Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - České Budějovice

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 28 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - České Budějovice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 16:52 Muž alexejvesel [0] Re: radovanovo
a je to samec či samka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 16:25 Žena gaume [26] - ŽivorodkyRe: radovanovo
Zdendis si je chtel brat ode me, tak mu rekni :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 16:10 Muž filipkriz [53]
doporucuji projit forum tu - sekce pro zacatecniky, nebo weby jako napr. prirodni-akvarium.cz/… a pak se pripadne ptat na konkretni veci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 15:16 Muž Ic3man [0]
Ahoj,

poradí mi nějaký zkušený jihočech(ška) s mým nově založený mini AQ ?

Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 15:14 Muž filipkriz [53]
ja sem anciky mel dlouho jako symbol akvaristiky a oblibeny / prospesny ryby a nakonec sem se jich taky zbavil ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 14:10 Muž baronvontarkyn [0] Re: radovanovo
Tak se jim u tebe líbí :) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 14:08 Muž azonic [63] - RostlinyRe: radovanovo
Zkus ho udat v nějaký akvaristice ;-) nebo Bazoš palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 13:54 Muž radovanovo [9] Re: baronvontarkyn
Že jsem do toho šel, já pitomec!
Pro vysvětlenou všem : největší ancistrus se rozhodl, že se zabydlí pod kořenem (který je přichycený ke kameni silonem). Vyhrabal přes noc úplný val písku, podhrabal se pod kořen, který se samo sebou úplně vyvrátil. Navíc, jak se tam pořád mrská, víří kal ode dna (protože pod kořenem fakt nejde odkalovat).
Takže, kdo chce 4 ancistrusy??? Nebo aspoň toho největšího tuneláře? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 10:27 Muž baronvontarkyn [0] – Re: radovanovo
Proto jsem ti je dal mě už to nebavilo :) :) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 10:15 Žena ustavprochore [567]
Díky všem za příjemný večer a doufám, že se nás příště sejde minimálně zase taková grupa. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 09:05 Muž radovanovo [9]
Díky všem, bylo to super, fakt rekordní účast! A taky díky za kytky a šneky! (za ancíky neděkuju - už dělají pěkný "brajgl"! )ano Příště zůstanu dýl!
ano:
R
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 21:41 Muž filipkriz [53]
rekordni ucast :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 19:56 Muž Kvik [6] – sraz U Černého koníčka
Fotka k příspěvku Jedno aktuální foto z probíhajícího srazu :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 17:12 Muž filipkriz [53]
boha zrovna takova vanice.. ja snad pojedu autem a dam si kolu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 17:00 Žena gaume [26] - ŽivorodkyRe: filipkriz
taky prijdu na sestou :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 16:48 Muž filipkriz [53]
po 18h je to dneska cca naplanovany ? abych tam zase nebyl prvni :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 13:07 Žena gaume [26] - Živorodky
ještě bych chtěla poprosit, kdybyste měl někdo nějakou kytičku, kterou nemám v nádrži, vezměte mi malinký kousek, vypěstuju si ji. děkuju!
Radovane, tobe neco donesu, ale nemam moc druhu kytek....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 12:00 Muž alexejvesel [0] Re: radovanovo
a to uv za kolík?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 23:03 Muž radovanovo [9] – filtr Tetratec EX600
Nechtěl by jste někdo tento externí filtr? Byl u toho velkýho akvárka, aby tam byl dostatečný pohyb vody, protože akva je dlouhé (dle mě zbytečnost). Je jen na 60-120 litrů. Teď jsem ho zkoušel a funguje, stáří odhaduju na 2-3 roky.
Jen má 3 mouchy :
1 - chybí výtoková koncovka do akvária (nasávací tam je) a taky přísavky, takže by to asi chtělo dokoupit :
www.zoo-market.cz/…

2 - chybí tam plastová matka na ventilu, bylo to stažené páskou (aby 100% těsnil). Nový ventil bych ale nekupoval.

3- asi by to chtělo vyměnit hadice, staré jsou funkční, ale ztuhlé

Tak nevím, jestli by tak 400 Kč za ten filtr nebylo moc... ne
Kdyby jste měl někdo zájem, můžu ho vzít s sebou (ikdyž je jasný, že pokud tam bude Honza Haimdol, tak to strhá :-) )
Taky UV lampa Tetra Pond UV 3000 by byla k mání...:
www.nasezahrady.cz/…
R
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 17:51 Muž filipkriz [53]
pokud bys mel zajem, mohli bysme se domluvit na 2 samickach pestrenec zlatovy.. tedy aspon si myslim ze to je ten druh a to pohlavi.

BTW co nejaka prezentace? :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 17:03 Zdendis
tak zitra prijdem ve dvou a vzhledem k tomu ze sme vycistili aqvo tak kdyby mel nekdo rybky ktere by nechtel tak by se celkem hodily , prinesu piskorky , anubias a valisnerku ty dam .Tak sitra na srazu ahoj hop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 13:03 Žena gaume [26] - ŽivorodkyRe: radovanovo
no teda, to budes mit krasny akvarko! Ja si pro to svy jela na sever Cech, ono se to fakt vyplati, Kutnou Horu bych neresila :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 11:47 Muž azonic [63] - RostlinyRe: radovanovo
Dobrej kup ;-) jsem zvědavej jak to bude vypadat.

PS: mám zítra vzít tu sifonovou lahev?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:25 Muž Squit [30] Re: radovanovo
gratuluju k nádrži. Občas se zadaří takovédle nádrže za pár korun. Já jsem k mojí 150x55x50 přišel podobně. Za 1000-1200 už nevím přesně a ještě k tomu z Českého Krumlova. Chce to pravidelně sledovat inzeráty a mít dostatek trpělivosti. jako například:

http://www.ifauna.cz/akvaristika/inzerce/r/detail/1920256/daruji-za-pomoc-velke-vybavene-akvarium-s-rybama/ http://www.ifauna.cz/akvaristika/inzerce/r/detail/1924866/akvarium/
http://www.ifauna.cz/akvaristika/inzerce/r/detail/1923989/akvarium/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:32 Žena ustavprochore [567] – Tip na přednášku
Narazila jsem na jednu zajímavou akci přímo v Budějkách, netýká se tedy přímo akvaristiky, kterou většina z nás provozuje, ale jistá souvislost tam je - www.cbvk.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 17:57 Muž radovanovo [9]
Díky, díky...Začnu fotit od středy (z ČB si dovezu foťák).
Je to každopádně velká výzva, budu se muset hodně snažit, abych to nezpackal! Zvlášť, když teď budu pod vaším dohledem.
Ta cena byla skvělá a proto jsem neváhal ani vteřinu, jen jsem to chtěl uhádat na jaro, kdy budu zase vydělávat (jenže kvůli stěhování to nešlo a chlapík na to dost spěchal a za mnou v pořadí byli další zájemci...).
Do Kutné Hory to je kousek, takže jsem ještě projel tak pětistovku? (to se ještě ráno podělal startér v autě a už jsem si říkal, že nic nebude a nikam nedojedu).
Teď jsem koukal na ty filtry, že nové stojí dohromady kolem 3000, použité bych sehnal možná za polovic, ale dostal jsem nakonec 2 topítka a ještě jeden externí závěsný filtr (a pak ty rampy, UV lampu a vzduchovací motorek). Prostě cena byla bezkonkurenční! Hlavně to akvárium je opravdu v dobrém stavu, síla skla 1 cm....
Já ty inzeráty na bazosi sleduju od prosince, ale tohle tam ještě nebylo.
To:kvik - je jasný, že mohlo být 60 cm do hloubky i do výška, ale oproti mé 200-vce je to docela skok.
Když jsem se bavil s prodejcem, říkal, že plánuje v novém rodinném domku cca 1.600 litrů, to už je akvaristika, pane jo!
Nevím, čím jsem si to zasloužil coze Ale jsem šťastný jako blecha! hop hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 17:08 Žena sivon [1694] - PlžiRe: radovanovo
Takovou nádheru za cenu setu, to gratuluji. potlesk potlesk potlesk
Už se určitě všichni těší na obrázky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 16:54 Muž filipkriz [53]
Kutna Hora je sice nekde uplne v prdeli ale i tak je ta cena uplne neuveritelna, jen ty filtry maj vetsi hodnotu snad .. luxus

tesim se jak to pofrci;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 16:21 Žena Nicky [195] - Labyrintky
Radovanovo: to je super cena, gratuluju a přeju hodně štěstí. Vallisnerku donesu a v blízké době snad budu mít další odnože, kdybys chtěl. A budeš chtít ty šnečky? Čtverzubci se nekonají, tak tu mám plno přebytečných okružáků kanadských, jen s krapet odvápněnou ulitou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 16:02 Muž Kvik [6] Re: radovanovo
Založ si profil nového akva ať si ho mužů přidat k oblíbeným a sledovat zařizování od začátku :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 15:45 Muž Kvik [6] Re: radovanovo
Gratuluji! Máš o 6 cm akvárko širší než já, jinak rozměry stejné :-) No a přemýšlím o jiné velikosti 200 x 60 x 60 cm, ale to je hudba budoucnosti :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 15:05 Muž radovanovo [9] – Velké změny!!!!
Ahoj všem.
Hlásím velké změny! Musím prodat své 200l akvárium "pěšky do Asie".... :-(
...a to proto, abych doplatil akvárium nové, resp. secondhandové a pochopitelně větší! hop
Objevil jsem ho na bazosi v pátek a právě teď jsem ho přivezl domů! hop
Mám radost jako malý kluk! hop
Jsem z toho ještě celý "hin" a 3 noci jsem z toho nemohl vůbec usnout, tak dnes se snad vyspím
ano
Omlouvám se, ale nemůžu tedy přivézt žádné přebytky kytek (někomu jsem sliboval Valisnerii giganteu), protože nečím ty 2 metry musím osázet a to staré prodám komplet vč. rostlin (jen odkopnu pár odnoží kryptošek, nějakou hnědovku a to bude tak vše).
Jestli tedy máte jakoukoliv akvarijní zeleň (včetně "plevelů" jako řůžkatec nebo okřehek...), tak je beru všemi 10! Ryby zatím nebudou, až to zabydlí kytky, tak příjdou ryby!
A tady je ta krása nesmírná :
zvirata.bazos.cz/…
Jupíííí!!!
hop hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 14:53 Muž Kvik [6] Re: radovanovo
Právě že G+ mám o 100% raději než Facebook, ten je hrozně nepřehledný + milion reklam!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 14:47 Muž radovanovo [9] Re: Kvik
Já mám osobní i firemní profil na G+, ale příjde mě to ještě takové nešikovné a tak spíš upřednostňuju Facebook a pochopitelně taky rybicky.net hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 14:44 Muž radovanovo [9] Re: kotas
Ahoj, jasně, jsi vítán! Zkusíme pořešit, jestli by emohl být sraz o víkendu. Myslím, že teroreticky ano, zas tak moc nás nedojíždí.
To:filipkriz : Babičky jsou pro mě nedostatkové zboží, takže nikam na víkendy moc nejezdím ano
R
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 14:24 Muž Kvik [6] – google+
Má někdo profil na G+?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 14:13 Muž Kvik [6] Re: gaume
To je dobře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 10:21 Žena gaume [26] - Živorodky
tak ja se v utery taky ukazu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 10:17 Muž filipkriz [53] Re: kotas
zatim co vim ja tak dycky v tejdnu, kdyz sem navrhoval udelat to o vikendu, tak se to neshledalo s uspechem, protoze prej neni dobry spojeni odjinud a nemaj lidi cas protoze jedou k babicckam asi a na chatu nebo co...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 00:30 Žena Nicky [195] - LabyrintkyRe: ustavprochore
ten jsem dostala já, moc děkuju :) stejně jako pistii. chtěla bych už jen kousek, ale když nebude, nevadí, snad se brzo rozroste.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 00:12 Žena ustavprochore [567] Re: Nicky
Hrst asi ne, minule jsem toho docela dost nesla Radovanovi, ale něco se najde. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 21:23 Muž kotas [6] - Amerika
Zdravím Vás akvaristi..Myslel jsem si,že bych také konečně dorazil na nějaký sraz,protože tady na Jihu toho tu moc nemáme,ale bohužel mi to ve všedních dnech nevyhovuje.Chtěl bych se Vás tedy zeptat jak často jsou tyto srazy a jestli bývají převážně ve všedních dnech..Určitě bych sebou vzal i nějaké přebytky :) kotas
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 19:05 Žena Nicky [195] - Labyrintky
Neměl by prosím někdo ještě tak hrst jáváku? Předělala jsem kevetkárko, zbyla mi tu maličká hnědovka windelov, rotala nanjenshan, bacopa australis. Jediná potíž je, že rostlinky přežily přemnožení nálevníků, některé lístky vzaly za své a sama nevím, zda je to přenosné do zaběhnutého akva, snad by nemělo. A doufám, že do úterka vydrží...

Koupila bych i neritinu zebru, kdyby někdo měl na prodej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 12:54 Muž alexejvesel [0] Re: alfik1
a vyměnil bych i ty piraně...nebo koupil... ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 12:27 Muž alexejvesel [0] Re: alfik1
a co za ně?...na máj si klidně sjedu hned :-D ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 11:45 alfik1 Re: alexejvesel
volný jsou kdykoli jen bud si pro ně přijed na Máj nebo je kdyžtak dovezu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 10:49 Muž alexejvesel [0] Re: alfik1
já bych možná bral panceřníka a ancíka jestli jsou volní:)... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 10:03 Žena Nicky [195] - LabyrintkyRe: Zdendis
Jé, piskořky by se hodily palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2013 23:00 alfik1 – daruji
Daruji, vyměnim Piraňa stříbřitá 3 kusy asi 12cm, 1 kus ancistrus 12cm samec, 1 kus Pancéřníček kropenatý 12cm možno i jednotlivě krom piraní ty pohromadě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2013 15:21 Zdendis
ahoj toho 5-teho semnou muzete taky pocitat konecne mi to vyjde prinesu valisnerku a nejake piskorky .Zatim ahoj Zdenek

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [28] ...... 79

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 78479x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14054?od=1351