Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R romant Re: Kytka
Kytka napsala: Že zrovna ty seš tak háklivej na překlepy :-P Tak ono, když máš kvalitní sekretariát, tak za nějakej čas zparchantíš. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH
PaDa napsal: Ještě kdyby chtěl někdo třeba ke krevetkám rybicky.net/atlasrostlin/recanka_guadalupensis , tak můžu donést. Jen na objednávku, když se hodí k přehrabování na stůl, rozpadne se to na kousíčky ;-)Také bych kousek zkusil ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 1  - Kytka Re: invalida
Že zrovna ty seš tak háklivej na překlepy :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Tak Pavel z akvarista.cz bude, možná ještě stihnete rychlou objednávku s donáškou k pivu... :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: Kytka
On ale psal okřenek smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: MonterMonty
Obávám se, že okřehek nemá větvičky :-P. Ještě to tak :-|
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: MonterMonty
Tohle je také hodně lámavé, chce to klidnější místo, ono si to pak poradí samo ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: PaDa
Děkuji , no v některém se snad chytne , v Pražákovi mám kus něčeho podobného , jemné větvičky a miniaturní lístečky , moc to ale nejde , poláme to i proud z filtru , myslím že je to nějaký druh okřenku
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: MonterMonty
Něco ti vezmu. Jestli ti v akváriu půjde, tak je to plevel ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: PaDa
hmm to vypadá dobře , kousek bych i zkusil ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Ještě kdyby chtěl někdo třeba ke krevetkám rybicky.net/atlasrostlin/recanka_guadalupensis , tak můžu donést. Jen na objednávku, když se hodí k přehrabování na stůl, rozpadne se to na kousíčky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: rak
Kdyby někdo měl nadbytek nějakého mechu
Mám navíc jen kousek jávského mechu...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: Macrosek
Beru!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Macrosek – atman at-201
cau, mam navic atmani hlavu 201cku i s molitanovou kostkou velikosti 4. Tak kdyby mel nekdo zajem, muzu ve stredu vzit :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: AlQuds
Dekuju
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: Designer
Ten Scarlet Snake od tebe, jak sis delal starost, ze je malej, taky utesene prirusta :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Tereza
Kdo jde se mnou do dvojice?
Když to koupíš, rád se přidám ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer Re: vaaclav
Tem Echinacum se u Tebe fakt musi darit, pac kdyz si vzpomenu, jak to byl neduzivy drobecek... a neni to az tak davno :) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav
Přijdu později a přinesu Cryptocoryne crispatula balansae a Echinodorus 'Scarlet Snake' který má už 70cm, není to ale žádný mohutný obr ale je úzkolistý a barevný.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - TerezaRe: AlQuds
AlQuds napsal: Nedal by si nekdo se mnou oblibeny steak z krkovice? :-P
www.kupujuto.cz/…

Pokud ano, nebudu vahat a poridim kupon. pivo


Já bych si dala taky :-) Kdo jde se mnou do dvojice? :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds Re: Bella
Fajn, tak ja to jdu objednat. Dorazim az kolem 7, tak snad do te doby prilis nevyhladnes. S ostatnim si nedelej starost. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: Bella
Bella napsala: Plha se hlasi :-) co mam pro ten kus zvance udelat?
Nejlépe, když dorazíš. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Bella Re: AlQuds
Plha se hlasi :-) co mam pro ten kus zvance udelat?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds – 2xsteak
Nedal by si nekdo se mnou oblibeny steak z krkovice? :-P
www.kupujuto.cz/…

Pokud ano, nebudu vahat a poridim kupon. pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: vaaclav
vaaclav napsal: Ivoši prosím tě tolik si zas nevymýšlej. smich

Nekecám. Ne že by jí přímo spásali, musím jí seškrábnout, je to krásná přisedlá zelená řasa. Tu pak házím skaláří omladině ta jí zblajzne. Tady to dokonce mám na videu;-): rybicky.net/nadrze/20144
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka Re: Tereza
Tereza napsala: Kytko, chceš teda šnečky 1-3 mm?
Určitěéééé. A rovnou hlásím, že tentokrát dorazím pozdějc, mám od pěti fialkářskou poradu ve Fata Morganě.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: souky
neva, snad se ti zase rozjede.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw Re: rak
stav se a neco si vyberes,stredu,ctvrtek jsem doma.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak
Kdyby někdo měl nadbytek nějakého mechu tak bych ho rád ubytoval.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Racy Re: RoFr
mohu přinést kousek nitelly
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R rak Re: PaDa
Já přijdu i ze synem .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Tereza
Kytko, chceš teda šnečky 1-3 mm?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - souky – re: dudak
Promiň nějak mi ta pačule nejede, nic ti bohuzel nevezu. Az se zase zblázní, tak si na tebe vzpomenu
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
Provedl jsem sčítání lidu a potvrdil velký salónek, tak nechci slyšet žádný "marodění", "práci" a podobný výmluvy :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: Ivoš
Ivoši prosím tě tolik si zas nevymýšlej. smich
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: PaDa
nevadí, já zužitkuju všechno, skaláři mi dokonce baští i řasu, co mi roste na krycích sklech.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer – EI-mix
Prosim, kdo bude chtit hnojivo, tedy EI-mix, prineste si na nej lahvicku. Donesu vetsi lahev a kazdy si odlije podle potreby. V kramu totiz dosel muj oblibeny rajsky protlak, tak nez se naucim na neco jineho, nejsou lahvicky, a verim, ze kazdy tu jednu nadobku s vickem doma najde lepe, nez ja deset :) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Ivoš
Kdyby se zase někdo chtěl zbavit hrsti okřehku
Jestli ti nebude vadit, že je v tom i pár kousků ricie, tak můžu donést.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – 3. připomenutí
Malej nebo velkej salónek? Prosím o přihlášky na rybicky.net/akce/1392 , večer na to kouknu ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw – kořěn s anubiasem 30x10x20
chce ho někdo?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: Ivoš
sice jsem nyní vyházel, ale do středy ho bude habakuk :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: RAP
nn, nastávající středa byla plánovaná od začátku ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš
Kdyby se zase někdo chtěl zbavit hrsti okřehku, tak beru. Moje císařky mají stále hlad!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: PaDa
Pavle vy jste to chtěli původně na tento pátek?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – 2. připomenutí
Malej nebo velkej salónek? Prosím o přihlášky na rybicky.net/akce/1392 , v neděli to zkusím rozseknout...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MonterMonty Re: Jar-oslaw
oki , někam si to musím poznamenat , at nezapomenu :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Kytka – Rostlinky Fytosel
Pokud by měl někdo zájem o rostlinky z www.fytosel.eu s dodávkou ke Trojkám (a tudíž bez poštovného), ať se ozve nejpozději během zítřka. Budu je vyzvedávat tuto sobotu. Jinak Sýkorovi budou na Pankrácké burze až v květnu.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Jar-oslaw Re: MonterMonty
to staci,dekuji a urcite vratim.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Fidorka
za tejden jako rybička palec
 Reagovat na tento příspěvek 1  - souky Re: Fidorka
koukej se vyležet, nebudu pod kontrolou tak to pořádně roztočíme :-D
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361181x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957?od=9321