Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde sehnat tyto ryby?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Kde sehnat tyto ryby?
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 20:02 Muž JirkaSkalnik [7] - Amerika
Dobrý den hledám obchod (Kladno-Mělník-Praha) kde bych mohl sehnat flowerhorna. Přes e-shop si ho kupovat nechci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2017 09:03 Muž Januk17 [96] - drobne cichlidkyRe: Libor
To máš pravdu ďaleko na CZ máte veľký výber rybičky palec
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 19:15 Muž Libor [527] Re: Januk17
Pancéřníček Sterbův byl k dostání i na minulé burze v Ostravě, možná bude i pozítří. Ale na Spiš je to pořád trochu daleko. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 14:11 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: Januk17
Adolfoi nevím kdo má, ale hodně podobný je duplicareus. Tomáš Truc z Tábora má jak ty duplíky, tak i štěrbáky.
zvirata.bazos.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 13:13 Muž Januk17 [96] - drobne cichlidky – Ryby pancernicky
Môžem sa spytovať kde a či máju niekde tieto pancernicky sterbuv a adolfuv či dostatí u predajniach akvaristike alebo na eshope a ci je dostat na u zemi slovenska.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 12:28 Muž Jarry [1437] Re: Jarry
Tak dneska (když už jsem nad nima chtěl zlomit hůl) funguje komunikace s aquarium.cz (Petra-aqua) na jedničku, mám objednáno na 19.12. Agassizii rio Tefe-blue 1+3 a 10 sekernatek drobných, tak doufám, že to klapne:-) Mají těch cichlidek opravdu hodně druhů a i za slušné peníze, Glaser jsem koukal, že má 4 druhy agassizek (když nepočítám red atd.), z toho 3x wild, na což si netroufám a něměcký odchovy jsou skoro za 500 ryba, to už mi přijde dost, ty Tefe blue jsou za polovinu - samozřejmě je otázka, jak budou vypadat, to se budu muset nechat překvapit:-) Ale aspoň to otestuju, mají toho opravdu hodně v nabídce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 10:39 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: Jarry
Včera jsem s p.Kudrnou (Aquamaster) mluvil a říkal, že teď jezdí ku Glaserovi každý týden coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:43 Muž Jarry [1437] Re: NHKG
Aquamastera mám koukám v rozumné dojezdové vzdálenosti, to se bude hodit i do budoucna. Já už jsem na ně kdysi narazil, ale nějak mi to teď při shánění vypadlo z hlavy:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:42 Muž ttony [0] – Iriatherina Werneri
Přeji hezký předvánoční čas

Sháním samice Iriatherina Werneri, bohužel z importů jsou málo kdy k dostání (asi nejsou vzhledově tak atraktivní jako samci a tak se moc nedováží) a tak zkouším touto cestou štěstí zda nemá někdo třeba z vlastního odchovu, nebo by nevěděl o nějakém chovateli...
Budu vděčný i za jednu :-)
Na výměnu mohu nabídnout takřka cokoli z mé presentace, nebo i rád odkoupím.
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:38 Muž Jarry [1437] Re: NHKG
Díky, mrknu na to - teď se mi shodou okolností povedlo po 2 týdnech dovolat do Petra-aqua a paní se divila, že ten jejich eshop pro veřejnost nefunguje a slíbila nápravu + že se mi někdo ozve, takže možná to s nima nakonec dopadne, ale ještě se neraduju:-) Mají tam aktuálně Tefe-blue, navíc za rozumné peníze + mají i sekernatky drobné, které bych k nim chtěl, takže bych to měl vše najednou.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 09:30 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Jarry
Glaser je má. Můžeš se domluvit ve Vivariu Mělník nebo v Aquamastru. Ale počítej s tím, že to bude trvat tak 2 měsíce. Aquamaster snad bude mít příští rok nějakou dopravu, kurýr ČD bohužel skončil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:16 Muž Jarry [1437] – Agassizii
Nevíte prosím, kde by se dala sehnat nějaká zajímavá přírodní forma Apistogramma agassizii (Tefe, Alenquer atd.) - nejlépe ústecký kraj, případně Praha a okolí směrem na sever? Měl jsem vyhlídnuté u Petra-aqua, ale bohužel mám dojem, že ten jejich e-shop pro veřejnost už nefunguje, zkoušel jsem tam volat různé dny v různých časech a nic, na e-mail také žádná odpověď (ani na dotaz přímo do Petra-aqua, zda jejich eshop pro veřejnost funguje) a tenhle týden už ani neaktualizavali nabídku. Ještě jsem našel něco na gigaexotic, ale jsem mimo jejich trasy - i když možná by to nějak domluvit šlo.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.12.2017 22:10 R Muž ctibum [6926] Re: Xbourn
Krvavky v Neratovicích Radek Urban. Skoro v centru Kladna :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2017 22:07 Muž Xbourn [805] – tetra krvavá
Ahoj ,nevíte někdo kde bych sehnal nejraději od chovatele Tetru krvavou a Akaru hnědou kolem Kladna. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2017 20:54 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Jarry
Akara hnědá je dost odolná ryba, zkusil bych to. Ty své jsem koupil v Kadani, ale už je to nějaký ten pátek (ZOO Archa Kadaň).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 20:15 Muž Jarry [1437] Re: nepřihlášený uživatel
Narazil jsem na ně nedávno tady: www.zooshop-eu.cz/… Ale byl bych hodně opatrný, jestli se nepletu, tak je to zároveň provozovatel XXL Zoo v Trmicích, kde je nákup nemocných ryb spíše pravidlem, než výjimkou:-( Ale nabídku na eshopu mají odlišnou od toho, co mají v obchodě a exportují do Německa, tak je to přímo od zdroje třeba ok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 14:39 nepřihlášený uživatel
dobrý den,kde sehnat v okolí ústeckého kraje akary hnědé (Cleithracara maronii)?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2017 06:53 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Mám dotaz k dnešní rybě dne.
Kde sehnat hejnko rybek Priapella intermedia abych za ní nemusel cestovat přes celou republiku. Je někdo v Moravskoslezském kraji, kdo tyto rybky chová a odchovává?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 13:26 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Ty počty se jich tu dělaly, ale ty časy jsou už pryč.
Psal jsem to i před tím že teď už nevím o nikom kdo by je dělal dříve to byla jiná.
Jinak 4ks byly také na prodej na výstavě v RK cca 20cm velké.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 13:15 Muž LiborSprysl [9015] Re: blegon
No proto ... takže tu ta ryba prostě standardně není a jen se sem vozí... a draze. Hodně draze. Takže na opačnou stranu by se dala vozit, kdyby jich někdo dělal ty zmiňované počty... ;-) ... sám jsem na ně mířil, když mi ještě sloužilo zdraví...a byl jsem na horách...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 13:08 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.Re: LiborSprysl
Fotka k příspěvku V SK je dělal Stiff a u nás pan Míšek.
Ty už, ale tyto ryby nějaký ten pátek nedělají nejspíše proto že už nebyl zájem.
Jinak jsou to super ryby, ale jak samci hrábne dokáže samici zlikvidovat za půl hodiny.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 12:37 Jarda62 Re: Mejla82
Mě bylo řečeno, že to tak jde. Ale prodávající tohle ještě nedělal. Ale podle toho co jsem zjistil je to nemožné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 12:15 Muž dudak [1885] Re: Mejla82
Vzal mě tam kamarád, jinak to samozřejmě není možné. Ale Hoplarchuse tam určitě nemají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 12:00 Mejla82 Re: dudak
takze si tam koupil kusove?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.11.2017 11:32 Muž dudak [1885] Re: Mejla82
Párkrát jsem v Tomi byl a mám od nich i nějaké ryby, nemůžu si stěžovat. Většinou jsou to všechno asijské odchovy. Ale pán co se stará o ryby tomu opravdu rozumí a je to jeden z největších odborníků na sumce u nás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.11.2017 11:13 Mejla82 Re: jarda62
Na rybu slevu nedostanes,jde to na prukty ktery maji carovy kod pro srovnani... EAN urci zda se jedna o identicke zbozi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 11:04 Jarda62 Re: Mejla82
V Hornbachu když doneseš nabídku nižší než sami mají, dají ti danou věc ještě o 10% levněji, ale to se už ví. Tak mě napadlo zkusit to s rybyma, zavolal jsem na prodejnu a zjistil jak by se to dalo udělat, ale je to kruh. Ryby vám dají za nižší cenu jen v případě, stejného výrobce či dodavatele, ano zní to divně. A jediný dodavatel jsou Tomi pisky, tak jsem volal i tam a snažil se z nich dostat nabídku, samozřejmě že je nemožné, aby jedinci dali lepší cenu než obchodu, zvlášť když jedinci ani neprodali, ale chování bylo na úrovni dosti nízké na to že jsem se nima bavil na rovinu. Sklamání a co se týče jejich písků, tak mají asi děravé síta, protože zrnitost 0.1 obsahuje i 5mm štěrk. Ale to je jiná...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 10:56 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: 0
Njn, jejich odbornost posuzovat nemůžu, ale s majitelem se jedná dobře a třeba Agassizky jsem jinde sháněl marně. Je lepší předem tam zavolat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 10:52 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Tudy
Je problém brát ryby od takové firmy. I renomovanější obchodníci, aby prodali, klidně pošlou jiný druh ryby než byl objednaný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2017 10:49 0 Re: Tudy
.
Stačí se podívat na tohle - www.aqa.cz/… a člověk má jasno v jejich důsledné odbornosti. Jsem je upozornil.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 10:44 Muž Amatértom [514] - CichlidyRe: Tudy
No koukal sem se na ty stránky a nic moc. Fotka cichlidky kakadu se jménem ramky. Caridina red cherry apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 10:32 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Mejla82
Měl jsem na mysli vzácnější druhy obecně a na dotaz jsou schopni rychle sehnat i druhy, které nemají aktuálně v nabidce, mají svou vlastní síť chovatelů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 10:32 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mejla82
Možná blegon prozradí ty zdroje odchovaných ;-) tisíců ryb ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   05.11.2017 10:29 Mejla82 Re: Tudy
tam nemaj takový ryby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 10:19 Muž Tudy [330] - Krevetky – vzácné rybky
Zkuste to tady:
www.aqa.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2017 09:55 Mejla82 Re: jarda62
proc si chtel nacenit ryby co maj v hornbachu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 09:55 Muž Jifi [675] Re: jarda62
jarda62 napsal: Mě poslali někam, chtěl jsem jen nacenit ryby, které mají v hornbachu. Asi špatný den, jinak tam jsou prý ochotní co jsem četl.
No, hned na úvodní straně webu vidím toto:
Upozornění pro drobné zákazníky
Naše firma provozuje pouze velkoobchodní prodej registrovaným partnerům.
Kusový prodej není možný. Děkujeme za pochopení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.11.2017 09:49 Jarda62 Re: Mejla82
Mě poslali někam, chtěl jsem jen nacenit ryby, které mají v hornbachu. Asi špatný den, jinak tam jsou prý ochotní co jsem četl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 09:24 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mejla82
S kým? S firmou? Za mne dost dobrý ... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 09:08 Mejla82 Re: Pepan
www.tomi-pisek.cz

Sem si tam cinknul....tohle dodavatel akvarijnich ryb pro hornbachy po cechach,slovensko nevim...

Nedo nejaka zkusenost?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 08:41 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: dudak
dudak napsal: H. psitacus v Hornbachu? a pořád? to tam máte nějakej speciální sortiment, jezdím do hornbachu v Praze dost často a vždy zkouknu ryby, ale takovýhle vzácný cichlidy jsem tam ještě nikdy neviděl.
Omlouvám se sekl jsem se. Byla u nás návštěva a sledoval jsem tuhle diskusi tak na půl oka. Jsem chlap, takže nemůžu dělat pořádně dvě věci. Ještě jednou se omlouvám. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 08:25 Muž LiborSprysl [9015] Re: Pepan
Pepan...:-) že by dovoz z Polska? ...
blegon ... s těmi tisíci bych možná tolik neházel... :-)... Pravidelné odchovy bych spočítal na prstech .. a možná jedné ruky... se mi zdá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 22:15 Mejla82 Re: dudak
...pisu ze tam akvaristiku nesleduju..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 22:10 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Taky mi to přijde divné že by je pravidelně měli v Hornbachu.
Jinak v ČR a SK se jich namnožili tisíce.
Ale teď už nevím o nikom kdo by je dělal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 22:10 Mejla82 Re: NHKG
Diky za info....ja se optam v pondeli...Kazdopadne v sacku rovnou od dodavatele urcite
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 21:53 Muž dudak [1885] Re: Pepan
H. psitacus v Hornbachu? a pořád? to tam máte nějakej speciální sortiment, jezdím do hornbachu v Praze dost často a vždy zkouknu ryby, ale takovýhle vzácný cichlidy jsem tam ještě nikdy neviděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 21:41 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Mejla82
Pokud tam děláš, tak si můžeš zajistit, aby ti objednali ryby a dali ti je rovnou v sáčku ve kterém dorazí. Moc těm jejich nádržím nevěř. Ale je taky otázkou, jestli si Pepan nepopletl Cichlidu a Kančíka papoučího, protože mi přijde divné, že by v Hornbachu měli takovou raritku.
Loni je u nás ioopp rozmnožil, ale už je asi rozprodal.
Bude to chtít registraci, ale doporučuju: cichlidklub.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 21:35 Mejla82 Re: Pepan
Schodou nahod v hornbachu delam.. :-) V cestlicich u prahy.Akvaristiku/zoo tam nejak nesleduju ale v pondeli to zacnu resit :-) Diky pepane ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 20:37 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Mejla82
V Ostravě je vídávám pořád. Myslím si že v Praze to taky nebude problém. Oni občas objednávají ryby pro zájemce, stejně jako jiné prodejny. Bráník je určitě schopen tyhle ryby taky sehnat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2017 20:20 Mejla82 Re: Pepan
V jakým hornbachu?
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 53

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 84515x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13512?od=501