Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2020 00:38 Žena Silvie [18] Re: _ucx_
Tak dobry
Nevim kdo z nas se lekl vic smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2020 00:02 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Silvie
Můžou :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.11.2020 23:44 Žena Silvie [18] Re: _ucx_
Jasneze jeste nejsou doma, nejsem blázen :-)
Velky teprve startuje, pekne si počkám.
A karanteni nadrz mam, bez substratu, bez zivych kytek ale s umelou a jednou skrysi aby tam nebylo smutno, filtr a topitko

Ale zit spolu nakonec můžou ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2020 22:28 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Silvie
No a to je docela problém, zvlášť jsou-li už doma. Různé biotopy, různé bakterie. Co se nádrže týče, je nutné založit nějakou provizorní. Čím větší, tím lepší. Topit. Dát tam filtr, který bude čeřit hladinu. Měnit 20 - 30 % vody denně, ale tak, aby to nepředstavovalo moc velký tepelný šok. S tímhle množstvím vyměněné vody denně nejsou úplně nutné rostliny, ale ani neuškodí. V tomhle režimu ty ryby mít nejméně měsíc, než se rozumně nastartují biologické procesy v tom definitivním akváriu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2020 20:39 Žena Silvie [18] Re: HanysOV
Dneska se mi v akvaristice stala takova vec... (krome 25kg pisku a korene) jsme se do sebe zakoukaly s tetrou cervenoustou a parmickou petipruhou stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2020 00:04 Muž HanysOV [54] Re: Silvie
Těch hejnovek této velikosti bych dal tak 30 (možná i 40) ks, ideálně jednoho druhu. Osobně bych k tomu zbytku dal tetry, ale myslím, že by to mělo fungovat i tak.
Akarky radši 1+3. Dno máš dost prostorné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2020 23:04 Žena Silvie [18] Re: Wanderer
Díky za přesunutí a pardon za spam

Ještě že mám ten homeoffice (a vas:-) ). Dlouze jsem vše četla, vyřadila nějaké druhy (náročnější čichavce, moc velkého ancistruse, africkou cihlidku a živorodku) a dostala jsem se k sestavě

10 ks razbora espeho
15 ks danio pruhovane
/nebo jenom jedno z toho a ve větším počtu

6ks otíků
samce a dvě samičky akarky zelene

Dává to smysl? Litry sedí, podmínky (teplotu, ph, atp.) mají podobné, dva druhy jsou raději v horní části nádrže, dva dole, všechno nenáročné druhy, nejsou ani moc velké. Jenom dva asie a dva amazonie, není to košer, ale je to velky problem?

Je nějaký system v tom, jak to nakupovat ve vlnach po sobě? Nejdřív drobotinu a pak akarky a otiky? Nebo naopak? Nebo je to jedno?

love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2020 22:00 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: Silvie
Jestli se ti pancéřníčci nelíbí, tak je tam nedávej. Vyber si jednu rybku, nakup jich pořádné hejno a něco se k nim dá přidat vždycky. Párek dominantních ryb. A nebo zapřemýšlej o jednodruhovém akváriu, to má taky něco do sebe.

Ještě jeden tip bych měl. Dej tam minimálně 40 neonek k nim 20 červenoústek a mohly by i v těch 90 cm držet hejno.

Projdi si prezentace místních akvárií, těch nejsledovanějších a nejlépe hodnocených a nech se inspirovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2020 21:54 Muž 4Sima [1888] Re: Silvie
Na převoz ryb můžeš využít termobox nebo camping chladničku. Je dobře, že uvažuješ o nasazení ryb po záběhu akva (můžeš zvážit použití NO2 testu, např. JBL, Sera), abys předešla brzkému vypuštění ryb. Ohledně rostlin určitě nic nezkazíš vysazením nenáročných rostlin. Zvaž jaký použiješ substrát (ve fóru se můžeš dočíst s jakými jsou problémy). Co se týká ryb, tak bych doporučil nekombinovat ryby z různých světadílů, kvůli možným problémům s nemocemi. Co doporučím je studium místního atlasu, zde se dočteš, co konkrétně jaký druh vyžaduje a můžeš vyvodit jestli je potenciální chov možný. A třeba u tebou uvedených druhů bych dal třeba tři druhy ryb a u hejnových bych posílil počty. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2020 21:53 Žena Silvie [18] Re: Wanderer
Jasne, ty druhy jsou jenom vycet toho, o cem všem jsem uvazovala a co se mi libi a zaroven je to nenarocne podle infa tady na strankach. Z toho chci prave teprve vybrat nejakou nejlepsi kombinace a tomu pak prizbusobit pocty.

Obejdu se bez pancernicku? Mne se moc nelibi :-(
cichavce tedy skrtam, zkusenosti jsou asi to jedine co nemam :-)

Termobox je super napad. Povezu je tak jak to pro ne bude nejlepsi. Klasika je asi pytlik nebo doba pokrocila?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.11.2020 21:49 R Muž Anthrax [4739] Re: Silvie
Ahoj, za mě je to moc druhů a naprosto rozdílné nároky. Tohle je mišmaš. Ujasnil bych si co opravdu chci. :-) Nekombinoval bych tam rozhodně ty africké cichlidy. Mimochodem u těch ryb, které tam máš jako párove, není pár nic automatického. Vybral bych si 3, max 4 druhy, které se k sobě hodí alespoň trochu a navzájem si nepřekáží. Ono ti trochu napoví i odkud ty ryby pochází.
Dám malý příklad: neonka 20× (záleží na druhu), cichlidka papouščí 4× (1 samec a 3 samice) a třeba pancéřníčky.
Edit: Taky záleží jak akvárko vypadá. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.11.2020 21:48 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re:
Máš velké množství druhů a v malých počtech. Zredukoval bych jejich množství tak na 3, maximálně 4 druhy a posílil jejich počty. Bude to vypadat lépe.
A ryby ne moc velké 90 cm zase tolik není.
Chybí ti tam ryby na dno. Tetry a živorodky bych nemíchal a různé biotopy taky ne. Některé ryby jsou docela velké a vyloženě se ti do sestavy nehodí. Na čichavce by to chtělo aspoň trochu zkušenosti. A začal bych prvně těmi rostlinami.

Navrhoval bych

40 ks neonek nebo razborek nebo danií
k tomu 20 pancéřníčků
k tomu pár akarek zelených

nebo
40 ks neonek
k tomu 15 ks teter Bleherových
k tomu 20 ks pancéřníčků

nebo 35 ks black molly

Ryby dát aspoň ve dvou várkách, přepravovat nejlépe v termoboxu nebo jiné vhodné tepelné izolaci (lepší když jsou i ve tmě), kdyby mrzlo, dá se k nim přidat lahev s teplou vodou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2020 21:29 Žena Silvie [18] – Silvie
Dobrý večer ve spolek, ahoj
nechala jsem si u p. Doležala slepit akva 90dx60vx30h 162l hrubý objem. Filtr aquael turbo 1000 a svitit na to bude ledka vyrobena na zakazku spolu s akva. Topeni, dekorace odskrnuto :-)
Na nakup osazenstva mam ještě minimalne mesic cas, nez se vsechno zabehne a tak. Karanténu taky mam. Ale! Nevím co za ryby. Jedna hezci nez druhá, ale hadam, že méně je více jak s ohledem na spokojenost rybiček tak na vysledny vizualni dojem. Mám několik favoritu ze kterých bych rada vybrala nejakou vhodnou kombinaci ->
-neonka 10ks
-danio perlové 10ks
-razbora klínoskvrna/espeho 6ks
-tetra bleherova 6ks
-black molly 6ks
-cichlidka papousci pár
-akarka zelena par
-pestrenech daffodil pár
-čichavec zlatý/perletovy pár
-krunyrovec modry pár

Poradite prosim? Nebo je tam nejaky velky spatny? Jde mi jenom o to aby to hezky vypadalo a vsem zucastnenym bylo dobre. Rozhodne se nehodlam jako zacatecnik poustet do nejakych vetsich akci nebo narocnejsich druhu.
A jak je to v tomhle počasí s prepravou? Ryby bych kupovala asi postupně a v ZOO Branik nebo na Melnice, oboje do hodiny autem. Kam...pod bundu? Nezmrznou mi?
Rostliny muzu vzit nejake jakekoliv oznacene jako nenarocne? Je to docela fuska, když to clovek chce delat zodpovedne musim rict. coze
Diky za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2020 17:20 Muž vlka [3441] Re: Akneleh
Čauky, já bych přidal těch ,,perlovek,,.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2020 17:08 Akneleh – Osádka ryb do 128 litrů
Mám 128 litrů akvárium. Mám tam cca 15 plat, 15 razbora galaxy, 5 formosek a 3 endlerky a 2 obyčejné krunýřovce. Přemýšlím ještě o přidání 5 ks pancéřníčků skvrnitýc. Akvárium není vytápěné, je tam cca 21 stupňů. Je dobře zarostlé bez filtru pouze s osvetlením. Další obyvatelé jsou šneci a krevetky. Co si myslíte o přidání panceřníčků skvrnitých? Nemám zatím s touto rybkou žádné zkušenosti. Díky za názor

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2020 20:57 Muž Gusta [0] Re: 4Sima
Aha dobrá díky. Ja chtěl nějaký šneky a všude prodávájí jen tyhle :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2020 20:52 Muž 4Sima [1888] Re: Gusta
Bude ti kazit vodu, moc toho nakálí... Nehodí se do malého objemu vody. Pro tvou nádrž jsou ideální okružáci, piskořky nebo kružníci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2020 20:17 Muž Gusta [0] Re: afc1886
Jejda co je snimi ? Stačí jedna ?
Tomu nerozumim mam moc male akva?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   08.11.2020 15:52 R Muž afc1886 [14655] Re: Gusta
Jak píše kolega 4Sima, přidal bych jen ty neonky modré. Já bych jich přidal klidně víc, ale rozhodně bych dal pryč ty 2 ampulárie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2020 13:57 Muž Gusta [0] Re: 4Sima
a ohledně rybiček táže maximálně víc neonek?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.11.2020 19:57 Muž 4Sima [1888] Re: Gusta
Maximálně bych přidal pár kusů 6-8 neonek, jinak bych nic nedával. Při té výměně filtru nech chvíli běžet souběžně s novým i ten starý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2020 19:41 Gusta – foto
Fotka k příspěvku Ahoj mám akvarko o rozměrech 60x30x35,takže 64l. Rád bych se zeptal jestli tam mužu přihodit nějaký rybky ještě nebo naopak jich tam mám až moc. Takže mám tam 9 neonek modrych, 7ks panceřniček panda, pár krevetek, a beťáka. Mám tam hodně rostlinek, přiložim foto pro lepší přehled. Děkuju moc za rady.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2020 14:23 Žena Luka123 [128] Re: tramtra
já vím, další rostliny dorazí zítra. Zkuste v téhle pošahané době sehnat slušné kytky, ve zveráků děs a hrůza a pěstitelé nejsou ochotni... tedy eshopy a z těch přicházejí celkem pidi rostlinky :(

teď topím nálevníkovi, ale pak bych ráda telotu kolem 25, ta se mi zdá rozumná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2020 14:06 Žena tramtra [3202] Re: Luka123
Při 28 stupních mrkni i na Akarku zelenou a Drobnoústku Beckfordovu... Pancéřníčci zelení určitě taky. Proč topíš na tak vysokou teplotu?

rybicky.net/atlasryb/akarka_zelena
rybicky.net/atlasryb/drobnoustka_pruhovana

Ale vaše akvárium by mělo být o hodně víc zarostlé. To, co tam máte, je strašně málo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2020 13:57 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Luka123
Při 28 °C pancéřníček zelený, sterbův, adolfův... Zejména poslední dva jsou vzhledově dost zajímaví. Aspoň šest kusů, deset je lepších, taky je to hejnová rybka. Vyžadují nízkou zátěž dusíkatými látkami, takže častější výměny vody (to platí pro všechny). Pokud jim to je zajištěno, jsou naprosto blbuvzdorní :-)

Dekoracím je lepší se vyhnout, kdoví jaká chemie se z nich bude uvolňovat. Otrava ryb ftaláty není úplně výjimečná věc. Pokud jde o paví očka, tak raději snížit teplotu na 25 °C, existují jich spousty barevných variant. Neonky červené (Paracheirodon axelrodi) jsou taky barevně výrazné a z neonek největší, 25 - 28 °C je pro ně ideál. Jinak je spousta druhů barevně atraktivních nenáročných malých teter a živorodek, projdi si zdejší atlas...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2020 13:50 Žena Luka123 [128] Re: _ucx_
bojím se přerybnění, tak jsem počítala s tím poměrem kolik litrů, tolik cm rybích délek. Nu dobrá, jste tu zkušení, já měla jako dítě dvě závojnatky v kouli s jednou kytkou a to se nedá považovat za akvaristiku.
Chtěla bych to barevně pestré, (mám malé děti, těm barevný soulad nevysvětlíš a to, že tam nechci spongebobův ananas taky ne) - to je kompromis, oni volí dekorace, já se snažím to nezmršit tím zbytkem.
Pancéřníčků je děsná halda, nějaké opravdu blbuvzdorné poradíte?(krom pandích, jak jsem tu někde vyčetla, ty jsou náchylnější)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2020 13:40 Žena Luka123 [128] Re: Anthrax
Teplotu mám 28°C
Ty gupky jsem měla jako základ: hezké, nenáročné a mladé by sežraly ty skaláry, které očividně nebudou přítomny :-D... já si myslela, že to nepůjde, ale dobrá, návrh konkrétních druhů (větších exemplářů, ať tam nejsou jenom mrňky)? Cichlidy tedy? Nechci žádnou exotiku, jen něco trochu většího :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.11.2020 13:34 R Muž Anthrax [4739] Re: Luka123
Pokud se rozhodneš pro neonky (mimochodem nepíšeš jaké), tak 6 je málo. Jsou to hejnové ryby.

Ancistrusi některé kytky, především echináče, ničí. Jestli chceš něco na dno, tak koukni na pancéřníčky. :-)

Bettu bych k gupkam nedával. Navíc je tu u této ryby otázka teploty vody.

Na skaláry je to malé. Ale jsou tu jiné zajímavé cichlid(k)y. :-)

Být tebou, tak si rozmyslím, jestli živorodky nebo další ryby. Na počtu 5 oček a 4 plat to totiž určitě nezůstane. Budou se množit a množit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.11.2020 13:32 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Luka123
Ahoj, ta nádrž je na skaláry příliš malá. Betta zase bude útočit na paví očka. Ancistrus taky rád žere kytky, někdy i ryby. Klidně přidej víc neonek, pavích oček nebo black moll, ale je dobré se vyvarovat jak mixování biotopů, tak chovu společensky založených ryb v jediném páru. Ale pokud si místo skalár zvolíš jeden pár akar hnědých, tak to by neměl být problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2020 13:12 Žena Luka123 [128] – 105L 75x35x40
Zdravím a prosím o posouzení výběru budoucího osazenstva mé první nádrže.
Nejsem si 100% jistá, potřebuji to "došťouchnout". Pořizovat nechci hned, postupně pěkně, zatím zabíhám akvárko, na ryby je času dost. Jo a bude tam 5 okružáků kanadských na údržbu.

5x pavích oček (něco normálního, ne moc přešlechtěného) na zaběhnutí
2x ancistruse (nesežerou mi kytky?)
6x neonka nebo tetra královská
4x black molly
a teď buď 2 skaláry amazonské (na které je asi akvárko málo vysoké), nebo 1 bettu - nebo něco úplně jiného, co je pěkná velká rybka nenáročná, ale hodila by se? nějaké typy? Moc díky!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2020 18:00 Mut – Rybky a rostliny do 125 litrů AQ
Dobrý podvečer všem, po XX letech jsem se rozhodl obnovit svou amaterskou akvaristickou kariéru a rád bych se poptal na pár věcí, než se na to vrhnu. Samozřejmě už tu pár dní pročítám, tak se chci zeptat, zda bude fungovat sestava 15ks tetra červenoústá, 15ks tetra královská, 10ks nějakých malých pancéřníčků. Až se akvarko naplno zajede, tak bych rád pořídil pár akarky zelené a nějaké hejno malých krevetek (pokud už to nebude moc). A ještě jeden dotaz, a to hlavní, rostliny, které budou vyhovovat. Chtěl bych tak 4 nebo 4 druhy. Ale v tomhle nemám vůbec přehled. Rád bych nějakou kobercovou trávu, do střední části nějakou středně velkou a dozadu něco, co poroste až k hladině. Nepatří to úplně do tématu ryb, ale rád bych, aby to té mojí sestavě vyhovovalo. Předem děkuji za všechny odpovědi, i ty případné nevrlé ????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.11.2020 14:52 R Muž afc1886 [14655] Re: Marek
Nepíšeš nic o velikosti akvária, ale vzhledem k tomu, že jsme v tématu 51 - 150 l ,tak bych spíš řekl, že ani ty zavojnatky v tom tvém akváriu nemají být.
rybicky.net/atlasryb/zavojnatka_cinska
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2020 14:38 Marek
Jde dat k těm oranžovým zavojnatkam nějaké ryby ??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2020 08:25 R Muž Anthrax [4739] Re: spajk17
Jestli se ti líbí, tak do nich jdi. :-) Tetry krvavé jsou zajímavé rybky. palec Ale já se budu opakovat, chybí ti tam něco na dno. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2020 08:23 R Muž Anthrax [4739] Re: Honza123
Těžko ti něco nutit, každému se líbí něco jiného. :-) Projeď si pokročilé vyhledávání podle velikosti nádrže a jiných parametrů ve zdejším atlasu a něco si vytipuj. rybicky.net/atlasryb/hledat/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2020 08:14 Muž Honza123 [3] – Ryby do akva 54L
Ahojte, budu komplet předělávat 54 litrové akvárium včetně osádky. Chtěl bych jednodruhové, popř. na dno nějaký pancéřníčky, ale to ještě uvidím. Jaké rybky byste mi doporučili ? Neonky nechci, ty mám ve vedlejším akva. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2020 11:25 Muž spajk17 [19] - Raci, krabi, krevetky
Zdravím budu zakládat akvarko 126 litrů. Jaké rybky ? Mě se líbí Tetry krvavý a neonka obecna
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2020 11:14 Žena tramtra [3202] Re: Tee
Znáš parametry vody, co leješ a máš v akváriu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.10.2020 23:29 R Muž Anthrax [4739] Re: Tee
Určitě bych dal něco na dno. Třeba pancéřníčky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.10.2020 22:54 Muž Hopri [468] Re: Tee
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2020 22:29 Tee – Jaké ryby k endlerkám?
Dobrý den, poradíte, jaké ryby k endlerkám? Mám 125l akvárium, určitě chci endlerky, zároveň nechci jen jeden druh a nebo druhý moc dravý, který by mi požral všechny prcky (budou-li nějací). Libily se mi neonky, ale moc se k sobě prý nehodí. Jsem začátečník, takže nějakou nenáročnou rybku. Předem děkuji:) :-) ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2020 00:07 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Michal.Riha
Klidně dej neonky, ale je to tak akorát právě na 20 - 25 neonek, 10 - 15 pancéřníčků a nějaké ty krevetky. Méně je více, hlavně potřebuješ co nejvíc rostlin a pořádně svítit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2020 22:39 Michal.Riha Re: vlka
A neonky vůbec nedávat? Popřípadě přidat ještě třeba nějaký jiný druh?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2020 22:29 Muž vlka [3441] Re: Michal.Riha
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Čauky, jsem tak učarován z Pancéřníčků malých a Dánií perlových, že bych dal 25 + 25 kousků od každého a k nim Krevetky, které se rozmnoží a uvidíš, jak bude veselo.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2020 21:53 Michal.Riha – Poradil by mi někdo sestavu rybek do akvárka 87l (hruby objem)
Zdravím, prosil bych o radu jake dát rybky dohromady do akvaria, které má hrubý objem 87l. Chtěl bych na dno krevetky a nějaké pancernicky. Dále bych rád hejno neonek a něco k nim.... Děkuji za typy a prosím i o množství jaké zvolit.... Dekuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2020 22:41 Muž Misery1996 [-1] Re: ctibum
Také není.. Když jsem mu dával krmení pro tento druh ryb, ignoroval jej a místo toho žral krevetky, tak jsem ho vrátil do zverimexu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.09.2020 21:14 R Muž ctibum [6867] Re: Misery1996
No ona jí taky mohla být zima, 24 °C není moc...
Ten ancistrus tam už také není?
Chtělo by to aktualizovat prezentaci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2020 21:08 Muž Misery1996 [-1] Re: tramtra
Betta byla, ale očividně vlivem proudu umřela na vyčerpání, takže nemám a chtěl bych jí něčím nahradit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2020 20:43 Žena tramtra [3202] Re: Misery1996
Jestli nechceš ryby na dno, tak by šly třeba Razborky bornejské.
Edit. Jo ty tam máš i Bettu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.09.2020 20:35 R Muž ctibum [6867] Re: Misery1996
Máš čistý objem 47 litrů. Já bych tam nedával ani ty razbory, natož ještě něco k nim... Za mě větší hejno nějakých razborek a na dno malý druh pancéřníčků. Případně třeba několik samečků endlerek...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 183 184

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 198517x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/120-ryby-do-stredniho-akvaria-51-150-l?od=501