]
Dobrý den, situace se špatnou vodou se začíná zlepšovat a až se srovná úplně tak uvažuji o dokoupení rybek.
V nádrži mi zůstali 3 Pancéřníčci skvrnitý albíni, 4xAncistrusy sp.4x Paví oka, 1 mečovka samička a 1x black molla sameček.
Co mi doporučíte? Co zatím uvažuju, tak nějaká menší cichlidka a Tetry? Ale nevím jaké...Jen pro upřesnění - 60x30x30 poměrně dost zarostlé - aspoň si to myslím
Díky za názory VŠECH :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2013 18:29 R Muž romant [27987] Re: pitris65
Tak ono se nemusí jednat jenom o tetry, co třeba rybicky.net/atlasryb/danio_perlove , když bude akvo slušně zarostlý rostlinama, aby byla možnost se uchýlit do bezpečí tak parta 15 kousků by tam šla. Jinak pochopil jsi to správně, ano nezavrhuji ani ty neonky modrý, jak jsem pasal když se tomu kapánek napomůže tím výluhem(platí pro všechny diskutovaný), tak bych se toho nebál. Mrkni se na stránky dodavatele vody, jaký Ph tam je deklarováno a tomu bych věřil, že je to co tam leješ. Samozřejmě že v akváriu to Ph může a i bude o trochu jiný, ale jako nepřekročitelnou překážku když bude touha po těch neonkách velká, neviděl. Chápu, že děti to budou chtít co nejbarevnejší. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2013 18:00 Muž pitris65 [9] Re: romant
Na to PH mám obyčejný Ben-test.Takže bys šel i tak do těch modrejch neonek?Už jsem oťukával dřív jestli se dají u nás sehnat-a dají.A co prosím ty jiné malé Tetry?Děkuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2013 17:41 R Muž romant [27987] Re: pitris65
Tak ono, čím bude ancák větší, tím bude dělat bordel taky větší, ale už toho nechám. :) Máš, takový a takový hodnoty a v atlasu se píše tolik a tolik, no to je sice hezký, ale je taky otázka čím to měříš a jestli to jsou nějaký papírky, tak ta průkaznost, až na málo vyjímek(tetra) nebude až zase tak průkazná. No a stran těch deklarovaných parametrů, ono když jim to prostředí budeš vylepšovat třeba rašelinovým výluhem, tak si budou všichni lebedit a je jedno, jestli půjde o neonky jiný tetry, nebo otíky a beťáka. ;-) Z výluhů doporučuji buď Torben, nebo třeba Amazon a dávkovat dle návodu a nebo jak se to líbí Tobě, tím mám na mysli ubrat, neb to způsobí, že bude voda lehce do hnědožluta a ne každý je ochoten tuto skutečnost akceptovat a vyžaduje vodu "křišťálovou" ovšem ryby to vnímají úplně jinak, oni v "čistých" vodách ve své domovině povětšinou nežijí. :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [87] ...... 183 184

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 198519x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/120-ryby-do-akvaria-51-150-l-stredni-akvarium?od=4301