Přihlásit se RYBICKY.NET »

Mohou být tyto rybky spolu?

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

rostlinna-akvaria.cz
Přejít na předchozí stránku 74 Přejít na další stránku   1  
Mohou být tyto rybky spolu?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Duny
hilsner urquell napsal: Jakej druh pancéřníčků sis vyhlídnul? Já měl pancéřníčky skvrnitý a byli to pěkný ryby,kupodivu i dost aktivní. Potřebujou bejt ve skupině, takže lepší by pro ně rozhodně bylo bejt v šesti než ve třech.

ja som si vybral Panciernika Panda
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Duny – Re: fantasta
ok tak ostane povodny ;-)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - hilsner urquell
Jakej druh pancéřníčků sis vyhlídnul? Já měl pancéřníčky skvrnitý a byli to pěkný ryby,kupodivu i dost aktivní. Potřebujou bejt ve skupině, takže lepší by pro ně rozhodně bylo bejt v šesti než ve třech.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Silent
Drž se raději původního seznamu. Parmička umí být dost protivná hlavně k závojnatým formám ryb. Navíc se mají chovat ve větších nádržích a alespoň po 8 kusech.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Duny
hilsner urquell napsal: Parmičky by prej okusujou pavím očkám ploutve, takže bych radši přece jen vzal ty pancéřníčky

a to je na 100% iste ze to budu robit? alebo vacsinou to robia? dobre akoze su pekne aj tie pancierniky ale parmicky sa mi viac pacili ale ked sa neda nic robit tak na to zabudnem
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Duny
hilsner urquell napsal: Parmičky by prej okusujou pavím očkám ploutve, takže bych radši přece jen vzal ty pancéřníčky

ach to je skoda :-( tie pramicka sa mi pacili
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Duny – Re: tomaskupilik
a co keby to bolo takto ze: 3× paciernik 3× parmicka a ostatne ostanu tak..lebo zas as taky velky rozdiel vo velkosti medzi nimi neni paciernik ma okolo 4 cm ak dobre viem a parmicka 6cm alebo to by uz bolo prerybene?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - hilsner urquell
Parmičky by prej okusujou pavím očkám ploutve, takže bych radši přece jen vzal ty pancéřníčky
 Reagovat na tento příspěvek 0  - tomaskupilik – Re: Duny
Pancéřníček ti bude v akváriu sloužit jako vysavač zbytků,kdežto parmička ani tak ne,ta obývá prostřední vrstvu akvária. Ale zas jak říkáš je aktivnější.. Možná kdybys místo 1 krunýřovce koupil např 3 tak klidně můžeš mít místo pancéřníčků parmičky ;-) (můj názor)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Duny – Hodia sa k sebe?
Ahojte,

povodne som chcel tento zoznam ryb (vy ste mi ho poradili):
6× Pancéřníček panda
1× Krunýřovec skvrnitý
3× Živorodka duhová (Gupka , Paví očko)

ale chcel by som sa vas spytat ci by som namiesto panciernikou nemohol dat Parmička čtyřpruhú pocet neviem ale viac sa mi paci a je aj viac aktivna..som zaciatocnik a preto sa pytam akva mam 54l no a ked sa ta parmicka nehodi tak co uz ale rad by som ju tam mal..
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - Chrostík – otravní otíci
Fotka k příspěvku Ahoj, jsem si nakonec do svého akvárka pořídil celkem 8 otíků. Když jsem je přinesl z obchodu domů, tak vypadali dost mizerně, ale během týdne se všichni zotavili a to až tak, že když krmím pancéřníky tabletou, tak čas od času otíci připlavou a na pancíky se přisají. Chtěl jsem se zeptat, jestli Vám to dělají také a jestli tím otocinckus může pancářníkovi nějak uškodit.
Díky Ch.
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - majo – vhodne druhy
Ahojte prosím poradte ake cichlidovité ryby môžem dať k fosilisom aby sa znašali mam 800litrove akvarko a je tam trošku úrpblem s teplotou vody phybuje sa okolo 20 stupňou.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - bucliik
vždyť je to vlastně jedno-primární je že chce poradit.ale jestli si mám přihodit na hromádku tak já myslím že jí 9 je :) :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Alofok – Re: bucliik
Nene,proti tomu samozřejmě nic nemám,jenom si myslím,že Aky prostě 9 není.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - bucliik
No snad není zakázáno rodičům pomáhat vyplňovat profily? Aky já bych řekla že by to šlo-ale nevím jak ramirezky, ty jsem neměla. Tak co jak to vypadá s nádrží aky, už víš kam si ji doma dáš?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Alofok – --
Vím,že to sem nepatří,ale podle mě Aky 9 není.Pokud jí teda s vyplněním profilu nepomáhali rodiče...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
???
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
jojo bude takže může
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Silent – Re: Aky
Pouze za podmínky, že bude dostatečně velká( alespoň 200 litrů)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
a nemůže nádrž 1. + 2. dohromady?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Silent – Re: Aky
Neexistující prostě vymyšlená.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
aha
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
coje imaginarni?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Silent
To jsou ryby pro pět různých nádrží. 1.nádrž: neonky+ tetra měděná. 2.nádrž skalára+ramirezka+krunýřovec. 3.nádrž závojnatka. 4. nádrž paví očko+ mečovka 5. nádrž bojovnice. :)
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Vrubouš
No,smes je to pekna,ale na tve imaginarni akvarium nevhodna...
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
závojnatka si musí dávat sváču z pavích očeek nebo semi přemnoží
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Diego
Závojnatka ktěm rybám nejde.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Vrubouš – Re: Aky
Muzes mi vysvetlit,jaky duvod ma tady vkladat fotky ?Nemuzes sem napsat latinske jmeno ?Bylo by to prehlednejsi...Chapu,ze v 10 letech nebo kolik ti vubec je asi nevis ze existuji nejake pravidla na forech a podobne,ale snad se polepsis!
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
toje všechno
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku závojnatka čínská
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - R Silent
Aky zadrž atlas už tu je.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku tetra měděná
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku skalára amazonská
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku paví očko
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku neonka obecná
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku neonka modrá
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku mečovka
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku bojovnice pestrá
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku cichlidka ramirezová
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky – nevím
Fotka k příspěvku můžou být tyto rybky spolu?








Krunýřovec brvonosý
 
 Reagovat na tento příspěvek 0  - rolandmynar – Re: Aky
Lepší je velice zavádějící. Pro začátečníka určitě Paví očko, protože se rádo množí a je relativně nenáročné. Parmička je dle mého zase hezčí, ale konkrétně pětipruhá je náročná pro začátečníky. Čtyřpruhá je v tomto ohledu lepší, ale zase okusuje ploutve závojovým formám rybek... Je to hodně relativní. Nejjednodušší volba je určitě Paví očko. ano
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
nevíš coje leší?parmička pětipruhá ebo paví očko?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
aha
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek 0  - rolandmynar – Re: Aky
Je to kvůli editaci "opravě" tvého příspěvku. Když třeba na něco zapomeneš, nebo napíšeš něco s chybama.
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Aky
neví někdo proč jenom já mám u svího pasní tu tužku?
 Reagovat na tento příspěvek 0  - Johan – Re: koudelka77
už tak to je plné.. a když se tam přidaj nějaké živorotky. tak to za tři měsíce bude jak rybí konzerva
 Reagovat na tento příspěvek 0  - popelucha – Re: koudelka77
hodí se k sobě
ale do Vašeho akvárka už jich bude moc
dospělý ancistrus má tak 12-15 cm, kardinálky 4-5 cm
přidala bych maximálně párek plat nebo párek mečovek, ale už to bude docela plné
 Reagovat na tento příspěvek 0  - koudelka77
mam akvarko 63l a mam tam 1 ancistruse,10 kardinalek cinskych
 Reagovat na tento příspěvek 0  - koudelka77
ahojky vsem potrebovala bych poradit zda se hodi k sobe kardinalka cinska,platy,pavi ocko,mecovka mexicka

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek 0  - chicko
nikde jsem tvojí prezentaci nenašel hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [74] ...... 82

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 73236x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11849-mohou-byt-tyto-rybky-spolu?od=3651