Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Axolotl mexický

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Žáby, Mloci 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Axolotl mexický
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2019 14:44 Miriam Milanová Re: Anthrax
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Po stenách a po dne sú tie bodky....neviem či to vidno dobre
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2019 14:26 Miriam Milanová Re: Anthrax
Idem to vyfotiť. Veľké akvárium budem mať za pár dní, už ho zháňam. No mala som tri rastliny ale všetky tri zhnili, alebo neviem čo im bolo. Jedlo teda obmedzím, aspoň zatiaľ kým nebude nové akvarko. Nové rastliny kúpim teda tiež.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2019 12:14 R Muž Anthrax [4901] Re: Miriam Milanová
Prosím vyfoť to. Nebo ještě lépe si zde založ prezentaci akva. Můj odhad je, že to plíseň nebude. Jinak to velké akvárko pořiď neprodleně. Tohle není dobré. Tenhle objem na ty axíky nestačí. A filtr asi taky nestíhá, když ho musíš čistit každý týden. Zatím omez krmení. Ta kostka nitěnek je na tak malé akvárko bez rostlin moc velká zátěž. Mimoto mražené nitěnky jsou celkem blivajz. A vodu měň častěji. A do nové nádrže pořiď nenáročné živé rostliny v dostatečném počtu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2019 12:09 Miriam Milanová – Plesne v akváriu axolotlov
Dobrý deň potrebujem pomoc sad
Mám asi 3 mesiace dvoch axolotlov a zrazu sa mi v akváriu objavili plesne. Sú po stenách akvária, na dne a ešte aj po živých rastlinách, ktoré som už musela vyhodiť a dala som tam jednu umelú rastlinu, tiež sú po črepníku, ktorý je rozlomený na poli a urobený ako úkryt.Akvárium čistím tak raz týždenne kedy vyčistím filter a trištvrtinu vody. Akvárium je zatiaľ len 30 litrové ale axlotly sú už v celku veľké takže si idem kúpiť 100 l akvárium, ale bojím sa že sa aj tam tie plesne dostanú. Nemám tam žiadne drevo a ani štrk. Kŕmim ich raz denne a to nitenkami- jednou kockou asi 2 cm X 1 cm. zvyčajne veľa jedla nenechajú, skoro žiadne. Prosím o pomoc ak sa už niekomu niečo také stalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.04.2019 12:23 Muž Yirka [9181] Re: Mia 88
Teplotní nároky tebou chovanými živočichy jsou jako noc, šero a den. Řekl bych, že tvé oko o stránky atlasu nezavadilo: rybicky.net/atlasy/
Doporučuji nastudovatjednotlivé druhy a dle toho se zachovat. Vedle toho samozřejmě platí to co již bylo řečeno kolegy pode mnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2019 11:24 Žena Lucie Š. [96] Re: Mia 88
Zdravím, axe máte mít v nádrži maximálně s rybama které jsou určené jako potrava pro něj. Neonky, paví oka, dánia. Je od nich okousaný, takhle o něj brzo příjdete, tím spíš, až bude větší a rozhodne se sežrat ancíka, jestli se toho dožije.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.04.2019 10:10 Silviebaris Re: Mia 88
Malej dotaz,jakou máš teplotu vody v akvariu.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2019 09:59 Mia 88 – Axolotl mexický
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den,
Mám axolotla spolecne s rybami(neonky,razbory,beta,gupky,pancernicky a ancistry) nedavno jsem zjistila že axovi chybi kus ocasu a zabernich usi ( ci co to je ) posilam fotku :-(
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2019 01:36 zdzd
Ahoj. Také bych měl nějaký ten dotaz. Axolotly již nějakou dobu mám, ale zatím jsem to neřešil. Vodu filtruji jen přes filtrační molitan v komínu přepadu, nitro bakterie neřeším a každý den vyměním 100 litrů ze studny.Rostlin tam mám pár kousků a hodně malých, ty nic nepostřebují, pár kamenů a písek 0,5-1mm. Akvárko má 700 litrů a mám tam 10 tvorů. Několik velkých, několik malých. Občas někdo odejde do věčných lovišť, pak se vylíhnou mladí. Moc to neprožívám.

Ale jak jsem si to tady přečetl, tak by mě zajímalo, jak určit co nejideálnější výměnu vody. Při současném provozu mám téměř stabilně 17-18 stupňů a to i v létě. četl jsem, že příliš velká výměna může dlouhodobě oslabit organismus příšeráků. Dno odkaluji jednou za 5-7 dní.

Máte někdo zkušenosti a znalosti, týkající se pravidelné výměny vody bez velkého filtru s bakteriemi ?

Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2019 21:58 Evča – axolotl
Ahoj. Budu si zařizovat akva a chtěla bych tam axolotla. Jenže mám filtr eheim 2008 a ten dělá silný proud, což nemají rádi. Myslíte, že bych mohla použít filtr claro 200 do 10-20l? (z nepoužívané karanténní nádrže) ;-)
EDIT- Zapomněla jsem dodat, že axolotl bude v 54l akva
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2019 16:01 Hilfik – Dotaz
Prosím máte někdo zkušenosti s axoloty?? Jeden z naší začal slábnout úplně se straci první jak kdyby usychal úplně
EDIT- len se drží u dna ale žere nám normálně.ktomu se nám začal úplně rozpadat ocas packy atd jak kdyby se už rozkládal Hmm??? Nevíte někdo jde stím ještě něco udělat nějak mu pomoc??nebo o něj přijdeme ???? Děkuji za radu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2019 20:19 Karolína Re: El.k.
El.k. napsal: Dobrý den, nedávno se mému axolotlovi vytvořilo něco na žábrách a já nevím, jestli to je nějaká plíseň nebo se mu jen něco hojí. Případně co s tím mám dělat?


www.google.com/…
Mrkněte se na tohle to může být příčina

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2019 17:00 El.k. – Nemocný axolotl
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den, nedávno se mému axolotlovi vytvořilo něco na žábrách a já nevím, jestli to je nějaká plíseň nebo se mu jen něco hojí. Případně co s tím mám dělat?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2019 15:17 Muž Cyklohentán [257] - nízkoúdržbové akvária s veľa rastlinami a hejnovými rybamiRe: Petra91
Ja by som šiel do HMF alebo čerpadla s kockou biomolotanu. Čerpadlo asi 300l/h
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2019 09:20 Petra91 – Axolotl mexický a vhodný filter
Zdravím,

prosím vie mi tu niekto poradiť aký filter je najvhodnejší pre axolotla ? Chystam pre neho zriadiť akvárium zabehnúť ho a potom ho až kúpiť. Akvárium bude 60 - 70 litrové 70x40x40 asi .. Len už sa strácam v toľkých filtroch. Najradšej by som mala vnútorný filter alebo závesný. Rada by som sa vyhla veľkým externým filtrom. Vďaka za odpoveď. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2019 15:20 Veruseberuse – Axolotl kloaka
Ahoj.Vcera pres noc našemu axikovi vyhrezla kloaka.Dnes mu splaskla.plave porad na hladine a nakřivo.Pry toto nepřežije a stejne zajde.Je nejaka sance nebo je to bohuzel konečná stanice? Diky za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2019 14:19 R Muž Anthrax [4901] Re: Mewinblue
Pořizovat nějaké živočichy jen kvůli řase je hloupost. Ryby (včetně sumečků) na řasu budou kašlat a krevety žerou jen některou a axíci je beztak budou v potravním řetězci nad krevetkama.
Spíš bych se zaměřil na důvody proč ta řasa vzniká. Taky by to chtělo vědět o jako řasu jde a na čem zhruba jsme. Takže ti doporučím zaregistrovat se zde a vytvořit prezentaci akvária. rybicky.net/nadrze/ :-)
Dále bych ti to doporučil řešit ve vláknech o řase:
rybicky.net/forum/3020-jaka-je-to-rasa
rybicky.net/forum/484-jak-na-rasy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2019 14:10 Mewinblue – Můžu dát k Axolotlům sumce?
Máme akvárium a v něm tři axolotly a máme problém s řasami. Proto bysme rádi věděli, zda by k nim bylo možno dát nějakého sumečka/krevety nebo prostě cokoliv co žere řasy.

Děkujeme za rady :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2019 08:33 Muž Sims [3] Re: Sims
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahojte, dnes sa situacia zhorsila. Co by mu mohlo byt?

Osvetlenie nemame ziadne, iba denne svetlo ktoreho je teraz i tak velmi malo. Ma vela jaskyn kde sa moze schovat.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2019 20:51 Jarda Re: Sims
21 c je hodně. Pokud ho chcete léčit tak studená voda cca 15c,tma a nekrmit, čistá voda a přidat esha2000.axolotl má mít vodu 15-18c. A hlavně min světla.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2019 20:47 Jarda – Axik
Kureci srdíčka můžou, to samé granule, patentky,a rybky. Dal bych spíš pozor na to hovězí, moučné červy, a vše co má obranu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2019 20:39 R Muž ctibum [7058] Re: Kuba
Přidej ještě fotku nádrže a pár informací o údržbě, krmení, teplotě vody a tak...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2019 18:40 Kuba – Axik na boku
Fotka k příspěvku Mohl by mi to prosím někdo vysvětlit co se děje ? :;( už to trvá tak 2 měsíce :( a horší a horší
děkuji
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2019 16:33 Muž Sims [3] – Výrazné žilky na Axíkovi
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Prosíme o pomoc. Náš axolotl má od včera po celom tele viditeľné žily, neje asi 2t., často sa ´ovieva žiabrami.´ Vyzerá, že má väčšie brucho, príde nám to tak, ako by mal problémy s trávením. Predtým nebola viditeľná ani kloaka, teraz je výrazná. O čo sa môže jednať? Trávacie ťažkosti, metamorfóza..? Axolotl má asi rok a pol, teplota vody cca 21 stupňov, kŕmený tetrou neónovou. 160l nádrž, bez umelého osvetlenia, štrk, veľké kamene, rastlina Anubias. Ďakujeme za postrehy.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2019 08:20 Viteda – pohlaví?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den, dokážete prosím někdo odhadnout pohlaví u mých 3 Axíků? Děkuji
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2018 21:39 KubaPucher – Křivý axolotl
Dobrý den , mohu se prosím zeptat , určitě by ste mi někdo poradil , jaký jsou příznaky ,že můj axolotl je na křivo ? Občas je rovnej ale více je na křivo , papá , plave vše v pohodě,ale je jakoby furt na boku , tak nevím co se děje :( moc děkuji za odpovědi

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2018 22:43 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Baffi
Milá přemožitelko upírů. Objem Tvé nádrže je dostačující pro 3 až 4 dospělce. Pokud tedy dopřeješ tento prostorový luxus dvěma, mohla by ses stát i přemnožitelkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2018 22:31 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Tycinek
V tomto případě léčiva zabíjí, velmi doporučuji dotyčné parazity, které nelze z fota určit, opatrně přes hadr mechanicky odstranit pinzetou a několik dní ho více sledovat. Měl by se vyléčit sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.12.2018 22:27 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Petr
Takto vypadá zklidněná oplozená samička s minimálním prokrvením žaber. Druhá možnost je napadení trávicí soustavy, při kterém axové pokračují v lovu a tím si pečetí osud. V tyto dny je buď uhynulá, vykladená nebo si poradila s plyny. Nic víc takto podle fota říci nelze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   19.12.2018 22:18 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Kacik
Pohlaví v tomto stadiu v podstatě nelze určit, příroda má také důvod. Dokud to není třeba,není to vidět. Kuřecí maso je rychlené a často bohužel od severních sousedů. Doporučuji s ním nekrmit.Je mnoho variant jako žížaly, ryby, srdce , občas rybku či hmyz. Kuřecí má plíživý efekt, umírá se na něj pomaleji než na nítěnky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2018 22:11 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: ondon
Vypadá to na hezké holky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2018 16:27 Baffi
Ahoj chtěla bych se zeptat chci si pořídit 2 axíky do 110l akva rozměry jsou š=35, d=80, v=50 je dostačující nebo ještě věčí? jestli máte nějaké rady a zkušenosti pište :-) , děkuji za odpověď :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2018 18:03 Tycinek – Nevím si rady..
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den. Mám dotaz ohledně bílých výrůstků na axovi. Mám je cca 2 týdny a jsem poněkud neklidný. Nejdříve jsem si myslel že to je asi přirozené, protože jsem to sledoval X minut a nepřišlo mi to nějak živé. Ovšem to měl pouze jeden za nožičkou, ale teď jsem si všiml že už to má i druhý za žábry. Je to nějaký parazit? Plíseň? Pokud ano, tak prosím jak je mohu vyléčit nebo jakým léčivem. Předem děkuji za odpověď.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2018 12:02 Petr
Fotka k příspěvku Zdravím lidi prosím o malou pomoc mám 3 skoro dospělé a 7ks 10 cm axiku ti 3 nemají ještě rok a samici se docela dost zvětšuje bříško normálně žere i plave. Mohlo by to být třeba tim že by byla plná vajíček? Děkuji za rady
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2018 20:16 Kacik – Pohlaví
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den, neuměl by někdo poznat pohlaví mích axolotlů?
A taky bych se chtela zeptat zda je správné je krmit každý den malým kouskem kuřecího masa.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2018 21:52 ondon – máme nové přírůstky do axícké rodiny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2018 20:02 Muž aladar [902] - Obojživelníci
Prosim všechny, neposílejte dotazy do vzkazú ani maily, Vláďa je na Aljašce. Děkuji. An. Asi to ot.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.09.2018 07:05 Muž aladar [902] - Obojživelníci
K bramboře dodávám, že je to skutečně v mexiku někdy používané zejména v cirkulačních nádržích, nikoliv v akváriích. Tam bych doporučil buď sehnat nečištěnou mořskou sůl a nakládat s ní opatrně, nebo koupit třeba potravinový doplněk typu naturline s vápníkohořčíkovým základem a podle objemu jednu dvě tablety rozpustit a s trochou soli aplikovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.09.2018 22:11 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Englor
Tohle není bábovka. Už kdysi jsem se zařekl, že nebudu používat řešení na buněčné úrovni.Velmi by to pomohlo, ale jen kdybych měl to zvíře doma. Jediné, co existuje, je poměr a vyváženost v danou chvíli. Vem si třeba mořskou vodu. Třetinová koncentrace je pro většinu zvířat izotonická.Proč. To samé mají v krvi.Jednotlivé hodnoty jsou samozřejmě velmi pohyblivé právě díky reakci s prostředím. Z tohoto důvodu nepíšu recepty, neboť neexistují. Chce-li bezradný chovatel (teď nemyslím tebe) pomoci a očekává konkrétní odpověď na nechutenství svého axe, mohl by kromě líného dotazu z gauče prostudovat biorytmy z knih. Možná by časem přišel na to, jak obrovskou roli v životě a trávení axů hraje obyčejný vápník. A až se budeš ohlížet po univerzálním přípravku na doplnění minerálů v ideální kombinaci, dám ti svůj mexický recept. Rozsekaná brambora do nádrže.Dobrou noc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2018 22:42 Englor Re: aladar
Ahoj po delší době :-)

Jeden z mých dvou axů taky celé léto trucoval a na kroutící se žrádlo neměl žádnou reakci. Já krmím cca po týdnu, jak si vzpomenu a pokaždý jsem mu říkal - když nechceš, tak nic nebude, však jednou tě hlad přemůže :-) Trochu mě potrápil, ale kromě toho, že zhubl, tak se mu nic nestalo - oči jasné, žábry prokrvené, plísně žádné. Dneska se po 9 týdnech umoudřil a candát mu přišel k chuti. Ta vedra mu vyloženě nesedla. Přestože chladím, tak voda se v největších vedrech bohužel dostávala až k 25°C, ale bez drahé techniky to už líp v horním patře paneláku nejde. Ale naprosto mu rozumim, taky jsem trpěl.

Druhý lovil celou dobu, jako by se nic nedělo, filuta jeden.

To rozpouštění chloridů - můžeš prosím doporučit nějkaký konkrétní produkt nebo měl bys recept, v jakém poměru co míchat a kolik toho do vody dávat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.09.2018 22:28 Muž aladar [902] - Obojživelníci
Jsem zpátky v čechách. Mail: můžu se vás zeptat, které pohlaví axolotlů m. má černé drápky? Prý pouze samice a doložili to i fotkami samců bez drápků. Mail: Milý pane, jsem chovatelka axolotlů mnoho let a nechápu, jak jste přišel na to, že dotyční axolotli jsou samice. Černé zakončení prstů je doménou samců, již jsem na to upozorňovala na jiných stránkách. Takže milí mailovci. Příspěvky jste si přečetli zde a nerozumím Vaší soukromé poště. Toto forum je určeno k výměně informací, řešení praktických problémů a pomoc v rozjezdu. Jistě i v jiném. Abychom se tedy dobrali konce, pište veřejně a jako bonus Vám přidám informaci pro různá axofora na netu. Černé zakončení prstů je častější u samiček, samci jsou mnohdy vytrženi z pohody a trvá jim déle, než nastartují. Ovšem zase někdy dlouho brzdí, když už je to samičkám jedno. Černé konečky prstů mají obě pohlaví v závislosti na hormonech, proto to jednou vypadá tak a jindy naopak.Dobrou a už prosím žádný mail.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.09.2018 21:49 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: ondon
Samci se dají sehnat nárazově na burzách, zpravidla se nepůjčují a navíc jsou (či jsme :-) )na výrobu dětí poněkud línější a holky je mnohdy musí provokovat. Pokud stojíš o asistovanou sebevraždu, mohu se poptat, ale odchov cca dvou tisíc larev od tří samic po dobu čtyř měsíců do prodejní velikosti může dostat na veselý kopec i otrlého chovatele.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2018 21:27 ondon Re: aladar
dekuju za radu akorát je problém že nevím kde jde sehnat nějaký samec nevíte kdy by šel sehnat ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   03.09.2018 21:17 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: ondon
Tady není třeba vidět kloaku. I z vrchu je vidět, že jde o krásné samičky v dobré kondici a mimochodem poněkud nadržené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.09.2018 21:13 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Aneta
Ahoj. Najít blok u axe, který viditelně není nemocný a přesto nežere, je obtížné i u veterináře před akváriem s jedincem v ruce. Nemá napadený trávicí systém, to už by nežil. Má čisté oči a vypadá dobře, pominu-li špejloidní podobu s macarátem. Pokud by se mi něco podobného stalo doma, začal bych zkoušet rozpouštět ve vodě lehké koncentrace chloridů, které jsou obsaženy i v jezeře. V podstatě se jedná o sůl obyč., hořčík a vápník. Je toho samozřejmě víc.Tyto reaktivní kovy (Mg méně) spolu se solí mění vlastnosti vody, zvýší tolik mnou nenáviděný termín tvrdost a není vyloučené, že právě to mu v těle chybí. Vápenozinkohořčíkové přípravky jsou běžně dostupné.Tímto směrem bych se ubíral už po měsíci, abych snížil riziko zátěže oslabeného jedince. V podstatě za pár dní bude jasné, jestli je to krok správným směrem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2018 08:09 Muž Sims [3] Re: ondon
Ja by som to odhadoval na 3 samicky, mozno aj sestry ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2018 14:11 ondon – pohlaví
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku zde přidávám fotky z boku kde jde vidět kloaka
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2018 13:40 Silviebaris Re: ondon
Pockej na Aladara to je odbornik na axolotly..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2018 13:38 Aslan Re: ondon
ondon napsal: dobrý den, mám přez rok 3 axíky a potřebuju poradit s rozpoznáním pohlaví děkuji za pomoc

Vyfoťte je z boku, aby byla vidět kloaka. Někdo zkušenější určitě poradí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2018 12:58 ondon – pohlaví
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku dobrý den, mám přez rok 3 axíky a potřebuju poradit s rozpoznáním pohlaví děkuji za pomoc
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 74

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 73762x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1056-axolotl-mexicky?od=205