Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 65 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2014 09:30 Muž Aquasky [35]
ne ne suxi tentokrt dám asik na vás teda :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 21:38 Muž sux [117] - AmerikaRe: Aquasky
stejně si tam dáš co budeš chtít. I já jsem si tím prošel. Dnes si svých miláčků vážím a chci jim dát to nejlepší, což znamená, prostornou nádrž, vhodné spolubydlící apod. Pokud chceš električky budiž- nebo se koukni na apistogamu - pandurky. Panduro oficiálně, je to, myslím . Měl jsem je a jsou bezva. Při správné péči jsou samci krásně modří. A pěkně se mi množily. Nejsou ani tolik chytlavý na kvalitu vody, ale pro vybarvení je nutná péče X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.11.2014 17:02 R Muž romant [27987] Re: Aquasky
Více druhů, tedy hejnovejch, proč ne, nic proti tomu, ale do dvojnásobnýho objemu. I když se nezdá, to akvo nebude žádná "velká" nádrž a to jedno pořádný hejno říkejme třeba centrální, bude pro pozorovací efekt daleko lepší než hejna dvě. I když budou hejna tvořena zajímavejma rybkama, tak ve finále se to jakoby rozprskne a při pohledu rozmělní a akvo se zdá jakoby prázdnější, i když je tam 30 ryb. X-) Ale dost už přemlouvání, co píšu, to mám odkoukaný a tak to na mě, vizuálně působí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 16:41 Muž Aquasky [35]
chlapy vy mě eště nakonec přemluvíte :-D chci mít více druhů ryb :-D chjo tje situace :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 16:39 Muž Aquasky [35]
jasný já plánuju ryby abych tomu přizpůsobil layout a celkkově stavbu akva, udělal skrýše, kořeny a tak, a je jasný že po zajetí třema ampulárkama tam nehodím 30 ryb, dám to postupně, nevím ještě jakou cichlidku zvolím, přeci jen ta kakadu je taková do červena, akara neutrální neona červeno modrá a červenoúska červená, chtěl jsem něco modrého aby to doplnilo barvy, ale neonů 30 nechci, jako velké hejno se mi nelíbí a vypadaj jako telata co se motaj v prostřed ohrady, raději udělám dvě hejna kdy budou ryby pospolu jako mám ted...mám neony pancéřníky a rasbory a každá skupinka krom krmení má vlastní život...to je prostě super je pak pozorovat ty rozdíly mezi rybami, rasbora sbírá s hladiny a neona čeká co spadne do středu a pancík sežere co dopadne na dno chtěl bych skaláry, ale je pravda že v tak malé nádrži bych je trápil potvůrky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 16:35 R Muž romant [27987] Re: Aquasky
Črvenoústky nee, to jsou plavci jako hrom a máš na ně malou rozplavbu a tu hejnovou kombinaci taky vyškrtni, jeden druh a pořádnou partu, to je cesta k pěknýmu pokoukání. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 16:27 Muž Aquasky [35]
já mám pancků 5 a žádnýho typu řasy si ani nevšimnou :-D ale patentky jim chutnaj :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 16:27 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: Aquasky
Do začátků, uvidíš jak to půjde, ale nepřehat to už od začátku, bych volil jeden pár/trio cichlidek (bacha, ramirezky nejsou zrovna nenáročný ryby), jeden druh hejnových ryb, třeba ty neonky, ale mnohem větší hejno, klidně 30kusů. Lepší jedno velké, než dvě malé. Pancíky bych olil nějaké z menších druhů a větší hejno taky neuškodí, klidně kolem 10, záleží na velikosti zvoleného druhu. Někdy je méňě druhů více, udělá to i lepší efekt. Zmíněná kombinace může ve vysledku znamenat parádní podívanou. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 16:12 Muž Koli [1] Re: ln1111
Já před 2 dny zakoupil Pancéřníčky skvrnité a do druhého dne jsem snad bez řas. Jsou to skvělé ryby a ohromně mě překvapily :-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 15:40 Muž Aquasky [35]
ahoj díky moc za rady, tak jsem malinko pokročil a po rozmýšlel, chci se ještě zeptat, je mi jasné tedy že cichlidky kakadu dám jeden samec dvě samice, protože mě však cichlidky opravdu uchvátili bylo by možné k nim přidat ramirézky 1+2 nebo jiný appistogrammy dle toho co seženu :-D ale líbí se ramirézka blue elektric + akaru zelenou jeden pár 10 neonu a 10 teter červenoústých a na zem 5 pancíků skvrnitých akva jak jsem již psal 80x35x45. Klidně se vzdám akary ale chci aby mi něco žilo na zemi v prostřed nádrže i u hladiny :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:43 ln1111 Re: maryn
a co tam tedy dat,jak rostliny tak ryby a jak se zbavit tech ras,procetla jsem toho hodne ale rasy jsou stale-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:40 Muž maryn [40] Re: ln1111
Na Malawi je to malá litráž..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:27 Žena Turbínka [2558] Re: Designer
A čichavcům, nejspíš také. K těm zakrsláčkům třeba krevety caridina multidentata. Sice se nebudou množit, ale díky jejich velikosti by to šlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.11.2014 10:25 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Koli
No vidis, a jeste jedna vyhoda, Thomaskam budou krevetky jiste chutnat smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:24 ln1111 Re: maryn
svetlo pridat nejde,je to ve zdi,klidne bych se i kytek vzdala,proto to malavi,a jeste radeji treba 2-3 rybky nez nejake hejno,libi se mi napr,pestrenec cerveny ,proste nejaky barevny klidny rybky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:23 Muž Koli [1] Re: Turbínka
A zhruba do 10 krevetek Red Cherry by akvárku neublížilo ne? Neonky chci určitě minimálně 15 - 20 ks. Na tu Betty se asi vykašlu X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:23 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Koli
Do 112l uz bych si troufnul i rybicky.net/atlasryb/cichlidka_thomasova . Velice odolna ryba, je to Africanka, takze zadna citlivka na vodu, navic hodne mirumilovna ryba, snese se jich hejno a stejne snasi i jine ryby, ale zaroven dost durazna ryba na to, aby si uhajila mlade. V bezne vodovodni vode jich samo pribyva, staci krmit, mlade zvladaji i suche krmivo, i tak neco odchovas (nebo se spis odchova samo).

Pokud chces mit vic radosti nez starosti, tohle je ryba pro Tebe. A ze nevypadaji moc barevne? V prodejnich akvariich jsou nezajimave, nebarevne, nejspis se prodavaji hur nez ryby v pastelovych barvach, ale jak se Ti zabydli, jejich prouzkovani a neprouzkovani, plus svitive odlesky a nadherny lem na hrbetni ploutvi, tu krasu v nich najdes, toho bych se nebal, a rozhodne je na co se divat, protoze tohle je "premysliva ryba", ne nejaky podes litajici po akvariu jen proto, ze muze :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:17 Muž maryn [40] Re: ln1111
Výška 60 cm je docela dost, to je jasný, že ti to osvětlení nestačí.. Chtělo by to posílit.. A pokud jde o ty ryby, zkus najít alespoň 1 která by se ti líbila a zbytek se doladí podle toho..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:12 ln1111 Re: maryn
jak jsem psala 50x50 ,60 cm vyska,je to cca 60 litru,mam tam dve trubice t5(ty slabe)60 cm,bratr tam mel jen anubiasy nic jineho mu tam nerostlo a posledni dobou se mu tam udelala hneda rasa ktere se nemohl zbavit,tak s tim sekl a neveri ze ja s tim neco udelam-))je tam filtr venkovno jbl dekuji za pomoc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:11 Žena Turbínka [2558] Re: Koli
Ten tip si dostal od suxe ;-) Za mě neonek (modrých) klidně 20 - 30, 10 pancéřníčků nebo pokud chceš nějakou hezkou barevnou dominantu místo betty, co třeba čichavec zakrslý a těch neonek jen 20. V jednoduchosti je krása :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:08 Muž Koli [1] Re: Koli
Může prosím dát ještě někdo nějaký tip na vhodné rybičky? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:04 Muž maryn [40] Re: ln1111
Těžko se radí takhle od stolu, musíš mít aspoň nějakou představu, která se potom dá doladit. Mrkni se do zdejšího atlasu, dej podrobný dotaz, zadej tam kritéria (velikost nádrže, vlastnosti vody, případně biotop) a uvidíš jestli si vybereš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 10:01 ln1111 Re: maryn
toto vse uz jsem procetla ale stale nevim,prosim o nejakou konkratni radu dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 09:46 Muž maryn [40] Re: ln1111
Před výběrem ryb bych rozhodně nastudoval toto:

rybicky.net/clanky/578-vhodna-temata-pro-zacatecniky
rybicky.net/clanky/781-jak-zacit-s-akvaristikou
www.akvarijni.cz/…
www.horacovoakvarium.cz/…
www.horacovoakvarium.cz/…

Pokud jde o Malawi, prostuduj nádrže ostatních... Sice to není můj šálek kávy, nicméně si myslím, že tvé akva je na Malawi poněkud malé...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 08:58 ln1111 – prosim o radu
ahoj,jsem zde nova a jsem zacatecnik,zdedila jsem akva rohove zakladny 50 x50cm a vyškou 60 cm,poradte jake ryby by se mi sem hodily,uplne nejradeji bych malavi ale neni to podminkou,dekuji za jakykoliv navrh,Lucie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.11.2014 07:25 Muž sux [117] - AmerikaRe: Aquasky
důkladně rozmísti dekorace, úkryty, ty 3 samci potřebujou trochu místa - nejlépe je když na sebe nevidí. Možná bych doporučil dvě skupinky á 2 samice a 1 samec. Mnohem zajímavější sociální chování a samice se většinou vystřídají a nejsou ve stresu. Mnohem častěji se mi třely. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 07:25 Muž Koli [1] Re: sux
Bettu ještě nemám :-) jen jsem o ní přemýšlel. Prozatím mám jen ty pancéřníčky a toť vše a právě chci poradit co dál za rybičky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 07:17 Muž sux [117] - AmerikaRe: Koli
spláchni betu do záchodu(nekupuj) a pořiď si 30 neonek. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 07:09 Muž Koli [1] – Rybičky
Zdravím, můžu se zeptat, co by jste mi doporučili za rybičky do 112l akvária?
Prozatím tam mám 7x Pancéřníček skvrnitý, dále uvažuji o 10 - 15 ks Neonek modrých, 8 ks otíků, 1x Betta a ještě něco k nim? Nebo nějaké jiné ryby? Díky za tipy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 20:37 R Muž romant [27987] Re: Aquasky
Více neonek(klidně dvojnásobek) a pouvažoval bych o modrých, budou se tam více hodit.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 20:30 Muž Aquasky [35]
ok bylo mi to jasný...a místo skalár něco jo nebo ubec nic?..něco drobnýho nebo tak? díky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 20:21 R Muž romant [27987] Re: Aquasky
Zapomněl bych na ty skaláry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 20:10 Muž Aquasky [35]
Ahoj prosím o radu, probíral jsem to se spoustou chovatelů ale co člověk to názor, mám akvárium 126 l 80x45x35 výška substrátu bude prům. 6 cm dekorace kořeny zarostlé akvárium hlavně stoknovkama částečně nějakou tou trávou, pár úkrytů a jeskyněk chci tak mít cichlidky kakadu tak 3 páry, neonky 15 kusů, pancéřníčka skvrnitého 5 kusů a asik dvě tři skaláry...myslíte že to bude ok?, jde mi hlavně o ty cichlidky ale taky potřebuji aby byly v akva vidět nějaký ryby :-D kdyžtak mi doporučte nějakou podobnou sestavu jen prosím volte ryby z amazonky děkuji :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 13:09 Muž ludvik [1082] Re: Urtman
No jasně ... věk mě také napadl. Jak mám vědět, jak jsou staří :-) Ale aby první "várka" vydržela rok a další dvě v podstatě jen pár měsíců, to už bylo na mě moc. Já si žádného důvodu (až na asi tři kusy hned po prvních pár dnech) nikdy nevšiml. Mrtvolka prakticky vždy vypadala, jak když otík jen usnul ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 07:15 JoKa Re: ludvik
Otíci hroznĕ rádi, bohužel, umírají a to i masivnĕ bez udání důvodu, nebo zjevné příčiny... Nevím přesnĕ čím to je, ale přikláním se k problémům importu. Jak jsem psal, moc lidí je tady nedĕlá...
Nejčastĕji je to prostĕ voda, je rozdílná než v té domovinĕ a to bude zřejmĕ i tvůj případ. Nemĕli ideální podmínky a ta zmĕna ph co popisuješ to mohla nastartovat.... (takže spíš než vysoké ph je zabila ta zmĕna).
A mimochodem otík není dlouhovĕká ryba, zas tak moc se nedožije...
A poslední vĕc, vzhledem k tomu, že se jedná o ty importy, tak bych otíka jako nenáročnou rybu nebral. Do akva začátečníka bych ji nikdy nedoporučil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 00:53 Muž ludvik [1082] Re: Urtman
Ač nevylučuji nějakou jinou souvislost ... dokud jsem neměl CO2, měl jsem pH 7.7 (což ukázal pH metr při nasazení CO2). Otíci v rámci možností naprosto v pohodě. Od té doby, co mám <7, otíci umírají tak, že se mě samotnému chtělo otevřít plyn. Po třech pokusech už je pořizovat nebudu.
Urtman napsal:
Neopomněla, nebo nepřehlédla si fakt, že tazatel zmiňuje ph 7,6?? To už je dost zásadité, pro otíky nevhodné a pro tetry ještě méně... no
Samozřejmě nevím, jak moc je bazénový test přesný, ale pokud to má potvrzeno z vodárny, tak bych z toho vycházel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2014 23:40 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Spery
možností je spousta , každopádně pokud cichlidky , tak k nim čistotné rybky ,aspon dva měsíce akvárko zajet a pořádně nechat zarůst
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2014 23:35 Muž Spery [0] – 60l akvárium
Zdravím :) chci se zeptat nějaké návrhy rybek do 60l akvária ?, přemýšlel jsem pár Cichlidka kakadu a někoho k nim , ale za každý návrh budu rád :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 20:15 JoKa Re: Karnal
Tak se podívej do atlasu... U teter ohnivých, stejně jako u většiny ostatních teter a i zmiňovaná razbora má maximum na 7,5, to je nižší, než 7,6...
Ptáš se proč? Protože v takové vodě žijí v přírodě, víc asi netřeba rozebírat...
A to čerpám pouze z místního atlasu, moje vlastní zkušenosti jsou podstatně přísnější!!
A kdo říká, že tetry může chovat každý, aniž by se trápili?? A konečně, existují účinné metody, jak ph snížit a účinně a dlouhodobě ho držet v normě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 20:08 Žena Karnal [196] Re: Urtman
Asi se zeptám jako ňouma, ale co je špatně na ph 7,6? Příjde mi, že když je ph 7 neutrál, tak 7,6 bych neoznačila za nějak výrazně zásaditou hodnotu? Mýlím se? Kdyby to bylo třeba 8,6, to by byla jiná...
Ono by pak mohl chovat třeba tetry asi málokdo, protože kohoutková voda má hodně zřídka hodnoty pod 7 (někde jsem četla, že je to celkem úmysl, aby i slabá kyselina nerozpouštěla trubky).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 19:40 R Muž romant [27987] Re: adydas
Spíš než testový šílenství, spíchni prezentaci předmětnýho akvária a bude se vidět. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 19:39 adamat Re: Urtman
Testy na to nemám, leč dle vodáren by se měla pohybovat kolem 8 °N (Ca+Mg, to je ono, ne?), což, si myslím, nijak extra vysoké není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 19:27 Muž sux [117] - AmerikaRe: Urtman
já si myslím, že zrovna tohle je ok. Výluhy torbeny listí atd...drží poměrně stabilně a dlouho PH jen to první dávkování, který jse se tu během pěti minut dozvěděl...takže žádný problém :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 19:27 adamat Re: romant
No, ono je to složitější, to akva už nějakou delší dobu jede, akorát jsem se teď dokopal k tomu vyměnit dno (proklínaná mramorová drť). Což v podstatě znamená znovuzaložení, jen to doufám urychlit použitím části staré vody, starého filtru a "výluhu" ze stávajícího dna.
Mimochodem, vodu jsem měřil kohoutkovou, kdyby vás napadlo, že to dělá ten mramor.
Každopádně díky za pomoc, až to spáchám a změřím, tak napíšu. Ještě jednou díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 19:25 Muž sux [117] - AmerikaRe: adydas
teorie: akvárium pro krásnou skupinku cichlidek. Se spoustou rostlin, které jak bylo napsáno pomáhají v akváriu snad se vším :-P a protože se bude jednat o cichlidky, můžeš si hrát s torbenem, výluhy atd...PH by se mělo držet na přijatelných hodnotách...konec teorie : pokud dodržíš další spoustu věcí, které ted na můj příspěvěk naváže stylem ...ALE, od zkušenějších palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 19:06 JoKa Re: adydas
Jak píše Roman, průkaznost mĕření je základ. Koupil bych kvalitní test ph, kapkový, je přesnĕjší než ty trapné papírky...
Akvo založ, osázej rostlinami, lépe více než hodnĕ (například egeria densa umí "spotřebovávat" určité prvky a tím částečnĕ snižovat tvrdost vody a s tím je provázané ph) a pak uvidíš. Akvo nech zabĕhnout minimálnĕ mĕsíc a zmĕř... Výsledek nám napiš a určitĕ se nĕjaké životaschopné osádky dobereme...
Maximálnĕ přikoupíš torben, ale uvidíme...

Edit: zkus zmĕřit celkovou tvrdost, to možná napoví, tuším, že bude vysoká...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 18:56 R Muž romant [27987] Re: adydas
Jestli to dobře chápu, to akvo zatím nemáš ani založený a jak zde již zaznělo, vstupní voda nemusí bejt a taky v akváriu obvykle není těch stejných parmetrů, takže bych pochválil tvůj přípravný postoj a zároveň sdělil, všechno může být jinak a za další jde o průkaznost měření, aby se tomu co naměříš, dalo věřit alespoň jako ukazujícímu trendu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 18:39 adamat Re: Urtman
Jo, přesně toho jsem se obával. Malawi v takovém objemu bohužel není možné. Čichavci samozřejmě jednoho druhu, akorát jsem si nebyl jist, jestli to na modré/perleťové není moc malé (a asi teda je), proto jsem do závorky napsal víc možností.
Takže pokud to dobře chápu, můžu buď čarovat s Torbenem, šiškami a listím, nebo přehodnotit osádku. V tom druhém případě jsem totiž zcela ztracen, neporadili byste mi nějakou rybu, která by snesla pH, hodila se do společenské nádrže (klidná) a byla i čistotná (takže ne živorodky)?
Děkuji za cenné rady :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 18:02 Žena Turbínka [2558] Re: Urtman
Dle rozborů za říjen má moje výstupní voda z vodovodu pH 8, což je taky dost. Otíci, krevety, raci nijak neprostestují - Torben, olšové šišky, dubové listí, listy mandlovníku a poměrně stabilní rovnováha. Ne vždy se rovná pH v akváriu pH výstupní vody a onen zmiňovaný bazénový test bych nebrala tak vážně. Dle mého orientačního eSHa testu mám všude pH okolo 7.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 17:55 JoKa Re: adydas
Promiň, to super není... Ph 7,6 je dost zásadité... Tak maximálně pro malawi, nebo tak něco... Čichavci věřím, že to zvládnou, ale určitě nebudou ve své kůži... A informaci k čichavcům bych doplnil, vyber si jeden druh, nemíchej ho. A poměr 1 samec a 2, max 3 samice, jinak budeš mít solidní problém, hlavně u těch perleťových...
A za mě, tetry a otíky, do zásadité vody, rozhodně ne!

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [65] ...... 184

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 199015x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/120-ryby-do-akvaria-51-150-l-stredni-akvarium?od=3201