Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Sinice

 

NápovědaFórum » Řasy » Sinice 

Přejít na předchozí stránku 74 Žádná další stránka   1  
Sinice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2007 17:36 Petr
Zkus na týden zatemnit nádrž, pak odsaj kal a vyčisti filtr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2007 21:04 Muž matlala [798] - Rostliny
nehnojím jenom co2 bez toho to neroste uš sem to zkoušel a opadali listy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2007 20:41 Dussy
Krevetkz bzch si tam urcite nedaval, mas to tam hrozne prerzbneno a ony by se nemeli kde schovat, navic to nejaci extra zrouti ras nejsou.. Ty neritinky sou na rasy dobry ale nevim jak je to se snicema... Skus prestat hnojit,nebo si na netu najdi navod na boj se sinicemi pomoci svetelnych soku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2007 19:25 Muž matlala [798] - Rostliny
krevetky bych vzal asi jenom 2-5 samic 6cm.Samce by podle mě sežrali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2007 19:23 Muž matlala [798] - Rostliny – sinice-PMDD nebo šnek nebo krevetky
toto je moje akva www.petrmatula.ic.cz/… (nebo na těchto stránkách rybicky.net/nadrz.php… ) mam problém se sinicemi (jsou na pozadí a na starých listech rostlin-tak 3 týdny staré
pmdd.mrp-cz.com/… tu jsem se dočetl že že sinice můžu zlikvidovat jednoduchým změněním poměru No3 a fosforu-stejně uvažuju že vyzkouším PMDD. Ještě sem přemýšlel o úpravě osvětlení (místo 2*11w sem přemýšlel o 1*11w + 1*9w) nebo o plžích: sweb.cz/… (neritina) nebo krevetky: sweb.cz/… (Caridina japonica)
co myslíte? co pomůže? Nesežerou kakadu krevetky? Neritiny my připadaj nejlepší, ale budou žrat sinice?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 73 ...... [74]

Zpět na obsah sekce Řasy • Zobrazeno 80716x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4641?od=3651