Přihlásit se RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420
 Reagovat na tento příspěvek 0  - LiborSprysl Re: Ivoš
No já to zažil před třemi měsíci...naštěstí ho vyčaroval Zdenda Dočekal od někoho končícího ve Žďáru. I když to byla šarže stará jak metuz, tak funguje. Nebylo možné ho sehnat přes několik veterinářů ani brněnskou veterinu...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: LiborSprysl
No tak to by bylo smutné protože jednak bych nemohl dealovat a bezpracně bohatnout ale hlavně bych musel přijít na jiný způsob likvidace nezmara, který mi spokojeně prdí ve vytíračce-rozplavávačce rozzureny
Nicméně veterinář se tvářil velice jistě, když mi tvrdil, že zítra už by měl být. Ale i ta cena (1.050,- Kč ) dává tušit, že by se mohlo jednat o novou (a také dražší ) várku.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - LiborSprysl Re: Ivoš
On se totiž posledních několik měsíců nevyrábí a nebylo možné jej objednat...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš Re: LiborSprysl
Tak to v tuhle chvíli netuší ani ten veterinář...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - LiborSprysl Re: Ivoš
Ivoš napsal: Zítra bych si měl u veterináře vyzvednout pikslu Flubenolu, kterou jsem si dneska objednal.
Veterán nebo čerstvý?...Jsem zvědavý, zda už naběhla výroba...
 Reagovat na tento příspěvek 1  - AlQuds Re: dudak
OK, budu s tebou pocitat. Prida se jeste nekdo nebo nas nechate prasknout? :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Ivoš – Flubenol
Zítra bych si měl u veterináře vyzvednout pikslu Flubenolu, kterou jsem si dneska objednal. A protože by mi piksla vydržela na několik životů, rozhodl jsem se, že odporně zbohatnu dealováním toho zázračného léčiva. (Je výborný proti střevním parazitům, nezmarům a ploštěnkám, lze jej aplikovat i ke ktrevetkám i do nádrží s potěrem).
Pro "trojkaře" je cena 2,- kč/gram.
Pokud máte někdo zájem, pošlete mi vzkaz.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Designer – Zarivky
Pisu to sem, asi nejlepe se to sem hodi.

Kdyby nekdo potreboval zarivky "Osram T8 L 30W/840 Lumilux Cool White G13", na metru Krizikova v GME ( www.gme.cz/… ) je maji v prizemi u okna jako vyprodej po 40Kc za kus (vcetne DPH). Dve jsem si dnes odnesl, ale par jich tam jeste lezelo. Ptal jsem se na duvod slevy, jsou nove a nepouzite, ze zruseneho obchodu ve Vidni a vyprodavaji je. Neni to sice buhvi jaka uspora, ale kdo ma cestu okolo a hodi se mu, na par pivek u Trojek mu ta sleva hodi ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: dudak
Děkuji!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: AlQuds
já si klidně dám
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - AlQuds – rizecky
Dal by si nekdo se mnou rizecky?
www.kupujuto.cz/…

Vzhledem k mnozstvi pocitam, ze bychom se o to mohli podelit i 3 s tim, ze prikoupime jednu porci prilohy navic. :-P pivo
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: RAP, PaDa
jo, to prostřední víko je pro tebe ;-)
stonkovky dám nějaký bokem :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: dudak
A na mne nezapomeň s tím Microsorem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: dudak
kdyžtak mi nech nějaký stonkovky, slíbil jsem někomu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: vaaclav
Fotka k příspěvku díky, já taky dneska trhal, snad to do pátku vydrží :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: Moucha
to si děláš srandu? teda tak to je mazec, u nás jsou sice blbci, pitomci a idioti, ale nikdo snad tak zákeřnej, že by schválně někomu takhle zadělávali na průser...
 Reagovat na tento příspěvek 1  - R vaclav Re: dudak
Včera jsem dvě vytrhl tak si vem klidně obě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - dudak Re: vaaclav
Já bych si jednu crispatulu vzal, jestli máš navíc, dík
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - riso Re: vaaclav
ne, diky. Chci tu klasickou, sirokou
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: RAP
bohuzel nabidka prodeje plati furt.... v divizi jsou taci co jsou schopni povolit hadice u filtru, jen abych mel pruser
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R vaclav Re: riso
Můžu ti dát tu úzkou. Cryptocoryne crispatula balansae :-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - riso – Cryptocoryne aponogetifolia
nemate nekdo? jeden kus bych si vzal. diky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua Re: kahua
Hezký optimismus, ale zatím je to horší a horší rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH – Šneci
Chci se zeptat, nemáte někdo šneky které úspěšně množíte a byly by jste ochotni se o ně podělit? Klidně i za nějakou tu kačku. Nemyslím tím ale okroužáky piskořky a tak, ale třeba:
Tylomelania sp., Brotia pagodula, Celetaia persculpta, atd.
popřípadě: Planorbis planorbis
Díky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - MartinH Re: kahua
O mě se také pokouší, ale doufám že zvládnu se jí ubránit.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: kahua
v pátek budeš jak rybička ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - kahua
Bohužel mě přepadla nemoc :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa – 2. připomenutí
Ještě budou nějaké "přihlášky"? ;-)
rybicky.net/akce/1316
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: vlk9
na tohle bych si i vsadil :-(
K tomu ovšem chybí objektivní metoda, nějakej správně kalibrovanej blboměr :-)
 Reagovat na tento příspěvek 1  - R romant Re: PaDa
PaDa napsal: bo u nás je ta koncentrace blbců podstatně vyšší než jinde
No aby ses Dane nedivil, ono to dneska ani jinde nebývá lepší, nějak se urodilo v posledních letech :-P
Svatá pravda, jak se začnou množit je to potom epidémie. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - S invalida Re: vlk9
To mi připomíná to video s koulí a závojnatkou na palubce závodního auta hmm
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: RAP
no co zaleješ i krycí sklo silikonem, necháš si do něj udělat dírku na krmení a na hadičku na výměnu vody, na tu dírku nějakou krytku či špunt a nastupovat dveře se zavírají ne? :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: PaDa
no přímou zkušenost jinde sice nemám, ale na tohle bych si i vsadil :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: RAP
hlavně aby ti nešplouchalo jinde (jinam) :-D
 Reagovat na tento příspěvek 2  - PaDa Re: vlk9
bo u nás je ta koncentrace blbců podstatně vyšší než jinde
No aby ses Dane nedivil, ono to dneska ani jinde nebývá lepší, nějak se urodilo v posledních letech :-P
 Reagovat na tento příspěvek 1  - RAPRe: vlk9
...bo u nás je ta koncentrace blbců podstatně vyšší než jinde tak je to zapotřebí
Už vidím, jak mi šplouchá na panelu tramvaje. :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: Moucha
někomu? tak jsi musel dostat nějaký pokyn ne? Každopádně je to hnus, vždyť pěkná nádržka musí zlepšovat pracovní morálku a vylepšovat pracovní výkony. Sám mám malý krevetárko v práci a fakt to působí, bo u nás je ta koncentrace blbců podstatně vyšší než jinde tak je to zapotřebí
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha Re: vlk9
vztahy v praci se zhorsujou a evidentne nekomu ty moje nadrze vadej
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - vlk9 Re: Moucha
co se stalo? :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Moucha VSICI
Tak jsem mel CERNY PATEK, musim zrusit akvarka v praci.... takze nabizim nadrze:
rybicky.net/nadrze/10666
rybicky.net/nadrze/19765

+ CO2 bombu + redukcak+ dva jehlaky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: RAP
ono se Ti to řekne, ale pak proveď :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: půlpy
Zvládl si to už několikrát, tak nač ty výmluvy. Koukej dorazit! :-|
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: PaDa
no právě, já se svojí postavou zaberu tak dvě židle :-D a u Trojek má každá opěrky až před břich ano tak se na dvou najednou špatně sedí stydim
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: půlpy
no uvidíš, kdyžtak se vejdeš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy Re: navik
já vím, právě proto to píšu, aby jste mně přemlouvali abych přijel smich
opravdu nevím jak to dopadne, ale zatím to vypadá špatně :-(
 Reagovat na tento příspěvek 0  - navik Re: půlpy
půlpy napsal:
PS:mimochodem mám mnoho malých šneků, piskořek a pávčat na zkrmení ahoj


nebojím se, že by se zájemci nenašli, šnečky bereme všechny... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - půlpy
bojím se, že mi to opět nevýjde, bohužel, minulý měsíc a nyní znova, ale ještě týden před námi, tak kdo ví ;-) musím se snažit a třeba se lidi uvidíme pivo
PS:mimochodem mám mnoho malých šneků, piskořek a pávčat na zkrmení ahoj
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa Re: Ivoš
já se hlásil dřív :-P
Myslím, že Ríša se hlásil už minule :)
Však ono se to zužitkuje...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - PaDa
voda nebo čaj, pro mě je to stejný :-P
 Reagovat na tento příspěvek 0  - RAPRe: Kytka
Máš špatnej přehled šéfe, čaj si dává Bella
To je fakt, Kytka pije vodu. Nebo vodku? hmm
Sraz v restauraci vždy od 18:00 (viz. zobrazení místa restaurace u každé akce
18.6.2026 https://rybicky.net/akce/3411
23.7.2026 https://rybicky.net/akce/3412
20.8.2026 https://rybicky.net/akce/3413
24.9.2026 https://rybicky.net/akce/3414
22.10.2026 https://rybicky.net/akce/3415
19.11.2026 https://rybicky.net/akce/3416
17.12.2026 https://rybicky.net/akce/3417
21.1.2027 https://rybicky.net/akce/3418
18.2.2027 https://rybicky.net/akce/3419
18.3.2027 https://rybicky.net/akce/3420

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 353

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 361180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957?od=10071