Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Fidorka Re: PaDa
U mě je to zatím padesát na padesát, jestli nemoc poleví a dovolí :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAP
Nepotřebuje někdo cyklistickou helmu pro děti? Mám tu dvě a nerad bych je vyhazoval.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: Jar-oslaw
Mám ji v ústí , jedině příští tejden bych ji přivezl
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – black decker nabijecka aku baterii 14,4 v
ahoj,nema nekdo z prahy na zapujceni,potrebuji otestovat baterku.prosim a dekuji.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: Bella
Pošlu ti to vzkazem
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Bella
Poslal jsem Pavlovi vzkaz s dotazem, napíšu to pak sem ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Bella
Napiš mu, ať ti dovalí nákup ke Trojkám a kdyby to náhodou nestíhal, tak ať to vezme teď v neděli na burzu, zahrála bych si na kurýra.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
super palec
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: Bella
najdu někde mmnt
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella
V ucastnicich akce neni napsanej, vi se jestli prijde i Pavel M. Akvarista?
Ze bych objednala a vyuzila dodavkoveho servisu :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: MonterMonty
nemas fotku tech oranzovych gupek? kolik by jich asi tak bylo?
 Reagovat na tento příspěvek 3  - Kytka – Rozšíření
to PaDa: rozšířila jsem modrej rámeček, líbí? hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: MonterMonty
MonterMonty napsal: Děkuji pěkně , samce gupky - oranžové asi nikdo chtít nebude co ? stydim
PaDa, ale jen na zkrmení.
A já sbírám jen šmouly. :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: AlQuds
super , díky , aspon si doma šplhnu , furt jenom ryby prej .... stydim :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: Bella
Děkuji pěkně , samce gupky - oranžové asi nikdo chtít nebude co ? stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: PaDa
libi :-) holt maly akvarko, no... a Horacovy zakony hadr...

"Horácův princip relativity: I to největší akvárium, které si pořídíte... vám časem bude připadat malé."
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – 1. připomenutí
Začíná obvyklá ruleta o malej nebo velkej salónek, prosím tedy o přihlášky na rybicky.net/akce/1392 , v neděli to zkusím rozseknout ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: AlQuds
"Kdybych vzal sebou dospelce a dal ho na stul nebo do prazdneho pullitru, to by se asi obsluha mohla vydesit"

mnooo, a nebo by ho nekdo sezral :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: MonterMonty
anubias je tvuj
 Reagovat na tento příspěvek 1  - AlQuds Re: PaDa
Kdybych vzal sebou dospelce a dal ho na stul nebo do prazdneho pullitru, to by se asi obsluha mohla vydesit ... :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: AlQuds
Ne že to v hospodě poleze po stole :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds Re: AlQuds
Fotka k příspěvku A jeste jedna ...
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds Re: MonterMonty
Fotka k příspěvku OK, vezmu ti je. Taky jsem v compu dohledal par fotek rodicu, tak na ukazku. :)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Bella
Prerusta mi pacholek akvi. Podobny "darecek" jako valisnerky od tebe :-)
Mám to snad chápat tak, že se ti moje dárečky nelíběj? coze
smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: AlQuds
jj to jsou voni , 2 bych si vzal :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds Re: MonterMonty
Druh presne nevim, ale koukl jsem se na stranky achatiny.ic.cz a jsou to ty, jak tam maji na uvodni strance nahore 2 nejvetsi obrazky. Velikost ulity maji kolem 10cm, vylezli jsou jeste o neco vetsi, chovame je v plastove prenosce/krabici s vikem od Ikei s nejakou kokosovou vlakennou drti jako zeminou. Jsou pomerne nenarocni, staci jim kousek okurky, mrkve a cas od casu (3-4x za rok) vycistit bydliste ...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: Bella
Anubis by se mi rozhodně hodil, ten ancáci nezlikvidují :-)
 Reagovat na tento příspěvek 2  - Bella Re: PaDa
"Dneska jsem si hrál s echináčema" - ty tomu rikas hra? ja wrestling :-) ted jsem umravnovala par matecnich, a la tahala babka repku :-) v mlze huste tak, ze by se dala krajet...
Echinodorus 'Red Special' - toho mam od tebe :-) dari se mu... az moc. Prerusta mi pacholek akvi. Podobny "darecek" jako valisnerky od tebe :-)

Chtel byste nekdo anubias? Nevim presne kterej to je, ale nebude ani nana ani petite.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Kytka
donesu, bude v dobrých rukou ano
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Kytka Re: PaDa
Já bych si ten Echináček prosím vychovala hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Fotka k příspěvku poplach v akváriu hmm
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Fotka k příspěvku Dneska jsem si hrál s echináčema. Hlavním důvodem byla nutnost posunout Echinodorus 'Red Special', který během času odcestoval pryč ;-)
Našel jsem zapomenutý šlahoun (jinak je spíš fikám) s malým echináčem. Nemá někdo zájem si ho vyškolit? Už jsem ho kdysi dával holkám, ale nevím, jestli se povedlo...
Kdyžtak se ozvěte ano jo a není to do miníčka :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vaaclav
nechtěl jsem tě nabonzovat, věděl jsem, že se ozveš sám :-D
 Reagovat na tento příspěvek 2  - R vaclav Re: dudak
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak – alternanthera
neměl by někdo kousek nějaké alternanthery, ještě jsem je nikdy neměl a chtěl bych vyzkoušet něco do červena co pěkně poroste. Díky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: AlQuds
Copak je to za druh? nějaké jsme kdysi měli v kanclu , ani nevím kam se poděli
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: souky
Nějaké prý by se doma ženě hodily , tak pokud zbudou , tak se hlásím :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: PaDa
ok, uvidím co se s tím dá dělat, se pak s tebou ještě domluvim, ti to dám až pudeš z práce, abych to doma nesušil v ubrousku
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: souky
jsem prvopěstitel, 10 stačí :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: PaDa
ok, 10 20 nebo víc?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: souky
tak to neřeš, vezmu je i tak a uvidíme ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: PaDa
to ti nepovim :-D dostal sem je nadepsaný: "NEVIM", ale měli by

zkusim se zeptat původce, ale nevim jak hodně sem chodí
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: souky
ano jestli budou pálit, tak jo ano
edit: tedy ty papričky pak, ne sazeničky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky
nechcete někdo neurčený sazenice čili papriček
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Bella
OK. chci dorazit, snad mi to konečně výjde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds – achatiny
Manzelce se rozmnozili africti plzi, neakvarijni, achatiny. Zatim jsou to mali prcci, ale dorustaji do velikosti cca 10 cm. Ma nekdo zajem, ze bych jich par kousku prinesl? Manzelka je rada rozda, nikoliv vsak ke zkrmeni. Uz dlouho ji premlouvam, ze z dospelych kousku nadelame rizky, ale vzdy pak na me kouka jako na vraha ...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: Kytka
tak to na mě nehodíš, ale neříkám že mě to nenapadlo :)

E: to chtěl amrtin
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella
Pulpy zatim neni psanej, ze dorazi - mam pro tebe porad ty olsovy sisticky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: souky
souky napsal: já jsem dneska nějakej pomalejší, jakou práci?
Hlídkování u modrýho rámečku :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky Re: Kytka
já jsem dneska nějakej pomalejší, jakou práci?
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361181x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957?od=9371