Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Axolotl mexický

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Žáby, Mloci 

Přejít na předchozí stránku 44 Přejít na další stránku   1  
Axolotl mexický
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2013 14:51 Žena tyna181190 [27] - Axolotlové a žebrovníciRe: Eva_R
Tobě taky šťastné a veselé a zároveň i všechno nejlepší k svátku... pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.12.2013 11:17 Žena Eva_R [365] - Obojživelníci – Vánoce
Fotka k příspěvku Přeji všem krásné Vánoce!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.12.2013 21:39 Žena Eva_R [365] - Obojživelníci
Fotka k příspěvku :)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2013 08:41 Žena tyna181190 [27] - Axolotlové a žebrovníciRe: aladar
To byl blbý vtip :-D souhlasím s Evou kdo by tobě radil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2013 20:38 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: aladar
Kdo by tobě tady radil :) Fuj, ale lekla jsem se :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2013 19:54 Muž aladar [902] - Obojživelníci
Tak jo,relaxační poloha :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2013 19:43 Muž aladar [902] - Obojživelníci
Fotka k příspěvku Umírá mi nejlepší samice,potřebuji poradit
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2013 06:58 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: mattea
Záleží na velikosti zvířat,u mladých prostě jemný štěrk (písek nedoporučuji),u dospělých je ideální frakce kolem 1 cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2013 22:35 mattea Re: aladar
jakou frakci na dno bys doporučil? Že to má být štěrk říční a ne lomový, kvuli absenci ostrých hran, vím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2013 20:54 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: makopako111
Axové žerou kameny běžně,ale v tomto případě nemá cenu rozebírat detaily.Pokud máš štěrk na dně větší,než si může dovolit jejich trávicí ústrojí,můžeš si za to sám.Ve většině případů to nakonec vyloučí,ale záleží na jeho zkušenosti a poměrové velikosti.Vzhledem k tomu,že nic bližšího nevím,nezbývá než doporučit Nekrmit.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2013 18:57 makopako111 – axolotl
ahojte, nevite co delat kdyz axolotl sni kameny ?? ten muj jich nekolik snedl a porad se mu nadnasi bricho a bojim se aby nezemrel. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2013 09:44 Žena tyna181190 [27] - Axolotlové a žebrovníciRe: Vlaďka
To je škoda že je nemáš kam dát, právě na to zda je to v axíkách nebo v akvárku jsem narážela...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 20:51 Muž DrChila [243] Re: Vlaďka
Já to měl jen u axolotlů a pak to bylo i v ostatních akvariích v někerejch míň někerejch víc. Minule mi někdo řikal že tak se pozná dobrá voda a když sem se ptal jak je zmizet tak řikali že jedině vyčistit celý akvarium nový písek nové rostliny a nový ryby. Co si budem povídat to nikdo neudělá že by jen tak spláchnul ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 19:43 Ondřej
Zdravím,
rád bych radu, případně alespoň nasměrování, je-li možné. Mám Axolotla, stáří
zhruba 9 - 10 měsíců. Do tohoto týdne vše ok. Tento týden (pondělí) jsem si všiml ve středu hlavy jakéhosi
hrbu/otoku/vybouleniny. Nevím, zda to souvisí, ale ve stejnou chvíli jsem si všiml, že má axolotl
stabilně více pootevřenou tlamu. Po víkendu moc žrát nechtěl, oproti normálu. Popisovaná prominence
není nějak ostře ohraničená, ani nemá jinou barvu. Prostě něco jako otok. Nemá někdo zkušenost co
by to mohlo znamenat?
Doplnění: během dneška se na bouli vytvořily jakési "šupiny". Axolotl má čím dál více žábra natočené dopředu (stres z daného problému?), nežere a pohyby má "nemotorné".

Fotky jsou zde : www.spir.ic.cz/…
Případně neznáte někdo člověka z Brna, který by se vyznal?
Díky za názory.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 19:29 Žena Vlaďka [6] - Obojživelníci – Brebery
Napadla mě ještě jedna možnost.Že to má přímou souvislost s axíkama.Že jsem to přinesla s nima.Tudíž i po vymytí to zůstalo na nich nebo přímo v nich.Proto to ve druhém akvárku není,i když je stejná péče,stejná voda,stejné krmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 19:27 Žena Vlaďka [6] - ObojživelníciRe: tyna181190
Taky je mi to divné.Bohužel další větší prostor kam bych je na několik týdnů mohla dát nemám.A vzhledem k tomu,že se to objevilo znovu až 2-3 týdnech.....tak bych je nerada tak dlouho nechávala odležet v kyblíku :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 18:53 Žena tyna181190 [27] - Axolotlové a žebrovníciRe: Vlaďka
příjde mi to dost divný že se TO tam objevilo znovu... Co zkusit nechat axíky v jiným akváriu a tohle akva nechat založený bez nich???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 14:52 Žena Vlaďka [6] - ObojživelníciRe: DrChila
Psala jsem,že jsem Savo nechala vyprchat. Ale fakt je,že nemám problém s umírajícím axíkem po Savu.
Problém mám s těma breberama.
Ať by byly zalezlé kdekoliv, těžko mohly jen tak uniknout. Do dna se těžko mohly ukrýt, když jsem písek i kameny převařila.
A jestli lezou po axolotlech, to buhužel jaksi nevidím. Pro mě je nyní hlavní to, zda mohou axíkům ublížit. To je vše.
Nerada bych nějaké zbytečné zdravotní problémy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 14:15 Muž DrChila [243] Re: Vlaďka
Pokud akvarium pouze vysprchuješ a pak ho napustíš tak to docela vadí:-D savo musí vyprchat:-D ale to je detajl.
problém je že ty potvory jsou nezabitelný jsou tak malý že si jich všimnout nemusíš. jsou na kamenech v úkrytech ve dně zahrananý. Díky bohu za to že nelezou po axolotlech ale jen poskle a tak na jednu stranu buď ráda.
I když sem čistil pravidelně akvarium ty vytáhnutý z vody nechal na skle po týdnu uschlý dal do vody tak se rozmnožili a jeli dál:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2013 13:19 Žena Vlaďka [6] - Obojživelníci – Brebery
Přestože jsem dělala co šlo,mám ty potvory v akvárku zase.
Akvárko jsem vymyla dokonce Savem, pak znovu horkou vodou a nechala Savo vyprchat abych neublížila axíkům.
Písek i kameny jsem vyvařila. Kořen kvůli květině vyvařit nešel. Tak jsem jen část bez kytky zalila vařící vodou. Anubis jsem omyla a osprchovala.
Krmím je stejně jako Axinku a ta to tam nemá. Viditelné zbytky odstraňuji hned. Odkaluji cca 2-3x týdně.
Hlavně bych chtěla mít jistotu,že to neublíží axíkům :(
Asi se mi nepovede se toho zbavit :(
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.11.2013 22:33 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Eva_R
Tak to bude z lásky :) ,dělá to spousta zvířat,suchoželvy mají na předních nohou pořádné chrániče a myslíš,že je to kvůli predátorům?Houby,nadržení samci jsou schopni samicím ty nohy zobákem zulíbat do krve ano Je rovněž pravděpodobné,že si od počátku zařizuje vztah podle svého,jako podpantofláka by ho mohla připravit o všechno a skončil by jako bezakvárec X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 22:16 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: aladar
Aha, otec Aladárka, takže je to dědičný a je šance, že se zklidní :) O oddělení taky uvažuju, ale zatím rafnul "jenom" dvakrát (nebylo to při krmení), mimo to jsou skoro pořád u sebe, vypadají spokojeně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 22:07 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Eva_R
Když byla smíšená skupina mladá,jeden samec rafal a byl oddělen přepážkou.Pak se zklidnil a od té doby nikdy nic,zřejmě jde o taťku aladárka.Občas mají všichni lovecké reakce při krmení,kdy se hryznou,ale zřejmě ne schválně (?),ale bez následků.Goldeni jsou úplně v poho :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 20:56 Žena Eva_R [365] - Obojživelníci
Aladare, koukala jsem na nové fotky, když máš takhle víc axů pohromadě, stane se ti občas, že se rafnou?
Ta želvička má nádhernej ksichtík!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 20:47 Muž DrChila [243] Re: Vlaďka
No je to obluda ze začátku se to nedá jako mládě se to koupí 5cm skrček mnohokrát se zaměnil za normálního ancistruse.. jenomže ten normální ancistrus roste a roste... za půl roku dá klidně přes 15cm navíc :-D Já je měl od února 3ks a měli po 5 cm 2 měli přes 20cm další zůstal menší asi 11cm tak toho jsem si ještě nechal. A někdy měsíc a kousek zpět sem ty 2 prodal tady do zveráku za pár korun ve skutečnosti měli hodnotu větší:) hlavní je že šli do dobrejch rukouch a do většího akvaria. Jinak může mít i víc cm viděl sem 50cm u nás v akvaparku na vysočině ho maj teď sem tam nebyl tak 2 roky ale měli ho tam předtím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 19:40 Žena Vlaďka [6] - ObojživelníciRe: DrChila
Proboha,ten gibiceps by mě děsil ze spaní.Něco tak obřího se mi tam fakt nevejde.To by ty malé breberky snad ani nenašlo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 19:37 Žena Vlaďka [6] - Obojživelníci – ancistrus
Já dnes toho ancíka dostala a k tomu nějaké ty piskořky.
K Axince jsem se ho bála dát,přece jen je už dost veliká a mohla by si na něj troufnout,i když paví očka ignoruje a nejde po nich.Ale riskovat se mi nechce.
U prcků jsem si říkala,že je na něj dost velkej....ale opět nechci riskovat,tak se raději ptám.Vím já,co do tlamy dokážou nasoukat.
Piskořky mám zatím jen u Axinky,tak je tedy zkusím dát i k nim.Jen jsem si nebyla jistá,zda se jim to nemůže nějak vzpříčit nebo zapíchnout a tak.Ty prý zase vyžerou sajrajt...ale nerada bych aby ještě větší vykadily :)
Možná to prožívám víc,než je nutné,ale nerada bych nějaké zbytečné ztráty :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 19:26 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: Vlaďka
Ahoj, docela pochybuju, že by ancistrus ty breberky sežral (a dost kadí, byl to další znečišťovatel vody). A jestli je dorost tak žravej, mohli by se pouštět i do většího, tlamu maj velkou dost :-). Gibiceps je velká ryba do velkého akvária rybicky.net/atlasryb/krunyrovec_sitovany S těma piskořkama bych se nebála, když zjistí, že je to tvrdé, tak je vyplivnou. Ale třeba má někdo jinou zkušenost. A taky nevím, jestli by žraly breberky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 19:11 Muž DrChila [243] Re: Vlaďka
mě osobně se osvědčil gibiceps ostny nemá dělá to samé co ancistrus všechno čistí a jí. nenapadl je nikdy ani oni jeho. I když je ten ancistrus menší stále má ty bodce za hlavou a kdykoliv je v ohrožení tak je použije. Pokud ho jen nasajou tak je vytáhne:) Pokud prolistuješ tohle vlákno někde i Evča dávala fotky jak to vypadá když ho popřípadě i vcucne do tlamičky :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 17:35 Žena Vlaďka [6] - Obojživelníci – ancistrus
Ahojky.Vím,že ancistrus k axolotlům ne,protože by si mohli jeho požitím ublížit.
Ale co když oni mají 15cm a ancistrus cca 7-8cm.
Mohl by u nich být aby požral tu havěť ze skla nebo je i v tomto případě riziko?
A co ty piskořky?Mohu je dát i k těm 15cm axíkům?A pokud ano,tak jen ty pidi nebo i větší?
Chci se zbavit případné nezvané havěti,ale zase nechci axíky nijak ohrozit.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 22:22 Žena Vlaďka [6] - ObojživelníciRe: Eva_R
Axinka má skoro 23 a prťata skoro 15.Včera jsem tam dala piskořky od Axinky.Ale pak jsem dostala strach,že mají přece jen malou tlamu a mohlo by se jim to tam vzpříčit,tak jsem je raději zase vyndala.Sežerou co můžou.
Překvapivě mi zase porodila gupka,tak až něco vyroste.....
No,Axinka si s rybičkama i piskořkama žije v pohodě :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 22:19 Žena Vlaďka [6] - ObojživelníciRe: aladar
Se mi letos v létě povedla v paneláku voda dokonce 26 stupňů :( Jsem si pak nařizovala budík abych chladila pravidelně a postupně.Ještě,že jsem měla dovolenou.Do příštího léta to budu muset nějak vyřešit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 22:18 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: Vlaďka
Jo jo, Axinka je slušně vychovaná :) A jak mládež roste, už jsou větší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 22:13 Žena Vlaďka [6] - ObojživelníciRe: Eva_R
Včera se zdálo,že je na skle zase pár těch nití.Ale po umytí dnes nic zatím nevidím.Tak snad to byl planej poplach.Axíci se zdaj zatím v poho.Jen jsou děěěěsně nenažraní.Ale ryby jim tedy už asi dávat nebudu....jsou to děsná čuňata...grr.Nakrmím,vše spolknou a pak zřejmě po nějaké době zase vyplivnou.Nebo to projde jak to vešlo jejich tělem,to jsem nevysledovala.Ale prostě mi tam pak plavou chumlíky.Pak se tam nemá množit havěť.Červa sežerou v celku,ale pak buď vyplivnou tu slupku nebo jí taky vykaděj.Ale mám pocit,že Axinka takhle žravá nebyla.Nyní taky sní velikou rousnici a zřejmě by si ještě přidala,ale je taková holka klidnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 22:00 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: Vlaďka
Jak to vypadá s havětí, objevilo se to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 21:59 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: aladar
Aladare, to černý pako už zase raflo samičku do nohy, tentokrát do druhé přední. Mají teď vodu 17°, myslela jsem, že trochu zkrotí temperament, ale jsou nějak žravější než v létě :-D Aladárek do sebe nasouká velkou rousnici a hned druhý den pomlaskává u hladiny, že má hlad.. Zacíná být nějak obrovský :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 21:50 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Tomáš
Zůstaň v klidu,čí víc zvířatům nadbíháš,tím horší výsledky se dostaví.Pokud nemáte doma skleníkovou teplotu,neřeš nic.Ochlazování ledem či petkami se provádí v extrémních vedrech,hlavně je li akvárium vysoko nad zemí a neoplývá větším objemem.Žádné chlazení není třeba,ačkoliv studenější voda jim vyhovuje po všech stránkách.Sklep nedoporučuji,již jednou jsem tu psal,že to nejsou macaráti.Do cca 23 stupňů je to s odřenýma ušima ok,ale myslím,že tolik tam nemáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 20:40 Tomáš Teplota vody
Teď jsem si všimnul fora na této stránce, kde teplotu vody řeší nachlazenou petkou, to je asi lepší, ale podobná možnost než kostky ledu. Má s tim někdo nějaké zkušenosti? Samozřejmě je mi jasný, že čím víc vody, tím víc petek budu potřebovat... A omlouvám se za svoje otázky, které Vám asi přijdou jako stupidní, ale chci se 100% ujistit, abych zvířátko netrápil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 20:25 Tomáš – Teplota vody
Děkuju všem za rady. Byl jsem se zeptat ve zveráku a slečna mi taky poradila (vypadalo to, že tomu docela rozumí), jen jsem zapomněl na jednu otázku, tak jí směřuju k vám... Jak zajistím chladnější vodu? V zimě to asi nebude takový problém nebude. Myslíte, že axíkum neuškodí, když jim tam hodím ledové kostky/trochu sněhu, aby se postupně roztály a ochladily vodu? Ale jak v létě? Napadlo mě, dát je do sklepa, ale bohužel tam není okno a asi bych jim nemohl tolik svítit, nevadilo by jim to? Do nějakého chlazení se mi moc investovat nechce. Není ještě nějaká alternativa?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2013 20:24 Žena Vlaďka [6] - Obojživelníci – Brebery
Tak mám pocit,že se mi ty brebery zase objevily :(
Bylo pár čárek na skle.Trochu jsem odkalila a otřela stěny.Doufám,že to byl jen pocit a čárky zítra nebudou :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2013 19:57 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: DrChila
To je Tvůj první příspěvek,který zlehka začíná mít koule.Doplnil bych,že v chovu zvířat neexistuje dogma,tzn.mimo jiné odkalovat a fitrovat ano či ne.Já např.odkalování neprovádím a středně výkonný filtr není namířený do prostoru,nýbřž k nejbližší stěně.Tím je zajištěna klidná cirkulace a axové vesele roztahují nožky.Denně.Když se píší rady,měl by v nich zůstat prostor pro svobodné myšlení tázajíciho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2013 07:11 Muž DrChila [243] Re: Tomáš
Osobní zkušenosti vím že je mít v akvariu neni žádná sranda. Velmi to zvaž než budeš pak litovat. Řádně si pročti toto vlákno a nějaký stránky o nich. Kupodivu jsou agresivní když to jsou masožravci, ale nikdy jsem neviděl že by si ublížili navzájem a to sem jich měl 5 v jednom akvairu(problém je maximálně malý X velký). Problém budeš mít především s jídlem. Ze začátku špatná strava znamená jeho ztrátu. Dlouhodobě stejná strava způsobuje také problémy a taky může si vyžádat jeho život. A není maso jako maso.
Řádně číst než bez rozmyslu koupit!!!

Voda max 20°C kdyby vyšší je větší riziko nemoci. Pokud je silný proud, nelíbí se jim to špatně se jim plave. Filtrace není nutná, Evička jí tam nemám. Ale obnáší to pravidelnou a častější výměnu vody. Odkalovat se musí u axolotlů hodně je z nich spoustu odpadu.(některým rybičkám to může vadit)
Mohou sním být rybičky, ale musí se to vychmátnout některé jim můžou okusovat žábry či jinak škodit. 100% nedoporučuju žádného ancistruse do akvaria!!!! Ancistrus má ostny za krkem a může axolotla poranit popřípadě axolotl ho může chtít sníst jelikož ho nasaje on roztáhne trny a do rána je po obouch.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2013 01:28 Tomáš Re: tyna181190
Dobře, díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2013 01:22 Žena tyna181190 [27] - Axolotlové a žebrovníciRe: Tomáš
Těch 50 litrů je taková minimální hranice... drž se hesla : ČÍM VĚTŠÍ TÍM LEPŠÍ!!! i když tam bude jen jeden...
vzduchování nepořizuj a co se týče filtru tak na to bacha axíci nemají rády prudký proud...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2013 00:44 Tomáš Re: tyna181190
I tak děkuju. Akvárko si chystám koupit cca na 50l. Někde jsem vyčetl, že můžou bejt dost agresivní a ikdyž mají regenerační schopnost, určitě není příjemné, když se navzájem budou okusovat. A taky, že vyrostou podle velikosti akvárka, ale na to nechci moc spoléhat, takže pro mě bude asi nejjednodušší pořídit si jednoho a budu mít jistotu, že mu nikdo nebude ubližovat a že se nejspíš vejde.
Už to zde bylo zmiňováno, ale chci se ujistit... "Vzduchování" pořizovat nemusím? Stačí když bude mít filtr?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2013 22:11 Žena tyna181190 [27] - Axolotlové a žebrovníciRe: Tomáš
Ahoj odpovím ti trochu jinak než si přeješ a čekáš...
já bych počet určovala velikostí nádrže jeden axolotl dorůstá až 30 cm (není to určeno že bude mít přesně 30 cm) tak že čím větší nádrž tím lepší a můžeš mít víc axiků... samozřejmě můžeš mít i "obří" nádrž ale jen jednoho axe...
jestli jednoho nebo víc si osobně myslím že je jedno ale v žij se do axíka který bude sám v nádrži jak by ti bylo :-)
a co se týče kombinace záleží na velikosti axika... u axíka který bude měřit něco pár centimetrů (např 8cm) pohlaví nepoznáš...
Jinak vyčkej i na názor ostatních např. EVY_R a ALADARA oni dva jsou víc zkušenější než já... já jsem o proti nim totální začátečník :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2013 18:03 Tomáš
Ahoj, chci se zeptat, jestli bude zvíře šťastnější, když bude v akvárku samo nebo když tam bude mít kamaráda a popř. jaká kombinace (množit je nemám v plánu)? (samec-samička;samec-samec;...)
Předem díky za odpověď :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.11.2013 07:10 Muž DrChila [243]
Axolotl udán včera když jsem přijel z práce. Takže už mám jen činčily plšíka rybičky a krevetky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2013 21:02 Žena Vlaďka [6] - ObojživelníciRe: aladar
Díky....doufám,že jsem je prozatím zlikvidovala.Začalo se to množit fakt fest.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2013 20:50 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: jara4
Albín a xantor (černé oči) je prostě bílý, perleťová forma je v podstatě golden albino,ovšem ne čistý golden jako moji,nýbrž kříženec obojího, kdy se na položluté kůži objevují různé žlutější znaky.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [44] ...... 73 74

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 73001x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1056?od=2151