Ahoj všem, mohl by mi někdo objasnit co to mam za rybičku, má asi 3-4 cm? Myslel jsem že je to tetra, ale nenašel jsem ji v katalogu teter. Chci si pořídit ještě páreček a nevim co mám hledat. Děkuji za reakce

Ahoj! Potřeboval bych radu zkušenějších akvaristů. V obchodě mi prodali rybu, jejíž fotky přikládám, jako parmičku černopruhou (siamskou), ale mně se to nezdá. Je totiž jiná, než ostatní siamské, které mám. Navíc má i jiné zbarvení, jinou tlamu a jiné zvyky. Tlamu má trošku jako ancistrus, jinou, než ty černopruhé parmy. Dost podobnou parmám, které jsem chytával na Berounce
Prosim vás nevíte nekdo co je to za rybku ? dovezl mi to kamarád ale ani on neví co to je..dekuji za odpoveďZpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 228823x