Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Terčovec - nemoc

 

NápovědaFórum » Nemoci  

Přejít na předchozí stránku 72 Přejít na další stránku   1  
Terčovec - nemoc
Pro přesnější a rychlejší určení nemoci a její příčiny je vhodné k dotazu přidat fotku.
Doplňující informace o akváriu, např. zda jde o zaběhlou nebo čerstvě založenou nádrž, něco o údržbě (jak často je měněna voda, čištěn filtr) také pomohou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.08.2008 01:36 @ – Re: Renitko
No nikde sem slozeni nenasel,ale vzhledem k tomu co pisou ze to leci,tak to musi bejt dabelskej mix,nebo silne pochybuju o ucinnosti...Kdyz sem si cetl na co to vsechno je,tak sem cekal ze napisou,ze kdyz pridate Omnipur,tak uz nemusite ani krmit....:))ale nezrazuju vas od toho...kazdopadne bych vychazel z toho ze pokud to doporucujou sami do jezirka,tak bych to do akvarka nelil...Koi kapr vydrzi urcite vic nez Discus:....co vlastne chcete lecit??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.08.2008 21:00 Renitko – léčba
Ahoj mám jen všeobecný dotaz , chci se zeptat jestli lze léčit terčovce přípravkem omnipur od sery. Jelikož vím že všechny léčiva nejsou pro tyto cichlidy vhodné. Díky moc

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.07.2008 14:17 artognov – Re: Hadr
Musím potvrdit, že gastropex od Eshy je schopný likvidátor bohužel ne jen na šneky. Mě osobně rozložil několik rostlin a postaral se i o sekavce teď jsem rád že v té době jsem neměl ještě terče. .... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.07.2008 12:27 @ – Re: JARDA111
a ta Hexamita??Dobry??zabrala vzdy na vsechno???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2008 01:28 @ – Re: Dahak
Tak to se omlouvam za mystifikaci...Doufam ze sem nezpusobil havarii....Kazdopadne se tyhle tecky obevili na tom mym nemocnym a ten zdravej to nema....Jinak u me plisem zmizela druhy den a flicky se zacali pomalu zatahovat,Oci se vycistili a zesvetlali,uz ani nestoji v rohu u hladiny...preventivne sem nadavkoval od Sery Mycopur,ale znepokojuje me,ze hybe jednou zabrou vic nez s tou druhou a to o hodne....obavam se plisne zaber,takze sem se chtel zeptat jestli mam zacit davat plnou davku mycopuru a nebo pockat....Jak poznam ze se to zhorsuje a ne zlepsuje??vnitrek zaber nevidim,takze clovek fakt nikdy nevi....mejte se...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 20:19 miro03 – Re: Dahak
Suhlas s Dahakom.Peter šetríš mi psaní. :) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 20:15 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Petra
Zrovna nedavno jsem se ptal Mira na to same.Kompletni kresbu ma jen malo jedincu z vrhu nebo to nemusi mit zadnej.Asi taky zalezi jak na tom jsou s kresbou rodice.Co se tyce toho lavoveho kamenu tak na tvem miste bych ho vyndal z akva pokud je ostrej a ryba se o nej muze zranit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 20:02 Petra – Re: @
No já měla nejdřív dva a měli to oba. Pak jsem jednou ráno vstala a jeden byl kaput.
Bylo ale vidět, že se asi porvali. Mám v akvárku lávový kámen a bylo vidět, že do něho narazil. Měl sedřenou hlavu a podle mně asi nějaké vnitřní zranění, protože mi to připadalo, jak kdyby vykrvácel do mozku.. coze Měl pod kůží na hlavě úplně červeno.....

S plísní si nejsem jistá, ale asi opravdu ne. Filtr mi jeden přes UV lampu a to by se mělo ničit. Nebo snad ne? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 19:57 Petra – terčovec
Skvěléé, udělali jste mi moc velkou radost. Já měla strach, že má něčeho málo nebo naopak hodně. palec
A věděli byste taky proč není vybarvený úplně? Na konci ocasu má oranžové místo.
To je taky normální nebo se dobarví nebo je to taky úplně normální? hmm (Ne, že by mi to vadilo, spíše chci jemu nebo jí :-D udělat dobré podmínky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 18:25 miro03 – Re: Petra
Suhlas s Dahakom. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 09:25 Ado19951
Presne tak :-D súhlasím ano je to úplne normálne ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 09:11 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Petra
Nemas se ceho bat je to normalni.http://rybicky.net/fotogalerie.php?sekce=nadrz&c=2416&s=154
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2008 01:46 @ – Re: Petra
Ja ted mam doma Tercaka a ten je napadeny plisni a tyhle flicky ma taky po tele..malinky cerny tecky....podle me to je zacinajici problem a je to bud ta plisen nebo nejaka bakterka...ale normalni to urcite neni......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.06.2008 15:56 Ado19951
To nie sú žiadne pigmentové škvrny no Pre pigeonov ako máš ty je to normálne sfarbenie.Aj ja mám pigeona a má to tiež a mávajú to aj ostatný tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.06.2008 07:36 Petra – Terčovec - černé tečky (foto)
Fotka k příspěvku Ahoj,
mám na terčovcích černé tečky. Vypadá to jako pigmentové skvrny. Parazit to není.
Věděl by mi prosím někdo poradit co s tím?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.06.2008 23:06 @ – Re: miro03
Ahoj..No vis,kdyz sem tam byl pred tydnem ,tak nebyl zadnej problem,ale vcxera to vubec nevypadalo dobre..On uz rusil vsechny ryby a tyhle mel posledni....urcite je zanedbal a tak sem se s nim domluvil ze pokud umre,tak mu ho nezaplatim....takze sem mu ho tam mohl nechat nejspis chcipnout a nebo tu krasnou rybu zachranit...Rozhodl jsem se pro to druhe...navic zdarma pridal 20 mesic starejch rybicek,takze uvidime...Kazdopadne sem dal vodu na 30 stupnu,na sto litru 25 g soli a zejtra pridam dalsich 25 g a PH je pod sedm...kam az mam tu teplotu zvednout??zatim vyckam a uvidim...zejtra se sem pokusim hodit fotku....premejslel sem taky o UW lampe...co myslite???vyuziju ji??nikdy sem ji nepouzival...mejte se...Jo jeste,mate nejakej tip na zradlo pro ty mesicni prcky?? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.06.2008 16:53 miro03 – Re: @
Nič proti,osobne keby som videl že je ten chovný pár nemocný tak ho nekupim a utekám s tade preč.To je můj názor a myslím si že nejeden akvarista,chovatel bi urobil to isté. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.06.2008 01:46 @ – Re: kadernik
Ahoj...Chtel jsem jenom ohledne neco ty Eshy 2000....Me nikdy na nic nefungovala....snad jednou na trepeni ploutvi, ale to spis vic pomohla vymena vody....Nikdy ale na bakterku....kazdej Eshu 2000 ale chvali...ja nakonec musel stejne prelecit jinym lecivem...Treba to nemaka s Plzenskou vodou...:))mate to nekdo stejne nebo sem jedinej..:))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.06.2008 01:26 @ – Tercovec je tmavy a ma vyzrane diry...
Byl jsem se dneska podivat na par Tercovcu co bych si chtel koupit a ten kluk mel u nich mlady .. Ty byli uz dost veliky,tak mesic stary a on je jeste neoddelil takze porad zrali kozni sekret z rodicu..kazdopadne se stalo ze ten jeden Tercovec ztmavnul a jsou na nem jakoby bili fleky do kterych ty Tercovci porad kousou..Zejtra je kazdopadne rozdelime az je privezu domu ,ale chtel sem se zeptat,mam nejak specialne zachazet s tema velkyma rybama??nejaka prevence aby se jim ty ozrana mista treba nezaplisnila nebo neco podobneho??,mate s tim nejake zkusenosti??Diky...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.06.2008 21:28 Muž RADOVAN [17] - Rostliny
tercovec5 napsal: Aby došlo k neplodnosti,muselo by se léčit cca 5krát.

Koľko krát sa potom Entizol dávkuje(proti Spironucleus a Hexamita)? Mám dať 2x250mg do 112L a o 5 dní znova? alebo ešte?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2008 17:17 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Dahak
Fotka k příspěvku Druha strana podstatne horsi.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2008 17:16 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: miro03/tercovec5
Fotka k příspěvku Je zatim v pohode jen se mu na ty rane udelal belavej povlak.Leciva jsem samozrejme nekombinoval jediny co jsem tam dal je ten Bactopur a Ectopur coz jsou vlastne ruzne sole ktere uvolnuji kyslik a pomahaji vytvaret "sliz" jak napsal Kadernik :)Je to takovej doplnek k lecivu Sera.Voda nebyla cerstva respektive asi mesic napustena bez NO2 pH kolem 6.7.Tech ryb tam bylo 6 a jedinej tenhle to odnesl takze se priklanim k nazoru ze je to od topeni.Zatim reaguje na podnety ale zrat se mu nechce coz chapu musi to pekne bolet.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2008 01:12 miro03

Dahak-dával si oba prípravky naraz?esha a baktopur?bakterka tá bi bola v pohode ale terčovec vypadá spálený.Niektoré liečivá sa nemože miešat.Viem že esha2000 sa može kombinovat s exitom.No baktopur neviem či može bit podaný naraz s eshov?Vždy som dával baktopur zvlášt a až po výmene vody aplikoval iné liečivo.Musím to poprečitovat a obetovat zo dva malé nepodarky a skusit to na nich aké to nechá následky.Dám vediet ako to dopadlo aspon tým budeme vediet do buducna viac.No malo bi stačit určite to čo písal aj Vojto-terčovec5.Vela zdaru a nech sa Ti s toho dostane bolo bi škoda toho terčovca. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2008 00:25 tercovec5
Vypadá to na čerstvou vodu,změna osm.tlaku,stačí třeba sůl,nebo esha.Přežil to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2008 00:00 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: kadernik
Diky :) snad to bude ok nebo jinak se snad dam na pavi oka smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2008 23:45 kadernik – Re: Dahak
Zvětší a zrychlí se tím produkce ochraného ,,slizu",rychlejší regenerace a jak píšeš, bakterce se to prostě nelíbí:) Nechci si hrát na chytrolína,ale stala se mi identická nehoda a takto jsem to dal za pět dní do úplného pořádku. Doufám že i tobě tato rada zabere:))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2008 23:28 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: kadernik
Jeste se chci zeptat to zvednuti pH ma jakej duvod?.Logicky v kyselejsim prostredi se bakteriim dari hur nez v neutralnim nebo zasaditym.Ma to neco spolecnyho s hojenim ty rany?.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2008 23:15 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: kadernik
Fishtamin tam sel hned s Bactopurem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2008 23:15 kadernik – Re: Dahak
Ahoj frajere, je to popálenina a šok. Na radu kamaráda-zvedni pH na 7,5 a proti šoku ti zabere fischtamin a doufám že podchytíš tu bakterku:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2008 22:52 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: tercovec
Fotka k příspěvku Alespon nekdo ma duvod k radosti :).Ja to bohuzel nejsem.Protoze chci lehce rozsirovat tak muselo velky akva vyklidit mistnost a presunulo se do obejvaku.Ryby jsem prelovil do 200l akva bez dna ktere doted zajizdel jen parek anciku.Vecer bylo vsechno ok terci se dokonce zebrali o zradlo.Dneska dopoledne jsem koukl do akva a malem me trefil slak.Modrej tyrkys byl silene zrasovanej.Netusim co se tam v noci mohlo stat jestli se nejak splasil a zasekl se za molitanovej filtr nebo za topeni ale takhle vypada viz. foto.Ja blbec jsem tam navic nepridal po preloveni eSHu 2000(vzdycky to delam rada od Mira) a pravdepodobne se mu do toho neco dostalo troufam si tvrdit ze je to bakterka.Takze jsem naordinoval Bactopur a ted se modlim aby se z toho dostal.
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2008 22:29 tercovec
Tak terc je s toho uplne venku dnes ma krasnou barvu moc dekuju za rady a omlouvam se za noční spravu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.03.2008 00:56 miro03
Chlapi zatial prezrádzat nič nejdem ale naberá to reálny smer.Priestory už su.Každý sa to dozvie včas.Poprípade dostane osobnu pozvánku na zahájenie. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:46 tercovec5 – Re: miro03
Míro,to slyším poprvé,rozveď to trochu.Akce discus.cz nebo jak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:42 miro03 – Re: Dahak
Dahaku zlatá slova. palec Zakládam spolok discus akvárium(určite nebudem predsedom lebo ludia mi to navrhli tak nech sa staraju-určite budem pomáhat ako najlepšie viem no mám starostí až až) kde si medzi sebou členovia budu volit čo chcu robit,ako to chcu robit,no hlavne chcem aby ludia s tohoto spolku boli spokojný a ked sa stretnu na nejakej akcii ako je výstava ,burza atd....Aby si sadli a mali potom dobrý pocit,ked prídu z akcie.Priestory už su takže to začína naberat reálny smer dufam že spolok discus aqvarium nepadne do prachu skvor ako budu nejaké výsledky.Snád moja snaha nevyjde nazmar? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:40 tercovec5 – Re: Dahak
A není toto náhodou pokus oto,aby se chovatelé nepomlouvali za zády,ale vše se řeklo natvrdo narovinu? palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:39 tercovec5 – Re: delis
Stačí přestat s pomluvami,chovat se narovinu a pak budete patřit mezi mé přátele,jako třeba Míra.Nshle.A ještě to vaše jméno,když už chcete být přítelem někoho,musí vás znát i podle jména,ne jen podle chování.Více to nerozebírejte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:35 delis
P.Chvosta mate pravdu že mate veľa telefonatov za deň.Po telefone sme sa bavili o kupe rýb.Hadam mi nechcete tvrdiť že si pamätate čo bolo pred polrokom X-)Skusenosti moc nemám preto radšej nikomu neradim aby som mu nepoškodil ale naše veci sem nepatria.Važim si vas ako chovateľa ktorý ma určite veľa skusenosti chcel som si vás vážiť aj ako priateľa ale moc ste mi to nedovolili :-( asi ich mate fakt dosť,nech sa vám darí a budem rád ked si sem tam pozriete moje fotky palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:32 Muž Dahak [425] - Cichlidy
Zakopejte valecnou sekeru hosi:).Pravda je ze i kdyz sice terce nechovam nijak extra dlouho tak u nekolika(zhruba u desitky) chovatelu jsem byl.Pravda take je ze jeden druhemu chovateli je konkurentem a mozna i proto jsem si prakticky pokazde vyslechl nejake ty stiznosti na nejakeho toho "druheho".Je to skoda meli by jsme byt spise takova komunita nebo spolek(mam pocit ze Miro se o neco takoveho pokousel nebo pokousi na jeho webu).Pro me je kazda takova navsteva odchovny svatkem a tyhle spory me celkem mrzi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:11 tercovec5
Tak vyznělo to jako ironie.Nevím,zda máte za kamaráda na mysli toho,okom jste tehdy v telefonu nemluvil zrovna pěkně noA pokud se divíte,že jsem vám v telefonu odpověděl jen na otázku čím krmím,bylo to právě skze to,že jste začal kritikou vašeho kamaráda,kterého považuji i za svého kamaráda,a nedivte se,že jsem nebyl nadšený na debatu,když začnete pomluvou jiného chovatele.Lepší je si vše říct na rovinu,jako třeba nyní děláme :-) Zda jsem s vámi vedl email diskusi už nevím,psal jsem spoustě lidí,emaily neukládám.Mějte se,nemám čas na podobné debaty o ničem,raději jděte příkladem a poraďte tazateli také něco ze svých zkušeností a poznatků palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 19:06 delis
Hmm je to zaujmave zmojich riadkov ironia nejde ja som vesela kopa,je to zase vaša predstava ako aj vtedy ked sme spolu prehodili par mailov.Nepotrebujem aby hocikto vedel kto som.Mne stači že to vie iba jeden ten ktorými poradil ked som potreboval a toho si vážim najviac stych čo poznám.Pekny večer
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:53 tercovec5
Delis-nevím proč je cítit z vaší zprávy ironie,ale budiž,vaše věc:-)Neměl jsem starost o vaše chovy,jen jsem se chtěl něco nového dozvědět:-)A k té radě?Nevím,kam směřujete.Ono mě denně volá kolem 15ti lidí skrze rady ohledně terčovců,jelikož nevím s kým mluvím-máte tu pouze přezdívku,ne své jméno,nemohu vědět,kdo jste a co jste si u mě kupoval nebo zda jste si ode mě vůbec někdy něco kupoval.Rad jsem za posledních 10let rozdal tisíce a pokud žijete v domnění,že je má povinost každému,kdo zvedne telefon a zeptá se,jak namíchat vodu,aby mu terčovci odvodili mladé,tak vám musím říct,že to má povinost není.Sice rady dávám komukoli,i kdo nemá ryby ode mě,ale musí to mít oboustranou úroveň.Ze Slovenska si ke mě jezdí pro ryby jen 3 chovatelé,jejich rybárny znám z fotek,vaše mezi nimi není.Pak už zbývá jen člověk,který mě volal v době,kdy ode mě měl Miro San merahy,tomu jsem krom jiného řekl,čím krmím,pokud si nevzpomínáte na ostatní,asi víte proč a nechtějte abych to zde napsal,přišel by jste o kamaráda.Jak říkám,vše má mít nějakou úroveň.
A pokud jsem se otázkou,co křížením merah-briliant sleduješ-dotknul,tak sory,pouze jsem myslel,že od tebe koupím ryby,jelikož pocházejí ode mě,tak mě mladé nepomohou,to bych moc krev nezměnil.Pěkný zbytek dne i Vám přeje Vojta Chvosta palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:43 tercovec5
Dahak-tak to je téma na delší dobu:-)Uvedu příklady.Hodně lidí zkoušelo křížit marlbora či melony s pigeonem,výsledek?Část méně červených marlbor,část pigeonů s přerušenou kresbou v půli těla,nedotaženou do konce,čímž se kvalita pigeona snižuje.Pár merah-briliant?Brilianti s hnědým podkladem,s narušenou kresbou?Nic moc.Red tyrkys-blue tyrkys?Red tyrkys si musí přívlastej červený zasložit,tímto křížením se podpoří modrá barva,ale ubyde výrazně červeného podkladu.Záleží hodně na dominantnejší-ustálenější formě,ale odvodit se to dá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:41 delis
p.Chvosta dakujem že mate starosť o moje chovy ale ako podotkol Mirec som zvedavý ako budu vyzerať ;-) .Ked som chcel od vás radu tak ste mi poradili iba čim krmite :-| .Vy viete ako budu vyzerať? coze Mam aj čiste San merahy.Aby ste boli skôr informovaný tak teraz idem skúsiť skrížiť samec blue neon a samica snake skin potlesk ked mi to víde dam foto palec Pekný večer p.Chvosta
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:34 Muž Dahak [425] - Cichlidy
Ja bych mel dotaz na to krizeni.Existujou nejaky nepsany pravidla co se da a co by se nemelo krizit ?.Ja mam jeden par cistej P.blood a druhej se zacina teprv otukavat jsou to modrej a cervenej tyrkys.To mi neprijde az tak strasna kombinace jako treba S.Merah a treba Pigeon.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:31 tercovec5
Johns-nekupuvat,odpálíš jim játra ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:30 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Johns
Nevim na co se jeste ptas :) neplodnost a kratkovekost je podle me dostatecnej duvod se temhle vecem zdaleka vyhnout. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:30 tercovec5
miro,ale pokud je má od tebe,tak to mě moc nepomůže:-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:28 miro03 – Re: Johns
Johns celu dobu Ti to s Vojtom-terčovec5 píšeme že sa tým nemá krmit tak dobre čítaj. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:26 miro03 – Re: tercovec5
Ešte dodatok od p.Kudrnu taktiež má san merah chovný pár ale samec alebo samica mu uhynula.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2008 18:24 Muž Johns [30] - Cichlidy
Terčovec nekupovat? bych jim tim nějak mohl uškodit?
Pro přesnější a rychlejší určení nemoci a její příčiny je vhodné k dotazu přidat fotku.
Doplňující informace o akváriu, např. zda jde o zaběhlou nebo čerstvě založenou nádrž, něco o údržbě (jak často je měněna voda, čištěn filtr) také pomohou.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [72] ...... 77

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 65022x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4551?od=3551