Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Axolotl mexický

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Žáby, Mloci 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Axolotl mexický
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 20:54 Žena JessicaJapik [2] Re: JessicaJapik
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Pokus o lepšie fotky
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 11:14 Žena JessicaJapik [2] Re: Englor
Hlavu si mi nezamotal,pochopila som :) písala som že majú tak 7cm len sa to neodoslalo :) tak teraz len čakať,sú oddelene.Ďakujem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 23:46 R Muž lacewings [4880] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: O.Tom
-jde o to,o jakou deformaci se jedná,nepopsáno,
-v určitém směru to lze ,jako případnou variantu, použít,pokud zabráníte infekci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 23:39 Muž O.Tom [432] Re: lacewings
Zeptám se možná hloupě a jen ze zvědavosti.
Když je ta noha taková zdeformovaná, není lepší ji... ufiknout ? :) a nechat plně narůst tu novou, když dorůstají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.09.2016 23:26 R Muž lacewings [4880] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: JessicaJapik
-ocasatí obojživelníci jsou schopni regenerovat celé končetiny nebo orgány
- mladí jedinci se často vzájemně napadají , někteří přijdou i o řádově několik končetin
-pokud se nejedná o infekci otevřené rany, končetiny během několika týdnů ,u starších až měsíců, bez problémů doroste
-ohlídat případně možnou infekci
-dočasně oddělit mladšího jedince,jak vám bylo již zde doporučeno

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 23:06 Muž Englor [18] Re: JessicaJapik
Tak ještě jinak - žerou se, když jsou to nerozvážní mlaďoši nebo když je mezi nimi výrazný velikostní rozdíl. Ano, pokud nechceš riskovat další útok, třeba na měsíc nebo dva (neuvedla jsi délku ani jednoho, tak můžeme jenom hádat) bych je oddělil, než povyrostou a pak to s nimi zas zkusit. Hranice kanibalismu je přibližně oněch 7 cm délky těla, jak jsem psal výše (to jenom papouškuju, co už se tu kdysi psalo).

Debridement je odstranění odumřelé tkáně (google nic? :-) ). Ale jak jsem psal, zatím to neřeš, protože nevim, jak se tohle u axů řeší - jestli jo nebo ne nebo jenom v případě komplikací, nevim - a nejsem ani veterinář, ani biolog, takže počkej prosím na fundovanější odpověď.


Zjednodušeně, teď je odděl a pozoruj nohu, kdyby se zhoršovala, bude třeba to řešit dál. Snad jsem ti moc nezamotal hlavu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 22:01 Žena JessicaJapik [2] Re: JessicaJapik
Fotka k příspěvku Ďalšia fotka chorej ručičky :( A chcela by som si toho nového čo mu urobil túto zlobu nechať,mám ich mať oddelene alebo spolu? Predtým bol nováčik v akvárku s tými žabami a robili si zle tak asi je preto taky agresívny :/
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 12:33 Žena JessicaJapik [2] Re: Englor
Co je debridement?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 11:15 Muž Englor [18] Re: JessicaJapik
Jak jsou velcí? Čím jsou menší, tím jsou to větší kanibalové. Pod cca 7 cm je lepší je mít odděleně, když nechceš, aby se žrali. Noha doroste. Zranění je třeba hlídat kvůli plísním a infekci (nejen).
EDIT-Nevim, jestli se provádí debridement, to ti asi řekne kdyžtak aladar, až se tu vyskytne, ale zatím se tím netrap.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 10:46 Žena JessicaJapik [2] Re: JessicaJapik
Fotka k příspěvku Domov som pred pár dňami doniesla novehó axolotla,teraz ráno pozerám ako ten nový vysí na starom a žere mu ruku,tak som ich oddelila a môjho starého som dala do misky,ručičku nemá celú zjedenú ale ako keby vytiahnutú...Čo teraz s tým? Toho nového hnusobu dám preč ale čo s mojim starym? Mám ho nechať v akvárku? Tá ruka sa mu celá zregeneruje alebo? :( Ďakujem
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2016 17:40 Kája Re: Saša
Ahoj promiň že tak pozdě odpovídám stydim ale my to řešili tak že jsme mu vůbec nedávali žrát a dali jsme ho na 8 minut do vody se solí a tak hodně plísně opadlo a zbytek už jsme sundali rukou. Protože teplota vody má být 10 stupňů a my jsme měli 15 stupňů tak jsme mu chladili vodu ledem. Teď už je Bedřišek v pohodě a už ho krmíme jen žížalou a to ještě jednou týdně .ale po tom co se vyléčil tak jsme ho krmili jen jednou za měsíc. To je vše doufám že ti ta odpověď (rada) aspoň k něčemu pomůže i když sem ti odpověděla pozdě :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2016 14:28 Muž Englor [18] – Axove z KH
Kdo chce axe od p. Jahody, tak bude s mladými tuhle sobotu (17. 9.) na terabazaru v Praze na Pankrácí. Budou od jeho stálého dodavatele, takže by měli být z kvalitního chovu (alespoň se to tady povídá :-) ). Co zbyde, bude prý od pondělí v jeho obchodě v Kutné Hoře nebo na dalších burzách, kam jezdí (říkal něco o Ostravě). Jsou to prckové, ale velikost mi přesně neřekl, protože je ještě osobně neviděl.

Takže kdo jde, tak se tam třeba uvidíme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2016 19:53 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Gystr
To máš spíš kliku, mnoho lidí ji vysazuje záměrně. Je to neúprosný likvidátor všeho, axům nevadí,třeba občas nějakou malou zblafnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2016 23:57 S Muž invalida [3878] Re: Gystr
Nech ji tam ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2016 23:39 Muž Gystr [11] - Obojživelníci – Zdravim Aladara
Ahoj, po dlouhé době jsem se zde zas ukázal. Koukám, že tu řešíš samé umrtí axiku, jak smutné, snad tě potěší, že mojí Ružence se daří skvěle, už jí budou čtyři roky :-) a dostala nové akvarko 120 litru, takze si užívá prostoru.

Ale mám otázku, pořád bojuju se šnekama, už mě serou, pořád se objevuji, ale ted se mi v akvarku objevila surmovka vražedná nebo aspon myslim, že je to ona. Píšou, že žere ty blbý šneky. Mužu jí tam nechat??? Dík za odpověď a pevné nervy s týrači axiku.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   06.09.2016 21:00 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: paja
Vřele doporučuji přesedlat na jiné forum, kde se "chovatelé" navzájem blbnou hovadinami. Pohlaví se pozná v deseti cm, žádné žábry neopadávají, žádný lem se nezmenšuje, černé konečky jsou individuální, někdy značí zvýšenou hormonální aktivitu a boulička u zadku, zřejmě myšleno zduřelá kloaka, je doménou samců, nikoli samic. Ještě mi v tvém příspěvku chybí pštros s hlavou v písku a dikobraz střílející ostny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2016 20:48 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Englor
Ploštěnky by vadit neměly. Burza byla slabší, toho pána neznám, ale axové vypadali dobře.Jahoda vůbec nepřijel, pokud má stejného dodavatele, měl by mít kvalitní odchov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2016 20:43 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Pája
To, že je u hladiny je normální, může tam být třeba furt.Výměna vody je v tomto případě důležitá kvůli eliminaci plísní na ocasu. Když nechce žrát, tak ho nech. Jednou týdně něco nabídni, ale nepřemlouvej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2016 10:36 Mickey - ObojživelníciRe: paja
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Černé konečky prstů má:) a taky viditelnou klouaku. Nedávno jsem si kupovala druhého a ten nemá viditelnou kloaku vůbec a je hubenější než ten bílý.. dám sem fotky:)
A teď mi ten bílý nechce moc jíst, dá si jednu malou žížalu ale párkrát ji vyplivne..Kupovala jsem jiné žížaly než měl/a předtím..nevíte čím by to mohlo být?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2016 20:20 Muž Englor [18] Re: aladar
Díky, že jsi to připomněl, nějak jsem to přestal hlídat. Už je jeden fešák doma. Nějaké reference na p. Jandu? U nikoho jiného jsem tam axe neviděl.

Od pana Jahody ze zoopet sendy jsem dostal info (asi před týdnem, když jsem mu volal), že by měl mít něco v půlce září.

A ještě jedna věc, co jsem se chtěl zeptat - vadí axům ploštěnky (konkrétně ploštěnka potoční)?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2016 14:13 paja Re: Mickey
pozna se to az bude uplne po vyvoji......to je az doroste do sve velikosti 20 cm .....ztrati se mu trasnicky na zabrach a zmensi se mu lem na zadech.....pokud mu zcernaj konecky prstu a ma vetsi boulicku u zadku je to holka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2016 12:47 Pája – Prosim o pomoc
Zdravim chovatele axolotlu.........zadam vas o radu uz nevim co mam delat ,hledam vsude na netu a nic nemuzu najit. mam takovy problem.....mela sem u meho Huga par rybicek jako potravu ale ty ho ozrali a docela dost.....sezrali mu v podstate cely ocas az na kost.....rybky leteli hned do kanalizace tone ubehl tejden a uz se mu to krasne hoji ale problem je ten ze uz v podstate mesic nic nechce jist a stale se mu nadnasi zadek nevim co mam delat .....vodu mu ochlazuji ....stale dolevam cerstvou ale k nicemu to nespeje......plave jak korek ......a uz se zacinam o nej bat...prosim jestli s tim ma nekdo zkusenost a vi co s tim napiste mi na email mockrat dekuji za kazdou radu :-( pajinka.88@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2016 08:34 Muž aladar [896] - Obojživelníci
Dnes se koná první poprázdninová obr akce živá exotika v praze na výstavišti. Vzhledem k prázdninové proluce bude jako vždy napěchovaná rybami, obojživelníky a plazy. Pro veřejnost 10-14. Takže kdo chce výběr axolotlů přímo od chovatelů, tak nástup.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2016 11:31 Mickey - Obojživelníci – Zdravotní stav axolotla
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je můj axolotl v pořádků a jestli nekdo nepozná jeho pohlaví :) Nemůžu na to pořád přijít :-D a je starý kdyžtak 6-8měsíců a dávám mu žížaly.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.08.2016 18:57 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: JessicaJapik
Vážená slečno, sušeným se nekrmí ani v zimě, natož v tomto požehnaném období, kdy sama příroda nabízí nepřeberné množství bezobratlých, kteří tvoří základ jejich jídelníčku, jenž je zárukou dobrého trávení a tím i kondice, kteréžto jsou pro něj i pro tebe další zárukou, že bude silný a neonemocní ani při zátěži, jakými bývají teplota či špatná voda. V zimě koupím rybu, něco oni, něco na pánev. Pak krůtí srdce, něco oni, něco polévka, případně mrazák. Burza, akvaristé se rádi zbavují nekvalitních rybiček za pár korun.Nevadí jednou za čas ani natrhané maso na guláš, obč.as jsem ho kradl, když paní vařila. Rybárny jsou otevřené celý rok, využít zimu je na místě, v létě bych je vynechal.Možnosti jsou omezené jen tvojí fantazií.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2016 01:01 Žena JessicaJapik [2] Re: aladar
Som naozaj rada,že odpovedáte na otázky :-) mne tým moc pomáhate,na všetko čo som sa pýtala som dostala odpoveď takže paráda :-) Takže rebrovníka nebudem riskovať,na najbližšej burze mám v pláne ďalšieho axolotla, práve som si všimla,že môjmu axolotlovi sa ako keby trhá z ocasu(chvosta) sad predtým mal v akváriu aj gubku a to viem,že mu obhrýzala ona,teraz tam je jeden malý prísavnik a pancieriček,že by to oni? Do neho nejako rýpali? Skúšala som tu malú sušenú rybku,musela som ju však rozpoliť a zpapal ju :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   29.08.2016 17:56 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Hana
Ancistrus tam nemá co dělat. Axové jsou sice plašani, ale zároveň chtějí mít klid. Až se do mikrovrypů v jejich citlivé kůži místo ancistruse vetře plíseň, bude boj o záchranu komplikovaný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   29.08.2016 17:50 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Karolína Kubačáková
Gratuluji, už jsem si volal Bohnice. Mražené nitěnky, mražené cosi, oslabení a následné bakteriální napadení střev, ztráta přirozené odolnosti, tím pádem nástup plísní, takže má problémy uvnitř i venku, následné ochlazení, zřejmě na podporu plísní a pokračování v krmení, jež vyživuje invazivní bakterie v trávicím ústrojí. Třešničkou v tomto stavu je osolení vody, které má v tomto případě opačný efekt, neb dusičnany z Nitrobakterů zákonitě kontraindikují a milí axové to vstřebávají, takže po přejetí čtyřmi auty už jen čekají na parní válec. Tolik fatálních chyb najednou ve snaze ho zachránit jsem snad ještě neviděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.08.2016 17:24 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: JessicaJapik
Pokud by rybky měly méně než centimetr, třeba by je spolkli. Biologicky je to v pořádku, ovšem sušené rybky či krevetky i po dni namáčení zůstanou tuhé a axové, pokud mají pocit, že je nelze zpracovat, je po pár vteřinách plivou. S žebráky už to tady bylo vícekrát. V podstatě si nepřekáží ani v podobné velikosti neubližují. Každopádně k sobě nepatří už z principu, jejich povahové vlastnosti jsou velmi rozdílné. Rozhodně doporučuji dvě nádrže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2016 14:20 Hana - Obojživelníci – Ancistrus mi čístí Axíka
Zdravím
Jeden z ancistrusu se drží pořád u jednoho z mých axíků a občas se na něj dokonce přicucne a jakoby ho čistil
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2016 15:56 Žena JessicaJapik [2]
Môže byť axolotl s rebrovnikom? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2016 16:48 Žena JessicaJapik [2] – Sušené rybky
Fotka k příspěvku Môžem kŕmiť sušenými rybkami? :)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.08.2016 16:39 Muž aladar [896] - Obojživelníci
Plísni chlad vyhovuje a ve spojení s patentkami dochází k oslabení a větší náchylnosti na cokoli.Překrmovat tímhle svinstvem je regulerní vražda. Mám slunný byt, vodu jsem neměnil dva měsíce a měsíc jsem je nekrmil. Jsou naprosto v pořádku a odpočívají. Nemají střevní zátěž. Každý, kdo se o ně moc stará, končí v tomto vláknu. Je to nekonečný příběh.Zapomeňte na pseudorady prodavačů, kteří jen melou naučené věci bez souvislostí, jinak si tady za chvíli začnu psát sám se sebou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2016 16:22 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: anonim
Těžko se v ranném mládí pozná, ideální je burza a komunikace s chovatelem, hlavně pokud má ukázku dospělce. Na netu se píše spousta hovadin a ta s patentkami je stejně ideální, jako by jste každý den likvidovali trávicí systém potravou s nespolupracujícími bakteriemi. Může to být klidně rozsekané maso, žížaly, hmyz, krůtí srdce, rybky celé či porcované atd. Fantazii se meze nekladou, kromě nitěnek a patentek. Hlavně nekrmit často, jinak dopadnou jako přelitá kytka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2016 21:02 Saša - ObojživelníciRe: Karolína Kubačáková
Ahoj Karolíno. Já se jmenuji Saša a moc Ti děkuji za Tvůj příspěvek. Můj axík se jmenoval Cody a jsem moc smutný, že jsem nezvládl jeho chov. Také jsme mu v létě chladili vodu a dělali vše dle svého nejlepšího vědomí, aby se měl dobře. Asi jsme to přeháněli s tím krmením neb jsme mu dávali každý den půl kostičky patentek a to bylo asi zbytečné. Ale takhle jsem se to dozvěděl v našem zverimexu. Codík byl také celou dobu živý a byla s ním legrace. Pak ze dne na den dostal asi tu plíseň na ocásek, druhý den už to měl po celém těle. Navíc mu ochrnuly zadní nožky a pak už nebyl vůbec schopen vyplavat k povrchu se nadechnout. Dál to už nechci popisovat a budu moc rád, když Ty a Tvůj Bedříšek ten boj o zdraví zvládnete líp než my. A hlavně Ti budu moc vděčný, když mi poradíš, jak jste na to "šli" a jak jste situaci řešili. Děkuji moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2016 16:14 Karolína Kubačáková - Obojživelníci – axolotl mexický
Dobrý den mohu se připojit do konzervace ?? Jmenuji se Karolína Kubačáková a můj axolotl mexický se jmenuje Bedříšek ale nevíme jestli je to holka nebo kluk. Mám ho už od vánoc. Krmíme ho nepravidelně někdy co pět dnů ale někdy také co tři dny. Ale posledních pět dnů se bedříšek chová divně coze. nejdřív sme ho krmili mraženýma nítěnkama nítěnky sme nechali rozmrazit a pak sme mu je dali do vody.Po pár týdnech sme přešli na ňakou mraženou směs protože nítěnky došly tu mraženou směs sme rostopili a dali mu ji do akvarka. Mraženou směs sme mu dávali jen pár dnůprotože sme zjistili že může i žížaly a tak sme mu začali dávat žížaly a sem tam i ňákou mouchu.Někdy si s ním i hrajeme že mu do akvárka strčíme prst a on ho pak loví. Ale teď bedříšek nechce ani jíst ani si hrát jen shrbeně stojí skoro pořát na jednom místě,je ňák moc nafouklý a na těle má něco bílého nejspíš plíseň.Chladíme mu vodu ledem. Dali sme ho na deset minut do vody se solí a kýbel s vody se solí sme mu vylili do akvárka. Trochu plísně zmizelo ale pořád má hodně plísně na bříšku teďkon nevíme co dál máme dělat prosím o dobrou radu.!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2016 20:14 anonim - ObojživelníciRe: aladar
Dobrý den, děkuji za Váš názor.
Rád bych se zeptal, jak mám ve zverimexu poznat silného jedince.
A protože to nechci vzdát a hodlám si dalšího axíka pořídit, tak prosím o radu, čím ho tedy krmit a jak často.
Že krmení patnetky každý den je ideální, jsem se totiž dočetl na více stránkách.
Děkuji za odpovědi a rady.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.08.2016 21:59 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: anonim
Vaší chybou byly tři věci. Nákup nekvalitního jedince, krmení denně a patentky. Spolu s nitěnkami je to největší svinstvo, které můžete prokříženým a oslabeným axům dát. Jeho úhyn je pouze vaše chyba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2016 14:23 anonim - Obojživelníci – axolotl mexický-nemoc
dobrý den,
měl jsem nově mladého axíka(mám ho asi 2 měsíce). a před dvěma dny přestal žrát(patentky), a na těle měl výrustky(začalo to na ocase a skončilo na hlavě). také jsem si všiml že zadní nožky má tlustější než kdy jindy a ty přední má tenší než kdy jindy. a zadní nožky měl v nehybném stavu(v poloze jako kdyby plaval)ale normálně stal(jako kdyby je měl ochrnuté). ale nevím jestli to s tím souvisí. po dvou dnech uhynul. ale naší chybou to nebude minimálně dvakrát do týdne jsme mu čistili vodu a odkalovali, krmili každý den. tak nyní bych si přál vědět co mému miláčkovi bylo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2016 22:18 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Tanita
S tímhle se mazat nemusíš, klidně ho tam dej, jen ať neplave ve vrstvě na hladině. Axové mu neublíží. Stačí ho na čas přidělat na kameny či kořen a on to obejme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2016 00:31 Žena Tanita [10] – Jávský mech
Ahoj,

chtěla bych se vás zeptat, nemáte někdo zkušenosti s axolotli a jávským mechem? Mám v úmyslu překopat celé akvárium (vyndat tu umělou lebku, přidat kameny...) a chtěla bych to nehcat porust jávským mechem, ale nevím, jakou výdrž by to u axíků mělo? :)

Moc díky za odpověď,

Tan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2016 20:09 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Foxii
Nemusí moc žrát, mají své periody, možná že větší problém bude mít ten, co lítá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2016 20:06 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: precan
Vypadá to na dobře stavěnou samici a za ní i přes špatný pohled bude samec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2016 13:11 Foxii - ObojživelníciRe: aladar
Nerada jsem zamotala hlavu. Kdyz k tomu jeste pridam, ze moc nezere, vetsinu dne je na jednom miste. Narozdil od cerneho,ktery je nenazrany a doslova lita jak splaseny a porad neco vyvadi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.08.2016 09:53 Žena Tanita [10] Re: precan
Podle mě je to holka, ale možná se mýlím...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2016 13:53 precan – Samec
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den, je tenhle krasavec kluk? Děkuji za odpověď :)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.07.2016 16:08 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: JessicaJapik
Axové jsou v hledáčku vědců od doby, co je známe. Mají univerzální buňky, které jsme měli jako embrya. Doroste jim naprosto vše, i oči, potřebují k tomu evolučně ideální podmínky bez krmení. Tzn. klid, chladná voda a oddělení od těch, co krmíš, protože nikdo z nás nemá tak velkou nádrž, aby mohli být pohromadě a absorbovali bakterie a jejich výměšky, které brzdí autotomii a narušením chodu endokrinní soustavy způsobí jejich smrt.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2016 20:50 Žena JessicaJapik [2] – Chvost
Dorastie Axikovi obhrýzený koniec ocasu? Chvosta?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2016 19:49 Muž aladar [896] - ObojživelníciRe: Foxii
To jsem blázen, to je snad dítě herma a afrodity.Má všechny atributy samice, tvar obliceje, tělo i ocas. Zduřelá kloaka situaci komplikuje.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2016 12:21 Foxii - ObojživelníciRe: Foxii
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Děkuji vám obou.U černého jsem si to myslela tedy správně. Bíleho tedy posilam ještě jednou, aby to bylo 100%
 
Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 70 71

Zpět na obsah sekce Další živočichové Přidat příspěvek • Zobrazeno 66563x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/1056-axolotl-mexicky?od=351