Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 60 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Setkání akvaristů, vždy od 18:00, restaurace Na Tetíně, Nuselská 1423/61, 14000 Praha 4 – Nusle

25.04.2024 https://rybicky.net/akce/3066
23.05.2024 https://rybicky.net/akce/3067
20.06.2024 https://rybicky.net/akce/3068
25.07.2024 https://rybicky.net/akce/3069
29.08.2024 https://rybicky.net/akce/3070
26.09.2024 https://rybicky.net/akce/3071
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2018 11:04 Muž martmart [106] Re: Racy
Nyrany, domluvte se a dejte vedet, neni problem, naskubu. Ale chci s detma na zahradu, tak fofr :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2018 10:41 Žena Racy [4] - Nitella, hodně nitellyRe: martmart
Taky bydlim v Plzni, můžu vyzvednout a odvézt na sraz do Prahy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2018 10:20 Muž martmart [106] Re: Sucu
Do rokycan asi tricet ode me.. potrebuju protrhat.. ale to skoro kazdy tyden, takze bez problemu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2018 10:08 Žena Sucu [12] Re: martmart
tenhle víkend tím směrem nejedem, jsem nemocná :( Ale jezdíme na chatu u Rokycan.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2018 09:55 Muž martmart [106] Re: Sucu
Prijed si do plzne, narvu ti kolik potrebujes..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2018 09:39 Žena Sucu [12] – rostliny
Ahoj. Poslední pokus za který nic nedám. Nemáte někdo přebytečné stonkovky ? Takové ty základní, naprosto nenáročné, za komančů rozšířené :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2018 22:56 Muž MartinH [142] - L144 závojRe: romant
romant napsal: Možná nějakej druh sinice.
Dík, to mě taky napadlo hned jako první. Docela mě to zajímá. Asi jí napíšu ať na to příště mrkne pod mikroskopem jestli to tam ještě bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2018 21:16 R Muž ctibum [6908] Re: MartinH
Cesty Páně jsou nevyzpytatelné... :) pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2018 21:07 R Muž romant [27987] Re: MartinH
Možná nějakej druh sinice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2018 20:08 Muž MartinH [142] - L144 závoj – Moc chytrý mobil...
Tak koukám že můj mobil je asi až moc chytrej a snaží se mi asi něco naznačit, když mi zakalení mění na kalbu... asi se na to mám vybodnout a jít na pivo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2018 19:58 Muž MartinH [142] - L144 závojRe: ctibum
Jenže tady nikdo neměnil vodu celej měsíc...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2018 19:45 R Muž ctibum [6908] Re: MartinH
Mně se jednou udělal červený "zákal", když jsem chytře měnil vodu po tom, co nám odstavili vodu. Ve vodě byl bordel z potrubí, jakoby rez. Po usazení jsem to odkalil a bylo po zákalu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2018 19:30 Muž MartinH [142] - L144 závoj – Červený zákal
Zdravím, kamarádka se mě ptala na červené zkalení vody v akváriu. Mají ho u rodičů a je v místnosti která není vytápěná a v akváriu není topítko. Osazenstvo paví očka a rostliny jen pár valisnerií. Po víkendu kdy se tam topilo se ten červený kal usadil na dně. Všechno je v tom akváriu zajeté. Nevíte co to je? Já se s ničím takovým ještě nesetkal.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2018 13:14 Muž Kočičák [13] - Nízkonákladová akvaristika a experimentální vybavení akvárií – Gibouš
...a já dorazil tak-tak na konec jen kvůli tomu druhýmu Giboušovi a on nikde! :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2018 00:16 Muž Jar-oslaw [676] – Slavoslavo, MartinH, Tramtra
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Takhle dopadl Slavoslavo...
.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2018 00:09 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez technikyRe: MartinH
MartinH napsal:Me2d napsal: Ještě se zeptám nemáte někdo k dispozici plovoučku Azolla? U mě je to s těma plovoučkama nějaký divný tak zkouším co se dá :-D Kolik jí chceš? 1 kilo, nebo radši 2 či rovnou 10? :-D smich

Nebyl bys ochoten poslat jí trochu do Bratislavy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.03.2018 23:08 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Já myslím, že dobrý, a za měsíc zase ;-) pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2018 11:04 slavoslavo Re: Magic
Zdravím vás,
ano ja by som zaujem mal - hlavne o Cryptocoryne všetkých druhov, Micranthemum.

PRIATELIA AK BY STE MALI MOZNOST DONIES CRYPTOCORYNE Sp. (kalatkovolistou please nie), Pogostemon Helferi, Microsorium, Bolbitis, červenolisté rostliny, určite sa dohodneme.
608498115
Ďakujem budem tam okolo 19tej.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2018 10:07 Muž Magic [879] - Rostliny – Chce dnes niekto burinu?
Dlhý ranný pohľad do akvária ma presvedčil, že to rozhodne do 7. apríla nepočká.
Síce dnes stretnutie nedávam, ale budem mať cestu okolo a mohol by som rastlinky doniesť.

Ergo - má niekto záujem o kosokvet, karolínsku bakopu, trochu difformisky, dve-tri limnobiá, hrsť 20+cm rastliniek micranthemum micranthemoides, či jeden úbohý Echinodorus 'Rubin Narrow Leaf' (nedarí sa mu, neručím, že to prežije)? I prebytočná affiniska by sa určite našla.

Pokiaľ záujemca bude, donesiem dnes na stretnutie pred siedmou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2018 06:06 Muž Magic [879] - RostlinyRe: MartinH
Pokiaľ ešte bude a pokiaľ prídeš i 7. 4.,môžem si takto dopredu zabuchovať Wallichii? :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2018 22:34 Muž Me2d [0] Re: MartinH
Kilo bude stacit :) ... staci my trochu, mam to do malyho akva ;)

MartinH napsal: Krom běžného plevele jako je Rotala wallichii (kolovka Wallichova) tentokrát budu mít i kousek (nejspíše jen jeden stonek) Didiplis diandra (kalužník dvoumužný). Je ale jen pro zkušené pěstitele. Jeho náročnost je značná. I pod mým intenzivním barevným světlem některé stonky téměř skoro nerostou, jiné ale jo. Přidávání CO2 by asi mohlo výrazně pomoci.

Me2d napsal: Ještě se zeptám nemáte někdo k dispozici plovoučku Azolla? U mě je to s těma plovoučkama nějaký divný tak zkouším co se dá :-D Kolik jí chceš? 1 kilo, nebo radši 2 či rovnou 10? :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2018 22:28 Muž MartinH [142] - L144 závojRe: Jar-oslaw
Jar-oslaw napsal: Rotalu prosím a děkuji!Mám jí dost, ale nevím jestli ti půjde, Hani nešla ani s CO2. Já teda CO2 nemám, ale jde mi. Nicméně za zkoušku nic nedáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2018 17:21 Žena Sucu [12]
nema nekdo chov pancernicku a neonek, ze bych odkoupila nejaky ten kousek ? + obyc skalar na doplneni ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2018 17:20 Muž Jar-oslaw [676] Re: MartinH
Rotalu prosím a děkuji!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2018 16:39 Muž MartinH [142] - L144 závojrostlinky
Krom běžného plevele jako je Rotala wallichii (kolovka Wallichova) tentokrát budu mít i kousek (nejspíše jen jeden stonek) Didiplis diandra (kalužník dvoumužný). Je ale jen pro zkušené pěstitele. Jeho náročnost je značná. I pod mým intenzivním barevným světlem některé stonky téměř skoro nerostou, jiné ale jo. Přidávání CO2 by asi mohlo výrazně pomoci.

Me2d napsal: Ještě se zeptám nemáte někdo k dispozici plovoučku Azolla? U mě je to s těma plovoučkama nějaký divný tak zkouším co se dá :-D Kolik jí chceš? 1 kilo, nebo radši 2 či rovnou 10? :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 23:04 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: ctibum
Tak jednoduchý to není. To je jak předpověď počasí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2018 22:34 R Muž ctibum [6908] Re: PaDa
Krát dvě to mělo bejt!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2018 21:33 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Me2d
Jsa zkušeným objednavatelem, počítám i s lidmi, kteří se projeví tady ve fóru a přihlášení nejsou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 20:13 Muž Magic [879] - RostlinyRe: Me2d
Tak si vystupte do uličky a pochodujte si. Parní stroj, vynalezený ve století 18...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 19:32 Muž Me2d [0] Re: PaDa
se omlouvam ale kdyz sem se koukl kdo je prihlasen tak sem si vsiml ze se me rani prihlaseni asi nepropsalo jako tradicne jsem +1 stydim
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2018 19:18 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
sečteno, podtrženo, objednáno pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 17:52 Muž Me2d [0] – plovoučka
Ještě se zeptám nemáte někdo k dispozici plovoučku Azolla? U mě je to s těma plovoučkama nějaký divný tak zkouším co se dá :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 17:48 Muž Me2d [0] Re: Jája
juchůůů .. děkuji ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2018 16:54 Žena Bella [1047] - Rostliny
"Takže by mě ten experiment ty vs. naše mazlivky celkem zajímal"

teda, jestli nenaserem ty hajzlaty redaktory ;-) ... (redaktori, vsimnete si, jak jsem si pohrala se slovem hajzl, ze je tam "zlaty")

Neco podobneho jsme v jedne staji meli ;-) Tam se to vyvrbilo (zlomilo) samo, a mno, dost brutalne, a zas tak nejak mimochodem a shodou okolnosti. Horky leto. Senik na pude. Kdyz stajnik odnesl zebrik, tak mela kocka smolika (i kotata), jine cesty nebylo. Chodila jsem je tam krmit a davat vodu - vedela jsem, ze tam jsou, ale drzely se dal a sycely (takze nejaky chytani a kastrace... prd, nevazmozno, ale doufala jsem ze casem prece jenom... ). Jednou jsem byla dyl pryc, stajnik a majitelka staje slibili, ze se postaraji, kor kdyz byly fakt tropy (nebo tam aspon nechaj ten zebrik, at maj sanci). Mno. Bylo to dost srdceryvny, kdyz sem si po navratu pristavila zebrik, a vsechno to nedockavy a vyzizneny skakalo dolu (nastesti tam dole bylo zrovna seno). Kocka rvala nahore, kotata jsem nakyblila do kyble, petku s vodou do druhy ruky, a davaj po zebriku nahoru. Hm, a od ty doby dobry, uz to slo. Pri delsich navstevach vylejzaly, pri dalsich po mne lozily, pri dalsich uz jsem na ne sahala... Nakonec se to vsechno rozdalo :-) Ale nebyt tech extremnich tropu a zizne - asi bych si neskrtla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 16:53 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Zatím šestnáct kousků přihlášených, večer v sedm to sečtu a objednáme. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 16:16 R Muž ctibum [6908] Re: Jája
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 15:55 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: ctibum
Naprosto s tebou souhlasím - redaktoři jsou hrozný hajzli. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 15:50 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: Me2d
Bacopa se dobře sází a dá se říci, že stonky jsou pevnější, protože se při sázení nelámou. Je to takový střed. Jsi prga, takže je tvoje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 15:49 R Muž ctibum [6908] Re: Bella
No nevím, redaktoři jsou tu hrozný hajzli... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 15:36 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: ctibum
Tady se OT myslim snese :-) a jestli ne, tak si to nechame vysvetlit po dobrym, a zmlknem :-)

"Musel jsem tam dát zadem videokameru, zapnout noční vidění a připojit na televizi" - dobryyy! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 15:30 R Muž ctibum [6908] Re: Bella
My si vzali šestiměsíční plaché koťátko z útulku. Měsíc byla za sporákem. Pak šla na očkování a pak rovnou na ultrazvuk, zjistilo se, že je těhotná. Porodila ještě ten večer, asi předčasně. Pod komodou pod televizí. Se soklem. Musel jsem tam dát zadem videokameru, zapnout noční vidění a připojit na televizi. Pak jsem koukali asi měsíc na koťátka v televizi, dokud je nevyvedla. Všechny tři byly mazlivý po mamince, syčely ještě jako slepý... Dvě jsme si nechali. Ta první, Hugo, se nechala pohladit až po třech (slovy třech) letech, od mojí ženy, když ji, jako těhotnou, uznala sobě rovnou a hodnou kontaktu...
Dneska, po třinácti letech, se už hladit nechá běžně, ale jen na gauči na přesně vyznačené pozici. Občas i v kuchyni, když to zavání šunkou... Máša a Matylda jsou na tom tak nějak podobně. Jak říká moje žena, geny nevysereš... :) V náruči je mívám jen u veterináře, když hrůza z ordinace předčí hrůzu z kontaktu s páníčkem... :)
Takže by mě ten experiment ty vs. naše mazlivky celkem zajímal... smich
Ale už jsme tu asi OT... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2018 15:04 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: ctibum
Bella napsala: 2. Vezměte kočku do náručí
Ctibum napsal: A tady bys skončila ty... smich


Mno, clovece... Mam nejaky divny vliv na zvirata (kupodivu i pres to, ze jsem stresak a nervak - a to pry ty zvirata citi)... Jak andulak, tak kobyla, tak obe kocky (a i nespocet stajovych) si odemne nechvaly/nechavaji libit veci, ze se nekdy divim, ze jsem neskoncila zaslapnuta, pokopana, pokousana, poskrabana... se zviretem v trapu. A to i v dost kritickych situacich (np. kobyla si ve cvalu zamotala obe zadni nohy do dratu, ktery na lesni stezce zapomneli lesaci). Navic jak andulak, tak kocky se mi do zivota tak nejak pripletly, vedela jsem o nich kulovy... Takze co se tyka np odcervovani - tak takovy ty vtipy - viz nize - jsem si precetla nejakou dobu pote co jsem je v klidu odcervila :-)

Jak dat kocce prasek:
1) Pevně kočku chyťte. Její hlavu si položte na loket, jako když dáváte miminku pít z láhve. Potichu říkejte: "Hodná čičinka!" Strčte tabletku do kočičí tlamičky.
2) Sundejte kočku z lustru a vyšťárejte tabletku zpod gauče.
3) Zopakujte bod 1, ale přidržujte levou rukou přední packy a pravým loktem zadní. Zastrčte tabletku do tlamky ukazováčkem.
4) Vyšťárejte kočku zpod postele. Vyndejte z tuby novou tabletku. (Zapuďte myšlenku na pořízení nové kočky.)
5) Znovu postupujte podle bodu 1. Tentokrát jakmile máte kočku v pozici pijícího dítěte, sedněte si na kraj křesla, nakloňte se co nejvíc nad kočku, přesuňte pravou ruku nad levý loket, zvedněte kočce horní čelist a rychle vhoďte tabletku. Protože vaše hlava spočívá prakticky na kolenou, nevidíte, co přesně děláte - na tom však nezáleží.
6) Nechte kočku viset na záclonách. Nechte tabletku ve svých vlasech.
7) Jste-li žena, poplačte si. Jste-li muž, poplačte si.
8) Seberte se. Vezměte kočku a tabletku. V poloze 1 proneste pevným hlasem: "Tak kdo tady poroučí?!?" Otevřte kočce pusu, vezměte tabletku a... zatraceně!
9) Tak takhle to nejde. Poddejte se zhroucení a po chvíli se zamyslete. Aha! Chaos způsobují drápy.
10) Připlazte se ke skříni s prádlem. Vytáhněte velkou osušku a rozprostřete ji na zem.
11) Vytáhněte kočku z kuchyňské linky a tabletu z květináče.
12) Natáhněte kočku na osušku hlavou u delšího okraje.
13) Připlácněte kočce nohy k tělu. (Odolejte pokušení rozplácnout celou kočku.)
14) Zabalte kočku do osušky. Spěchejte - čas a tabletka na nikoho nečeká.
15) Opět zaujměte polohu 1. Obtočte ruku kolem osušky s kočkou, aby dosáhla k hlavě. Stiskněte kočce čelistní klouby, jako když otvíráte okvětní plátky "zaječí hubičky".
16) Pusťte tabletku do tlamky a zastrčte ji prstem dál. Konečně!!!
17) Vyluxujte chlupy (kočičí). Ošetřete si šrámy (vlastní).
18) Vezměte si dva aspiríny a lehněte si.

Si pamatuju, jak byly navstevy paf, kdyz me videly strihat kockam drapky (mely skrabadla, ale stejne to nestacilo, obcas to holt bylo potreba zkratit). Zavolala jsem kocku. Pribehla (jo, vazne). Strcila jsem ji do plece, az se prekulila na bok. Rekla jsem: lezis - a lezela. Ostrihala jsem drapky na jedny strane, popadla jsem ji za tlapky, prekulila na druhou stranu - ostrihala drapky na druhy. Dokud jsem nerekla - muzes - kocka lezela. To samy cisteni usi. Rozkaz byl jasny - drz. A do odvolani - muzes - kocka drzela.

Jednou se mi povedlo stajovou kocku strihnout do krve, kdyz jsem ji chudince odstranovala dredy kolem krku... To je tak, kdyz nekdo vyhodi bytovou kocku s polodlouhou srsti u staje, ze bude chytat mysi... Chytat chytala, akorat se ji o nektery mista toho polodlouhyho kozichu blbe staralo. Mrzelo me to strasne moc. Nekousla, neskrabla, neutekla (nijak jsem ji nedrzela), jen pronikave vycitave mnoukla. No, a jelikoz nebyla dostrihana... Tak jsem se ji zeptala jestli to dodelame. Dodelaly. Bez drzeni. Sama jsem to nechapala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 13:47 R Muž ctibum [6908] Re: Bella
Bella napsala: 2. Vezměte kočku do náručíA tady bys skončila ty... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 13:46 R Muž ctibum [6908] Re: Pepan
Pepan napsal: Kočku namydlitU našich mazlů by ses nedostal ani za bod jedna... V podstatě ani na dohled bodu jedna... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 13:40 Muž Me2d [0] – Piskořky
Jelikož jsem řekl ještě jednou vykoupou travnik a dost ... nabizim k odberu moje piskořky. Nejsem si jistej počtem ale minilmálně 6 jich mám. Velikost okolo 1-2cm. Potřeba si přinést vlastní nádobu :-D

PS: ten travník k nim není, ten se pokusim opět zasázet :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 13:40 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: Pepan
Si byl rychlejsi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.03.2018 13:39 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: ctibum
Jak vykoupat kočku (návod)
1. Otevřete víko WC a nalijte dovnitř asi 1/2 šálku speciálního šamponu pro zvířata
2. Vezměte kočku do náručí a hlaďte ji, zatímco se opatrně pohybujete směrem k WC.
3. V příhodném okamžiku vhoďte kočku do záchodové mísy a okamžitě přiklopte víko. Možná by bylo lepší si na víko hned stoupnout.
4. Kočka nyní začne samostatně s čištěním, přičemž bude produkovat velké množství pěny. Hlasitými zvuky z WC se nenechte mýlit, vaše kočka si to opravdu užívá.
5.Nyní použijte několikrát splachovadlo, kvůli „Power-wash“, a abyste dokonale spláchli nečistoty.
6. Zůstaňte stát na víku WC a poproste někoho, aby otevřel domovní dveře. Ujistěte se, zda se mezi WC a domovními dveřmi nenachází žádná osoba.
6. Potom s dostatečným odstupem a co možná nejrychleji odklopte víko WC. Kožich kočky bude na základě její značné rychlosti proudem vzduchu vyfenován do sucha.
Záchod i kočka jsou tímto opět zářivě čistí.
S srdečným pozdravem
Váš pes

(mela jsem dve kocky, jsem kockomil, nikdy jsem je nemusela samponovat, a nezodpovidam za urazy na lidech ci zviratech zpusobene aplikovanim tohoto navodu :-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 13:37 Muž Me2d [0] Re: Jája
Je bacopa by se mi libila. ma pevnejsi stonek vid?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 13:36 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: ctibum
Určitě ne, ale můžeš na mytí šampónem použít pomůcku. Kočku namydlit, vložit do WC, přiklopit víko a spláchnout. Podle zvuků pak můžeš usoudit, zda si to kočka užívá. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2018 13:18 R Muž ctibum [6908] Re: Makky
Je v ceně šampónu pro kočky i úrazové, případně životní pojištění...? hmm
Setkání akvaristů, vždy od 18:00, restaurace Na Tetíně, Nuselská 1423/61, 14000 Praha 4 – Nusle

25.04.2024 https://rybicky.net/akce/3066
23.05.2024 https://rybicky.net/akce/3067
20.06.2024 https://rybicky.net/akce/3068
25.07.2024 https://rybicky.net/akce/3069
29.08.2024 https://rybicky.net/akce/3070
26.09.2024 https://rybicky.net/akce/3071

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [60] ...... 348

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 352384x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957?od=2951