Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mohou být tyto rybky spolu?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 82 Žádná další stránka   1  
Mohou být tyto rybky spolu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2006 00:24 jardik.cardik – rostliny
co tomu řikaš rostliny 9 rostlinek i postovne io balne 279kc + 2 zadara tak teda 11 rostlinek vic jak 26 nestojí žadna + 5%dane X-) X-) X-) X-) X-) X-) palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2006 00:17 procha – jj
Dík. Mrkla jsem na ty tetry a máš pravdu, jsou taky moc pěkný. Určitě si tam nějakou z těch menších vyberu místo toho dania. ;-) :) :-D ano palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2006 23:57 jardik.cardik – rybicky
akva je rekonstruovano zrovna objednavam rostlinky po vrchu ti budou jezdit i pavi ocka i molly červene mam taky ale ze zacatku mi jich hodne odeslo daval jsem levnou chemii ted nedavam zadnou obecky jsou citlivejsi na krupicku na červenych jsem zatim neme fuj at to nezakřiknu no misto zelenych jsou hezke křivopruhky nebo tetry medene ale to je jedno ja se dania dal pric jich musi byt vakt dost kamos ma 400l a ma tam jen precky tetry atd.no tak jsem mu je dal on me zas zasobuje rostlinama komařima larvama a ted mi dal snekjy a zbytek rostlin ja mu dal mečovky a ocka no to je jedno taky dobre na vrchu mužou byt treba no ale s tou medenou si nejsem jistej ze bude na vrchu krivopruha urcite no a ocka taky dobrou volbu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2006 23:44 procha – pěkný
Jů, to je hezoučký. Tys předělal to menší aqa nebo je to zase nové? Je to paráda. Ty rybky, co tam uvádíš tám máš všechny najednou nebo to je kolísavý stav. Pokud všechny, prospívají dobře v tom množství? Já bych jich taky chtěla o malinko víc, než je doporučováno. ;-) ano palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2006 23:36 procha – rybky
No, mně se taky líbí víc ty červené neonky, ale na hodně místech jsem se dočetla, že jsou víc choulostivější. No tak jsem si pro to vybrala raději ty obecné. Ty máš s červenými nějakou zkušenost? To danio se mi moc líbilo. Chtěla jsem něco, co by se drželo u vrchu hladiny. Můžeš mi doporučit mimo neonek zelených něco jiného, co bude obývat horní vrstvu? Co mám neonky ve třídě, tak jsou spíše ve středu, až dole. Chtěla bych mít aqa v rámci pohybu trochu vyvážené. Dík. ;-) ano palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2006 23:14 jardik.cardik – rybicky
hezci jsou neonky červene dania jsou moc žive musela bys jich mit moc to bych koupil zase neonky zelerne klinoskvrnky v poho pandy asi pujdou tezko sehnat taky dobri jsou pancernicci zeleni aapon 5ks pavi ockka v poho beta byx taky sla no a krunyřovec je klasika no a ty molky v poho jen ty dania a červene neonky by byly hezci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2006 23:08 procha – partička
Tak, když teď už vím, jak je to s molly, tak ještě dotaz na to, zda se snesou tyto rybky. Podle toho, co jsem vystudovala, tak by to mělo jít, ale já už jsem si dost zvykla poradit se i s vámi. Chtěla bych partičku z neonek obecných, pavích oček duhových, pancéřníčka pandy, black molly, razborky klínoskvrnné, dania pruhovaného, bety pestré a krunýřovce. Když jsem pročetla několik knih, rybicky.net a ještě akvarko.cz, tak se jejich podmínky pro život moc neliší a nejsou ani nijak agresivní. Dík předem za vaše zkušenosti. ;-) ano palec potlesk ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.09.2006 12:26 – Závojnatky
A co závojnatky ? Ty jsou tomu papouškovi celkem podobné.
A nemusíš jim topit, spíš v létě bys jim měla nějak chladit.
http://www.akvarko.cz/atlasrybdetail.php?ryba=carassius-auratus

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2006 11:23 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – to Wladys
hodně podařený a poučný stránky ;-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2006 10:44 Muž wladys [291] - Cichlidy – cichlidy
Do 100litrového akvárka by byla ideální ryba Cleithracara maronii (Akara hnědá)...dorůstají většinou kolem 10cm jsou to klidné ryby a můžeš mít u nich v pohodě i hejno teter a na dně skupinku menších pancéřníčků.navíc si v takové nádrži můžeš dovolit i rostliny,jelikož je tydle ryby nechávají na pokoji.Akorát doporučuju koupit ze začátku více ryb a nechat ať se pár vybere sám.Více info a nějaké fotky mých ryb a akvárka najdeš na mých stránkách. http://www.akvastranky.unas.cz/atlas_ryb.html ....dle mého je to mnohem lepší volba než zdegenerovaní red parrot's.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2006 09:19 Roman – Rybičky v páru
Jestli chceš nějakej pár pěkných ryb a máš alesponň 150-200l,tak Ti klidně dám pár kančíků perleťových-"Cichlasoma" octofasciatum(s).Dravější,ale v páru úplně klidné ryby.Nenáročné na kvalitu vody a jedna z nejhezčích cichlid. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.09.2006 19:18 Žena yama [25] – tlamovci&cichlidy
Kdyz jsme u tech velikosti nadrzi na nejaky ty strance jen o malawi jsem dala vyhledavat rybky a chtela jsem najit jaky druh by potreboval nejmensi nadrz, chci si poridit nove akva tak 300 - 400l, ale u vsech tech rybek byly ty min. velikosti akva mnohem vetsi...Opravdu je potreba mit treba 1000 l?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.09.2006 16:47 blek – rada
vždy je lepší deset 2centimertových rybek, než jedna 20centimetrová.
jestli máš malou nádrž, pořiď si malé rybky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.09.2006 13:43 Muž [] – tak nevim
Dobře, takže jsem si to rozmyslela. Tak mi poraďte jinou rybičku, která je viliká 10-20 cm a která se dá chovat samostatně nebo v páru. Dá se vůbec chovat rybička samostatně, třeba jen samička např. kančíka a k ní samička třeba od jiného druhu? Nestrádá tím, že nemá partnera? Nechci rybičky množit. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2006 22:56 Žena yama [25] – cichlidky mutantni
Ahoj, koupila jsem si tyhle ryby kdyz jsem udelala maturitu za tezky penize, tj, 370kc/kus, jediny co na nich je, je to, ze jsou moc hezky.
Jsou to krizenci vyslechteni z nejakych jinych ryb, nevim presne jakych, z toho plynne jiz tebou zminena mozna neplodnost samecku a taky jejich vetsi nachylnost k nemocem, dokonce se rika, ze tyhle ryby v sobe "nosi" rybi tuberkulozu, coz je pro ne nelecitelna nemoc,...
Myslim, ze u me mely tyto ryby dobre zazemi, akva v poradku, atd., umrely mi asi po 3 tydnech na nejakou podivnou nemoc, kterou jsem nebyla schopna identifikovat, nasla jsem je jednou rano obalene bilymi vlakny - nevim jestli to byla plisen nebo paraziti nebo co, ale nekolik dni vypadaly, ze nejsou uplne zdrave, vecer porad "stejny" stav a druhy den rano byly obaleny tim svinstvem.
Uz bych si je nikdy nekoupila, protoze penize utraceny za jejich koupi a beznadejnou (mozna z moji viny) lecbu se mi rozhodne nevyplatily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2006 20:19 Muž wladys [291] - Cichlidy – papouchove
...vyber si jiné ryby a nepodporuj jejich "výrobu"...... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2006 14:48 Muž [] – blood parrot cichlid
Pokud máš namysli papouščí cichlidi viz. tento odkaz: www.geocities.com/… tak od těchto mutantů se každý seriozní akvarista distancuje a nebude podporovat chova a odchov těchto "uměle" vytvořených kreatur.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2006 14:20 borrasca – a ještě
Jo a ještě bych chtěla vědět zda se snesou s krevetkama, aby mi je nesežrali....nebo s čím by se dali popřípadě chovat....a prý se nepozná pohlaví, co když mi ve zverimexu dají dvě samičky? Nebude jim smutno? A když budou v páru vystačí si spolu jen sami? Nebo potřebují společnost jiných ryb.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.05.2006 16:07 Tonda – mrtev
hm mě už se tam požíraj. :-( Dal jsem tam nový paví očko a kouknu se naněj za pět minut a vono trčelo betě z tlamy. :-( .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.04.2006 21:18 Xara – agresivní molák
Čau lidi.já mam zas agresivního samce black molly.Mam pár black moll, ke kterýmu sem chtěla přikoupit další pár,ale spletli to a dali mi 2 samice.I přesto samec tak dlouho útočil na samice až je obě zabil..Když se mi párek rozmnožil,měla sem malý 3 měsíce v odchovný nádrži.Teď sem je dala do spol.akwa(zase 2 samičky) a večer sem našla jednu bez hlavy a druhou úplně vystresovanou.Přelovila sem jí zase zpátky..´Je to fakt divný,protože na jiný ryby ať sou malý nebo velký neútočí.. :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.04.2006 20:14 Lovelace – agresivita
Ja mam 20l akvarko a mam tam 2 mecovky a 2 platy, takze prerybeny urcite neni...ta jedna mecovka je ale porad takovej agresivni sobecek, ale tenkrat to bylo fakt desny. Ted uz je zatim klid.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.04.2006 14:40 Tonda – danio
Dal jsem to danio do karantény na 2 dny a včera jsem ho vindal a už se sklidnilo všechno zase klape myslím si že akvárko přerybněný nemám. rybicky.net/nadrz.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.04.2006 20:45 Muž [] – velikost akva?
a jak máte v pruměru velký akvarka?a kolik rybiček?nemůžou bejt zarybený?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.04.2006 15:43 Hoochie – agresivita
Teda, ze je mate tak agresivni, no to fakt nevim...a jestli ostatni ryby muzou vycitit, ze je jina rybka "v tom" ...pry je to nejak drazdit muze, ale moc se mi to nezda...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.04.2006 21:21 Linda – agresivita
V mym akvarku zase takhle po sobe vyjizdeji 2 platy (a taky samice). Jedna samice je zbouchnuta, muze to ta druha nejak "vycitit" a muze ji to treba vadit? Mam je uz 3 mesice a vsechno v poho, az ted, od ty doby, co je ta jedna v tom, tak ta druha na ni brutalne dorazi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.04.2006 18:18 Tonda – danio nervák
Já mám podobný problém mám dvě dánia a to jedno úplně zešílelo útočí bezdůvodně na všechny rybičky, dokonce i ne betu což je abnenormalita.Mímu pavímu očku roztrhal ocas tak jsem ho dal do karantény aby se uklidnil. Co se sním děje? To nechápu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.04.2006 15:41 Lovelace – agresivita
No joo, ale kdyz ty mecovky jsou samice...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.04.2006 20:28 Jarda – l
to je mozny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.04.2006 01:02 jammes – mečovky
to můžou bejt samci při dvoření samicím, oni se takle prohnou a proháněji je, jinak jsou to klidné rybky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.04.2006 18:09 Lovelace – agresivita mirumilovnych rybek
Ahojky, co si myslite o agresivite mirumilovnych rybek jako jsou mecovky a platy? Mam akvarko s temito druhy uz pul roku a vsechno v pohode, az v posledni dobe jsou mecovky vuci sobe strasne agresivni, porad po sobe vyjizdeji a kousou se, a divne se jim u toho cely telo zkrivi...muze byt pricinou nejaka nemoc? Nebo je to jen "ponorka"????
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [82]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 72696x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11849-mohou-byt-tyto-rybky-spolu?od=4051