Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 87 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:16 Nosound89
ohledně pěřovce si jsem toho vědom, sám mám ve 250l 2 kukaččí asi 13cm, hrotočelec mě již taky napadl, ale stále jsme u ryb dna :-( takže když to shrnu tak např hrotočelce ostnoploutvého na spodek OK + ty ancistrusy, ten ostnáč žere pouze živou potravu což by mohl být někdy problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:10 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
No já si teda myslím, že je to neřešitelná. Ta nádrž bude malá na jakéhokoli dravce, včetně těch péřovců. Štičky bych nedoporučoval taky proto, že opravdu přijímají pouze živou potravu a k jejich chovu je potřeba mít někde bokem opravdu velkou chovnu krmiva.
Hrotočelce vůbec nezmiňujte, protože ty dostupné druhy jsou ty opravdu velké. A ani menším druhům by těch 100l nestačilo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:01 Muž Zab01 [62] - Raci, krabi, krevetkyRe: Nosound89
Počítej s tím, že péřovec může být opravdu velká ryba, mně narostli z malinkých za čtvrt roku na 15cm zhruba a nevypadají, že by chtěli přestat růst, pomalu se nevejdou ani do 200l a velice rádi, se pohánějí. Jinak u motýlkovce bych moc nespoléhal, že by hledal paví očka, zdržuje se opravdu spíše u hladiny a je to spíše typ na hmyz napadaný na hladinu a pokud bys u něj měl jiné dravé ryby, bál bych se o jeho ploutve. Ze zajímavých ryb, by ses mohl podívat na Hrotočelce, teoreticky by se tam při správné péči vešel a na burzách je teď často k dostání. Nebo rybicky.net/atlasryb/ostnac_listovy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 19:36 Nosound89 – jaké masožravé ryby do 100l akvaria?
Rád bych o doporučení jaké masožravé (všežravé) ryby by se hodily do 100l akvaria? Z nabízených druhů piraní se do 100l žádné nehodí jelikož dorůstají větších rozměrů. Pak jsem uvažoval o živorodce šťikovité, ale nemůžu žádnou sehnat, sumeček žraločí dorůstá rovněž větších rozměrů. Chci nějakou zajímavou rybu kterou bych mohl krmit přebytky pavích oček a plat, ale aby se dala krmit i granulovanými krmivy z důvodu kdyby paví očka na nějaký měsíc došly.. Na dno dám jednoho či dva péřovce, pak mám větší párek ancistrusů, na vrch by se hodil motýlkovec africký pokud neseženu žádné jiné ryby. Díky za jakékoliv rady a doporučení

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.08.2013 01:01 radim Re: lucie.aqua
moc bych to neřešil je to prostě o zvyku ryb ;) plovoučky jsou všeobecně pro ryby hodně uklidňující a ryby se pod nimi cítí v bezpečí...to pude..chce to čas ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 21:40 Muž Zab01 [62] - Raci, krabi, krevetkyRe: lucie.aqua
Já teda razbory kupoval po 10 2x po sobě a nevšiml jsem si, že by byly plaché, dokud nestrčím ruku do vody tak jsou v pohodě, aspoň teď. Preferují spíš volný prostor nebo střed nádrže, ale je pravda, že rády poblíž nějaké rostliny :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:34 Žena lucie.aqua [511] Re: predator3313
To bych byla moc ráda...Děkuji za povzbudivá slova. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:24 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: lucie.aqua
Myslím že se to časem určo zlepší.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:22 Žena lucie.aqua [511] Re: romant
Děkuji, Romane. Na hladině je limnobium a momentálně se po ní válí i kosokvět, časem by se měl povytáhnout pupečník, ludwigia je čerstvě zastřihlá. Mě právě překvapuje, že rybky reagují i na bouchnutí dveří. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:16 R Muž romant [27987] Re: lucie.aqua
Jak jsem pochopil je to akvo oficína. Chtělo by to více stonkovek až k hladině, to by bylo lepší, nebo nějakej chuchvalec nějakýho plevelu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:13 Žena lucie.aqua [511] Re: romant
Schovky určitě mají, i když se nejprve tlačily u skla a do kytek se bály. Pak zjistily, že jim v kytkách nic nehrozí, tak už se tam schovávají. Ale akvárium je na místě, kde je pohyb lidí, a já bych byla velice nerada, aby měly ze života peklo... Tak snad si opravdu zvyknou. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:05 R Muž romant [27987] Re: lucie.aqua
Houštiny z rostlin, aby se měly kam schovávat a oni se osmělí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:02 Žena lucie.aqua [511] – Razbora Hengelova
Dobrý večer, pořídila jsem 25ks razbor do akvária 112 litrů a jsem velmi překvapená, jak jsou tyto rybky strašně plaché. V podstatě není možné se k akváriu přiblížit bez jejich únikové reakce. Co s tím? Chtěla jsem v akváriu jen tyhle rybky a časem krevetky...Mám je teprve 3 dny, myslíte, že se to zlepší, že si zvyknou?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 21:54 PaulinaP Re: romant
A taky co naše "Zlatěnka" sežere smich Dočetla jsem se, že ampulárkám šmakuje Limnophila sessiliflora, tak jsem jí vyřadila ze seznamu rostlinek, které koupím a oni mi jí poslali z AQUA-DAHO jako pozornost podniku k objednávce, tak jsem jí zasadila za kořen, kde zatím není moc vidět, protože s ní bohužel do budoucna moc nepočítám hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 21:39 R Muž romant [27987] Re: PaulinaP
O.k. nepodceňovat výměny vody a bude to i stou ampulárkou v pohodě. ;-) U rostlin se ukáže co poroste a co bude nahrazeno, tak to chodí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 21:36 PaulinaP Re: romant
Díky moc, mám zakoupené černé pozadí, jen ho nalepit stydim
Ampulárka je dcery (4 roky) oblíbenec, už si jí i pojmenovala, tak nevím, jak by prošlo kdyby jsme se jí "zbavili". Okružáka máme jednoho (asi jsme si ho přinesli s rostlinkou) byl to náš první obyvetel akva, takže už má taky jmého :-) Jinak rostlinky prozatím takhle stačí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 21:30 R Muž romant [27987] Re: PaulinaP
Vypadá to velmi dobře. palec Nebude to problém, jenom bych pouvažoval nad tou ampulárkou a vyměnil jí za jiný pomocníky jako jsou šneci okružáci a do dna piskořky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 21:26 PaulinaP Re: romant
Tak jsem vložila první fotku našeho akva. Je tedy možné mít v tomto akvárku, kde mi nepřijde moc velký prostor u dna více pancéřníčků? Že by byla naše celková osádka: 7x Panda, 1 Beťák, 12 Razbor Klínoskvrnných + ta naše Ampulárka? Nebo už by to takhle bylo moc? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 21:22 PaulinaP Re: Kryštof
Tak jsem vložila první fotečku, mám zakoupené černé pozadí, jen ještě není nalepené, ale snad fotečka poslouží, abych se dočkala dobře míněných rad, co a jak vylepšit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 20:39 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: PaulinaP
Založ si prezentaci a pak se bude dát radit líp
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 20:24 PaulinaP Re: romant
Torben zakoupím hned s rybkama, díky. Rostlin tam mám prozatím asi 10 ks, problém je, že uprostřed mám celkem velký kořen s kamenem, takže mi přijde, že se jich tam už moc nevejde, ale určitě ještě nějaký místečko najdu, kde osadit dno. Ono taky ne všem rostlinkám se daří, což je nejspíš způsobeno slabým světlem, akvárko jsem kupovala v setu (teď už vím, že to byla zásadní chyba), ale rostliny jsem se snažila vybírat, s přihlednutím na slabší osvětlení. Nádrž stále nevypadá dle mých představ, ale i tak jí asi nafotím a přidám foto, aby jste mi mohli lépe s přihlednutím na dannou nádrž poradit, co a jak vylepšit.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 19:59 R Muž romant [27987] Re: PaulinaP
Klidně i více těch pancéřníčků, to jsou klasický ryby do party a čím víc jich je tím více jsou v pohodě. Na vylepšení prostředí, krom těch výměn vody můžeš aplikovat i rašelinový výluh(třeba Torben, Amazon), nebo mrkni do vlákna o olšových šištičkách a listech mandlovníků a přidej tyto. Pravidelná týdenní výměna alespoň 1/3 vody, nepřekrmování, udržování dna a filtru dle potřeby(nečistit současně, třeba po týdnu), spíš více než méně rostlin a bude akvo dělat radost. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 19:53 PaulinaP Re: romant
Díky moc, ještě chci dokoupit jednoho Pandíka, aby jich bylo opět pět :-) Takže v týdnu zajedu pro naší kompletní osádku, budu měnit vodu podle rady a snad bude vše v pořádku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 19:26 R Muž romant [27987] Re: PaulinaP
Najednou a společně s přidáním měnit vodu, den před a další 2-3 dny po přidání denně 1/3 a bude vše jak má být.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2013 19:23 PaulinaP Re: romant
Díky za reakci. Snad akvárko nijak nezanedbávám, než jsem ho založila, tak jsem tu přes měsíc pročítala celé noci veškeré diskuze a nabírala co nejvíc informací, doufám jen, že nedělám nevědomky nějakou chybu. Tento týden jsem chtěla dcerce koupit toho "Beťáka" a Razborky, ale potom, co umřel ten Pandík, tak se nákupu trochu bojím, aby se nejednalo o nějakou nemoc a neumřely pak všechny rybičky. Ještě bych měla dotaz, bylo mi zde doporučeno do mé nádrže koupit 12ks Razbor Klínoskvrnných, mám je koupit najednou a nebo je lepší počet rozdělit na dvakrát vzhledem k "čerstvě založené nádrži"?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 09:07 R Muž romant [27987] Re: PaulinaP
Dno je v pohodě i pro pancéřníčky. Prostě se to někdy stane. Jakmile je rybka bez vousků, tak to je konečná. To proč o ně příjde, to je vícero možností, jako první se nabízí to ostřejší dno, což u Tebe nebude a dále potom bakteriální nákaza, prostě ty fousky užerou, což může být třeba z trochu zanedbaný údržby a jistě by se našlo dalších a dalších příkladů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 08:31 PaulinaP Re: Kryštof
Křemičitý akvarijní písek Delap - hnědý H1 1-2mm (flexiobklady).
Pandíka jsme ráno našli mrtvýho sad , ostatní se zatím zdají být v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 03:36 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: PaulinaP
A co mas za dno?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2013 22:17 PaulinaP Re: Kryštof
Děkuji za radu :-) Jeden Pandík se mi nějak nelíbí, všimla jsem si už včera, že spíš pořád někde polehává schovanej, nežere a teď koukám, že mu chybí všechny fousky :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2013 18:05 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: PaulinaP
Já bych dal hejno 12 kousků a zbytek, jak píšeš. Pokud bys odělala ampulárku, tak by šlo přidat u pancíků.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2013 22:54 PaulinaP – Kolik ryb a jaké?
Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Dcerka si moc přála bojovnici pestou(samečka), mně se příčilo dát ho do toho pidi akvárka a tak jsem založila (před měsícem) akvárium 54l. K dnešnímu dni máme 5 panceřníčků Panda a 1 Ampulárii. Příští týden plánuji koupit Bettaka a nevím co k tomu? Líbila se mi Razbora Hengelova, ale tu jsem nikde neviděla prodávat, takže asi Razbora Klínoskvrnná, myslela jsem asi 8ks? Pořád tu pročítám diskuze, nechci přerybnit, ale nevím, zda se stejně započítává i ampulárka a Pandíci, takže by to takhle byl asi strop nebo mohu ještě něco dokoupit? Moc děkuji za rady a popř.typy, jaké ryby k Bettě a Pandům. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 16:42 amrtin Re: ProkyS99
Koukám že romant ti radí hodně podobnou osádku,takže o to jednodušší rozhodování.A neboj,s hejnem žhavek a pancéřníčků akva nebude nudný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 13:53 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: ProkyS99
Zacni studiem toho, jake chces dno a ono to bude svazano i s tim, jake ryby, jak moc je to dno pro ne dulezite a vhodne, a taky jakou bys rad jeho barvu. Pak by Te mely zacit zajimat rostliny, o kterych ale take uz musis neco vedet, nez zacnes se dnem. Pak filtrace. Stale vsechno s ohledem na planovane ryby. A az pak muze prijit definitivni rozhodnuti, treba i podle toho, ze se neco v prubehu zmenilo (rozhodls jinak), co si tam vlastne das.

Takze kdyz to vezmu cele, co jsem napsal, nastuduj si alespon zaklady a pak teprve zacni a to vcetne blbeho proprani a nasypani dna, cimz fyzicky zacnes ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 13:43 R Muž romant [27987] Re: ProkyS99
Neonky bych volil mordý a to v počtu 15 kousků, na dno partu pancéřníčků(6ks), třeba rybicky.net/atlasryb/pancernicek_skvrnity , na úklid třeba skupinku 6 otíků rybicky.net/atlasryb/krunyrovec_jednopruhy . Nikam nespěchat, číst, číst, číst a ptát se. www.horacovoakvarium.cz/…
rybicky.net/clanky/781-jak-zacit-s-akvaristikou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 13:37 ProkyS99 – Akavarium - 63l
Caute, chtel bych se zeptat ... Jsem uplny zacatecnik a chtel bych si poridit sve 1. akvarko. Mam 63 litrove AQ a chci se zeptat jestli tam muzu nasledujici rybky dat, jestli jich neni mnoho a jestli muzou byt spolu. Neonka (obecna, cervena, modra - jeste nevim) 10ks, nejakyho pancernicka nebo krunyrvce jeste nevim a taky me napadly krevetky, ale o tech toho moc nevim a i kdyz se snazim co nejvic informaci ziskat cetbou, vlastni zkusenost jineho cloveka je vzdy lepsi :-) Co si myslite o tech krevetkach ??? Dale jsem premyslel o nejakych pavich ockach, tetre ohnive atd. Poradte prosim co si o tom myslite pripadne jake by ste mi doporucili rybky :-) Predem dekuji za vsechny odpovedi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 09:17 R Muž romant [27987] Re: Piskot
Založ si prezentaci, ať je vidět jak to akvárium vypadá, u cichlidek bude důležitý, jak se jim rozčlení dno, aby si mohli obhajovat svoje teritoria. Do těch 60 litrů bude spíš ta varianta ramiréz a borelek, ty kakadu jsou trošku více tvrdohlavější. Jinak otíci jsou hejnový rybky, takže patru, než jednoho tak to radši žádnýho. Pravidelná výměna min. 1/3 vody týdně, přidávání rašelinovýho výluhu, mít výkonnou a hlavně účinnou filtraci, to je u cichlidek základ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 06:32 Piskot – Akvárium 60l - Cichlidky
Dobrý den

Mám akvárium 60l a ráda bych v něm měla 2 páry nějakých "klidných" cichlidek.

Dala jsem tam pár Cichlidek papouščích, ale samička mi zabila 3 Razborky galaxy a 1 Krunýřovce jednopruhého, tak jsem ji zatím odlovila.
Teď uvažuji o páru Cichlidek Borelliho a páru Cichlidek Ramirezových.

Měli byste pro mě nějaký tip, aby vydrželi s Razborkami galaxy a Krunýřovcem jednopruhým?

Děkuji za tipy

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2013 10:14 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: michalcod
Kdyz ty Mecovky budou mit okolo 10cm (z nekterych chovu budou vetsi, z jinych mohou byt i mensi, ale o to ted nejde) a vezmes 1cm ryby na 1l vody, mas do akvarka v prezentaci (54l - 60x30x30cm) 4 az 5ks a co jineho tam chces jeste davat? Ano, jsou ryby jak droboucke, tak dlouhe a tenke, nektere kratsi a baculate, proste ten 1cm ryby na litr se musi brat s rozumem, ale zrovna u Mecovek ho klidne vem jak je, u nich zadne ulevy neplati. Ze muzes mit ryb i 2x tolik nez spocitas, to muzes, ale vyzaduje to dokonalou peci a sladit to co v akvarku je, treba jej mit jednodruhove. To jsem ale teprve u Mecovek a objemu.

Co rozmery? 30cm a ma v tom plavat 10cm ryba? Za nejvetsi trest pro cloveka povazujeme u nas vezeni, omezeni rozmeru mista kde pobyva, samozrejme trvale, ne jen na prespani. Ale ty si jiste nakonec rict das, takze bych Ti trest snizil, na spani na posteli 150cm dlouhe, na tom se vyspis. A nekoho bych Ti do postele casem pridal, abys tam nebyl sam, protoze kdyz se casteji vypere povleceni, ono to pujde a mozna by se jeste vesel mensi pes :) .

Proste nekoumej co chces jeste chovat, ale koumej nad tim, co bych chtel chovat nejvic ze vseho a zamer se na to. Kdybys tam mel 5ks Plat skvrnitych (proti Mecovkam jsou polovicni), muzes si pak jeste vybrat, ktere nejhezci mlade si nechas (10 kousku by tam klidne mohlo spokojene zit), a pohled na zelene akvarko s cervenymi (nebo jake si vyberes) rybickami, vsemi stejnymi, je rozhodne lepsi, nez divat se na rybi polivku ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 20:01 R Muž romant [27987] Re: michalcod
Za mě ne, na ty parmičky by to sneslo o kapánek větší akvo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 19:30 Muž michalcod [13] Re: romant
Tak možná nedám razborky ani Čichavce, ale Parmičky purpurové cca 6-7 a párek Parmičky duhové.
Dobrá volba ano?
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 18:41 R Muž romant [27987] Re: michalcod
Nepůjdou, ale když se nebude dodržovat hygiena nádrže, pravidelně měnit voda a v tomto případě i pravidelně odkalovat dno, tak půjdou, ale kukat. Akvo je složený z valné části z bordelářů a to zdatných a to se s čichavcema, čistotu vyžadující jaksi nesnoubí. ;-)
Edit: Ty možné razborky jsou taktéž čistotnější, ale na rozdíl od čichavců a zvláště pak zakrslých to nebejvají až zase tak cíťové.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 18:38 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
vždycky půjde o to v jaké nádrži. pokud bude dost velká a ideálně i dost zarostlá, tak to problém nebude. v malé, špatně udržované, holé nádrži to bude problém vždycky, ať je tam cokoli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 18:32 Muž michalcod [13]
Prosím vás...K malým rybkám Mečovkám,Black molám Pancéřníčkům Ancistrusům a Pavím okům a možná Razborkám když dám Čichavce zakrslé nepůjdou po sobě????? Ptám se, protože jsem měl Pestřence červené a ty si hlídali celé akva od spodu až ke středu, takže ostaním nic jiného nezbylo, než se krčit u hladiny, protože jinam nemohli..

Díky VŠEM!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   05.07.2013 10:43 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Designer
na to byste měli mít brýle:-)

Jo jsou malé,ale když jich je hodně,tak je vidíte jako jednu velkou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:31 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Burik
Tohle jsou dobre rady pro lidi pod 40let. My, kteri jsme si po ctyricitce stihli poridit stareckou dalekozrakost, uz ty male ryby az tak nemusime smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:28 Muž Burik [727] - AquascapingRe: michalcod
Do 60 dej třeba 30 malých rasborek..jsou to krásný malinký rybky,co drží hejno..ve větším množství vypadají skvěle..

třeba rybicky.net/atlasryb/razbora_skvrnoocasa v Hornbachu za 7Kč/kus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:11 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: michalcod
Do 60l jsou Neonky nevhodna volba. Uz se o tom psalo mockrat, a jiste ze se nazory mohou ruznit. Neonky moc vodu nezaneradi, navic jsou male, takze jich muze prezit i v malem akvariu pomerne dost a da se i udrzet kvalita vody. Problem ale je, ze v tak malych akvariich je na ne zalostny pohled. To pak neni hejno, to je rozprsk po nadrzi, kde se ti jedna schovava tamhle pod listem, par je jich zalezlych jinde, poradne plavat nemaji kde...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 10:03 Muž michalcod [13] Re: romant
A s Neonkama červenýma je to samé nebo o kousek lepší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.07.2013 17:16 R Muž romant [27987] Re: michalcod
Za mě ne, jsou to krásný o kapánek větší tetry(robusnější) a bude jim slušet akvo od 100 litrů nahoru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2013 17:03 Muž michalcod [13]
A Tetry královské do 60l akva mohu dát? Děkuji A popř. kolik?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [87] ...... 184

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 198999x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/120-ryby-do-stredniho-akvaria-51-150-l?od=4301