To si tak jedu metrem do ty druhy hospody a ve skle v odrazu vidim, ze mam na kloboucku nejaky smitko... Chnap... Krup... Aha, levatka... sorry...
A fakt tam v ty hospode meli lami, bizoni a krokodyli stejky... Tak jsem si dala... tiramisu... a caj... Ja vim, je to hospoda, ale to tiramisu bylo faaakt dobryyy

Kluci si uz driv dali stejky, pry porce jako krava, a vyborny. Takze dobrej tip - je to prakticky naproti Smichovskyho nadrazi, Nadrazni 40, U peronu (lokal klame telem, v zadu jsou jeste po ruznu mistnustky)