Mohou být tyto rybky spolu?

toto je dekorace do akva ale nevím jastli je to pro ryby vhodné?!?!měse to líbí a chtěla bich to tam dát
dík za radu a jak tam to nízké Ph máme dát??
To myslíte vážně s tím nízkým pH?
Pro běžný chov stačí pH neutrál.Dokonce si zvyknou i na dost tvrdou vodu-přechod pozvolný(vyměnit menší množství vody).Jen pro rozmnožování potřebují vodu velmi měkkou s nižším pH,aby se jikry mohly vyvíjet.
jo dobře a jaké rybyčky by mohli bít ještě se mečovkou mexsickou,pavím očkem,neonkou červeno umůže tam bít ještě pancéřník ale nevím jak se jmenuje dál je to ta malá placka

Aky:
myslim, že se klidně můžeš řídit podle zdejšího atlasu ryb i rostlin. Občas je tam teda chyba, ale pro tebe je to teď momentálně absolutně super. A navíc chyby maj i v odborných knížkách
Radka:
máš super akvárko

Starší reakce
Díky za pochvalu.Zas tak moc toho nevím,jsou tady větší machři.

Na moje akva se můžete podívat tady
www.akvarko.cz/… není to žádný extra zázrak.


To je pravda, je úžasné kolik toho víš o rybičkách, škoda, že tady nemáš svoje akva, musí být super

tatka to bude měřit dneska

zaregistrujse zaloš si nákou přezdívku

si hodně chitrá ráda bych si stebou někdy pokecala

Atlasy ryb a rostlin jsou dobré i na těchto stránkách.Ještě si zjisti jaké PH má vaše voda,neonky mají mít nízké PH.
dama nám teče z vodovodu tvrdá voda

a jaký atlas ryb doporučujete samozřejmě sladkovodních ryb

apak můžete doporučit atlas i rostlin(sladkovodních)

ja jim do toho nelezu chtěli tuto rybu nebo spíš ryby tak se jim to sehnala

stou solenou vodou to vím

ja sem ale mislim to ještě nesehnala poradíte mi???ty fotky mám z
morskeakvarium.cz

tady je bodlok pestrý
ja to platit nebudu můj kamoš co má 5 nebo 6 roků ho chtěl

protože má rád nema aještě tam chce dát bodloka pestrého

Aky, a víš že potřebují slanou vodu, že jo? Ne jenom osolenou domácí solí, ale vyloženě speciálně koupenou solí, která není levná. A určitě potřebují veliké akvárium. Tak pět set litrů (slovy 500!!!). Je ti to doufám jasné.
... a taky velikej filtr a spoustu znalosti...
jasně i vorvaň


může ktomu klaunu očkatému být ještě tento mořský koník???

klun očkatý kterého chce moje teta
JE DOBRÁ RYBA PRO ZAČÁTEČNÍKY KLAUN OČKATÝ???? ŘEKNĚTE ŽE ANO

TETA HO CHCE.ŘEKNĚTE ŽE ANO

a tady je jak vipadá

budu mít rohové akva? sem tet u tety tak vám to pošlu až doma.jo?

Dinamit ti už napsala,že neonky vyžadují jinou vodu než paví oka.Zjisti si jakou vodu máte doma a podle toho si najdi v atlase ryb které rybky můžeš mít.Hlavně zjisti PH a tvrdost vody.
Aky a jak velké budeš mít akva?
Do tak velkého akva stačí jeden Ancistrus.

pancéřníčky bych nechala - kvůli čištění agua.Ale přidala bych krunýřovce.
Měl bys vyřadit alespoň 2 větší ryby,protože jich tam máš moc.
jj, s těma bojovnice jsem to tak přesně myslel

. Jinak akva budu mít velké 112 litrů za cca 10dní má přijít(přijet?)

a bude se jmenovat Exempla trahunt, můžeš se pak podívat, už jsem tady založil jeho prezentaci, když ho ale hledám a nejsem přihlášenej tak ho nenajdu, tak nevím...

Aha, já si to rozmyslel, teď jsem tedy změnil názor:
4 paví očka
3 black molly
3 bojovnice pestré
2 čichavci medoví
2 čichavci zakrslí
2 cichlidky ramirezovi
1 ancistrus
3 pancéřníčci zelení
Když tak čeho mám ubrat, poř. přidat? Asi ty pancéřníčci, co?
Když odděláš skaláry a čichavce perleťové, tak by ve 120l-150l mohla tahle společnost fungovat, jestliže si ale od každých pořídíš pár.Teda kromě ancistrusa a pancéřníčků, ancistrus je samotář a pancéřníčci potřebují hejno. Jinak je tam hodně ryb, co žijí převážně u hladiny, chtělo by to vybrat ryby tak, aby se pohybovaly v různých patrech.A ancistrus bude cichlidkám žrát jikry.


Ahoj všichni ve spolek, mám taky jeden dotaz jestli můžou být rybky těchto druhů společně: Paví oka, Black molly, Bojovnice pestré, Skaláry amazonské, Čichavci medoví, zakrslí, perleťoví, Cichlidky Ramirezovy, Ancistrus a Pencéřníčci zelení. Uf, snad mi řeknete, že jo, strašně se mi všechny líbí

, i když se bojím, že ty skaláry by mohly dělat nepořádek.

Keď máš v akvárku dosť rastliniek, tak kľudne môžu byť spolu. Ja ich tak mám a bez problémov

Tak to si myslím, že je čichavci sežerou

Ahoj, nechci zakládat nové fórum. Chci se zeptat mohou být spolu čichavci razbory a sladkovodní krevetky red?
mečovka která? Jak se jmenuje dál? Paví očko a neonka červená mají odlišné požadavky na vodu, takže bych to nedoporučovala...
můžete mi poradit jestli může být mečovka,neonka červená a paví očko spolu?

Starší reakce
Starší reakce
Moc děkuji všem za rady. Ikdyž mě vůbec nepotěšily. Netušila jsem, že se skalár nehodí pro začátečníky, píšou že není nijak zvlášť náročný. A nám se synem se líbí. Ale jak píšete, budeme
s tím muset něco udělat. Ještě jednou díky a pěkný den. M.
Koukala jsem na tvé akvárko, je hezké, ale řekla bych, že tam máš hodně rybek...
Jinak Lucko, Bety a razborky a ancíky mohu vřele doporučit, jestli budeš mít alespoň 40L akva, mrkni na moje, taky jsem začátečník. Ale je to pochopitelně věc vkusu...

Lucka: Nezdá se vám to na 35 litrové akvárko trochu moc ryb??
Nejen, že je to hrůzně přerybněné, ale i druhově nevhodné.
Té vody klidně "dolejte", můžete "jít" tak 3 cm pod horní okraj. Pak krycí sklo a na to "nějakého Atmana" na svícení. Pro začátek, než se třeba rozhodnete laborovat s krytem...

Přidat reakci
1 ...... [78] ...... 82
Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 73236x