Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 227 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Setkání akvaristů, vždy od 18:00, restaurace Na Tetíně, Nuselská 1423/61, 14000 Praha 4 – Nusle

25.04.2024 https://rybicky.net/akce/3066
23.05.2024 https://rybicky.net/akce/3067
20.06.2024 https://rybicky.net/akce/3068
25.07.2024 https://rybicky.net/akce/3069
29.08.2024 https://rybicky.net/akce/3070
26.09.2024 https://rybicky.net/akce/3071
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 17:11 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: riso
Posledne jsem od nekoho jednu dostal, uz jich mam 5 :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 16:52 Muž riso [129] - CichlidyRe: kacercz
muzu prinest Vallisneria gigantea jestli chces.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 11:28 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: kacercz
o prebytky se vzdycky nekdo postara.... echynace jsou tam vzdycky, diky Vaclavovi

uvidim v pondeli, jak prezily akvarka mou dovcu a starost mych kolegu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 11:15 Muž kacercz [36] – anubias nana nebo echinodorus
Zdravim, do sve druhe nadrze shnaim jeste najek pekne kyti, tak se chci zeptat, zda by nekdo nemel nejaky prebytek maleho anubiasu nana nebo pekny echinodorus, nadrz ma 50 cm na vysku, takze i neco delsiho :) zaroven, pokud by nekdo neco chtel z mych prebytku nebo treba nahodou kanciky pricnopruhe ;) optimalne ne jako krmeni ... teda

Dikes

Kacer
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 00:11 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Jo, ještě jsem zapomněl, že "přihlášky" jsou na rybicky.net/akce/1151
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2013 10:05 R Žena Jája [1426] - Živorodky – Dotaz
Tak nějak přemýšlím nad tím, že bych rybám přilepšovala živým krmením. Jenže kdysi mi živé krmení vymlátilo celé akvárko, takže v žádném případě nechci nic loveného (a ani mraženého - tomu moc nevěřím). Tak jsem se dopracovala k úvaze, že bych chtěla zkusit grindal. A vzhledem k tomu, že živorodky mají malé tlamky, tak si myslím, že by právě grindal byl pro ně OK. Neměl byste někdo pár červíčků pro založení chovu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2013 21:58 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – 1. připomínka
Hospoda U 3 trojek je již za týden, ve středu 14. srpna od 18:30 hod. pivo
Přijďte, jste zváni ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2013 10:26 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Kytka
Prodejce jsem nepocital, ale rekneme tak 15, tedy pokud to umim odhadnout.

Dva stoly byly se slusnymi rostlinami. U jednoho to bylo spousta Echinodoru, takze to jsem skoro poskakoval. Pulku druhu jsem neznal, a to si mozna jeste fandim. Rikal, ze ma prave i mene zname, novinky. K tomu mel Anubiasy - nana, petit, coffefolia. Co mne mrzi, mel tam droboucky Hydrocotyle a ja si ho nevzal v zapalu nakupu Echinacu :-( , vypadalo by to super.

Dale pan s zivorodkami. Tak nadhena Pavi oka a Platy jsem snad jeste nevidel. Obrovske kusy a to zbarveni, to jsem snad taky jeste nevidel, a to jsem si myslel, ze nejvetsi Platy skvrnite jsem videl kdysi u sebe. No uzasne.

Pak tam byla rada stanku s vybavenim a chemii, vlaste cela rada proti vchodu. PMDD, ktere jsem potreboval, bylo ve dvou stancich. Testy na NO3 jsem poridil za 40Kc, na PMDD jilove kulicky jsem dostal slevu (myslim ze mi je dal pytlik za 35, ze to mam za vetsi nakup, a to jsem tam zas tak moc nenechal). Filtry, biomolitanove kostky, cerpadylka, fajfky, topitka, krmivo... no proste potrebne veci. Nekdo se tady ptal, tak biomolitan na miru jsem tam nevidel, jen hotove kostky vsech moznych rozmeru. Jo, videl jsem tam i PMFE, ale to ja nemusim.

Pak dalsi stul s rostlinami, oci se zamerily a uz jsem si nesl Echinodorus 'Rubin', aspon si myslim ze je to on, pro nej jsem nic jineho nevidel :) . A pac jsem nechtel nazpet, jeste jsem si odnesl pro mne zcela neznamou stonkovku (musim najit co to je).

Pak pan s Tlamovci. Okamzite jsem videl Metriaclima lombardoi, jinak na Tlamovce moc expert nejsem, takze rekneme tak 6 az 8 druhu.

Pak stanek s Tercovci. I dospele velike kusy za cenu okolo 2000Kc, ale i mensi do 200Kc. Pokud to mohu ja posuzovat, pekne kousky, rozhodne vsichni vystaveni vypadali dobre a zdrave. Bylo jich tam dost, vybirat by bylo z ceho. Jen na tohle mit misto...

Uprostred, da-li se to tak rict, stanek s Betkama. Dvouocase samice ruznych vybarveni, samcu spousta, nekteri lepsi, nekteri se mi nelibili tvarove (jednoho jsem si vsiml na prvni pohled, hodne vysunuta hlava, divne dlouhy), vybrat by se ale urcite dalo, vypadali zdrave, barvicek spousta. Uz jsem si chetl vzit jednu samici, ale pak jsem si rikal, chlape neblbni, bud rad ze ty Tve 3 betky jsou O.K., karantenku nemas, a i kdyz vypadaji super... nikdy se nevi.

Jeden pan tam prodaval zavarene pytliky s Javskym mechem. Chtel 10Kc za kus, doma jsem tim obalil vetsi kamen, takze rozhodne prima.

Jinak druhu rybicek dost, neonky od obycejnych, pres cervene az po cerne, modre jsme nezahledl. Zivorodky jsem zminoval, ale naslo by se jich tam vic. Cichlidy, to bylo slabsi, Ramky tam byly jen jedny, moc se mi nelibily, byly vyplasene a nevybarvene, ale tak to je jasne. Byly k mani hezke mlade Akary modre, jen par kousku, ale libily se mi. Videl jsem chlapa, jak si nese v sacku velikeho cerveneho Ancistruse, na pytliku bylo napsano 100,-, takze i v tomhle se dalo. No ja sel po rostlinach, takze o rybach referuji jak mi to dochazi, netusil jsem, ze to bud popisovat. Nekomu by se mohla libit Razbora Hengelova, ty jsem tam videl.

Asi jsem toho zapomel vic nez napsal, ale akvarista si tam na svoje urcite prisel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2013 02:10 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Moucha
zdravím taťku palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 23:11 Muž dudak [1885] – burza
rád bych se zeptal ohledně této burzy, dá se tam koupit bioakvacit na míru, jde mi konkrétně o 50x50x5 cm hrubost 20, případně 4 kusy 25x25x5. (případně za jakou cenu?)jsem každej víkend v práci, takže se tam nedostanu, ale kdybych měl jistotu že to tam mají, někoho bych tam poslal, díky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 22:44 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Kytka
Já taky,byl jsem líný venčit čudličky v tomto vedru. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 22:33 Žena Kytka [2146] Re: Designer
Nějaké podrobnosti z burzy? Kolik tam bylo prodejců, s čím a tak.
Já to dnes vzdala, i když jsem jí původně měla v plánu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 18:27 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Moucha
Tak to je prima, protoze jestli tohle bylo to slabsi, jak budu skakat blahem po prazdninach... jenze to uz se mi asi zadna kytka nikam nevejde :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 18:22 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Designer
o prazdninach to nektere burzy vzdavaji... bejva to slabsi i v kamenejch obchodech... o srazech nemluve
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 17:22 Muž Designer [5695] - Cichlidy – Ryby a rybičky
Byl dnes nekdo z Prazaku na burze Ryby a rybičky? Nebylo to spatne, zas mam o 4 Echinodory vic :) . Dotaz zni, je to o prazdninach skromnejsi a nebo je to stale +/- stejne? Podleha tohle hobby taky prazdninam?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 15:34 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Tereza
postu roznasi teta... ale Stana byla do deseti let blondata....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 14:09 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Tereza
Tereza napsala: Já teda nevim, Moucha se s námi podělí o nejdůležitější a nejšťastnější událost v jeho životě a vy tu začínáte s ... ... postakem?

smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.07.2013 14:05 Tereza Re: Moucha
Jé a on si ten hlas zaslouží, jedinej kouká a nespí :) A jaktože je blonďáček, jakou barvu vlasů má váš pošťák? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 09:21 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkykladenský denník
Tak v patek vysla fotecka Lukaska v kladenskem denniku, pokud budete chtit muzete mu dat i hlas v ankete

kladensky.denik.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 09:19 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: invalida
se psem to bude v pohode, sam provozovatel ma psy.... parkrat jsem je videli, nejaky maly... huz si nepamatuju jestli buldocky, nebo nejaky ratliky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 23:18 radim Re: RAP
a tak to má být :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 23:08 S Muž invalida [3881]
Tak to je dobře ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 22:45 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: RAP
Tak tomu říkám Petfriendly hospoda. (Doufám že to píšu správně Aj není mojí silnou stránkou.)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 22:25 RAP Re: invalida
Když jsme tam byli s Václavem tuto středu, tak tam přišli lidi se pse a obsluha jim pro psa přinesla i vodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 13:43 R Muž romant [27982] Re: RAP
Tak nějak, u prosperující kryptošky nemusíš máčet ruku do akva tak často. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 12:41 Muž Designer [5695] - Cichlidy – Rostliny
Na poslednim srazu jsem od nekoho dostal (omlouvam se ze nevim, ale bylo toho tolik, ze vetsinou nevim ke komu co konkretne priradit) rybicky.net/atlasrostlin/limnobium_laevigatum

Tuhle rostlinu jsem nikdy nemel. A jak na ni koukam, to je neco. Na hladine 5 listecku, ale koreny (pekne chloupkovane) se uz tahnou aspon 20cm dolu :) . Pridal jsem dusik, snad pribyde i vice listecku, moc se mi libi ;-) . Udelali jste mi posledne opravdu radost a ted ji mam jeste vetsi, kdyz to vypada, ze to roste. A rybicky.net/atlasrostlin/vallisneria_gigantea uz ma druhy vyhonek a vyhodila i nahoru dlouhy slahoun, asi bude kvest ano .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 12:33 S Muž invalida [3881] Re: RAP
Zkus mi to zjistit...nerad bych seděl na schodech stydim Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 12:31 RAP Re: romant
No, ona když se rozjede, je tostejné jako s valisnérkou. Pravdou je, že jí to chvíli trvá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 12:30 RAP Re: invalida
Myslím, že jo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 09:19 R Muž romant [27982] Re: riso
Vyměnit za kryptokorynu kalatkolistou. :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 09:06 S Muž invalida [3881]
Dotázek od věci...smí ke trojkám pes? stydim Respektive fena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 08:51 Muž riso [129] - CichlidyRe: romant
me by spis zajimalo jak odnozovani u tohoto plevele zastavit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 17:27 R Muž romant [27982] Re: Designer
A jestli chceš odnožování urychlit, tak až se Ti bude plazit moc listů po hladině a některý zredukuješ, tak jí donutíš k ještě větší aktivitě. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 17:08 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Moucha
Aby sis nemyslel, ze jsi jediny komu odnozuje, dnes jsem nasel novou rybicky.net/atlasrostlin/vallisneria_gigantea . Prvni vlastovka... :-D
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 12:34 S Muž invalida [3881]
Proti stádovitosti lze bojovat lecjak... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 10:26 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Moucha
SILNE OT:

Bych Ti to mohl povidat z druhe strany, co si zdrav. personal vytrpi... nekde vcetne pekne opozdenych vyplat. Sestry jsou na rane, casto odnesou i to, za co vubec nemohou, navic je jich malo (ne ze by nebyly, setri se a neprijimaji se i kdyz jsou potreba) a pak se nikdo nemuze divit, ze nejsou v pohode, kdyz delaji praci za nekolik a cekaji, kdy zase nebudou prachy ani na zakladni zivobyti... Pred tim stoji neco, co se jmenuje zdravotni pojistovna, ktera s nasimi penezi podnika, pricemz ji platit nam narizuje zakon, a ty prachy mizi jak do cerne diry a omezuje se platba za cim dal vic veci. Ve vysledku nemuzes dostat spravny lek, protoze se hradi to a to, a konkretne Tobe prave konkretni lek zpusobuje problemy (vetsine nemusi, tak to asi musi stacit vsem). Takze to ze ses prikladem kroutil bolesti, muzes povazovat za prispevek managementu zdravotni pojistovny, aby cestou do prace mel zadky v pohodli ergonomickych sedadel svych aut.

Ony jsou vzdycky veci slozitejsi nez se zdaji... A bude to takhle tak dlouho, dokud nerekneme dost a neprestaneme platit od DPH, pres neprime dane, az po veskera pojisteni. V ten moment, kdy to prestaneme vsichni platit, je stat za mesic v haji, za 3 na hunte, a pak se zacne neco dit - za mesic totiz s prehledem nema ani na platy statnich zamestnancu. Blbost lidi je v tom, ze si neuvedomuji, ze 3 mesice nic neplatit jim nijak neublizi, stat je pomaly, kdezto stat to rozstrili na kusy velice rychle...

Jsme ovce, mame co si zaslouzime. Ty mas ted ale jine starosti a rozhodne se timhle nenech znechutit, at jsi vesely a prima tata. Tyhle veci bychom meli resit my, kteri k tomu mame vice prostoru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 07:29 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Designer
z toho si nic nedělej... u chlapu to leckdo pochopi, ale bejvala sefka trojnásobná matka nemusí žádný děti.... vždycky říká, prokrista pána co já s nima budu dělat....

hele jak tak koukam po kolezích v práci tak tu máme i 70-lety aktivní důchodce (v létě kola, v zimě bežky a sjezdovky), takže pokud mě nezabije infarkt nebo nějakou násilnou smrtí (srážka s blbcem, autem apod.) tak se dožiju třeba i vnoučat....

ale to je dost daleká budoucnost,
teďka spíš řešíme jak nakrmit toho prcka, když spí a neprobudí ho ani studená voda! případně krátce po začátku krmení tvrdě usne.... už aby byla doma a nestresoval je ten nemocniční moloch (jidlo hnus a v malym množství o kvalitě nemluvě, věčně je nekam honěj - v sest tlak, pak snidane, rychle zvážit, nakrmit, zvážit, rychle jedna vizita, druha vizita, zase vážit a nakrmit, obed, vysetreni, zase krmit+vazit, vecere, koupani, krmeni+vazeni....) a kazda pata sestra na presdrzku uz od pohledu.... sileny, a pak se maj maminky rozkojit, na coz potrebuji klid a kvalitni stravu a mimca futrujou i kdyz nemaj hlad, jen aby si sestra udelali carku a vesli se do tabulek,, desnej moloch placenej z nasich penez.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 18:49 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: LiborSprysl
36 otec + 18 syn = 54 otec maturita syna, ale to asi nebylo o tech brejlich, nepredpokladam ze jsem nebyl pochopen :) .

A jo, to znam, zapracuju na svem veku, bude mi pres 50 (asi ne, vy mne tady voddelate zda se driv) a pak mi napises, ze az mi bude 60 a vice. Tohle znam od malicka, az mi bude 15, az budu plnolety, az dostuduju, az se ozenim...

Ale dobre, jeste jednou prohlasuji, ze jsem se unahlil, a ze jsem asi vyjimka jako chlap, kteremu male deti po ctyricitce celkem rychle lezou na nervy, coz je asi dalsi hrozna vec v mych povahovych rysech... a nevhodne jsem to zevseobecnil na vsechny stare lvy, mezi ktere jsem se, ac mi neni 50, mylne zapocital. BTW, a v Rusku uz jsem byl, dokonce nedavno :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 18:35 Muž LiborSprysl [9015] Re: Designer
Designer napsal: OT: Urcite gratulace. Jen si myslim, ze az bude maturovat, bude Ti 54 ci vic (pokud mas spravne vek v profilu) a to neni uplne idealni. Takze zatim co Ty mas po pivu a zacinas prebalovat, ja muzu s klukem na to pivo uz i v Americe (mysleno vek 21 a vice let). A muzu Ti rict, ze za nejakych par let zacnes byt stary lev, kteremu mohou mladata obcas pekne lezt na nervy.




Teda mám bejle na nose, ale má tam 36roků.........Až ti bude padesát a více uvidíš svět trochu jinak....

;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.07.2013 16:46 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Designer
Škoda rány která padne vedle. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 16:01 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Ivoš
Ale dyk ja do nej nesiju, i ke gratulaci jsem se pridal ;-) .

Echinodory mi neodnozujou, decka uz mit dalsi nebudu, tise se uziram zavisti... a jeste mne tady bijou smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.07.2013 15:44 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Tereza
Tereza napsala: Já teda nevim, Moucha se s námi podělí o nejdůležitější a nejšťastnější událost v jeho životě a vy tu začínáte s češtinou a věkem?...

Kurňa, Dizajn, ale vážně: Mouchovi konečně odnožujou echináče a ty do něj tak šiješ.. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 13:12 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: invalida
Neboj, měla jsem zrovna světlou chvilku, pochopila jsem to hned. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 12:56 S Muž invalida [3881] Re: Tereza
Jéje ...ta čeština je mezi mnou a Mouchou....kolega určitě ví že ode mně to má v dobrým skoro v každým vzkaze. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 12:06 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Moucha
OT: To nebylo vubec ve zlem... Jestli to tak nekdo vzal (dostal jsem i osobni vzkaz), tak se omlouvam. Obcas proste neco placnu a ono to neni uplne vhodne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 10:59 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky
díky všem.... a ze jsme se ho nedockali driv? rozhodne to nebylo tim, ze by jsme ho nechteli, proste často nestačí jen chtít....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   25.07.2013 10:42 Tereza
Já teda nevim, Moucha se s námi podělí o nejdůležitější a nejšťastnější událost v jeho životě a vy tu začínáte s češtinou a věkem? (Navíc věkem, ke kterému absolutně nechápu jakoukoliv připomínku, vždyť je to třicátník! odba dvacetiletých otců naštěstí dávno pominula) ne Někteří z vás by se měli stydět hmm Moucha bude skvělej táta a jeho chlapeček má velké štěstí, že se narodil právě jemu!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 10:20 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Moucha
OT: Urcite gratulace. Jen si myslim, ze az bude maturovat, bude Ti 54 ci vic (pokud mas spravne vek v profilu) a to neni uplne idealni. Takze zatim co Ty mas po pivu a zacinas prebalovat, ja muzu s klukem na to pivo uz i v Americe (mysleno vek 21 a vice let). A muzu Ti rict, ze za nejakych par let zacnes byt stary lev, kteremu mohou mladata obcas pekne lezt na nervy.

Ale lepe pozdeji nez vubec, je fajn ze az tak rychle nevymreme potlesk .

PS. Promin, jsem hnusnej, ale i to je o zivote pivo .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 09:53 Muž půlpy [2131] Re: Moucha
Taky se přidávám ke gratulantům pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 09:51 Muž souky [592] - RostlinyRe: Moucha
Gratuluju potlesk palec palec
Setkání akvaristů, vždy od 18:00, restaurace Na Tetíně, Nuselská 1423/61, 14000 Praha 4 – Nusle

25.04.2024 https://rybicky.net/akce/3066
23.05.2024 https://rybicky.net/akce/3067
20.06.2024 https://rybicky.net/akce/3068
25.07.2024 https://rybicky.net/akce/3069
29.08.2024 https://rybicky.net/akce/3070
26.09.2024 https://rybicky.net/akce/3071

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [227] ...... 348

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 352217x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957?od=11301