Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 21 - 50 l (malé akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 42 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 21 - 50 l (malé akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 10:41 Muž LiborSprysl [9015] Re: Atika
Když budou ty kardinálky čerstvě po závozu, budou dobré. Jsou přímo z Vietnamu... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 10:30 Žena Atika [134]
Dík za reakce, místo na plavání tam nechat chci (to druhé je dost džungle, tohle chci volnější, razborky asi chtějí kyselejší vodu, těch kardinálek by mohlo být kolik (varianta s krevetkami a varianta s malými pancíky)? Ten rozměr je opravdu 60x30x30.
malý libor - koukala jsem, že kardinálky i chováš, škoda že tak daleko,někoho s vlastními odchovy na Plzeňsku asi neznáš? Zatím jsem je viděla jen v Hornbachu, ale tam se bojím, tak asi bych spíš zkusila si je někde objednat (přes zveráč).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 09:52 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Atika
54 litrů, to je asi klasický rozměr 60x30x30cm. Určitě bych do něj nedával dánio pruhované - to potřebuje mnohem víc prostoru pro plavání. I na kardinálku vietnamskou to bude asi málo - i když, pokud bys nechala podél celého bočního skla v horní polovině prostor na plavání, pak by to asi mohlo být. V této kombinaci - otíci a kardinálka vietnamská - bych ti na dno doporučil nějaké méně náročné krevetky - red cherry nebo zelené palmaty. Ale pokud bys místo krevetek chtěla pancéřníčky, tak do akvárka se dnem 60x30cm už bys jeden ze dvou tebou jmenovaných druhů dát mohla, ale chce to skupinku alespoň 8ks. Ale pouze jeden z těch, co jsi napsala, nebo ještě pancéřníček trpasličí. Rozhodně ne žádného většího pancéřníčka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 09:49 Muž Aforte [533] - Rostliny
Já bych volil druhou variantu: otíci, krevetky. :) Red cherry jen zakoupíš a za chvíli nebudeš vědět co s nimi. Jsou opravdu nenáročné a budou se ti i snadno množit. :)

Z rybek: kardinálka vietnamská, malé razborky(briggitae, merah, skvrnoocasá apod. :) je jich hodně. Já slyšel, že kardinálky vyskakují z akva. nevím co je na tom pravda. Dania bych tam nedával. Možná ještě můžeš zkusit razbora galaxy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 09:04 Žena Atika [134] – co přidat
Zdravím, tento týden jsem přeložila miniakva 30 l do většího set 54 l. Písek, filtry část vody z původního, takže v podstatě zajeté i když ho ještě chvíli nechám usadit. Původní obyvatelé jsou otíci -7 ks a na dožití 3 endleří kluci. Akvárko má uprostřed větší dva kořeny se skrýšemi pod, předek volný vzadu jsou vyšší rostliny, totéž po stranách (takže dost místa pro plavání, ale i dost kytek na schovky (není to akva z prezentace, tohle je druhá 54). Otíci jsou z něj asi hepy, krásně se zhejnovali, jsou hodně aktivní, hodně plavou a lítají si hrát do proudu pod rampu. A teď přemýšlím co k nim. Ráda bych pár pancíků (mini) v okolí jsou občas k mání třískvrnný a malý - tak 5-6 ks, ale nevím jestli si nebudou s otíky konkurovat. Otíci dost často kromě kytek a skla baští i ze dna. No a pak jsem ještě chtěla menší hejnko buď kardinálek vietnamských nebo se mi docela líbí dania pruhovaná. Šlo by to tak a v jakém množství? Voda má PH kolem sedmi (vstupní 7,8, při měření v akva většinou tak 6,9 -7,2). Nebo se vzdát pancíků, dát víc minirybek a přidat pár krevetek, ale s těmi nemám žádnou zkušenost a ani na dně nemám (a vzhledem ke světlu ani nebudu mít) žádný kobereček. Poradíte?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.10.2013 17:23 Muž vlacek [402] Re: FD
Za sebe - palec pro otíky. Je to sice hejnová ryba, ale oproti pancíkům se mým dvěma daří v páru roky dobře bez známek rozdílu v chování jestli jsou v hejnu nebo ne (občas jich mám více, ale převážně v páru). Brzy si zapamatují kde co v akva máte a pokud ho nebudete často předělávat, budou v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 15:40 Muž vlacek [402] Re: Designer
Samozrejme souhlasim, jen jsem se chtel od neceho odpichnout ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 15:38 Muž FD [-4] - Miniakvária – kromne teter
vím že mi doporučujete pouze tetry a krevetky ale ještě cokoliv malého jakákoliv rybka pokud beru že bude 12ks teter a každá 2.5cm vychází mi rovných 30 a co 2 otíky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.10.2013 15:22 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: vlacek
On 1cm ryby na 1l vody je prilis zjednodusujici pravidlo. Staci si dat na vahu 20cm Neonek a 20cm nejakeho poradneho Kancika ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 15:16 Muž vlacek [402] Re: FD
Viz muj puvodni prispevek. Nanus radeji ne, vyrostou vam az k 5cm. Jednak velikost nadrze uz neni zrovna vhodna, jednak si, pokud chcete zachovat pravidlo max 1cm ryby na 1litr vody, velmi omezite pocty s tetrami a to by byla skoda si myslim.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 14:43 Muž FD [-4] - MiniakváriaRe: vlacek
děkuji mohli by tam být i ti c.nanus s tetrami ohnivými např 6-10ks
edit: asi né s 10ks spíš těch 6 nebo 7 od každého
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 13:34 Muž vlacek [402] Re: malyLibor
Hádat se nechci, jen mám velikou averzi k tomu, když někdo měří dvojím metrem! Zeptal jsem se na velmi konkrétní věci a poukázal na naprosto konkrétní věc. Reakce je jaká je, tím to pro mne též hasne. Jiných názorů na věc si vážím, nepovažuji se za extra zkušeného akvaristu (věnuji se víceméně jen určitým pancíkům a otíkům), ale u jiných názorů očekávám, že jsou něčím podloženy. Možná vás tedy překvapí, že nejsem sám se zkušenostmi, které tu předkládám, máte-li čas, mrkněte a pročtěte maniakva.cz/… Pochybuji, že si to paní Rejlková vycucala z prstu a místo c.pygmaeus měla sardinky... Mimochodem - nikomu přerybňovat nikde neradím!

Pro FD:
jsou-li vám panceřníččci blízcí a uzpůsobíte-li jim akvárium (hlavně dno), do 38l se nebojte dát c.pygmaeus nebo c.habrosus. Samozřejmě si tím velmi omezíte volbu druhu a počtu ryb do vodního sloupce, jelikož pancíků musíte mít hejno, ale to je otázka priorit, pancíci určitě možností jsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 12:27 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: vlacek
No, jak vidět, nejde o smysluplnou debatu, ale chceš se jen hádat. Nevím, co s tím mají společného čichavci nebo kardinálky, vyjádřil jsem svůj názor, že do takhle malého akvária nedoporučuju žádné pancéřníčky a za tím si stojím. Tím je toto téma pro mne uzavřeno a jestli si někdo chce z akvárka udělat plechovku sardinek, moje požehnání mít nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 11:20 Muž vlacek [402] Re: malyLibor
Já se nezlobím, jen postrádám logiku ve vašem počínání. Pro minirybky je to malé, pro mnohem větší čichavce, potažmo mnohem živější kardinálky ne? Kolik zkušeností máte se jmenovanými pancéřníčky, že doporučujete? Které ze jmenovaných jste měl, máte a jak dlouho.
Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 10:47 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: vlacek
Molucká krevetka sedí na místě a filtruje vodu. Pokud jí zajistíš dostatek správné potravy, kterou k ní přinese proud, nepotřebuje víc prostoru. Ale pancéřníčci rádi plavou a zlob se na mne jak chceš, do akvárka o půdorysu 45x28cm pancéřníčky prostě nemohu doporučit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 09:08 Muž vlacek [402] Re: malyLibor
Pane kolego, je to samozrejme otazkou nazoru, co je dost velke pro danou rybu a co ne, take nemam rad, kdyz nekdo da perutyna do 60litru, ale zde si myslim, ze za predpokladu, ze to proste neprerybnite, nechate pancikum proud (vyusteni filtru treba nekde u dna),nebudou tam jako sardinky, budou mit dost moznosti k plavani. Samozrejme pokud to zaplacate dekoracemi a zakryjete dno, tak to nepripada v uvahu. Jsou to ryby vetsinou do 4cm celkove delky. A nesali-li mne zrak, tak mate presne to same akvarko (38litru Blau) a na fotkach v tom akvarku rozhodne nejsou jen krevetky (moloucka mj. je nejmene 3xvetsi nez ti pancici), ale i o dost vetsi ryby nez je treba c.pygmaeus............................
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 19:22 Muž FD [-4] - Miniakvária – 25l
Děkuji za odpovědi ale 25l to vážně neni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 18:20 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: vlacek
Jestli to bylo opravdu určeno mně, tak já bych do akvárka Blau 38 litrů nedal žádného pancíka, ani ty nejmenší. Já jsem zastánce toho, že rybky mají být v dostatečně velkých nádržích, aby se jim tam dobře žilo, a tohle akvárko opravdu není pro pancíky. Je pro krevetky. Já odpovídal na dotaz uživatele HF.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 12:23 JoKa Re: vlacek
A sázku bys prohrál. Nanusi mám a jsem si tím jistý, že jsou to oni. Dokonce mi plavká spokojeně asi tak 30 tři týdny starých mladých... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.10.2013 07:15 Muž vlacek [402] Re: malyLibor
Jedna-li se o to akvarium Blau, tak to na panciky neni tak spatne, protoze ma docela slusnou plochu dna a neni hnane do vysky. Udelate-li jim proud, budou v tom happy.
c.hastatus - spise na ne zapomente, tezko sezenete. Je treba jich mit vetsi hejno (tak 15ks), pak jsou uzasni, moji nejoblibenejsi :) Jsou ze zminovanych nejmensi a nejzivejsi. Malokdy na dne, stale v pohybu.
c.habrosus - typicti pancici, ryby dna
c.pygmaeus - aktivnejsi, podle mne spolu s habrosus pro vas nejvhodnejsi. Ale chce to tak 10ks
c.nanus - vsadim se, ze u nas c.nanus nikdo nema. To co se pod tim nazvem prodava nejsou nanus, ale co je to nevim. Jsou to ale docela velke rybky, takze spise ne do 40l, snadno byste prerybnil.

Neberte to jako dogma co pisu, jen muj nazor zalozeny na tom, ze jsem krome "c.nanus" mel vsechny. Volba zavisi i na teplote, jakou jim chcete dat. C.hastatus potrebuji vyssi, tak 25C aby meli.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 23:03 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Tak do 25ti litrů snad nepatří žádný pancéřníček. Já pochopil, že tazatel má akva 40 litrů a i o tom jsem psal, že je to na pancíky dost málo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 22:57 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
C.pygmaeus mám teď teprve chvíli, velikostně si je do 25 l představit umím, ale s ohledem na to, jak se chovají, tak ne. I když jsou sotva vidět, tak mám někdy pocit, že těch 112 litrů je jim i málo, jsou to blázni. C. nanus jsou oproti nim celkem kliďasové :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 19:11 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: FD
Ano. Romant píše o pancéřníčkovi trpasličím - 2-3 cm velké rybce, ne jako ty o pancéřníčku drobném, který dorůstá až 5 cm. Do tvého tak maximálně 6ks Corydorys habrosus, hastatus nebo pygmaeus... ale i to je na hraně, i pro ně by bylo lepší akvárko nejméně 60 cm dlouhé, tedy 54 litrů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 19:10 R Muž romant [27982] Re: FD
Neflákání údržby, hlavně pravidelnou výměnu vody, odkalování dna dle potřeby, vhodné krmení, prostě odpovídající péči menší nádrži a ani těch pancéřníčků bych se nevzdával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:53 Muž FD [-4] - MiniakváriaRe: malylibor
romant napsal: Když se budeme držet toho Tvého původního zadání tak bych to sestavil třeba takto. Partu 12 kousků rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniv%C3%A1 . 6 kousků rybicky.net/atlasryb/pancernicek_trpaslici a ty krevetky, toť vše. napsal romant
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:50 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: FD
I na ty je to malé akvárko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:38 Muž FD [-4] - MiniakváriaRe: romant
a ty pancéříčky drobné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:36 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: FD
Až teď jsem si přečetl, jaké miniakvárko plánuješ. Tak do toho drobnoústky rozhodně ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:34 Muž FD [-4] - Miniakvária – rostliny
3×Eleocharis acicularis,3×Glossostigma elatinoides,Anubias barteri var. nana,Cryptocoryne wendtii Green,2×řasokoule zelená
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:32 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: FD
Bude-li akva dostatečně zarostlé drobnolistými rostlinami či mechy, kam by se mohly ukrývat malé red cherry, tak proč ne. Jen pamatovat na to, že drobnoústky nemohou být v úplně malém miníčku, i když jsou malé, a že potřebují trochu vyšší teplotu než krevetky.
Edit: Ale jinak souhlas s romantem, že hezčí bys to měl, kdybys tam měl hejnko 12 ks těch teter ohnivých. Zapomněl jsem zdůraznit, že drobnoústky jsou dost choulostivé rybky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:29 R Muž romant [27982] Re: FD
Nedával bych dvě hejnový rybky do toho menšího prostoru, ale volil jenom jeden druh o náležitém počtu, nebo-li moje doporučení se nemění. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:26 Muž FD [-4] - Miniakvária – DOBRÝ DEN
Potřeboval bych poradit znovu píšu kvůli akváriu dal jsem na vaše rady a popřemýšlel jsem co do toho akva za kytky atd. zjistil jsem si dost věcí a teď se mi líbí tato kombinace drobnoústka trpasličí 6ks tetra ohnivá 6ks a red cherry 10ks co si o tom myslíte?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 19:54 Muž FD [-4] - Miniakvária
Děkuji moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 19:44 R Muž romant [27982] Re: FD
Potom běž do té kombinace endlerek s beťákem na redukci těch živorodek. Osobně bych to už dal bez krevetek a dal ty pancéřníčky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.09.2013 19:42 amrtin Re: FD
Tak co se týká té kyselé vody,to zase není tak horké,to se neboj ;-) A když holt větší nemůžeš,to se nedá nic dělat.A le v tom případě bych doporučil nechat si slepit akva na míru přímo u sklenáře-nejen že to vyjde podstatně levnějc,ale ušetříš si pozdější starosti s nevhodným světlem,filtrem a podobně.Veškeré dostupné rady najdeš v jiných vláknech fóra(a nejen tohoto) a ptej se co nejvíc(nikdo učený z nebe nespad ;-) ).A ryby můžeš řešit až potom.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 19:29 Muž FD [-4] - Miniakvária
.54l je MOC protozže víc prostě nemůžu vím že je to lepší ale nemůžu to kvůli rodočům. nevím pročtu tolik lidí nemá rádo živorodky ale budiž no je to také kvúli tomu že ohnivky potřebují kyselou vodu což já jim bohužel zajistit nemůžu a to s tím množením co se vám líbí víc když budete mít generaci rybek ne že vám bude v akvu plavat docela nemnožitelná ALE HEZKÁ(nic proti) ryba (až se mi přemnoží vím co s nimi)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.09.2013 19:13 amrtin Re: FD
54l je moc?A z jakého důvodu?Pamatuj že čím větší akva,tím se jednak lépe udržuje a taky výběr obyvatel je širší!Akva u okna přináší jenom problémy(s řasou).A proč "něco aby se množilo"?Tak si do začátků pořiď několik pavích oček,ty se namnožej snad i v louži :-| -akorát nevim,co s nima pak budeš dělat... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 18:43 Muž FD [-4] - Miniakvária
Děkuji za rady 54l je moc to prostě ne rostliny chci tyto 3×Eleocharis acicularis,3×Glossostigma elatinoides,Anubias barteri var. nana,Cryptocoryne wendtii Green,2×řasokoule zelená(bude ve světlé místnosti u okna) k navrhu romant ano děkuji ohnivé připadali v úvahu ,ale já jsem chtěl jako začátečník něco co by se množilo jinak jse mi ty ohnivky moc líbí a je ten návrh vážně tak špatný?

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.09.2013 18:22 R Muž romant [27982] Re: ondrra
Ani jednu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 18:19 ondrra – akvarium 25l
kolik teter neonovitych muzu chovat v 25 l akvariu?Díky za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.09.2013 18:12 R Muž romant [27982] Re: FD
Když se budeme držet toho Tvého původního zadání tak bych to sestavil třeba takto. Partu 12 kousků rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniv%C3%A1 . 6 kousků rybicky.net/atlasryb/pancernicek_trpaslici a ty krevetky, toť vše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.09.2013 17:12 JoKa Re: FD
Ahoj, co k nim je věc druhá, ale osobně bych se otíků nebál. Do té 54l už by se ti jich v pohodě užilo tak 8 (ono jestli 10 nebo 12 už v jejich případě nehraje roli, v přírodě to jsou stejně hejna o několika stovkách), ale musí jich být aspoň malé hejnko, pak jsou to supr rybky. Co jsem chtěl, ale hlavně chtěl říct, v žádném případě je tam nedávej za měsíc po zřízení, natož po týdnu, jak píšeš... Jedná se o rybu poměrně dost citlivou na kvalitní vodu a extrémně citlivou na množství dusitanů ve vodě. Já dal první 4 z 12i, co jsem měl, do akva po 6 týdnech a chudáci šli všichni. Přitom ostatní ryby, včetně neonek a leopardích pancéřníčků, kteří jsou taky citlivý, už tam vesele plavali po měsíci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 13:45 amrtin Re: FD
Já tedy s otíky nemám žádné zkušenosti,ale super by byli pancéřníčci panda,jen je jich potřeba zase víc,alespoň pět.A místo těch endlerek teda nějaké minirasborky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 13:34 Muž FD [-4] - MiniakváriaRe: lhajek
Děkuji na to také myslím a vím o tom tady je to akvárium www.zverimex-rybarske-potreby.com/… :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.09.2013 13:06 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: FD
To není o tom že by jinak nešlo ty rybky mít pohromadě (až na ty otíky, kterých by bylo málo a proto je dobré je vynechat), ale je potřeba se o to opravdu starat, aby byla dostatečně čistá voda. Tzn. nejen odkalovat a měnit pravidelně vodu, ale zvolit i správnou filtraci a její údržbu a NEPŘEKRMOVAT (S překrmováním mám čerstvou zkušenost a je pak jedno jak kvalitně děláš zbytek :-( a nejhorší je že si myslíš jak to vše děláš dobře)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 12:30 Muž FD [-4] - Miniakvária
Děkuji tak co by jste teda navrhoval za živočichy? s množstvím odpadu počítám (uvažuji o odkalovači) a krevetky budou mít úkryty ale i tak počítám že jich tolik nebude za to si myslím že endlerky budu muset regulovat kolem 8ks
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 12:12 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: FD
Já bych otíky vynechal. Jsou to rybky, které jsou raději ve větším počtu a v tomto akva by se to už mačkalo. Navíc otíci mají rádi čistou vodu, stejně tak i beťák a krevetky, takže ve společnosti Endlerek bude potřeba na to hodně myslet. Taky bude třeba se smířit s tím, že krevetky se ti nebudou skoro vůbec množit, protože Endlerky jsou zdatnými lovci malých krevetek a skoro všechny malé ti požerou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 11:59 Muž FD [-4] - Miniakvária
Dekuji za radu akvarium budu zařizovat koncem listopadu to znamená za dva měsíce a uvažuji o tom že dám : týden po založení endlerky a otíky 2 dny potom krevetky a za dalši tyden bettu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 11:53 amrtin Re: FD
Já myslim že v pohodě.Krevetek klidně těch deset a nasaď je dřív než beťáka,on by je mohl hned sežrat(stejně pak bude redukovat počet mladých).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2013 11:44 Muž FD [-4] - Miniakvária – úpravy přijímám
Dobrý den budu mít akva 38l hodila by se mi do něj tato osádka 4× endlerka,2×otík jednopruhý,1×betta,10(míň)×redcherry?.Rostlin bych měl dostatek

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [42] ...... 95 96

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 102682x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11330?od=2051