Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mohou být tyto rybky spolu?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 77 Přejít na další stránku   1  
Mohou být tyto rybky spolu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 16:11 Muž Turok [18]
to je težké já měl americké cichlidy po hromadě s perlovkami a pestřenci v omnoho menší nádrží a bylo to bez problémů :) tlamovce ale nedoporučuju :) mekki a příčnopruhé by spolu ve 400l měli vyjít v pohodě :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 15:22 Muž Nik [191] – to athaya
čti pořádně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 14:53 athaya
to chcete zmixovat morskeho konika s gupkami, cichlidami a .... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 14:44 Aky
dám si pozor ja si nakou knížku seženu ja mislim že v kbížce je vše ne?! hmm hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 13:48 Žena sharon [126]
Každopádně meeki nekombinovat s žádnou z těchhle ryb. Jinak právě hodně temperamentní ryby je kombinovat ve velkém akváriu vhodnější, než temperamentní a klidné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 13:32 jirka4
No to složení je přímo vražedné !!!! A nemíchal bych americké ryby s rybama z jezera malawi v Africe . Každý z nich potřebuje jiné složení vody a jiné prostředí !!!!!



 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 13:30 Muž Nik [191]
toje v poho :-P přátelé můžem bít furt ne? ano ano :-D :)
No já nevím, zda se přátelé mohou BÍT :-D (nejsem jazykový šťourala - sám s tím mám velké problémy, ale tohle mne prostě do očí bouchlo. Ty si to Aky vůbec neber, ju?)
Jinak ten hrad je pěkný úlet teda. palec Ale co si dáš do akvária je jenom na tobě - hlavně ať se ti líbí.
A než půjdete kupovat rybičky a vůbec všechno, tak zkus požádat taťku nebo mamku ať si o rybičkách taky někde něco přečtou, ať vám tam prodavač nevnutí nějaký zbytečný nesmysl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 13:19 Aky
Fotka k příspěvku
aještě s touhle??,





paví očko
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 12:58 Aky
Fotka k příspěvku s tou to rybku spolu?




tetra měděná
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 12:56 Aky
Fotka k příspěvku může bít tato rybka se






cichlidka ramirezova
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 12:54 Alofok – .--.-.-.-,
Ale toho ancitruse si pořidte :) palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 12:47 Aky
Fotka k příspěvku aco toto???do akva????????????
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 10:11 rolandmynar
Nevím teda přesně a kromě perlovky a kanců příčnopruhých nemám vlastní zkušenost s chovem, ale to složení je kromě ancistrusů přímo vražedné. Co jsem se dočetl, tak jsou to všechno silně teritoriální a kousavé ryby. Perlovky ani Kančíky příčnopruhé bych nedoporučil z vlastní zkušenosti. Samec perlovky v dospělosti zabije všechny včetně samic. Kančíci zase v době námluv a tření napadnou a ukousnou, co jim přijde do cesty. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 10:08 Aky
jukněte se sem ja tam chodím vibrat ryby nebo se onich něco nového dovědět www.aquapage.cz až se vám to oběví tak nahoře je napsáno ryby nato kliknete a máte seznam ryb pozor na některých nejsou fotky a je tam takY SEZNAM ROSTLIN TO SAMÍ NAHOŘE je nápsáno rostliny na to taky kliknete a hotovo X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 10:07 čahoun – můžu je dát spolu?
ahoj, chtěl bych přesedlat na cichlidy. jen nevím jestli můžu dát dohromady tyhle kousky.vím,že dávám dohromady afriku a ameriku,mají podobné nároky.ALE DáM SI PORADIT. akvarko má 400 litrů. dík

thorichthys meeki-kančík červenohrdlý 5ks
cichlasoma nigrofasciatum-kanč9k příčnopruhý 5ks
aequidens rivulatus-akara potoční asi jen pár
hemichromis lifalili-perlovka rudá 6ks
pseudotropheus zebra-tlamovec příčopruhý 4ks
a zřejmě nějaký ancistrus

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2007 10:06 Aky
toje v poho :-P přátelé můžem bít furt ne? ano ano :-D :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.11.2007 23:36 Žena Danila [4489] - Sumci
Omlouvám, se, nepodívala jsem se na věk Aky. Promiňte :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.11.2007 22:31 Žena Dinamit [68]
Aky, neber si to tak. Mě už je 18 a taky kamkoliv přídu, tak mi automaticky všichni tykaj a pořád mě berou jako malou roztomilou holčičku.
Užívej si svého věku, dokavaď můžeš. Být dospělý je děsná otrava ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.11.2007 20:59 Aky
toto vtip není tone :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2007 08:10 Radka – .
Danila snažíme se tady radit malé holčičce.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2007 01:44 Muž Vodník1 [16] - Amerika
Próč? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2007 01:32 Žena Danila [4489] - Sumci
Tahle debata je vtip, že?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2007 15:54 Aky
Fotka k příspěvku ještě ne mám na to dost času akvárko dostanu 15 dubna ado TESKA jezdíme málo kdy ale spíš čas nemáme ja na to mám ještě celej rok 2007 ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 20:03 Žena bucliik [99]
Já myslím, že dekorace z kamení nebo skalek jsou nejhezčí, pancéřníčci by ta taky mohli být- kromě kropenatýho jsou to ale hejnový rybky, takže by jich mělo být víc, aby jim nebylo smutno-jak to vypadá s akva, už ste se byly s mamkou ptát ve zverimexu Aki?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 19:57 Žena Dinamit [68]
rybám to neuškodí, jenom to neni kus přírody, takže by to nemuselo vypadat pěkně. Ale jestli se ti to líbí, tak si to tam dej ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 18:24 Radka – .
Aky pokud se ti to líbí ,tak si to do akva dát můžeš.Ryby si toho pravděpodobně všímat nebudou a vadit jim to snad taky nebude. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 17:25 Muž Horác [3942]
je to blbost hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 17:00 Aky
Fotka k příspěvku aje to teda pro ryby vhodný?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 16:59 Aky
aha můj kámoš stoho nebude zrovna nadšenej :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 11:35 Baru – pro Fifíka
Taky mám čichavce a razbory a čichavci jsou mírumilovné rybičky a nikdy by jim neublížili-to spíš naopak smich smich .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 11:28 rolandmynar
jo jo akde se to solo akva prodává??a neonky čer.se taky tolik množej?

Sólo akva jsem myslel, jako že budou jen koníci v jednom akva bez ostatních ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 10:51 Aky
jo jo akde se to solo akva prodává??a neonky čer.se taky tolik množej?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 00:54 rolandmynar
S tou solí to nevim, ale mořšké akvárium pro Aky, která nikdy neměla rybičky a neví, jak se k nim chovat, je opravdu nevhodné. Být tebou Aky, tak si tam dám ty tetry neonové, nebo paví očka. Ale bacha, ty se hrozně moc množej :-D


Naprosto souhlasím, jen jsem to psal kvůli obecnému povědomí. Aby lidé věděli že se dá třeba sice draze, ale krásně zařídit mořské akvárko i v malé nádrži. Jinak naprosto souhlas s tím, že to není pro začátečníky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 00:50 Žena Dinamit [68]
S tou solí to nevim, ale mořšké akvárium pro Aky, která nikdy neměla rybičky a neví, jak se k nim chovat, je opravdu nevhodné. Být tebou Aky, tak si tam dám ty tetry neonové, nebo paví očka. Ale bacha, ty se hrozně moc množej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2007 23:58 rolandmynar
může ktomu klaunu očkatému být ještě tento mořský koník???


O tom velikém akvárku je to kec jak byk. Klaun je malinká rybka a dá se chovat i v malém (třeba 60l) akvárku. Vytvořit rifovou nádrž, dát i nějaké korály, nebo sasanky, krevetky, malé druhy rybek, kde patří i klaun a nejen očkatý. A jde to. Ta sůl taky není žádná cifra, protože ji pořád nekupuješ. Jak známo tak z akvárka se ospařuje voda a ne sůl, takže ji potřebuješ jen na založení akva a pak ve velmi malém množství. I tak to ale není žádná suma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2007 23:54 rolandmynar
může ktomu klaunu očkatému být ještě tento mořský koník???

Klaun očkatý je v poho, ale ten mořský koník se nenažere a chcípne. Ty je nej mít v sólo akvárku. Jsou hrozně špatní plavci a žerou pomalu a jen malinké kousky potravy kterou vlastně cedí v tlamce. Nedělal bych to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2007 21:57 Aky
Fotka k příspěvku toto je dekorace do akva ale nevím jastli je to pro ryby vhodné?!?!měse to líbí a chtěla bich to tam dát
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2007 21:57 Aky
dík za radu a jak tam to nízké Ph máme dát??

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.11.2007 20:46 Nobody – neonky mají mít nízké PH.
To myslíte vážně s tím nízkým pH?
Pro běžný chov stačí pH neutrál.Dokonce si zvyknou i na dost tvrdou vodu-přechod pozvolný(vyměnit menší množství vody).Jen pro rozmnožování potřebují vodu velmi měkkou s nižším pH,aby se jikry mohly vyvíjet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.11.2007 20:26 Aky
jo dobře a jaké rybyčky by mohli bít ještě se mečovkou mexsickou,pavím očkem,neonkou červeno umůže tam bít ještě pancéřník ale nevím jak se jmenuje dál je to ta malá placka :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.10.2007 22:41 Žena Dinamit [68]
Aky:
myslim, že se klidně můžeš řídit podle zdejšího atlasu ryb i rostlin. Občas je tam teda chyba, ale pro tebe je to teď momentálně absolutně super. A navíc chyby maj i v odborných knížkách :-|
Radka:
máš super akvárko potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.10.2007 22:03 Aky
mas ho moc hezky ano palec ano palec ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.10.2007 19:29 Radka – .
Díky za pochvalu.Zas tak moc toho nevím,jsou tady větší machři. ;-)Na moje akva se můžete podívat tady www.akvarko.cz/… není to žádný extra zázrak. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.10.2007 19:19 Muž Johnny5 [5] – to Radka
ano To je pravda, je úžasné kolik toho víš o rybičkách, škoda, že tady nemáš svoje akva, musí být super palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.10.2007 10:38 Aky
tatka to bude měřit dneska ano zaregistrujse zaloš si nákou přezdívku ano si hodně chitrá ráda bych si stebou někdy pokecala :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.10.2007 18:41 Radka – .
Atlasy ryb a rostlin jsou dobré i na těchto stránkách.Ještě si zjisti jaké PH má vaše voda,neonky mají mít nízké PH.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.10.2007 18:33 Aky
dama nám teče z vodovodu tvrdá voda :-) a jaký atlas ryb doporučujete samozřejmě sladkovodních ryb :) apak můžete doporučit atlas i rostlin(sladkovodních) ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.10.2007 18:26 Aky
ja jim do toho nelezu chtěli tuto rybu nebo spíš ryby tak se jim to sehnala ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.10.2007 22:37 Muž Nik [191]
kdybych k tomu odkazu měl něco říct na kameru v televizi, tak by to asi vytůtali tone
ale když na to ten tvůj kámoš má... nebo spíše rodiče.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.10.2007 20:48 Aky
stou solenou vodou to vím :-D :-D :-D ja sem ale mislim to ještě nesehnala poradíte mi???ty fotky mám z morskeakvarium.cz

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [77] ...... 82

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 72696x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11849-mohou-byt-tyto-rybky-spolu?od=3801