Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 13 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2020 22:29 Simik Re: KittyM
Hrubý objem je 80l a pH 7.2
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2020 18:38 Žena KittyM [31] Re: Simik
A jaké jsou parametry vstupní vody? Těch 75 litrů je hrubý objem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2020 11:29 Simik Re: KittyM
Tak místo modrých dát obecné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2020 07:04 Žena KittyM [31] Re: Simik
A nepatri neonky a molly kazda do uplne jine vody? Vzdyt snasene PH modrych neonek konci na 6,5 a nejnizsi doporucene u mollyn je 7,5
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2020 15:56 Muž jarovo [1695] Re: Simik
Ancistrus je relatívne veľký znečisťovatel a dorastá do 10 - 15cm čo je na 75l AQ už dosť. A keď raz skúsi rastliny / hlavne echinodory/ už ho to neodnaučíš a bude ich systematicky ničiť - vlastná skúsenosť. Pancierničky určite pridaj - keď ich je viac sú v jednom kuse v pohybe a na jednu samičku je dobré mať tak troch samčekov.
Pokiaľ chceš čističov tak až bude nádrž dobre zabehnutá a stabilná daj tam tak 5-6 otíkov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2020 15:32 Simik Re: _ucx_
Z jakého důvodu se nehodí ancistrus?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.07.2020 12:27 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Simik
Ubrat. Ancistruse pryč. Pancéřníčků máš málo, jsou ve stresu, tam bych naopak čtyři přidal. Neonky modré ok, black molly dejme tomu. Měnit polovinu vody každý týden a bude to ok. A hlavně rostliny, rostliny a zase rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2020 11:05 Simik – Osádka do 75l
Mám otázku zda moje osádka do 75l akvária je v pořádku 2 ancistrus 2 pancernicek zeleny 15 neonka modrá 6 živorodka ostrotlama a popřípadě nějaké krevety a neritiny. Mám ryby ubrat a nebo popřípadě pokud je to možné i přidat? Předem děkuji za odpověď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   29.06.2020 17:46 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: Jakubfranek01
Ta sestava je tak na 300 litrů a ne 100-125. coze Navíc je to děsný mišmaš, kombinující ryby se zcela odlišnými nároky. Opravdu rybí polévka. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   29.06.2020 14:06 Muž Libor [527] Re: Jakubfranek01
Obvykle tyto "sety" akvarijních ryb znamenají jediné - ten obchod se toho potřebuje zbavit. Konkrétně k tebou zmíněné nabídce: Kardinálky mají raději chladnější vodu (měl jsem je, a když mi v létě stoupla teplota v akváriu, snášely to špatně a měl jsem i úhyny), kdežto Neonky červené jsou spíše pro teplejší. Pancéřníčků je málo - mají rádi větší "kolektiv". Ancistrusů je zase moc na tak malý objem nádrže. Gavůnci mají rádi zásaditější vodu, Neonky zase kyselejší. Dva druhy Gavůnků a dva druhy Čichavců také nejsou nejlepší řešení. Prostě příliš mnoho otazníků s jediným výsledkem - rybí polévka, která nebude působit moc dobře. Šel bych opravdu do 3 - 4 druhů ve větším počtu s podobnými nároky na prostředí - více v atlase.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2020 23:17 R Muž ctibum [6908] Re: Jakubfranek01
Přečti si v jiném vlákně tento dotaz a návazné odpovědi. Prakticky se dozvíš to, co potřebuješ... rybicky.net/forum/11648…

A na skaláry rovnou zapomeň, máš to na ně malé.
A máš to podle mě malé i na "smíšené aq s více druhy", pokud nemáš na mysli tak tři čtyři...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2020 22:49 Jakubfranek01 – Set rybek
Ahoj, uvažují o založení akvária rio 125l a jelikož jsme začátečník, tak jsme narazil na tenhle “set ryb” jsou vhodně zvolené ? Popřípadě Evo by jste mi doporučili do začátku, chci do alba rostliny a dokoupit Co2 a časem i externí filtr. Uvidím jak budu spokojeny s vnitřním od Juwelu.

Nebo zvolit skaláry a k tomu nějakou hejnovou rybu ? Chtěl bych spíše smíšené aq s více druhy.

www.zooshop-eu.cz/…

Děkuji moc za rady.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.06.2020 18:40 Muž Roger [1873] Re: TomikVyskov
Vše má nějaké kouzlo, já měl klínoskvrné 14ks v 60x30 a to jim bylo evidentně malé, umějí pěkně vyrůst a pak jsou tam naskládaný u skla jak vojáci a ani se nehnou, musel jsem je přelovit. Espei jsou krásné, menší než klínoskvrné a vynikají sami o sobě, při dobrých podmínkách se krásně vybarví ;-) řasy bych zatím neřešil, koupit můžeš vždycky nějakou rybu, ale dopředu počítej s tím že ty ryby nejsou všemocné, díky nim určitě akva bez řas mít nebudeš, je lepší se naučit zacházet s akváriem ve smyslu nějaké té rovnováhy a pak přemýšlet čím doplnit obsádku, obecně ryby typu Flavatra, Sewelie, Otíci apod.. doporučím pořizovat tak 3 nebo 4 měsíce po založení, až si akva alespoň trochu pěkně sedne a tyto ryby tam budou mít přirozenou potravu, ono žerou sice řasu ale zpravidla mikroskopickou, nemají v tlamě sekačku na trávu :) osobně se snažím pro ně řasy pěstovat, mám kameny pro Sewelie přímo pod světlem aby se stíhala řasa dělat, ano řasa je i jinde, ale nežerou taky všechnu a ta z kamenů (stejně tak v jejich přirozeném prostředí) jim chutná nejlépe. Krevetky jsou úžasný stvoření, na rozměry nenáročné a ohromně nápomocné. Vše je na Tobě, ale zarybni postupně, a stejně tak postupně promýšlej co by se ti líbilo a čemu by se u Tebe dařilo a aby to bylo sehrané. Na vše je času dost ;-)
Edit: nezatracovat malé ryby, Bornejské, skvrnoocase atd.. dokáží v akváriu 60x40 udělat parádu, navíc si můžeš do 100l dát s klidem 50ks ;-) taky postupně rozšiřuji hejno Bornejských ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.06.2020 18:39 Muž 4Sima [1894] Re: TomikVyskov
Dával jsem rybicky.net/atlasryb/razborka_trpaslici
do 30l akva, v podstatě nic jiného vhodného neměli, ale jsou úplně super, jen projdu kolem akva tak jsou u skla a čekají příděl. Jsou pěkně vidět. Kdybych si mohl vybrat šel bych do razbor espeho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 18:18 Muž TomikVyskov [5] Re: Roger
Tak Razborky se mi velmi zamlouvají Espei ale i ty Klínoskvrnné, Bornejské mi přijdou příliš malé, ale finální rozhodnutí učiním až v obchodě :-D . Vidím to na hejno o minimálně 15ti kusech a zamlouvá se mi i představa do budoucna doplnit akvárium těmi krevetkami, např. Japonskými. Ponechám akvárium zatím takhle, nechci to s rybami přehánět. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 17:53 Muž Roger [1873] Re: TomikVyskov
Z Rasborek doporučím Espei, ale jinak klínoskvrné jsou výrazné dost, pokud mají dobré podmínky jsou krásně vybarvené. Ale osobně mám Kalimantan tam mám dno 60x40 taky a Rasborky Bornejské, pokud chceš něco aktivního mrkni na microrasbora Kubotai ;-) oboje jsou sice malé ale o to větší hejno si můžeš dovolit. Záleží na tobě, na řasy vermomocí zatím nesháněj nic, na tyto druhy ryb je lepší nechat akvarium uzrát, pak ti s tím mohou pomoct pokud budeš chtít krevety, nebo Otíci ;-) jen můj tip, záleží na Tobě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 17:48 Muž Roger [1873] Re: RAP
Jen pro info, doporučená plocha 90x30 cm pro hejno ;-) navíc s řasami moc v akva nepomohou, raději jsou masožravé (netvrdím že řasy nežerou, ale...) ;-) není lepší na řasy nejdříve vytvořit podmínky tak aby se tvořili minimálně a na ostatní šneky a krevetky? Plocha 60x40 mi přijde na tyto ryby prostě malá. Představa že na takové ploše lítá hejno dospělých Flavater nebo Sewelií mi přijde spíše jako trýzeň ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 16:31 Muž vlka [3444] Re: TomikVyskov
Zdravím, mám ve svém AQ 4 Čichavce perleťové spolu s Neonkami černými, červenými, Tetrami žhavými, krvavými, pár Fantomů červených a 12 Dánií perlových a je stále na co se koukat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 15:11 Žena I.Š. [55] Re: TomikVyskov
Zdravím, mám klínoskvrnné a s neonkama naprosto ladí a souznějí. Jsou to nebojácné a veselé ryby, krásně se stříbřitě lesknou a vůbec nejsou nevýrazné. Můžu jen doporučit ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 14:54 Muž TomikVyskov [5] Re: 4Sima
Doma mi voda teče tvrdší z vlastní studny, testy jsem ještě nedělal. Vzhledem k velikosti mého akva namísto parmiček budou tedy určitě lepší ty Gary žlutopruhé, které jak čťu taky žerou řasu, doufám že po celou dobu jejich života :-D . Čím lze nahradit Čichavce prosím pokud je do 108l nevhodný? Dále jaká Razbora je nejlepší? Já jsem uvažoval o klínoskvrnné ale oproti neonkám nevypadá tak výrazně. Děkuji za všechny vaše rady.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.06.2020 13:49 Muž RAP [1553] Re: TomikVyskov
Místo parmiček můžeš zkusit rybicky.net/atlasryb/gara_zlutopruha .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.06.2020 12:38 R Muž afc1886 [14682] Re: TomikVyskov
Délka 60 cm je pro parmičky černopruhé málo, jsou to torpéda a potřebují delší akvárium. U mě mají 120 cm a i tak mi to přijde málo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.06.2020 08:11 Muž 4Sima [1894] Re: TomikVyskov
Kombinace ryb můžeš hledat zde rybicky.net/nadrze/…
Jinak je pravda, že cichlidky jsou choulostivější na kvalitu vody (dusíkaté látky) a doporučuje se je dávat až po delším záběhu akvária. Taky je dobré vědět jaká ti teče doma voda, aby jsi nezjistil, že ti chov ztěžuje a dopředu s tím počítal. Ty perleťáci a parmičky by si zasloužily větší akva, jsou to už docela velké ryby. Co se týče parmiček, jak vyrostou tak už nemají o žraní řasy velký zájem a někteří kolegové zde je mění za mladé a staré pošlou dál. Co se týče biotopu, nechci tě nikam tlačit, spíš je ten chov potom jednodušší, když máš rybky z jednoho kontinentu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 07:45 Muž TomikVyskov [5] Re:
Akvárium plánuji vytápět na 25°C, takže myslím že Raminezky by neměly s teplotou problém, ale nemám s nimi žádnou zkušenost. Rozměr dna bude 60x40, takže na sevelie to nevidím, zůstaly by pak na řasu jen šneci. V případě, že se rozhodnu pro Asii tak to vidím takto:

15x Razbora
4x Čichavev perleťový
6x Parmička černopruhá

Je i tato Asijská osádka v pohodě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.06.2020 06:51 Muž Roger [1873] Re: Amatértom
Jen na okraj doplním k Seweliím. Plocha dna se doporučuje jako minimální rozměr 75x30 (u tazatele asi při 108l je to na hraně, ale rozměry nenapsal, litry samo o sobě nejsou vypovídající) přičemž se musí brát v potaz že je to opravdu minimální rozměr, mělo by se chovat nejméně 6ks a neměli by přijít do nezralého akvária nýbrž do zavedeného a zaběhlého, nejen kvůli výkyvům vody ale i nedostatku řasy apod...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 05:52 Muž Amatértom [514] - CichlidyRe: TomikVyskov
Sevelie je z Asie a žere řasu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 05:37 R Muž Anthrax [4762] Re: TomikVyskov
Spíš bych volil ty neonky červené. K ramirezám budeš muset celkem topit. Taky není dobrý ramky dávat moc brzo po založení.

Pokud Asie, tak co třeba rybicky.net/atlasryb/sevelie_pruhovana ?
Ty parmičky ti stejně vyrostou a o řasu se zajímat nebudou. Zbyde ti pak akorát ta pověst o řasožravých rybách a o řasu se budeš starat ty. Mnohem lepší práci na řasách odvádí šneci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 01:01 Muž TomikVyskov [5] Re: 4Sima
Díky za názor. Dám na Vaše rady a upravím můj seznam ryb na biotop Amazonie.

12x Neonka červená/obecná
4x Cichlidka Ramirezova
8x Pancéřníček panda

Mrzí mě jen, že nemohu k těmto rybám přidat ještě dvě parmičky černopruhé, líbí se mi jejich pověst řasožroutů. V případě biotopu Asie jaká je ještě vhodná ryba na dno? Sekavec se mi nelíbí, přijde mi to jako had :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2020 09:58 Muž 4Sima [1894] Re: TomikVyskov
Ahoj, doporučil bych možná zaměřit se na ryby z jednoho kontinentu. Jinak ty perleťáci a parmičky jsou už na hraně. Doporučil bych hejno neonek více kusů než plánuješ, pandy nebo otíky aspoň po osmi kusech a pak bych uvažoval třeba rybicky.net/atlasryb/cichlidka_ramirezova_var_electric_blue
nebo rybicky.net/atlasryb/cichlidka_ramirezova. Tam bys měl rezervu s ohledem na litráž akvária. Opravdu bych vybíral podle světadílů. Asie je ale taky pěkná. Tam bys mohl vybrat hejno razbor, čichavce medového, na dno menší formy sekavce a taky by to bylo zajímavé. Podívej se v atlasu s ohledem na podmínky chovu X litráž X teplota a určitě se dá vybrat. Nedával bych moc druhů ryb, stačí tři a nadělá to taky parádu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2020 00:24 Muž TomikVyskov [5]
Ahoj, budu zakládat akvárium 108l, plánuji následující osádku živočichů a rostlin. Je tato kombinace vhodná na 108l akva? Děkuji :-)

Živočichové
10x Neonka červená/obecná
2x Čichavec perleťový
2x Parmička černopruhá
6x Krunýřovec jednopruhý nebo 5x Pancéřníček panda
?x Živorodky libovolné
1x Neritina zebra

Rostliny
Sagittaria subulata
Ludwigia repens
Cryptocoryne affinis
Helanthium bolivianum 'Isthmicus'
Ludwigia repens
Hygrophila polysperma
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2020 00:22 Akneleh – Razbora galaxy a tetra krvavá
Mohou být dvě hejna razbora galaxy a tetra krvavá spolu v zarostlém akváriu 128 litrů hrubý objem?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.04.2020 16:28 Muž RAP [1553] Re: hanruz
U každé hejnové ryby je minimum 6ks. Třeba 2hejna po 10ks jsou lepší.
Nemíchal bych ryby z Asie a Ameriky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.04.2020 16:21 R Muž afc1886 [14682] Re: hanruz
Ta betta ti kvůli teplotě dost zúžuje výběr, ale já bych šel do jednoho hejna neonek červených a ty měchýřovky bych daroval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2020 15:56 hanruz – Betta + další rybky do akvária.
Ahoj,
mám 84 litrové akvárium, zarostlé a v něm zatím samečka bojovnice a 2 měchýřovky. Přemýšlím, že bych k nim přidala další rybky, líbí se mi 4 druhy: tetra červená, danio pruhované a perlové a klasika neonka obecná. Koupila bych je po 5 kusech. Zajímalo by mě, jestli by to takhle šlo a nebo bych se měla zaměřit jenom na jeden druh a z toho udělat hejno. Díky za rady :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2020 07:20 Muž Roger [1873] Re: Ševča
No aby se tam nemačkali, nejde ani tak o objem jako o plochu dna, kde by bylo dobré začít podle zdrojů webu na 90x30cm. A jestli to myslíš do tvého akvárka TV život tak nevím, ale víc jak 6 bych nedával. Nicméně chce to pořádně nechat zarůst, akva zajet a pak je nasadit a modlit se aby jsi je viděl i jindy. Já je u Angus68 viděl až po tom co jich přikoupil 30ks teď si plavou celý den mezi parmičkami a jsou neohrožený. Před tím jich měl pár ve 160l a vidět nebyli vůbec. Ale jen můj názor z toho co jsem odpozoroval
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2020 00:05 Muž Ševča [0] Re: Roger
Mám 100l a koupil by jsem jich nejspíš 10-12 ks
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2020 23:25 Muž Roger [1873] Re: Ševča
Sumečky průsvitné má Angus68, taky nebyli vidět, když rozšířil hejno tak od té doby jsou vidět pořád, plavou i mezi ostatní ryby. Ale v menším akváriu a v menším hejnu asi vidět nebudou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2020 22:10 Muž Ševča [0] Re: ZDRI
Tohle je zajímavý, tak asi zas budu koukat o Pancéřníčkovi panda nebo Pancéřníčkovi malým.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2020 16:31 Muž ZDRI [1415] Re: Ševča, NHKG
U tchýně si bohužel tito Sumečci vybrali tmavý kout pod filtrem, ze které lezou jen při krmení.
V nádrži jsou s nimi jen neagresivní pohodové Rasbory, přesto jsou stále schovaní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2020 15:39 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Ševča
Drží hejno a plavou na jednom místě v akváriu proti mírnému proudu vody. Jak si vyberou misto kam není vidět, tak je neuvidíš. U mě naštěstí si vybrali místo u čelního skla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2020 00:45 Muž Ševča [0] Re: Wanderer
Původně jsem zamýšlel koupi Nějaký pancéřníčky, ale zahlédl jsem u tvého kometu, jak se zmiňuješ rybicky.net/atlasryb/sumecek_prusvitny, máš s nimi ještě nějakou zajímavou zkušenost, která není v atlase ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.03.2020 19:50 R Muž Anthrax [4762] Re: Nives
S těma neonkama souhlasím s 4Sima. Pancéřníčky malé bych tam ale klidně dal. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.03.2020 12:59 Muž 4Sima [1894] Re: Nives
Ahoj, mě dožívají neonky modré v 35x25x35 nádrži a už bych je do takové kostky nedával. Tvé rozměry jsou o něco větší, ale kdybych měl na podobnou litráž budovat akva udělal bych ho raději 70(-80)x30x30(-35)cm. Ono se to nezdá, ale rády si zaplavou. Je výhodnější pro chov dopřát rybám větší než doporučovanou litráž.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2020 12:51 Nives Re: afc1886
Děkuji.

Pro modré neonky a pancernicka malého je to asi krátké, co
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.03.2020 12:20 Muž ZDRI [1415] Re: Martinek1985
Já bych to takto radikálně neformulovat, záleží na každé konkrétní nádrži, její údržbě a rozumném nepřerybnění. I se živorodkami se dá provozovat pěkná nádrž, vhodná pro Bettu (která navíc bude mít zajištěný permanentní přísun kvalitního živého krmení...). I mezi tetrami jsou druhy, které Bettám neuškodí (třeba T.ohnivá). Mnohem důležitější jsou pro ně jiné parametry (teplota, dost kytek vč. plovouček, slabý proud).

Spíš si nedokážu dlouhodobě představit soužití Betta vs. krevetky. Betta je bude cíleně lovit, to by musela být hodně dobře zarostlá a členitá nádrž, aby se tam stíhaly množit. Navíc dospělý Beťák podle mých zkušeností útočí i na velké dospělé Neocaridiny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2020 11:58 Muž Martinek1985 [68] Re: JankaLF
Mám zkušenost, společně s majitelem zverimexu, že Tetry dokáží betaka nehezkym způsobem připravit o ploutve. Taktéž mu neprospívá společnost zivorodek, jelikož je náchylnější na plísně (zivorodky jsou hold bordelari).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2020 11:39 Žena JankaLF [0] Re: Martinek1985
čo by mu tetry urobili (zatiaľ tam nie sú ale chcem tam dať Neonku modrú alebo Tetru neonovú)

inak ďakujem za radu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2020 11:23 Muž Martinek1985 [68] Re: JankaLF
Pokud nechceš přijít o krevetky a nechat betaka na pospas tetram, tak rozhodně ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2020 11:11 Žena JankaLF [0]
Môžem dať samca betty do akvárka so živorodkami, tetrami a neocaridinami?

Mám ho v druhom akváriu no tam sa nám teraz vyliahli malé betty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.03.2020 09:49 R Muž afc1886 [14682] Re: Nives

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [13] ...... 184

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 198658x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/120-ryby-do-akvaria-51-150-l-stredni-akvarium?od=601