Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 129 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 10:08 R Muž romant [27987] Re: HaDaS
Mslím si, že nebudou, protože ty cichlidky je budou neustále udržovat ve střehu a v tom hejnu a oni nebudou mít moc času na lumpárny. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 10:03 HaDaS Re: JanaF
Souhlasím s romantem a jen dodám, že ty tetry krvavé budou pancéřníčkům okusovat hřbetní ploutve (hejno ne-hejno) :-( . Jinak jsou to nádherné aktivní rybky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 09:59 R Muž romant [27987] Re: JanaF
Nikam nespěchej a nech to akvárko žádně zaběhnout a další rybky tam přidávej až po měsíci. Teď sleduj reakci stávajících rybek a v případě problémů s dýcháním, na nic nečekej a začni měnit vodu. To akvárko je prozatím velmi nestabilní a teprve se tam začíná utvářet tzv. biologická rovnováha a nitrifikace je teprve v začátku. Tou častější výměnou vody naprosto nic neskazíž, i když rybky žádný problémy vykazovat nebudou. To Tvoje navržení složení rybí osádky bych viděl jako možné. Znovu opakuji nikam nespěchat o daných rybkách si něco přečíst a mít trpělivost. Ty cichlidky v páru, nebo jednoho kluka a více holek, vytvořit jim nějaký schovávačky, a nádrž udržovat v čistotě a nepodceňovat výměny vody. Těch teter můžeš dát i více, alespoň vynikne jejich hejnová pospolitost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 09:48 JanaF – Akvárko 112l-jaké rybky?
Ahoj, mám akvárko 112l(akvarijní set), založené je něco málo přes týden, teď jsem tam dala 5ks pancéřníčků skvrnitých, chci počkat tak 2 týdny a přidat další rybičky. Chci se vás zeptat, jestli se do takového akvárka hodí cichlidka papouščí, moc se mi líbí a ráda bych ji v akvárku měla, ale chci aby se ryby měli dobře. Plánovaná sestava je 10ks pancéřníčků, 10ks tetra krvavá a párek cichlidek. Co vy na to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 08:48 HaDaS Re: be a Zoidik
Tuhle polívku jsem měl ve svém akva taktéž. :-D Na Tvůj dotaz Ti odpovím, že můžou, mezidruhově se nebude prakticky nic dít. Hodně záleží na tom, do jakého prostředí je umístíš a v jaké fázi jejich života. Nemůžu Ti však odpovědět jestli u Tebe to bude fungovat. Nevím jak velké bude akva, jaká bude technika, dno, teplota, rostlinky atd...
Ze svého pohledu to ovšem vůbec nedoporučuji. Živorodky a závojnatka = obrovská zátěž pro akva. Mimo jiné, závojnatka je takové podvodní prasátko, nejenom že má špatné trávení, ale ryje ve dně jak divočák a žádná rostlinka pro ni není dost zakořeněná.
Pro Zoidik : Závojnatka má velkou papulu, ale rybky nežere ... alespoň jsem se s tím nesetkal ... nebaštila ani potěr gupek :-P .
Závěr : Uveď tu, jakou zamýšlíš nádrž a pak Ti určitě poradíme. Teď je to ale jen střílení od pasu.

Edit : romant mě předběhl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 08:39 R Muž romant [27987] Re: be
Když závojnatky, tak do samostatnýho dostatečně velkého akvária, viz. třeba zdejší atlas ryb. Samečci pavích oček budou beťáka svými třepetajícími se ocásky neustále provokovat a určitě jim dá najevo kdo je v akváriu pánem, ale nějaké systematické likvidace bych se neobával. Bude sloužit jako přirozený regulátor potěru pavích oček, chce to pěkně zarostlou nádrž, aby se bylo kde schovat, plovoucí rostliny, to se bude beťákovi líbit. Nebyl uveden objem akvária, ale vzhledem k názvu vlákna předpokládám velikost kolem 100 litrů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 07:55 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: be
Pokud je bude nahánět, tak to úplně dobré není, to je pravda, ale většinou co vím, tak jsou agresivní samci mezi sebou. Tady si můžeš přečíst rybicky.net/atlasryb/bojovnice_stihla Jak tam píšou, že potěr považuje za kořist, tak ono co mam mečovky, tak ty potěr považůjí za potravu. ale to neni si myslím nid neobvyklého. U Závojnatky mam obavu, že by menší ryby požírala. Má docela velkou papulu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2011 23:05 be
Moc dekuju za odpoved,myslíte si ze by bojovnice mohla zavojnatce ublížit ? A v akvaristice mi říkali ze neni správné řešení bojovnice s očkama :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2011 22:42 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: be
Pancéřníček a paví očka bych neřešil, to bude OK, Jestli do toho montovat závojnatku to nevím teda a betu? Osobně bych ji tam dal. Jenom bych vynechal prostě tu závojnatku a udělal mix toho co píšeš..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2011 22:20 be – beta
Dobrý večer.mám důležitý dotaz na to jestli se mi snesou tyto ryby :pancernicci , pavi ocka .závoj natka, s betou bojovnici ?děkuji za brzké odpovědi :-)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2011 15:38 R Muž romant [27987] Re: Domicz
Dalo by se pouvažovat třeba o rybicky.net/atlasryb/danio_pruhovane v počtu 5 kousků. Ty živorodky, který tam máš se jistě brzy rozmnoží a ono tzv. vždycky něco přežije a rybek může přibývat i tak, anož tam něco dalšího doplníš. Chce to doržovat pravidelný týdenní výměny vody a odkalovat dno, protože živorodky jsou dost prasátka a dovedou nádrž velmi rychle zaneřádit. Přidat rostliny se jistě vyplatí, budou přispívat k dobrýmu prostředí v akváriu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2011 15:36 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Domicz
nejdřív tam přidej kytky, třeba nějaký ne moc náročný stonkovky (limnophila sessiliflora, hydrophily, ludwigia repens...), pak třeba kryptokoryny (nebývají moc náročné na světlo)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2011 15:23 Muž Domicz [0] Re: katterinecka
děkuji a mohl bych se zeptat jakýma rybkama bych to mohl doplnit ??
děkuji za brzkou odpověď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2011 15:59 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Domicz
rybek už je tam dost a cichlidky potřebují čistou vodu, živorodky produkují víc odpadu než jiné (třeba tetry). S udržením potřebné kvality vody by dost pomohly rostliny, ale těch tam máš pomálu.
Počet ryb co by tam mohly být, nežáleží jen na velikosti akvária ale i druhu ryb (velikost, znečištění které produkují...), na tom jak máš kvalitní filtraci, počet rostlin a jak často měníš vodu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2011 14:29 Muž Domicz [0] – Cichlidka Ramirezova
Fotka k příspěvku V mém 54 l akváriu mám 4 platy moskevské, 4 pavý očka, 2 krunyrovce obyčejné, 2 sumečky zlatopásé
-mohly by se s nima chovat pár cichlidek ramirezových
Děkuji za odpověď
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2011 13:48 RAP Re: HaDaS
S cichlidkama ano, s krevetkami nikoliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2011 12:07 HaDaS Re: RAP
Děkuji za rychlou odpověď. Krevetky jako bašta pro cichlidky je nějak podložena. Máš s tím nějaké zkušenosti?
S tím uvítáním je to pravda pravdoucí :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2011 12:04 RAP Re: HaDaS
Myslím, že krevetky by vylepšily jídelníček(zejména cichlidkám). U Razborek těžko napsat. Každé nové rybě v akváriu, zejména pokud je menší než většina stávajících, se dostane "uvítání". Pokud není jiná možnost a musíš je dát do druhého akva, využil bych alespoň na přechodnou dobu porodniček. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2011 11:57 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: milan126
Jak píše romant. Z teter bych dal přednost těm co plavou spíše při hladině, už tam máš naplánováno hodně ryb dna, takže než Fantomy raději např. Tetra červenoústá, ohnivá apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2011 11:34 R Muž romant [27987] Re: milan126
Pancéřníčci v pohodě, těch krunýřovců jednopruhých bych dal jednou tolik a mezi těma tetrama bych se rozhodl pro jeden druh a těch dal o to více, jsou to vlastně všechno hejnový rybky co jsou vybraný.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2011 11:20 milan126 – Rybky do 63 l
Dobrý den, co říkáte na tuto kombinaci? Mám 63 l, hustě osázené rostlinami, chtěl bych mít 7 teter černých, 3 fantomy červené, 4-5 pancéřníčků panda a 2 krunýřovce jednopruhé. Je to dobrá kombinace? Děkuji za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2011 11:02 HaDaS – Horror
Potřebuji předělat krevetárko. Ne že by nefungovalo, funguje, ale chci změnit design. Jedná se o akviško Peu d'eau ( rybicky.net/nadrze/13462 ) v kterém je osádka následující : 6 x Razborka trpasličí + 6 x Krevetka červená var. Red cherry.
A teď k dotazům. Kdybych toto osazenstvo přendal do Pequeños del Amazonas ( rybicky.net/nadrze/13162 ) kde je osazenstvo : 2 x Cichlidka Agassizova, 2 x Cichlidka Ramirezova, 4 x Krunýřovec jednopruhý, 16 x Neonka obecná, 7 x Pancéřníček panda, 6 x Tetra krvavá - tak to asi fungovat nebude, co?
Akva je o polovinu více zarostlé než je v prezentaci.
Máte někdo zkušenosti s kombinací tetry vs. krevetky či razborky, nebo cichlidky vs. krevetky či razborky?
Předem díky za odpověď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2011 21:00 Muž deno151 [3]
okej dakujem zvolim asi tie neonky a pancernicky na spodok tak dakujem za radu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2011 20:59 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: romant
100% souhlas. Navíc Parmičky v počtu 5 ks a v malém prostoru mohou ostatní rybky okusovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2011 20:57 R Muž romant [27987] Re: deno151
Rozhodl bych se mezi těma neonkama a parmičkama, jenom pro jeden druh, jsou to hejnový rybky a bylo by tam už přehejnováno. Osobně bych se přimlouval za ty neonky si ponechat. Na dno třeba nějaký pancéřníčky, nebo párek nějakejch cihlidek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2011 20:49 Muž deno151 [3] – Otázka
Dobrý deň chcem sa opytat ci do 60l akvaria mozem dat tieto rybky:10xNeonka,1xBojovnica Pestrá,5xParmička štvorpruhá? DAkujem za odpoveď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2011 17:16 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: romant
No gavúnky už neplánuju. Ale pořád se nemůžu rozhodnout co za ryby, pár představ bych měl, ale nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2011 09:47 Žena petulinakk [2016] Re: souky
děkuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2011 00:31 Nobody Re: Filip980
Pokud jsou Tvoje priority rostliny,tak určitě ne tetry paraquayské,okoušou,sežerou rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2011 19:22 R Muž romant [27987] Re: Filip980
Filipe, já bych tam ty gavůny nedával a místo nich bych dal pořádný hejno teter paraguayskejch.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2011 19:14 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Filip980
Prosím o odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 23:29 Muž souky [592] - Rostliny
já bych už nic nepřidával
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 21:24 Žena petulinakk [2016]
petulinakk napsala: Akvarko rychle zarůstá, až se tomu divím (foto v prezentaci není momentálně aktuální) a proto uvažuji o tom zda přikoupit ještě nějaké rybky - stávající posádka je 10x drobnoústka trpasličí, 10x tetra ohnivá, 5x sekavec příčnopásý a 5x otík ve 126 "hrubého" objemu.
Varianty jsou:
1) přikoupit více kusů k hejnu teter nebo drobnoústek
2) ještě jedno hejnko, uvažovala jsem o microrasbora galaxy ale nevím nevím zda by tam nebylo už moc těsno
3) nekupovat už nic protože už je toho na ten objem dost

Vím že se tady podobné otázky v různých obměnách opakují pořád dokola, ale tuhle kombinaci jsem tu zatím ještě nenašla, tak se raději zeptám než udělat botu, děkuji za každou radu :)


Poradte prosím :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 17:25 Muž Filip980 [398] - Rostliny
Ahoj, co by jste mi doporučil do mého akvária 112 litrů za ryby? Chtěl bych tam mít čtyři gavúnky boesemanovy, ale nevím co k tomu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 14:40 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Sid
Pardon, špatně opsáno, tvrdost 7°dGH.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 14:36 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Tudy
...Tvrdost kolem 5°dGH, pH 6-7, teplota kolem 25 °C vyhoví jak Mečovce...
Mečovce taky? A jak moc bude spokojená? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 09:23 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Nobody
Tvrdost kolem 5°dGH, pH 6-7, teplota kolem 25 °C vyhoví jak Mečovce, tak Neonce, alespoň dle zdejšího atlasu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 17:57 Nobody Re: Tudy
Tak tetry dohromady s živorodkami moc nejdou.Úplně jiné nároky na vodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 17:29 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: katterinecka
Není uvedeno, jestli má zástupce obou pohlaví a ještě záleží na tom, jak moc budou Čichavci a ostatní Mečovky zrovna hladoví . :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 17:21 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Tudy
mečovky se o rozmnožení postaraj samy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 16:07 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Poric
Máš mnoho druhů a málo ks. Pancéřníčci jsou hejnové ryby, vybral bych si 1 druh a zvýšil počet na 6 ks, Neonky na 10 Ks, Mečovky na 5 ks. Ostatní rybky nechat dožít/někomu darovat. Tj. např:
1x Ancistrus ancistrus
2x Čichavec perleťový (Trichopodus leeri)
5x Mečovka zelená vídeňská
10x Neonka červená (Paracheirodon axelrodi)
6x Pancéřníček leopardí (Corydoras trilineatus)

5 druhů a celkem 24 ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 13:50 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Poric
Osobně si myslím, že by se tam ještě nějaká vešla. ja mam o trochu menší akvárko a ryb mám víc., pravda je, že bych jich teda měl mít o něco míň. Možná kolem 35 u mě by bylo tak akorát. Tak klidně bych jich tam ještě tak 10 dal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 13:19 Muž Poric [0] – Můžu přidat
Zdravím chci se zeptat v profilu mám vypsané ryby které mám v akvárku, jen foto akva nesouhlasí vypadá nyní uplně jinak je zarostle plno rostlin.prostě už zaběhlé. chci se zeptat můžu přidat nějakou rybku nebo už radši ne? sám si myslím že už mám plno ale radši se zeptám.díky moc za rady

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2011 19:14 Žena petulinakk [2016]
Akvarko rychle zarůstá, až se tomu divím (foto v prezentaci není momentálně aktuální) a proto uvažuji o tom zda přikoupit ještě nějaké rybky - stávající posádka je 10x drobnoústka trpasličí, 10x tetra ohnivá, 5x sekavec příčnopásý a 5x otík ve 126 "hrubého" objemu.
Varianty jsou:
1) přikoupit více kusů k hejnu teter nebo drobnoústek
2) ještě jedno hejnko, uvažovala jsem o microrasbora galaxy ale nevím nevím zda by tam nebylo už moc těsno
3) nekupovat už nic protože už je toho na ten objem dost

Vím že se tady podobné otázky v různých obměnách opakují pořád dokola, ale tuhle kombinaci jsem tu zatím ještě nenašla, tak se raději zeptám než udělat botu, děkuji za každou radu :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 16:44 Žena petulinakk [2016] Re: katterinecka
právě, taky mi to přijde prázdné, proto chci ještě něco přikoupit a počkat až to zaroste, ale náročnější ryby ani nechci, stačí mi co tam je, nemám žádné vyšší chovatelské ambice :)
Od focení přibyla riccia která se ale pohybem hladiny pořád drží vedle filtru, to budu muset nějak vyřešit, pak jávský mech a monoseleniu tenerum, ty mám teda na dně zatížené kamínkem aby obrostl, většinu anubiasů jsem přivázala taky ke kamínku protože mi pořád vyplavávaly :) Naopak hygrophila corymbosa šla do háje, listy opadaly, tak jsem jí ostříhala, ale nevím jestli se ty pahýly vzpamatují...
Sekavci jsou skvělí, zrovna jsem pozorovala jednoho jak "čistí" ulitu helence, která asi nechápala... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 16:16 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: petulinakk
ty drobnoústky a tetry ohnivé jsou opravdu malé rybky, moc jich určitě nebude, však uvidíš. Se sekavci opravdu nemám zkušenost, ale hejno pancíků by se tam ještě mohlo v pohodě vejít, přecejen to akvárko není zrovna nejmenší. Uvidíš jak to bude vypadat, nech akvárko pořádně zaběhnout a koukej jestli se daří kytkám. S náročnějšími druhy ryb raději počkej dost dlouho.

Koukám na to tvoje akvárko, chtělo by to ještě nějaké kytky na rozjezd co ti pomůžou, třeba sehnat chomáč růžkatce nebo plovoucí rostliny. Sice můžou trochu stínit, ale zatím to ještě vypadá prázdně i když druhů je tam hodně (anubiasy vyhrab, neměly by mít zahrabaný ten oddenek). Nejlepší by bylo sehnat od někoho přebytky a měla bych hnedka kytek plno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 15:41 Žena petulinakk [2016] Re: katterinecka
O pancících jsem uvažovali ale nechci to zezačátku přepísknout, přišlo mi už tak že "na dně" je toho až až - sekavci, otíci a krevetky... Ale praze zatím ukazuje že otíci nejsou na dně skoro vůbec, pořád někde "visí" :) krevetky se taky dost rozptýlily, tak zatím uvažuju spíš o přikoupení ještě dvou sekavců, kteří mě naprosto uchvátili :)
Do hejnka možná ještě rybky až akvárko víc zaroste, přecejen v horní části moc rostlinek ještě není, ale nebudu mít mak zas přerybněno? A když pořídím ještě pancíky, nebude to už opravdu moc do té dolní části?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2011 14:31 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: petulinakk
pěkné, však uvidíš jak to bude vypadat a jestli to nebude chtít ještě pár kusů od nějakého druhu přidat. Jestli by se ta nehodilo ještě nějaké hejno mejších pancíků. Se sekavci moc zkušenost nemám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2011 14:28 Žena petulinakk [2016]
petulinakk napsala: Dobrý den, poradte prosím co do akva 126l - moje představa je gupky, ancistruse, tetra černá, časem krevetky... v jakém počtu byste dali jednotlivé druhy, ryby i krevetky, případně ještě něco přidat?
Druhá část dorazu - nechci se věnovat chovu, bojím se přemnožení hlavně živorodek i krevet, takže - je možné chovat gupky jen samce nebo to nebude dělat dobrotu? Jak to řešíte s krevetkama, co děláte s odchovy? U krevetek bych taky nejraději chovala jen jedno pohlaví, ale to je předpokládám nereálné. Děkuju za všechny rady a tipy.


Tak z původně plánovaných druhů ryb nakonec není ani jeden :) výsledná sestava je: 5 "otíků", 10 drobnoústek trpasličích, 10 teter ohnivých, 2 sekavci a krevetky.
Co na to říkáte? Ráda si "poslechnu" názory, připomínky, pořád se učím :) Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 08:39 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Yasmine88
Zdravím,
máš tam plno (ani ne 2,5 l vody na rybu), další osazenstvo bych nepřidával.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [129] ...... 184

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 199000x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/120-ryby-do-stredniho-akvaria-51-150-l?od=6401